תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אוקיי...במדריך הזה...אני אביא כמה דברים שיעזרו לכם לשפר את ביצועי המשחק שלכם...אני לא מדבר על FPS, אני מדבר על ביצועים תכלס. המדריך מופנה למתחילים ומתקדמים כאחד, מתחיל מהבסיס וממשיך עד לדברים הכי קטנים.

חלק-א: הגדרות.

1.רגישות-
    הרגישות או הסנס אם תרצו, הוא הדבר שאולי הכי משפיע על יכולת הכיוון שלכם, סנס גבוהה (מהיר) יעזור לכם להגיב ליריות מהגב יותר טוב אך יגרום לכם לאבד שליטה במצב שתנסו לפגוע. בייחוד עם נשקי Hitscan (נשקים עם פגיעה מיידית כגון שוק וכדומה).
    סנס נמוך (איטי) יעזור לכם לפספס פחות, אבל במקרה שהאוייב לא יהיה במרכז המסך שלכם (בד"כ) אז תיפגם יכולת התגובה.
    אז...מה שצריך לעשות...זה למצוא משהו, באמצע, שישלב בין מהירות לכוונון ככה שיהיה נוח לשחקן, לכל שחקן יש את מה שנוח לו ומה שהוא רגיל, רצוי להשתמש בסנס שנראה נוח ולא בסנס של שחקן אחר, אפילו שהוא שחקן טוב.

2.FOV
    - ראשי תיבות של "field of view" כלומר...שדה הראייה, נע בין 80-100.
    ה FOV הוא דבר מאד חשוב, ולא הרבה מתחילים מודעים אליו.
    מה הוא עושה בעצם? FOV גבוהה יתן לכם יותר שטח ראייה של המפה בעוד שנמוך יתרן פחות. עכשיו...למה בעצם אני ארצה שיהיה לי פחות? כימתי שיש פחות זווית ראייה יותר קל לכוון, זה כמו ZOOM שכזה שבעזרתו יהיה יותר קל לכוון אך יציג פחות שטח מפה על המסך.
    אני אישית ממליץ על 85-90. איך משנים אותו? הדרך הכי פשוטה, זה ללכת לקונסול לרשום "FOV" ואת המספר.

3.כוונות-
    התאמת הכוונות הוא חלק מאד חשוב מהביצועים של השחקן, יש שחקנים שמעדיפים כוונת אחת לכל הנשקים, אבל רבים (אני בניהם) מעדיפים כוונת שונה לנשקים שונים.
    איזו כוונת מתאימה למה? זה אמנם עיניין של בחירה אישית, לא לכל אחד מתאים אותו דבר. אבל בכללי, רצוי שתהיה כוונת קטנה כגון נקודה לנשקי Hitscan וכוונת יותר רחבה לנשקי ספאם כגון פלאק ורוקט. דבר שעוזר מאד בקרבות מטווח קרוב.
    יש חבילות של כוונות שמוסיפות עוד סוגי כוונות למשחק, הפופולרית בניהן זו חבילת mCrs שאפשר להוריד אותה פה: http://www.fps.co.il/Files/1166291790.zip http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1000911 דיוןשל FURRY שאפשר למצוא שם הסברים איך בעצם משנים כוונת.

4.סקינים-
    קשה מאד לפגוע באוייב שמשתמש בסקין דק, אז בשביל זה יש FORCE SKINS.
    במידה ויש יוטיקומפ, לוחצים F5 בוחרים "SKINS" ושם מסמנים את האפשרות "enable forced teammate/enemy skin" את הבחירה בין אויב לבין חבר משנים למעלה...אחרי שעושים את זה, בוחרים בסקין הרצוי של השחקן, רוב השחקנים משתמשים ב gorge אבל יש שלוקחים סקין כדוגמת Cannon ball או Rylisa שהראש שלהם בולט יותר.
    במידה ואין יוטיקומפ ויש משחק כגון TAM או FREON (של 3spn) אז לוחצים על לחצן "HOME" או אם יש עליו בינד כלשהו (כמו ה "manien ta tahat" שלי ) אז פותחים את הקונסול וכותבים "menu3spn" ושם בוחרים במחיצה השניה ורואים גם שם את בחירת המודלים\סקינים.

