תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    בקובץ המצורף (ננסק, אני מצתער שזה זיפ, אבל זה גדול מדי לאתר כדי שאני אפרסם את זה קקובץ וורד...), נמצא סיפור מבוסס משחק מבוכים ודרקונים ~אמיתי~ ששיחקתי.
    אני אשמח אם תגיבו על הסיפור.
    ????? ??????? ????? ???????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שמע, מה הבעיה לקחת את הטקסט, ולעשות לו קופי-פייסט לתוך הודעה בפורום? זה באמת יקל על כולם. עדיף על פני קובץ מצורף, זיפ או וורד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לפחות תגיב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אך תעלב,אבל אחרי העמוד הראשון הפסקתי לקרוא מרוב שכתיבה היתה גרועה.
    הבעיה העיקרית היא שאתה רץ מהר מאוד ובלי תיאורים.
    'ואז הוא תקע את החרב בבטן של הענק,הלך ששבועיים,הציל את הנסיכה,גילה שהיא פרה שהתחפשה לצפרדע והתאבד'
    ככה זה נראה,פחות או יותר,זה(ובאמת,אל תעלב) איכסה.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכתב במקור על ידי tde3000
    אך תעלב,אבל אחרי העמוד הראשון הפסקתי לקרוא מרוב שכתיבה היתה גרועה.
    הבעיה העיקרית היא שאתה רץ מהר מאוד ובלי תיאורים.
    'ואז הוא תקע את החרב בבטן של הענק,הלך ששבועיים,הציל את הנסיכה,גילה שהיא פרה שהתחפשה לצפרדע והתאבד'
    ככה זה נראה,פחות או יותר,זה(ובאמת,אל תעלב) איכסה.
    זה לא ככה. אני לפחות מנסה. (אתה איכסה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    LOL,תדמיין אותך במצבים האלה,נניח במצב של ההיכרות בפונדק,אתה באמת מ כיר מישהו שיגיד במשפט וחצי,זה שלמה המעוות,זאת הפרה שלו שלומית,וזה החיידק הטורף שהתפתח בגוף שלו'?
    אתה צריך לפרט יותר,זה מזכיר קצת את הבעיה בסרט הארי פוטר הרביעי,תוך 20 דקות עברו 200 עמודים,זה מאוד לא מספק.תנסה להאריך קצת,לא רק תיאורים של מקומות וחפצים,אלא גם מה הוא עשה עד היום שבו הוא הלך לפונדק.
    זה מזכיר לי מאוד את הסיפורים הראשונים שלי,עצה שהציעו לי אז היתה להסתכל בסיפורים שאני אוהב ולנתח את סגנון הכתיבה,לראות באיזה כלים ספרותיים הוא משתמש.
    תנסה אחרי זה לשכתב את הפרק ואני בשמחה אסתכל שוב.

