תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    אם אתם חדשים, בוודאי תהיתם מדוע ישנן סיטואציות בהן אתם רואים שחקן רץ מהר מכם, ואתם לא עושים דבר. שיטה זאת נקראת Holster, או "Unarmed". בשביל להתחיל לרוץ מהר יותר, עליכם ללחוץ על מקש ה-H (ברירת מחדל), ואז דמותכם תכניס "לנרתיק" את נשקכם, ותשתמש אך-ורק באגרופיה, ואף תרוץ מהר יותר.

שיטה זאת, למומחים שיודעים להשתמש בה, היא אחת מהחשובות ביותר במשחק. ניצול נכון של UA יכול להיות ההבדל בין חיים ומוות, או בין להרוג בסטייל או למות בבושת פנים. חשוב לציין שאפשר להרוג בעזרת UA גם כאשר אתם מחזיקים נשק! כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על המקש הימיני של העכבר, ודמותכם תתן מכה עם קת הנשק, תקפוץ באוויר עם בעיטה, או תחליק את אוייבכם אל מותם.

מכות הUA או יחסלו את אוייבכם במכה אחת, או יורידו את חייו למספר זעום ואת שריונו לאפס. מיותר לציין שUA קטלני ביותר בידיו של שחקן מקצוען.

סיבוב באוויר - לדוגמא, היא אינה אהובה עלי כלל.

ישנן מספר שיטות לניצול טוב של Holster:
    1. דוגמא טוב היאללחוץ HOLSTER בתוך מסדרונות כאשר אתם בטוחים שאין אוייב בסביבתכם, ואתם רוצים לזוז מהר יותר. חשוב לציין שלהשאר על HOLSTER זמן רב מדי במרחבים פתוחים זה אינו דבר חכם, ומשאיר אתכם חשופים לאוייבים, שכן הטווח של אגרופכם הוא מינימלי. כך שאם אתם רוצים לזוז מהר יותר, אל תעשו את זה לפרקי זמן ארוכים מדי. מומלץ גם לעשות שימוש בHOLSTER ע"מ להגיע לנקודות שליטה במפה, מהר יותר. שוב, תחת אותן המיגבלויות.

2. אם המפה קטנה, שימוש בHOLSTER יכול להווה מוות מהיר לאוייבכם, בלי שידעו מאיפה נחתה עליהם מכת המחץ. תנסו להתחמק מירי האוייב בעזרת קפיצות לאוויר, תזוזה ב"זיזגים", והחלקות.

3. אפשר לעשות שימוש בשיטה זאת גם ע"מ לבלבל את האוייב ! פשוט לחצו על המקש הימיני + C או עם קפיצה בו זמנית. הדבר יוביל לכך שתוכלו להחליק על הריצפה ולתת מכה מכוונת, או לקפוץ עם בעיטה. שתי המכות קטלניות. אני ממליץ לעשות שימוש בהחלקה ע"מ לבלבל את האוייב. כאשר תעשו שימוש בשיטה זאת תגלו שהמון אנשים מתחילים לירות לכל הכיוונים כי הם אינם יודעים לאן נעלם האוייב שלהם, ואז פשוט תקומו ותירו בהם. זה עובד יופי

סוגי מכות:
    1. אגרוף. מכת אגרוף ללא רחמים באוייב, ורוב הסיכויים שהוא יפול מת.

2. החלקה. ע"י לחיצה על מקש C ועל המקש הימיני בעכבר בו-זמנית, אתם תתנו מכת החלקה שניתנת לכיונון. קטלנית ביותר ושימושית להתחמקות מאוייבים בקרב פנים מול פנים. מכה זאת אפשרי לבצע גם תוך כדי החזקת נשק.

3. בעיטה מסובבת. ע"י לחיצה על קפיצה + מקש ימני בעכבר + חץ ימני + קפיצה, תוכלו ליצור קפיצה מסובבת באוויר. מכה זאת לא תזיז אתכם ממקומכם, והיא נעשת במקום. אני אישית לא "מת" אותה, כי קשה לשלוט בה, והיא מסורבלת לרוב המצבים.

4. בעיטה באוויר. האהובה עלי מכל המבחר ! שיטה מעולה ומהירה להרוג אוייב שמגיח מאחורי פינה. את המכה הזאת תוכלו לעשות ע"י לחיצה על מקש הקפיצה + המקש הימני בעכבר. חשוב לציין שאפשר לעשות שימוש במכה זאת גם תוך כדי החזקת נשק !
    חשוב לציין שאם האוייב ואתה מבצעים בעיטה באוויר בו זמנית, ושניכם פוגעים, שתי הבעיטות מנטרלות אחת את השניה, ואף אחד לא ימות. אז חשוב למהר ולתת את המכה הבאה...

תודה רבה ל-Raziel, {ZORN}Potato, sQueez על התנהוגתם הספורטיבית ועל הקפיצות שהם עשו למעני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    מדריך נחמד אחי....
    NINJA RULZ:barbaric:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    היה תמונות יותר יפות שוודי
    בכל מקרה שכחת רק לציין איך שהבעיטה באוויר מנטרלת את עצמה אם אתה והיריב מבצעים אותה אחד כלפי השני באותו הזמן

נחמד
    שתף ב-Google+

אהה נכון נכון, אני מוסיף
    ועוד רשמתי לעצמי לכתוב את זה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    וואי תודה לא ידעתי על המסובבת בכלל
    Still got the blues
    (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    תודה על המדריך;)
    שתף ב-Google+

צפו למדריכים נוספים בעתיד !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עשיתי פעם אחת קרב בעיתות עם מישהו ופשוט לא הרגנו אחד את השני כי כל הזמן ניטרלנו זה היה ממש מצחיק
    עד שבסוף הבאתי אדרוף והרגתי אותו P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    נכתב במקור על ידי sunny
    צפו למדריכים נוספים בעתיד !
    אפשר לדעת באיזה נושאים הם הולכים לעסוק?

התחלתי לכתוב מדריך ל-pistols אבל מאז ששמתי לב שהניקוד שלי בשרתים הוא בינוני למדי הגעתי למסקנה שאני כנראה לא באמת יודע להשתמש בהם טוב כמו שחשבתי.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

שמע, אם אתה צריך עזרה אני כאן.

תשלח לי את המדריך שלך אחרי שאתה מסיים לכתוב אותו למייל [email protected].
    אני אערוך אותו במקצת, ואז אדאג שהפרסום יהיה שלך, והקרדיט שלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    מספיק טוב בשבילי, לא כאילו יש לי מה להפסיד.

בחזרה לנושא הת'רד- הרבה פעמים קרה לי שאני הייתי מול יריב, שנינו קפצנו ב-jump kick אחד על השני אבל אני מתתי והיריב לא נפגע בכלל (אני מאמין ש-Black Sun יכול לשמש כעד לכך, מכיוון שהוא בעט בי ככה ללא הפסקה אתמול). חשבתי שבעיטות מנטרלות את עצמן אז מה קרה כאן, בעטתי מוקדם מדי?
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    זה קרה לי גם, רק שאצלי שנינו עשינו גליץ' ואני מתתי.
    שתף ב-Google+

הרשמה