תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    טוב אני רואה שהגעת לשיא היום. בזה שפתחתם תטורניר המסכן הזה של ה1על1 ...תגידולי מה אתם חושבים פה זה QUAKE 4 ? מה זה הגועל הזה ? מה אתם מצפים שבאמת משהו מקהילת הפרו ירשם לשם ? ועוד שמתם שם פרס כספי כדי שאיזה נוב מהפאבליק ישחק שם ויזכה בפרס במקום להשקיע אותו באיזה משהו רציני ?
    רועי אתה לא יכול לתרץ לי על מה שקורה פה ...אז אני מקווה שלא תתחיל כי יצאת מה זה מסכן והרמת טורניר הכי מסכן שהיה איי פעם בארץ והשאר את הקהילה שלנו בלי שום דבר כרגיל .
    אתה לא מבי עד כמה הקהילה שלנו גדלה לאט לאט ואתה לא מודע למצב שביום שבת האחרון נרשו 11 מיקסים \ קלאנים לטורניר של יום אחד שהשחקנים בארץ מרימים אותו כל שבת בגלל שאין לנו מנהל ומי שיתמוך באנו . אתה לא נמצא פה אתה לא יודע מהוא גודל הקהילה שלך מה מצב הקהילה שלך \ מה יש פה ומה אין .
    במקום להרים טורניר 6על6 נורמלי אתה מרים לי טורניר של 1על1 שפשוט מגעיל תחשק לשחק ולהיות חלק מהקהילה הזאת ...נכנסתי בדיוק דקה אחת ל ETTV ראיתי אנשים מתרוצצים במפה עם MG/FLAMERS/COVRET OPS ...אם כבר אתה מרים טורניר 1על1 אז אתה אמור לדעת ש1על1 משחקים רק פילדים ולא PANZERIM SUSUS LOLOL .
    קיצור תפרוש רועי למה שום דבר מועיל לא עשית בכל הזמן שאתה פה ובמקום לבזבז תכסף שקיבלת ולעשות משהו טוב אתה מרים פשוט טורניר של נובים שמתרוצצים המפה ומספימים .
    ואתה יודע מה הכי מצחיק ? שכל העניין של הטורניר הוא להרוג הרבה ולעלות לשלב הבא ....אז תגיד לי למה משחקים שם 3על4 ? לא חשבת שלקבוצה של ה3 יותר קל לעשות הריגות ולקבוצה של ה4 יותר קשה ? .
    קיצור אני מציע לך לפרוש מהר ולVGAMES אני מציע להביא מנהל חדש שידאג לכל הקהילה כולל קהילת הפרו שלנו ולא רק נובים . משהו שמבין במשחק קצת ויודע מה קורה פה בארץ ויודע שאפשר להרים אפילו טורניר נורמלי של 3על3 או 5על5 או 6על6 . ויש לי עוד פולללללללל לכתוב פה פשוט אין לי כוח כי אני הולך לאימון בכל מקרה אני לך יגיב לשום תרוץ מסכן שלך כי אני ואתה יודעים שאתה לא עשית כלום פה ! תודה וביי ותנסה להיות יותר פעיל !
    ועוד שאתה שומע דעות של אחרים בערוץ הקהילתי אתה מחלק באנים ? בגלל שאנשים חושבים שיצאת מסכן זה לא סיבה מספיק טובה כדי להביא באן מהערוץ הקהילתי . סך הכל זה ערוץ שלנו ולא שלך אתה בעיני לא קשור לקהילה ולא ל"ניהול שלה" הדבר היחיד שעשית פה זה להביא באנים ולזיין בשכל על התוכניות שלך שאף פעם לא יצאו לפועל .קיצור אני לא חושב שיש לך איזה סמכות להביא לנו באנים מהערוץ מכיוון שכל אחד אבל כל אחד שנמצא פה במירק הוא יותר פעיל ממך יותר זמין ממך והכי חשוב הוא חלק מהקהילה בניגוד אליך ...אתה סתם אחד שבטעות הגיע להנהלה ועושה פה רק שטויות , אני מוכן להביא לפה לפורום 10001 אנשים שיגידו אותו דבר במיוחד הקהילה הותיקה פה. קיצור תפרוש כבר לא עשית ואני מוכן לשים 1000 שקל מכספי לטורניר הבאה אם אתה תעשה משהו בכל קריירת הניהול שלך .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    כמה דברים:

מדובר בהחלטה של הנהלת האתר, כן יש לי הרצון להרים טורניר מסורתי אבל המילה האחרונה איננה שלי.

מה שהיה היום בטורניר הוא תוצאה של אדישות, חוסר אכפתיות וזלזול שאיננה קשורה אליי:

כאשר אנשים נרשמים ולא טורחים להגיע למקצה שלהם אני לא יכול לעשות שום דבר בנוגע לזה, גם אפילו אם היה 3 על 4 במקצה השני. מה שכיפר על זה הינו הספונים המהירים שדי מבטלים את היתרון המספרי. לראייה התוצאות של המקצה הזה.

אתה לא צריך ללמד אותי שיש עתיד למערך הקבוצות פה ושאנשים רוצים לשחק. אני הרמתי טורנירים בחיים שלי. העניין הוא שכרגע יש צורך לפתח את כמות השחקנים לא את רמת המקצוענות. אנחנו במספרים נחותים בהרבה מבעבר ואין לנו זמן בשלב זה לחכות להתרחבות הקהילה דרך מיקסים. הליך ארוך שלא הוכיח עצמו מאז שהוותיקים החלו לפרוש לפני שנה.

אני לא בזבזתי שום כסף שכן זה לא כסף שלי. נותנים לקהילה שלנו כסף לטורניר כיפי ותמיכה וכל מה שאתה יכול לעשות זה לקלל אותי במירק? עשה לי טובה.

