תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני מריץ עכשיו לשחקנים שלי הרפתקה שאני מקווה שיזכרו לעוד הרבה זמן (אם כי זאת שאחריה אמורה להיות עוד יותר בלתי נשכחת - השאיפה היא תמיד להשתפר =) ). יש בה הרבה גורמים שהופכים אותה לכזאת: מעורבות רגשית, אויב איום ונורא, אתגרים יוצאי דופן ובתנאים מיוחדים.

איזה הרפתקאות אתם זוכרים במיוחד, ולמה דווקא אותן? גם אירועים בודדים יתקבלו בברכה: קרב אדיר על פני גשר רועד ברוח, מרדף אחרי רוצח על גגות העיר, כל מה שהדמויות שלכם עשו ולעולם לא תשכחו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני זוכר את הקרב הכי קצר בתולדות היקום. החבורה נשלחה להרוג מישהו חשוב ולגנוב לו כמה דברים, שמתוכם אנחנו יכולים לשמור רק אחד. הגענו לכספת, פתחנו אותה ולקחנו Rapier (דקר, בעברית, לא?) קסום (לא לפני שרימינו ושיכפלנו את חצי הכסף שהיו שם). אני הייתי הסייף, אז לקחתי את הדקר לעצמי. הגענו לדלת שמאחוריה נמצא הקורבן המסכן ובמשך חצי שעה הטלנו לחשים הגנתיים ותכננו אסטרטגיה. הגיע הרגע הגדול - פרצנו פנימה, הטלנו לחש שיסנוור אותו ואז הגיע תורי. אני תוקף עם הדקר החדש שלי - קריטי, בנוסף לעובדה שהוא היה מסונוור, מופתע ודביל.
    בהתקפה אחת הצלחתי להרוס חצי שעה של תכנון מורט עצבים, אבל זה היה כ"כ שווה את זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הרפתקה שהייתה אמורה להעביר את סוף הלימודים. הייתי צריך להשיג ראש של מינוטאור והיה לי אחד בחדר. גמרתי את ההרפתקה הזאת תוך כ-5 שניות.
    (/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    Darwinia-כי לג'וקים שלנו צריך יותר מK-300
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    כאשר הקנדר שלי קפץ לתוך לוע של דרקון אדום לטאי עליון בזמן שהוא נשף אש ובזמן הלחש היפך משיכה. זה היה די מגניב
    נשבע לכם שזה קרה!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    הדמויות שלי רדפו אחרי מישהו לכל אורך העיר,קודם בביוב,אח"כ ברחובות ואז על הגגות.
    בסוף הוא נעלם והשאיר אחריו חוט אדום...
    השחקנים שלי נורא התלהבו והיו בטוחים שזה איזשהו רמז חשוב בקשר לזהות זה שאחריו הם רדפו.
    לא היה לי לב לספר להם שזה סתם חוט אדום פשוט אז הוא נאבד להם...
    כמות הזמן שהם השקיעו בחיפוש החוט האדום הייתה ענקית,והם לא הבינו למה אני צוחק כל הזמן הזה.

נ.ב.בסוף החוט נמצא ועד היום אחד מהשחקנים שלי שומר אותו בכספת איפשהו...
    שתף ב-Google+

הרשמה