תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  HoLoN
  הודעות
  2,428
  בנושא הזה, אני אתן לכם סיור מודרך במפות הAssault של UT2K4.
  נתחיל מנקודות ההיוצרות בכל מפה, ומשם נעבור דרך המפה, ונעבור על דברים חשובים ודרכים מומלצות. תרגישו חופשי לקחת את הדרך שאתם רוצים במהלך המשחק, אבל אם אתה מתחיל , תצליח יותר אם תעבוד לפי המדריך.
  AS-Convoy

  מטרות:
  1)להוריד את הפלטפורמה - ממוקמת על הקרון הראשון, לעמוד ליד המתג עד שהפלטפורמה תרד.
  1.1) להשתלט על קרון הנשק.
  2) למקם פצצות על הדלתות שממוקמות על הקרון המקביל - תעמוד ממול דלתות ההדף.
  3) לפתוח את הדלת האחורית - ממוקם מיד אחרי הכניס דרך דלתות ההדף, לעמוד ליד המתג עד לפתיחת הדלתות.
  4)לפתוח את הדלתות הצדדיות - המתג נמצא בקצה של הפלטפורמה מעליך, תעמוד ליד המתג כדי לפתוח את הדלתות.
  5) להסתנן לתוך קרון הקשר - קרון אחר, כדי להסתנן אתה חייב לגיע לקצה החלק האחורי של הקרון ולחדור לחדר הטילים.
  6)השב את הטילים - אחרי שהגעת לקרון הטילים , תגיע לקצה חדר הטילים ותעמוד ליד המתג כדי להפעילו.

  שחקנים זריזים (שיודעים לבצע דודג'ים כמו שצריך ויודעים קיצורי דרך) יכולים להשאיר את ההגנה במצב מביך. יש כמה משימות שאפשר לבצע עם חיכוחים מעטים בהגנה, אם השחקן זריז מספיק.

  התקפה:
  קודם כל, קח מגן ונשק. שום שחקן התקפה לא יכול באמת להתקיף רק עם Assault Rifle. תקח כל פעם שריון ליד נקודת ההיוצרות, כל שריון יעזור. תצא מאזור הפתיחה הכי מהר שתוכל;הצריחים של ההגנה שנמצאים בצד שמאל יכולים לפגוע בך קשות ולהשאיר אותך עם מעט חיים. אפשרות שמבצעים לפעמים היא שמספר מחברי הקבוצה ישארו בנקודת ההיווצרות ויכוונו על הצריח כדי להשמידו - ברגע שהצריח מושמד , להוריד את הפלטפורמה הופך להיות קל בהרבה. התקופפות וירית טילים על הצריח הופכת את הפגיעה בכם למסובכת הרבה יותר בשביל מי שמפעיל אותו, למרות זאת תצטרך להזהר מצלפים שיוכלו לפגוע בך בקלות. הצד העדיף להמשיך בו הוא צד ימין , ככה הצריח לא יוכל לפגוע בך,במהלך התנועה תירה טילים מעל הפלפורמה, מספר שחקני הגנה יכולים להמתין שם. אין במשימה בזאתי שום דרך סודית - הדרך הארוכה היא הדרך היחידה. תרוץ דרכה עד הסוף ולך לרמפה הימינית או השמאלית. תנסה לחפש מגנים לפני שאתה רץ; אל תרוץ בצורה עיוורת לאורך הרמפה. תסתכל, תירה טילים,ותמשיך הלאה. תסתכל סביב ותתקדם למשימה הראשונה. במקום הזה יש לך אפשרות - 1) להשלים את המשימה הראשונה ולהוריד את הפלטפורמה 2) להשתלט על קרון הנשקים. אם המצב מתחיל להסתבך , וקשה לך להתגבר על ההגנה ולהוריד את הפלטפורמה, פשוט תקפוץ לצד ימין ותשתלט על קרון הנשק. אחרי שזה הושלם, כח ההתקפה יתחיל קרוב יותר למתג ותצליחו להתגבר על ההגנה ולהוריד את הפלטפורמה הרבה יותר בקלות.