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני אנסה. אבל עדיין, זה לא איכסה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    העלילה נחמדה, קצת סתמית אבל נחמדה
    רמת הכתיבה- לא משהו..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכתב במקור על ידי idansh
    העלילה נחמדה, קצת סתמית אבל נחמדה
    רמת הכתיבה- לא משהו..
    לפחות מישהו מגיב בתגובה שהיא לא בסיגנון "הסיפור שכתבת חרא".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אתה ממש מגזים בתגובה שלך,אחרי זה כתבתי לך תגובה ממש יפה ונחמדה...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    יפה ונחמדה עלאק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נתחיל מזה שאתה לא צריך לקחת ביקורת קשה. האיש מנסה לעזור לך, ולמרות שההודעה הראשונה שלו לא הייתה מאוד נחמדה, הוא בכל זאת כתב מה לא בסדר.
    חוץ מההערות שtde, נתחיל מ"הוא ראה ננס, כהן, ואבירה". אז אני מבין שאם הוא כהן אין לו גזע או משהו. ושאם הוא ננס זה אומר שאין לו אף עיסוק. במו"ד הראשון זה היה ככה, אבל אתה מבין לבד את העניין. חוץ מזה, איך הוא יודע שהוא כהן? או שהיא אבירה? אני מניח שלפי הלבוש וכ'ו, אבל אפשר לפרט. איך האנשים נראים פה בכלל? אין דיל נראה? איך הפונדק נראה? למה אין אף פרטים על המקום שהם הולכים אליו? איך הם אמורים להרוג דרקון?
    חוץ מזה, בסיפורים/ספרים/וואטאבר אתה לא תמצע ביטויים כמו "שניה אחרי". אתה לא אמור לכתוב בצורה שאתה מדבר, וגם מי שכן עושה את זה יש דרך. חוץ מזה, יש יותר מידי הפסקות בין החלקים.
    ומטריד שהם לא מדברים ~בכלל~. וקצת מרגיז כל השימוש ב"ואחרי X מטרים", אני לא חושב שהדמויות מדדו בדיוק את המרחקים, ויש דרכים יותר ספרותיות להעביר מרחקים. גם שימוש בשלוש נקודות וריבוי סימני קריאה לא עוזר.
    איך הדמויות יודעות מה השעה המדויקת? למה לכל הדמויות יש נטייה להתעלף? למה לאף אחד אין אופי? למה לאף אחד מהם לא איכפת שמישהו מת? ולמה למספר יש יותר אופי מלדמויות בסיפור? הוא לפחות אומר שזה עצוב.
    ואתה כותב "עם" במקום "אם". עם - ביחד, אם - מילת תנאי.

אם זה אמור להיות סיפור רציני, יש את כל הנקודות שכתבתי. אם לא, וובכן, הוא לא משעשע..
    וזאת התגובה הכי נחמדה שהצלחתי להוציא מעצמי.

עריכה: ההודעה הזאת לא באמת מאוד נחמדה או מסודרת, אבל זה היה משהו. ולגבי ההודעה למטה, עדיף שאני פשוט לא אגיד כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכתב במקור על ידי Zipnab
    נתחיל מזה שאתה לא צריך לקחת ביקורת קשה. האיש מנסה לעזור לך, ולמרות שההודעה הראשונה שלו לא הייתה מאוד נחמדה, הוא בכל זאת כתב מה לא בסדר.
    חוץ מההערות שtde, נתחיל מ"הוא ראה ננס, כהן, ואבירה". אז אני מבין שאם הוא כהן אין לו גזע או משהו. ושאם הוא ננס זה אומר שאין לו אף עיסוק. במו"ד הראשון זה היה ככה, אבל אתה מבין לבד את העניין. חוץ מזה, איך הוא יודע שהוא כהן? או שהיא אבירה? אני מניח שלפי הלבוש וכ'ו, אבל אפשר לפרט. איך האנשים נראים פה בכלל? אין דיל נראה? איך הפונדק נראה? למה אין אף פרטים על המקום שהם הולכים אליו? איך הם אמורים להרוג דרקון?
    חוץ מזה, בסיפורים/ספרים/וואטאבר אתה לא תמצע ביטויים כמו "שניה אחרי". אתה לא אמור לכתוב בצורה שאתה מדבר, וגם מי שכן עושה את זה יש דרך. חוץ מזה, יש יותר מידי הפסקות בין החלקים.
    ומטריד שהם לא מדברים ~בכלל~. וקצת מרגיז כל השימוש ב"ואחרי X מטרים", אני לא חושב שהדמויות מדדו בדיוק את המרחקים, ויש דרכים יותר ספרותיות להעביר מרחקים. גם שימוש בשלוש נקודות וריבוי סימני קריאה לא עוזר.
    איך הדמויות יודעות מה השעה המדויקת? למה לכל הדמויות יש נטייה להתעלף? למה לאף אחד אין אופי? למה לאף אחד מהם לא איכפת שמישהו מת? ולמה למספר יש יותר אופי מלדמויות בסיפור? הוא לפחות אומר שזה עצוב.
    ואתה כותב "עם" במקום "אם". עם - ביחד, אם - מילת תנאי.

