תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נמאס לכם להיות Noobs? נמאס לכם שכולם קורעים לכם את הצורה? המדריך הזה יסביר בקצרה מה לעשות כדי להפוך להיות שחקן הגון, משהו שאני מאמין שרוב האנשים יכולים להגיע אליו.

תלמדו להשתמש ב-G2A2 - נכון שגם שאר הנשקים הם נחמדים, אבל זה הנשק שרוב האנשים משתמשים בו. פשוט כי הוא הכי טוב. אם תלמדו לשלוט בו היטב תצליחו להגיע לרמות גבוהות הרבה יותר בטווח הרחוק מאשר שימוש בכל נשק אחר.

אל תשתמשו ב-Super Weapons - נכון שנשקי העל הם נחמדים, נכון שהם הורגים בקלות ונכון שכיף להשתמש בהם. אבל זאת בדיוק הסיבה שבגללה אתם לא צריכים להשתמש בהם, כשאתם משחקים איתם אתם לא משחקים עם נשקים נורמליים. מה שגורם לכם לשחק בצורה שונה, הטקטיקה שדורש רובה החלקיקים הוא לא הטקטיקה שדורשים האקדחים. אם תשחקו יותר עם נשקים רגילים, תגלו שאתם משתפרים איתם. ובגלל שרוב המשחק אתם תשחקו עם הנשקים הרגילים, ובגלל שברמות המשחק הגבוהות נשקי העל בכלל לא קיימים - כדאי להשקיע בהם ולזנוח לחלוטין את נשקי העל.

Don't Block - זה קריטי לחלוטין. כל עוד תמשיכו לחסום אנשים יחשבו (ובצדק) שאתם ניובים. אז הנה רשימת חוקים של דברים שאסור לעשות בשום פנים ואופן.
    • לעמוד בפתחים זה אסור בתכלית האיסור. אם אתם ליד פתח עברו אותו מהר, או הישענו (Lean) לצידו. אל תחסמו את המעבר. אם אתם חוסמים אז כל רימון אקראי עלול להרוג אתכם ואת חברי קבוצתכם שנתקעו גם כן בפתח.
    • אל תיצמדו מאחורי מישהו. כמו בכביש, תשמרו מרחק. אם אתם נצמדים מאחורי מישהו הוא לא יוכל לברוח במקרה של רימון או קרב יריות - מה שיהיה באשמתכם.
    • אל תעמדו לצידו של מישהו שנשען (Lean), בד"כ אחרי הישענות בורחים לצד השני. אם אתם עומדים לידו זה תוקע אותו ועלול לגרום לו להיהרג.
    תהיו תמיד בתנועה - אחד הדברים שאסור לעשות זה להישאר באותו המקום, או לעמוד (אלא אם כן אתם יורים לטווח רחוק). תמיד תהיו בתנועה, הרבה יותר קשה לפגוע במטרה נעה מאשר במטרה נייחת. וגם הרבה יותר קשה לפגוע בכם אם לא יודעים מאיפה אתם באים. להתחבא מאחורי קופסה אולי יביא לכם הריגה או שתיים - אבל שחקן טוב בד"כ יחזור לנקום בכם עם רימון לנקודה בה אתם מקמפרים.

Don't Camp - די מדבר בעד עצמו לא?

תדאגו ל-Reload - תחשבו תמיד על העובדים שבשלב מסויים הכדורים נגמרים ואתם צריכים לטעון מחסנית חדשה. לכן תמיד חפשו מחסה אפילו בזמן שאתם מנהלים קרב יריות אליו תוכלו לברוח ברגע שתיגמר לכם המחסנית.

כוונו לראש - זה קשה בהתחלה, אבל מאוד חשוב. בעיקר לטווחים רחוקים. הורגים הרבה יותר מהר בירי לראש מאשר לגוף, זה הרגל חשוב לכוון לשם. אם כי בקרבות של טווח אפס חשוב פשוט לרסס ולא חשוב איפה אתם פוגעים כי אין זמן לכוון לראש.

