תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    200,000 מכשירי PS3 נמכרו בחודש נובמבר, לצד 475,000 קונסולות Wii. ה- Xbox 360 ניצחה בחודש הראשון של הדור הבא, אבל הפסידה בנוכחי.

לכתבה המלאה לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אז זהו, שאפילו אלו לא ה"מספרים האמיתיים". המספרים של ה-NPD לא כוללים מכירות אונליין, וזה כמובן נתח שוק גדול מאוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Vgames
    200,000 מכשירי PS3 נמכרו בחודש נובמבר, לצד 475,000 קונסולות Wii. ה- Xbox 360 ניצחה בחודש הראשון של הדור הבא, אבל הפסידה בנוכחי.

לכתבה המלאה לחץ כאן!
    ניצחה בחודש הראשון והפסידה בחודש הנוכחי? הרי החודש הנוכחי עליו מדובר זה החודש הראשון, לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    ניצחה בחודש הראשון והפסידה בחודש הנוכחי? הרי החודש הנוכחי עליו מדובר זה החודש הראשון, לא?
    הכוונה שלו הייתה שנצחה מקונסולות הדור הבא אבל הפסידה לדור הנוכחי (כלומר הPS2 עקף אותה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כשמסבירים לי לאט אני מבין מהר
    אגב, למי שרוצה עידכונים רצים:
    http://nexgenwars.com/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כשמסבירים לי לאט אני מבין מהר
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אגב, למי שרוצה עידכונים רצים:
    http://nexgenwars.com/