במקום לתמוך ולנסות לשפר דברים מה שאני מקבל זה למה אין את זה ולמה אין זה... את כל זה היה כבר אבל הקהילה הוכיחה בעבר שהיא לא מוכנה למשהו ממש גדול.

מבחינתי לאחר שנצליח קצת לעבות את השורות יהיה מקום להרים טורניר מיקסים כיפי, אך כמובן שלא ציפיתי ממך להבין זאת אריק, ההסטוריה מלמדת שמדברים הרבה ועושים מעט וזה תופס ללא מעט אנשים פה לצערי.

ואני לא חייב להצדיק את עצמי בפני אף אחד פה או בפניך. תרמתי מזמני ומעצמי עבור הקהילה ללא שום מטרת רווח, דבר שהתקבל בהערכה אצל אנשים מסויימים עד היום.

נ.ב

מי שפותח עליי פה חוטף באן אם תהית בעניין הסמכות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי vip3r
    כמה דברים:

מדובר בהחלטה של הנהלת האתר, כן יש לי הרצון להרים טורניר מסורתי אבל המילה האחרונה איננה שלי.
    אם מדובר בהחלטה של ההנהלה אז מה אתה עושה פה ? למה אנחנו צריכים אותך ? אם הם אלה שמחליטים בסוף ? אלה שלא מבינים כלום בקשר למשחק ולמבנה שלו ולא קשורים לקהילה שלנו ?

מה שהיה היום בטורניר הוא תוצאה של אדישות, חוסר אכפתיות וזלזול שאיננה קשורה אליי:

כאשר אנשים נרשמים ולא טורחים להגיע למקצה שלהם אני לא יכול לעשות שום דבר בנוגע לזה, גם אפילו אם היה 3 על 4 במקצה השני. מה שכיפר על זה הינו הספונים המהירים שדי מבטלים את היתרון המספרי. לראייה התוצאות של המקצה הזה.
    מספר אפשריות לפתור בעיה שכזו:
    1.להוציא אחד ולהעביר אותו למקצה הבא ולשחק כמו בן אדם נורמלי 3על3
    2.לבטל את כל הטורניר המסכן הזה.
    3.להביא מחליף?
    אני מבין שבחרת באופציה להמשיך לשחק 3על4 שמדובר בתחרות פראגים ...הספונים המהירים לא משנים לך הרבה מכיוון שהמפה מטר על מטר הספונים המהירים מוסיפים לקבוצה של ה4 עוד הזדמנות להרוג הרבה .

אתה לא צריך ללמד אותי שיש עתיד למערך הקבוצות פה ושאנשים רוצים לשחק. אני הרמתי טורנירים בחיים שלי. העניין הוא שכרגע יש צורך לפתח את כמות השחקנים לא את רמת המקצוענות. אנחנו במספרים נחותים בהרבה מבעבר ואין לנו זמן בשלב זה לחכות להתרחבות הקהילה דרך מיקסים. הליך ארוך שלא הוכיח עצמו מאז שהוותיקים החלו לפרוש לפני שנה.
    אני כן צריך ללמד אותך ויש לך עוד הרבה מה ללמוד ממני...אל תשחק אותה פעיל ומודע למצב של הקהילה כי אתה לא אתה לא יודע מה קורה פה כי פעם אחרונה שהתחברת למירק זה היה לפני חודשים רבים . וכמות שחקנים אתה תביא רק עם טורנירים נורמליים ולא טורנירים של נובים שלא היו קיימים בשום מדינה אחרת בשום קהילה אחרת בעולם ! זה בושה וחרפה מה נהייתם לי קלאן בייס שמנסים שיטות משחק חדשות ? 1על1 עם FLAMERS ? פשוט בושה

אני לא בזבזתי שום כסף שכן זה לא כסף שלי. נותנים לקהילה שלנו כסף לטורניר כיפי ותמיכה וכל מה שאתה יכול לעשות זה לקלל אותי במירק? עשה לי טובה.
    צודק נותנים לקהילה שלנו כסף אז תרים משהו נורמלי ולא תהרוס את כל החשק לשחק במשחק ולהיות חלק מהקהילה ..

במקום לתמוך ולנסות לשפר דברים מה שאני מקבל זה למה אין את זה ולמה אין זה... את כל זה היה כבר אבל הקהילה הוכיחה בעבר שהיא לא מוכנה למשהו ממש גדול.
    מי ביקש ממך להרים משהו גדול ? עדיף תרים משהו ולא משהו שאפילו אני לא יכול להגדיר מה הרמת פה...

מבחינתי לאחר שנצליח קצת לעבות את השורות יהיה מקום להרים טורניר מיקסים כיפי, אך כמובן שלא ציפיתי ממך להבין זאת אריק, ההסטוריה מלמדת שמדברים הרבה ועושים מעט וזה תופס ללא מעט אנשים פה לצערי.

ואני לא חייב להצדיק את עצמי בפני אף אחד פה או בפניך. תרמתי מזמני ומעצמי עבור הקהילה ללא שום מטרת רווח, דבר שהתקבל בהערכה אצל אנשים מסויימים עד היום.
    עוד טעות שלך ...אתה כן צריך להצדיק את עצמך כי אתה לא הקהילה פה ...אנחנו הקהילה פה ...אתה סך הכל המתווך בינינו לVGAMES ולפני מה שזכור לי אתה לא שאלת פה אף אחד ולא דיברת עם אף אחד בקשר לטורניר .

נ.ב

מי שפותח עליי פה חוטף באן אם תהית בעניין הסמכות.
    קיצור לך תעבוד על משהו אחר .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    הרבה לעניין אין לך מה להגיד אני רואה.

ת'רד סגור.
    שתף ב-Google+

הרשמה