5.התאמת צבע למודלים וכוונות-
    עם נשקי Hitscan יש משמעות רבה בין ההתאמה של צבע המודלים לבין צבע הכוונות, די קשה לפגוע עם כוונות אדומה בסקין אדום. אז יש צורך להתאים את צבע הכוונת לסקין...דוגמאות שהרבה משתמשים:
    כוונת לבנה עם סקין ירוק
    כוונת כחולה עם סקין ירוק
    כוונות אדומה עם סקין כחול
    כוונת ירוקה עם סקין ורוד\סגול
    אמ...יש עוד הרבה מאד שילובים מוצלחים פשוט תנסו למצוא שני צבעים שסותרים אחד את השני כמה שיותר כדי שהכוונת תבלוט על רקע הגוף. צריך גם להתחשב בסביבה...כוונת שחורה עם סקין לבן אמנם בולטת אך יכולה להעלם ברקע של רוב המפות (נשמע דבילי אבל קורה).

6.אם לא בא לכם את כל זה ואתם רוצים קונפינגים של שחקנים טובים:
    http://www.mrriddlebox.com/configs/
    פה יש את כל קבצי ה INI של השחקנים הטובים בעולם...מ Gitz ועד Hurry שלנו.

חלק -ב: תוכנות ועזרים.

1.mouse fix
    - התיקון הזה מבטל את האקסלרציה של העכבר ככה שיותר קל לפגוע, והתנועה אחידה. (ולא JJ זה לא הורס את המחשב)
    מורידים פה ומפעילים, פשוט וקל...את ההבדל כבר תראו: http://ftp.thecpl.com/mouse_fix.zip

במקרה שאתם לא מבסוטים מזה ורוצים להסיר: http://ftp.thecpl.com/removemousefix.zip

אין לי הרבה מה להסביר ולרשום על זה, אבל זה עוזר מאד...אחרי שתתרגלו לזה, לא תבינו איך אפשר בלי.

2.usb booster
    - אין לי דרך טובה יותר לקרוא לזה....אבל הקובץ הקטן הזה, יגרום לעכבר שלכם (במידה ואתם מחוברים דרך ה USB) להגיב במהירות הרבה יותר גבוהה...USB רגיל מגיב ב 8מיליסקנד ובתוכנה הזו תוכלו להגביר את המהירות עד 1 מיליסקנד (!)
    איך משתמשים? ככה...פותחים את התוכנה, רצוי לקרוא את ההסבר של התוכנה שמופיע שם. אחרי זה, לוחצים על "patch" ואז:
    בתוכנה יהיה כתוב: Enforce a polling rate of 250 Hz/4 ms? (Y/N
    אם אתם רוצים להגביר את המהירות של העכבר רק ל 4 MS אז תעשו yes אם אתם רוצים יותר מהיר...תעשו NO עד המהירות שאתם רוצים.
    זה הולך ככה:
    Enforce a polling rate of 250 Hz/4 ms?
    Enforce a polling rate of 500 Hz/2 ms?
    Enforce a polling rate of 1000 Hz/1 ms?
    Restore Windows' original "usbport.sys" 8 ms

כמו שאתם רואים...אתם יכולים להעלות את זה עד 1000 HZ שזה 1 ms ובמידה שאתם רוצים להחזיר לרגיל לאחר ששיניתם עושים yes באחרון שמחזיר את זה להגדרות של ווינדוס
    אחרי שמשנים, עושים ריסט למחשב...וכבר מרגישים את השינוי במשחק.
    מומלץ לשים 500 Hz...(לפחות לעכברי MX510)
    חשוב! למי שאין ספק טוב...לא לעשות יותר מ 500...מזה טוב? אני יודע...לי יש 475
    הורדה: http://www.fps.co.il/Files/1166291311.zip

חלק-ג: FUN.

פה אני אראה לכם כמה דברים מגניבים שאתם יכולים לעשות באנריל.