אם תעקבו אחרי חוקים אלה, אני מבטיח לכם שתהיו שחקנים טובים יותר.
    שתף ב-Google+

אני אוהב את רמת הכתיבה שלך אלכס, אשרייך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לא יודע. G2A2 טוב להתחלה, כשלומדים לשחק, אבל כדאי לשחקנים לנסות גם נשקים אחרים ולפתח סטייל משלהם. אני מת על השוטגאן ומשתמש בו הרבה - גם במפות שלא נחשבות למפות צפופות - ולמדתי קצת להתקרב לאנשים ולירות בהם במרחק קצת גדול יותר מטווח אפס. אותו עניין תקף לגבי האקדחים. ב-G2A2 אני משתמש רק במפות שבהן יש שטחים גדולים, כמו החלק החיצוני של Evac.
    בקשר לקטע על SW - מלבד העובדה שזה שימוש שונה שלא תורם לשיפור רמת המשחק (לפחות לא כמו שימוש בנשקים רגילים), גם אסור לקחת אותם הרבה בסרבר שלנו.
    בנוסף לכל מה שכתבת, חשוב מאוד לא להיצמד למישהו לא רק בגלל שזה חוסם אותו, אלא גם בגלל שרימון אחד יכול לעשות מישהו מהקבוצה השנייה מאושר מאוד. גם כשנעים בקבוצה וגם כשעומדים במקום ושומרים עליו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    קראתי והפנמתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    RPL :inlove:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    שכחתי להוסיף עוד משהו סופר-חשוב. תלמדו להבדיל בין חברים לאוייבים! מלבד העובדה שזה סתם מעצבן שחבר מרוקן עליך מחסנית לפני שהוא מבין מה הוא עושה, זה יכול להיות ממש קטלני אם שומרים על נקודה מסויימת ובגלל נוב שבטעות ירה על חבר שהגיע לעזור כולם מפנים מבט ומרססים את החבר, במיוחד אם האויב בדיוק מגיח מפינה אחרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    יש כמה דברים שאפשר לקחת לצומת לב ולהשתפר בעתיד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    הכרתי , הפנמתי הקפצתי קבל ח"ח
    Still got the blues
    (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    אנשים!
    a lot of people need to read the block thing!!!!
    Still got the blues
    (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אם אפשר יהיה לפרסם גם מדריכים לכלי נשק אחרים במשחק זה יהיה ממש נחמד...נמאס לי שהנשק היחיד שמשתמשים בו במשחק זה ריב ביןG2A2 לHV, טוב חוץ מפוקסי שמשתמש באקדחים וזה מאגניב עם א'.

העם דורש גיוון!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    FUCK THE AM...
    למה אתה רוצה שנעבור?
    Still got the blues
    (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כי ה-G2A2 הוא נשק של נובים. אפילו ה-HV יותר קשה לשימוש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    ובכן, אם זה מעניין מישהו התחלתי לעבוד על מדריך ל-AT 14 Pistols. עם זאת עקב היותי בינוני למדי ביכולת שלי עם אקדחים, איכותו מוטלת בספק.
    נראה כבר כאשר אני אעלה אותו לפורום.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    אחי איפה אתה חי?
    הפנטרטור הרבה יותר קל מה G2A2...
    אני בתור ניסיון אומר לך... גן הפנטרטור יורה חיצים עבים - יותר קל להרוג.
    הפנטרטור גם יותר מכוון.
    הG2A2 הוא עם כוונת קשה יותר...
    מכך נובע שה10mm הרבה יותר קל לשימוש - הריגה.
    חוץ מזה מה אכפת לך במה אחרים משתמשים?
    תשתמש במה שנראה לך הכי טוב...
    Still got the blues
    (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    פנטרייטור פוגע בדיוק == כדאי שתדע לכוון בדיוק.
    כמה פעמים עשיתי הד-שוט מרחוק עם G2A2 לעומת פנטרייטור?

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הו הו הו (אם מישהו זורק פה בדיחת סנטה, זה כבר לא יהיה מצחיק בזכות הערת הסוגריים הזאת)!