אלה נתונים כלל עולמיים נכון? אני בספק שPS3 הגיע לכמעט חצי מליון בארה"ב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אלה נתונים כלל-עולמיים שקריים.
    מה שכן, יש מצב שהפס3 עבר את ה- 500,000 בארה"ב. בזמן האחרון, סוני דוחפת המון קונסולות לחנויות, וחלק מהרוכשים האחרונים מדווחים שהם לא קיבלו את הסרט בלו ריי שמגיע עם החצי מיליון יחידות הראשונות באמריקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ברור שהם שיקריים, בניגוד לנתונים האחרים שמוצגים לנו בפורום שנערכו באמצעות מערכת CRM מתקדמת וגם נספרו ידנית פעמיים על ידי אלפים קטנים שקיבלו חופשה מסנטה בכריסמס בגלל שאין שלג השנה.
    ובקיצור דוקטור, הנתונים האלו הם כלל עולמיים והם מהווים הערכה גסה בלבד, אבל מתעדכנים כל הזמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    איזה דיווחים בדיוק מצביעים על יותר מחצי מיליון קונסולות PS3? להיפך, על פי מה שאני שומע, ה-PS3 כבר אחרי ההייפ. כמובן שלא עוזר ש-TIME מכריזים עליה כנפילה. הקונסולות לא נמכרות באיביי כמו בהתחלה, ובחנויות הן לא נחטפות (קראתי שמישהו שעובד בבסטביי אמר שהיתה אחת שחיכתה 4 ימים לפני שנקנתה). ה-Wii לפי מה שאני שומע (מאתרים כלל קונסוליים, לא אתרי מיקוד), נחטפת והיא מוצר בלתי נתפס, תרתי משמע . אנשים עדיין עומדים בתור, גם ה-DSL במצב דומה בארה"ב. בוא נגיד שנקווה שנתונים יגיעו בקרוב, אבל אין ספק שהרצועה שנינטנדו מחליפה עלולה להאט את הקצב אם נינטנדו החליטו להחליף בכל מה שנשלח לחנויות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    למי איכפת מי מוכר יותר, העיקר המשחקים.
    הסיבה היחידה לעקוב אחרי מכירות זה כדי לראות את סוני מפשלת ולצחוק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי ADi
    איזה דיווחים בדיוק מצביעים על יותר מחצי מיליון קונסולות PS3? להיפך, על פי מה שאני שומע, ה-PS3 כבר אחרי ההייפ. כמובן שלא עוזר ש-TIME מכריזים עליה כנפילה. הקונסולות לא נמכרות באיביי כמו בהתחלה, ובחנויות הן לא נחטפות (קראתי שמישהו שעובד בבסטביי אמר שהיתה אחת שחיכתה 4 ימים לפני שנקנתה). ה-Wii לפי מה שאני שומע (מאתרים כלל קונסוליים, לא אתרי מיקוד), נחטפת והיא מוצר בלתי נתפס, תרתי משמע . אנשים עדיין עומדים בתור, גם ה-DSL במצב דומה בארה"ב. בוא נגיד שנקווה שנתונים יגיעו בקרוב, אבל אין ספק שהרצועה שנינטנדו מחליפה עלולה להאט את הקצב אם נינטנדו החליטו להחליף בכל מה שנשלח לחנויות.
    310,000 ביפן + 200,000 באמריקה בחודש נובמבר. וזה, כמובן, לא כולל את המכירות בארה"ב בחודש דצמבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכון! שכחתי את יפן, אבל האמת שהתכוונתי לארה"ב לגבי החצי מיליון. אני עדיין בספק שהם עומדים בשני מיליון מכשירים עד סוף השנה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    וערב כריסמס אוטוטו מגיע - והתחזית של 10 מיליון קונסולות שנמכרו מצד מיקרוסופט ב-1 לינואר כבר לא תתגשם אלא אם כן תהיה נהירה המונית לחנויות הערב ומליון קונסולות ימכרו בשבוע הקרוב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    וערב כריסמס אוטוטו מגיע - והתחזית של 10 מיליון קונסולות שנמכרו מצד מיקרוסופט ב-1 לינואר כבר לא תתגשם אלא אם כן תהיה נהירה המונית לחנויות הערב ומליון קונסולות ימכרו בשבוע הקרוב...
    מיקרוסופט יעשו עד השנה החדשה בערך 9 וחצי מליון, חוץ מזה עכשיו סופ"ש ואליו מתחבר קריסמס, המספרים לא יתעדכנו כמו שצריך עד יום רביעי.
    חוץ מזה אני לא ראיתי את נינטנדו עוברים את ה-2 מליון בהרבה כמו שרג'י אמר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    רג'י אמר שהקונסולה תמכור יותר משני מיליון, אבל תוך כמה זמן? תביא קישור, כי אני בתום לב התרשמתי שהווי מצליחה יותר מהציפיות של נינטנדו עצמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    רג'י אמר שהקונסולה תמכור יותר משני מיליון, אבל תוך כמה זמן? תביא קישור, כי אני בתום לב התרשמתי שהווי מצליחה יותר מהציפיות של נינטנדו עצמה.
    אני מניח שהוא לא התכוון עד 2010...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אני מניח שהוא לא התכוון עד 2010...
    מה הקשר? זה מה שאמרתי? ביקשתי לדעת עד איזה תאריך הוא חשב שהווי תחצה את ה-2 מיליון בהרבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    מה הקשר? זה מה שאמרתי? ביקשתי לדעת עד איזה תאריך הוא חשב שהווי תחצה את ה-2 מיליון בהרבה.

הם רצו לעבור את ה2 מליון עד סוף השנה ועד מרץ להגיע ל-6 מליון אם אני זוכר טוב.
    הקטע הוא שלפני שבועיים איוואטה אמר שהם כנראה יעברו בהרבה את הצפי שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo

הם רצו לעבור את ה2 מליון עד סוף השנה ועד מרץ להגיע ל-6 מליון אם אני זוכר טוב.
    הקטע הוא שלפני שבועיים איוואטה אמר שהם כנראה יעברו בהרבה את הצפי שלהם.
    טוב, לפי המקורות הם בינתיים עברו את ה-2 מיליון, אז לפחות ציפיה אחת הם כבר חצו .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    טוב, לפי המקורות הם בינתיים עברו את ה-2 מיליון, אז לפחות ציפיה אחת הם כבר חצו .

כן, את מה שהם הבטיחו לפני כמה חודשים הם באמת עשו.
    הבעיה היא שאיוואטה תפס תחת והחליט שהם יעברו את הציפיות שלהם, מה שלא קרה (כנראה בגלל שהם פשוט לא יצרו מספיק)
    שתף ב-Google+

הרשמה