ככה: נכון כל הודעות המוות של multi kill וכל השיט הזה? אפשר לשנות אותם למה שאתם רוצים...איך?
    יש 3 קבצים...בסיומת INT שנמצאים בתקיית סיסטם.
    UnrealGame.int
    XGame.int
    XWeapons.int
    בכל אחד מהקבצים האלו יש חלק מההודעות מוות\הריגה של אנריל לא זוכר בדיוק מה במה...סורי...חוץ מ Xwaepons שזה כל ההודעות שקשורות לנשקים...
    בשביל לשנות...פותחים ב NOTEPAD ושם מחפשים את השורה שרוצים לשנות וכותבים את מה שרוצים במקום.
    טוב...אבל אני יודע שאין לכם ממש עצבים לעשות את כל ההודעות האלו...אז יש לי הפתעה..
    זוכרים את הסרט של הקלאן DAY שעומר הביא לפני כמה זמן? עם כל ההודעות המגניבות כמו HAX! להדשוט וכל זה...כן כן...השגתי לכם את זה...אזה מחמוד אני, נכון? ממש סעיד קטן.
    הנה SS

נ.ב...מוקדש לפרה...
    http://img201.imageshack.us/img201/3...ot00412hk2.png

שימו לב את ההודעת מוות שלי ואת ההודעות בצד של מי הרג את מי.

הורדה: http://www.fps.co.il/Files/1166291850.rar

פשוט להעתיק לתקיית סיסטם...(רצוי לגבות לפני).

קיצור...זה סוף המדריך...מקווה שחידשתי ושעזרתי...ביי.:rolleyes:

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אחלה מדריך אני אנסה את הMouse Fix

יש לי USB2 אז אני לא חושב שצריך לעשות את זה מהיר יותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    >ודה רבה את הכול כבר יש לי
    רק שהמשנה של ה MHZ שלי הוא של CPL
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    ניו יורק סיטי
    wow
    ahla bahla
    gg
    א ל ל ה - ב א ל א ג א ן !!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    תגיד מאיפה השגת את ההודעות מוות של הקלאן? שלי יצאו די מכוערות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    חח...סתם...דיברתי עם אחד מהם לפני כמה זמן...אז ביקשתי ממנו...

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    אחלה מדריך!
    !!!
    !!!
    !!!
    (בטח מספיק תווים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    חמוד ביותר המדריך הראשון שאשכרה יכול לעזור למישהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    קדימה
    הורדתי D
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    קצרין
    קיבלת own קריפ D:
    אול מייטי צביקי! |:|
    IAF.101~Pizza-טייס סדיר בטייסת 101 הוירטואלית.
    http://www.101vfs.2ya.co.il
    Mr.Redeemer - The Legend
    Member of-First Robotics Competition-2nd Place of 2006
    LighTeam #1957
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אה....אל תתלהב כלכך...כולה נכנסתי לשרת וחיכיתי שמישהו והרוג אותי שאני אוכל לעשות SS

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אחלה מדריך, למרות שאת כל הדברים האלה הכרתי ממזמן. תהיתי אם תכיר את התוכנה שמשנה את התדר רענון של העכבר, היא הייתה די נדירה כשהשתמשתי בה (לפני שנתיים בערך, לא יודע אם היא נדירה היום).

אבל, בלי ספק, אחלה מדריך.
    ח"ח.

מי יודע, אולי אני אתרגם את המדריך המפורסם ששמתי ב-AtartiCommunity Forums בתקופת הדמו.. (תריצו חיפוש DDRRE בגוגל תמצאו אתרים של קלאנים שפרסמו את המדריך שלי )
    DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
    מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    אני אנסה את זה... תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אמ...דיון? שימושון?

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    FOV יכול להגיע עד ל-180 :ם

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    מה שחוקי במשחקים רישמיים, ומה שמומלץ לשחק זה על 100...אני פעם שיחקתי על 120...קשה מאד לחזור אח"כ ל 100 ומטה...(חוץ מזה שבאפשרויות יש רק עד 100)

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הרשמה