אל תשאל מה אתה יכול לעשות עם הנשק - תשאל מה הנשק יכול לעשות בשבילך.
    ה-HV אמנם יותר מדוייק וכנראה (לא בדקתי, אבל זה מה שאומרים) שהוא גורם לנזק רב יותר, אבל...
    רבים וטובים כבר הודו של-G2A2 יש טווח שימושים גדול יותר. הוא יורה מהר יותר והוא הרבה יותר טוב בטווח בינוני ומטה. כמו כן, הוא עדיין לא רע בטווח רחוק, ולפחות שני HS שחטפתי יעידו על כך. הוא אמנם פחות מדוייק מה-HV, אבל זה רק תורם. עם HV אתה חייב להישאר עם הכוונת על המטרה או שתפספס. נובים בד"כ לא יצליחו לשמור על המטרה ולכן כוונת גדולה יותר תהיה עדיפה. קצב האש גם תורם, מאחר וקצב האש של ה-G2A2 מאפשר לפגוע הרבה פעמים, גם אם השחקן יפספס קצת, לעומת קצב האש של ה-HV שנותן פחות הזדמנויות לפגוע.

ובכן, אם זה מעניין מישהו התחלתי לעבוד על מדריך ל-AT 14 Pistols. עם זאת עקב היותי בינוני למדי ביכולת שלי עם אקדחים, איכותו מוטלת בספק.
    אתה די טוב עם אקדחים. אם כבר, אני בינוני איתם. אתה אולי צ'אק נוריס עם אקדחים (או לפחות katha), אבל אתה טוב יותר מרוב האנשים. חוצמזה, המדריכים לא ננעלים כדי שמשתמשים אחרים יוכלו להגיב ולהרחיב אותם. ואז הם טובים יותר.
    אני גם חושב ליצור מדריך לשוטגאן (אני היחיד שמשתמש בו, אז אני מניח שהעבודה מוטלת עלי...), אבל נראה לי שייקחו לי כמה שבועות. אני סופר-אולטרה-חלוד בגלל הפסקה טפשית של שבוע ומשהו, מה גם שמאז לא יצא לי לשחק נורמלי, בייחוד בחנוכה, שהתבזבז כולו על למידה למתכונת בספרות...
    מה עם חברי CRi? אולי הם יכתבו לנו מדריך ל-G2A2? אני לא יכול לחשוב על מישהו אחר שיכתוב כזה דבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    סעמממק נמחקה לי הודעה של 10 שורות...............
    אין לי כוח לכתוב שוב אז בקצרה
    פנטרטור - נשק של נובים (הוכחות יש בנושא - המדריך לא להיות נוב)
    זה של נובים בגלל שאין הרבה קושי בנשק הזה לעומת האחרים שמורידים הרבה פחות ...
    הוא גם יורה בקצב סביר כך שאפשר לנהל קרבות קרובים גם...
    וקל נורא להיות פרו עם פנטרטור.... זה לא כמו להיות פרו עם G2A2...
    ושוב:
    מה אכפת לך במה אחרים משתמשים?
    Still got the blues
    (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa
    Penetrator=perfect aim,high dmg,very high armor penetration,low rate of fire.

known as noob weapon and pro killer ///if u want prove ask any avg/good player to demonstrate

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    נכתב במקור על ידי $2A$
    Penetrator=perfect aim,high dmg,very high armor penetration,low rate of fire.

known as noob weapon and pro killer ///if u want prove ask any avg/good player to demonstrate
    אחי, הוצאת לי את המילים , שכבר כתבתי, מהפה... רק באנגלית...
    והRATE OF FIRE לא כל כך נמוכה...
    Still got the blues
    (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מה שאני מנסה לומר זה שה-HV דורש שיכולת הכיוון של השחקן תהיה מעולה. לנובים אין יכולת כיוון מעולה. ה-G2A2 לא דורש יכולת כיוון מעולה, אלא בינונית ומעלה, ולכן הרבה יותר קל לפגוע בעזרתו. בנוסף, זה אולי לא קריטי, אבל לוקח למוטות המתכת של ה-HV זמן להגיע לאויב - יותר זמן משלוקח לכדורים של ה-G2A2. למי אכפת מנזק גבוה וחדירת שריון אם אתה מפספס כל הזמן בגלל שעוד לא התרגלת לכוון טוב?
    אני לא צריך לשאול אנשים כדי שהם יאמרו לי שהנשק הוא לנובים. אני רוצה דוגמה שהנשק מתאים לנובים יותר מה-G2A2, ולא ממש מצאתי את הדוגמה שעליה דיברת.
    ולא אכפת לי באיזה נשק אנשים בוחרים להשתמש. אני פשוט מנסה להפריך את המיתוס של ה-HV.
    שתף ב-Google+

הרשמה