תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אני צריך עזרה, למי שמשחק בזה. אני משחק בקביעות בHuman Torch, ומשום מה, ככל שאני עולה יותר רמות, כ שאר השחקנים מקבלים מכת Xtreme ורק הוא לא! יש לכם מושג למה זה? אפילו כאלה שלו בצוות שלי מקבלים מכות Xtreme!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    זאת שאלה טובה. אתה נותן למשחק לקבוע את ההתקדמות שלו בדרגות, או שאתה מקדם אותו בעצמך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אני נותן למשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אז אני באמת אובד עצות. כי המשחק אמור לשפר אותו באופן מאוזן למדי, כך שהסיכוי שלו לפגיעות קריטיות יהיה באותו גובה כמו של כל האחרים. האפשרות היחידה שעולה בדעתי היא שאתה לא מבצע מספיק קומבואים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תנסה לבטל את האוטומט. כשהדמות תעלה דרגה, תבחר את ה-Xtreme. יכול להיות שתאלץ לחכות שתי דרגות, כי ה-Xtreme עולה שתי נקודות.
    עוד מישהו שם לב לזה שספיידרמן חלש? די מבאס... לכולם יש יכולות שונות שעושות נזק ומה יש לו? אפשרות לתלות אנשים עם קורים לכמה שניות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    חלש! חלש?! הוא מלך העולם! אני בקושי משחק עם דמויות אחרות. =) בזמן שהאחרים עושים נזק, הוא מסוגל לקפוץ כמו מלך לכל מקום ולשתק את כל מי שמסביבו. והוא שימושי גם בטווח רחוק וגם בקרוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אם הוא לא היה הדמות האהובה עלי, הוא לא היה שורד חצי מהאקט הראשון לפני שהייתי מחליף אותו... זה יפה שהוא יכול לשתק אנשים להרבה זמן, אבל למה זה טוב כששאר הדמויות יכולות להרוג את האוייב באותה מהירות? במיוחד כשיש לך גב שמורכב משלוש דמויות נוספות (עם פוטנציאל ל-Thing, וולברין ועוד דמות כלשהי, קטלנית קצת פחות). וזה קצת פוגם שה-AI לא נותן לגב שלך לתקוף את אותם אויבים שתלויים מהתקרה (גם כשהם במקום פתוח Oס).
    מבחינת שימושיות מקרוב/רחוק, רוב הדמויות הן כאלה (כולן חוץ מוולברין ו-Thing. ואולי עוד מישהו). עם Deadpool, הדמות שבה אני משחק רוב הזמן, אני יכול לרסס את האויבים מרחוק עם האקדחים או להסתובב כמו מיקסר מטווח קרוב. אם אין לי אנרגיה אני תמיד יכול לתפוס את האוייב, להכניס לו שישה אגרופים ואז לזרוק אותו למעלה ולבלום את הנפילה שלו עם קטאנה.
    מה עם ספיידי? מבחינת יכולות מיוחדות, רובן מתרכזות בטווח בינוני ומעלה (יריית גושי קורים, שימוש בקורים כדי לעוף קדימה במהירות). יש לו בוסטים נחמדים, כמו יכולת ה-Spider Sense, אבל אפילו היא לא ייחודית לו... מבחינת תפיסות (הקומבואים הרגילים הם זהים אצל כולם), הבחירה היא בין שבעה אגרופים לבין שישה ותלייה בעזרת קורים. ואז מה? אני מוסיף אגרוף אחד והקרב נגמר. אז למה לא לקצר את התהליך? ואני מבין את ה-Xtreme, אבל הוא לא שימושי כשלשלוש הדמויות האחרות גם יש Xtreme, והמשחק הרי מעודד שימוש בקבוצה קבועה.
    במילים אחרות, ספיידי טוב רק לדיאלוגים (הבדיחות שלו מעולות... אני כמעט רוצה לשחק שוב בקטע נגד Ultra Scorpion, רק כדי לשמוע מה יש לו לומר), לתחפושות (מלבד זאת של Scarlet Spider) ולמשחק עם עוד שחקן אחד, וגם זה רק במקרה שהוא לקח לי את Deadpool.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אוקי, אז בתכל'ס אתה צודק.
    אבל בחיים אני לא אקח את deadpool. מי זה בכלל? למה שהוא יעניין אותי? חצי מהדמויות שם אני לא מתכוון לקחת אף פעם, כי הן לא עושות לי את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ננסק
    אבל בחיים אני לא אקח את deadpool. מי זה בכלל? למה שהוא יעניין אותי? חצי מהדמויות שם אני לא מתכוון לקחת אף פעם, כי הן לא עושות לי את זה.
    המשחקים הזה לא סתם סופר מצליח בעיקר בארה"ב. הוא מכוון לכל מעריצי הקומיקסים של מרוול (תקנו אותי אם אני טועה לגבי החברה) שקראו בעבר מלא קומיקסים ועכשיו מתלהבים מזה שאפשר לשחק עם כל החבר'ה של פעם.

אני צריך לנסות את המשחק הזה מתישהו... אני מת על קומיקס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי ננסק
    אני גם לא הכרתי את Deadpool לפני שבחרתי אותו שם, אבל הוא פשוט ענק! יש לו בדיחות (כמעט טובות כמו של ספיידי), טלפורטציה סטייל נייטקרולר ושתי קטאנות! ואקדחים!
    קיצר, הוא מגניב. מקריאה קצרה בויקיפדיה, מסתבר שהוא גם שבר את הקיר הרביעי (בתוך הקומיקס).
    אבל אני מסכים איתך. יש דמויות שאני לא אקח, כמו למשל המוזר הזה שקורא לעצמו מכשף...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אגב כולם, שימו עין על הדבר הבא. שווה בהחלט, גם לפי הביקורות הראשונות.
    אני מיירר על זה כבר כמה זמן, ויש סיכוי סביר שארכוש אותו בעתיד הלא רחוק.
    שתף ב-Google+

הרשמה