אם זה אמור להיות סיפור רציני, יש את כל הנקודות שכתבתי. אם לא, וובכן, הוא לא משעשע..
    וזאת התגובה הכי נחמדה שהצלחתי להוציא מעצמי.
    כתבתי את זה בכיתה ד'.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    פיזבן מעלה נקודות מצוינות, וגם החבר'ה לפניו.
    כמישהו שכתב לא מעט סיפורים - וזוכר היטב איך הוא נכווה בפעמים הראשונות שפרסם בפורומים - הדבר החשוב ביותר הוא להיות מוכן לקבל ביקורת ולא לקחת אישית. נכון, הסיפור הוא שלך, אבל התגובות כאן לא אומרות שאתה גרוע - הן רק אומרות שהסיפור עצמו זקוק לשיפור. השתדל שלא לקשר אוטומטית בין "הם אומרים דברים על הסיפור" לבין "הם אומרים דברים רעים עלי" (לא שקל לעשות את זה, אבל אפשר לנסות). ואז תוכל לקחת את הביקורת ולהשתמש בה כמו שאלו שכתבו אותה התכוונו - רק לטובה. לכולנו יש אינטרס לראות את הסיפור שלך משתפר, ולאף אחד מאיתנו אין שום דבר נגדך. למעשה, הביקורות כאן היו מתונות ואוביקטיביות להפליא בהשוואה למקומות אחרים באינטרנט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    נכתב במקור על ידי ננסק
    הביקורות כאן היו מתונות ואוביקטיביות להפליא בהשוואה למקומות אחרים באינטרנט.
    *אהמ*פורום הפונדק *אהמ*
    אני עדיין זוכר מה קרה שפירסמתי שם את הסיפור הרשון שלי...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי ננסק
    פיזבן..
    התאפקתי לא להגיב למה שהוא אמר, והשארתי למשגיח לטפל בעניין, כי כנראה שלמשגיחים מקשיבים יותר, מסיבה כלשהי.
    מה שאני לא יכול להתאפק זה הכינוי. ארר. זה כבר קרה בפונדק, והנה זה שוב. יש את פיזבן, שהוא בן עשרים ומשהו, ואני לא אגיד עוד פרטים, כי למרות שאני לא חושב שאיכפת לו, זה מוזר לעשות למישהו אאוטינג בפורום שהוא לא קורא בו. ביצורי רשת הוא fizban, ואני חושב שבפונדק הוא פיזבן.
    ויש אותי, קוראים לי תומר, אני בן כמעט שש עשרה וכתבתי הרבה הודעות טיפשיות בפונדק בזמנו, עכשיו אני רק קורא שם, והכינוי שלי הוא zipo. אנחנו לא אותו בן אדם. אני חוזר, אנחנו לא אותו בן אדם.

או שרק היתה לך פליטת מקלדת.
    מצטער על האוף טופיק, אבל הגיע הזמן לסדר את העניין הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שמע, גם בימי רומח הדרקון ושער המוות לא טרחתי להפריד בין השמות האלו - ואתה במודע בחרת שם שיש לו מקביל קרוב מאוד...
    אני מתנצל כמובן, לא היתה שום כוונה לבלבול. התכוונתי אליך, הבחור שכתב את התגובה מוקדם יותר בעץ הזה, ולא לפיזבן איש הבע"מ. והעניין הזה לא יסודר מעכשיו ולתמיד, כי מה לעשות - כל עוד השם שלך הוא זיפנאב, זה פשוט מתקבל על הדעת שהרבה פעמים יקראו לך פיזבן. גם לי זה בוודאי יקרה שוב פעם בעתיד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    ננסק, עדיין לא כתבת את דעתך על הסיפור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    באופן עקרוני אני מסרב להגיב לקבצי זיפ. מצטער. אתה מוזמן לערוך את ההודעה הראשונה בעץ הזה ולהדביק לתוכה את הסיפור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    שמע ננסק, זה לא שאני לא רוצה, אני לא יכול להעתיק להודעה. עם אתה לא מגיב: שיהיה לך בכיף. עם אתה מוכן בכל זאת להגיב (והגבת על המדריך לרד [שים אותו בשימושון!!!]): תודה רבה לך.
    שתף ב-Google+

הרשמה