תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    http://wwe.vgames.co.il/

וואו באמת אין בושה. לא יכלו למצוא משחקים יותר מחורבנים לקיים להם טורנירים? זה מתקרב להחלפת טורניר וורקראפט 3 בטורניר ב"גורדי לומד לספור".
    חבל שאני לא באזרחי... שבוע התכוננות מראש וקצת בירורים באינטרנט בשביל זכייה בטוחה ב3 משחקי ביזיון האלו.
    אני לא אומר שהם לא פופולרים והרבה אנשים מוצאים אותם כיפיים, סבבה. אבל משחקים שמתאימים לפורמט תחרותי הם לא.

אם אלו הם המשחקים שיחליפו את טקן בפופולריות ובטורנירים וואי וואי אנחנו בצרות.

מי שבאמת רוצה לתרום לקהילה ולהתפתחותה שיראה לאחרים למה המשחקים האלו לא מתאימים להיות משוחקים באופן תחרותי, במקום סתם לבזבז עליהם משאבים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    הלו, להרגע. גם לילדים מותר להנות בחופש מכמה תחרויות כייפיות במשחקים. לא בכדי הפרסים הם מוגבלים. לא מדובר בתחרות "מקצועית" בנוסח CS או W3 שפונות רק לגיימרים הכי הכי כבדים. לאלה יש לנו טורנירים אחרים: פיפ"א 07, FEAR, CS, UT... וזו באמת רק ההתחלה כי אנחנו באמת בחיתולינו בתחום הזה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    הלו, להרגע. גם לילדים מותר להנות בחופש מכמה תחרויות כייפיות במשחקים. לא בכדי הפרסים הם מוגבלים. לא מדובר בתחרות "מקצועית" בנוסח CS או W3 שפונות רק לגיימרים הכי הכי כבדים. לאלה יש לנו טורנירים אחרים: פיפ"א 07, FEAR, CS, UT... וזו באמת רק ההתחלה כי אנחנו באמת בחיתולינו בתחום הזה.
    סבבה, רק מה שחשוב זה שזה לא יבוא על חשבון משהו אחר רק בגלל שזה פופולרי בקרב ילדודס או משהו. וגם שהרצינות לא תתבטא רק במשחקי מחשב (שאלו הדוגמאות היחידות שהבאת) אלא גם במשחקי קונסולות ותאמין לי לא חסרים משחקים תחרותיים לקונסולות. הכל תלוי באיך מטפלים בנושא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אליפות פיפ"א 07 היא לקונסולות. וגם תחרות WWE, למרות שמשום מה אתה מתייחס אליה בזלזול.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הרשמה