  *הצריח יפגע קשות במי שלא יסתתר ממנו.

  ברגע שהפלטפורמה ירדה, הכי טוב זה למהר למשימה הבאה. ההגנה יכולה להיווצר באיחור קל ועם קצת מזל ההתקפה יכולה להגיע לדלתות ולהניח את הפצצות במהירות ובלי הרבה התנגדות. בצע דודג'ים לתוך הפלטפורמה והמשך לבצע דודג'ים עד לקרון הבא בשביל מהירות. השאר רחוק מהפיצוץ עצמו, הלהבות יכולות להיות קטלניות.

  *השאר רחוק מהפיצוץ הוא יכול להיות קטלני.

  אחרי שהדלתות התפוצצו תרוץ לאוביקט הבא. המתג לדלת הבאה נורא קרוב לדלתות שפוצצת . שוב, אם המגנים בדיוק יווצרו ולא יספיקו להגיע זה משימה נורא קלה לביצוע. למרות זאת, אם קיים כח באזור, אל תנסה להוריד את המתג בסגנון רמבו; זה בטוח לא יעבוד. תכנן את המתקפה ביחד עם הקבוצה ותתקפו כולם ביחד.

  דהירה קדימה לבד למתג זה התאבדות , חכו לשאר חברי הקבוצה ותקפו ביחד.

  אחרי שהמשימה הושלמה, ההתקפה חייבת לפתוח את הדלתות הצדדיות. המתג לפתיחת הדלתות ממוקם במקום טיפה טריקי: בקצה בפלטפורמה מעליך, ועם היווצרות קרובה מאוד של המגנים. תקח מגן מנקודת התחמושת בצד. מקדימה תוכל לראות מספר קופסאות שיכולות להיות כלי מצוין לקיצור הדרך הארוכה. אם המגנים מתמקדים על נקודה זו קח את הדרך הארוכה(צד ימין או שמאל) ותתקוף אותם מאחור.מתי שאתה מגיע למתג תירה מספר טילים ישר לכיוון ששמה המגנים נוצרים. אל תדאג, המתג יורד מאוד מהר.

  *המתג נמצא במקום בעיתי, אך ברגע שתגיע אליו הוא יורד נורא מהר.

  המשימה הבאה היא לחדור לקרון הקשר. אל תעמוד ליד הדלתות הצדדיות שנפתחות באיטיות; תעשה משהו מועיל תוך כדי כמו להרוג מגן או שתיים, זה יעכב את ההגנה ברגע שההתקפה תצא החוצה. מיד שהדלתות נפתחות תקפוץ לאזור האמצעי ותחדור לתוך קרון הקשר. שוב, תלך לצד ימין; נראה ששמה יש הכי פחות התנגדות. יש צריח ממול, אבל אם תוקף זריז מספיק הוא יכול להתחמק פנימה. אם לא, תפגע בצריח עם כל מה שתוכל. ברגע שהצריח נופל, הדרך לתוך קרון הקשר הופכת להיות הרבה פחות מסוכנת. יש טילים שימושים מאוד במרכז הקרון , הם ממוקמים בכיוון ההפוך של חדר הטילים, אם תוקף משתוקק לזה. מצד שני זה בהחלט מבזבז זמן. תבצע דודג לתוך חדר הטילים והחדירה לקרון הקשר תושלם.

  *קרון הקשר

  ברגע שחדרת לקרון לך לסוף ותתפלל שתתפוס את המגנים בהיווצרות רעה. זה מסובך להשלים את המשימה הזאת, מכיוון שצריך ללחוץ על המתג דיי הרבה זמן לפני שהטילים יוצאים מהקרון.תזכור, התוקפים לא חיבים לתקוף באותה הדרך כל הזמן. הצד של הקרון פתוח גם הוא ויש מספר דרכים נוספות לחדור לתוך חדר הטילים. אחת הדרכים היא לקפוץ על הגיפ בין שני הקרונות ולעבור לצד השני. תנסו לגוון בדרך הגעה שלכם כדי ליצור בלבול בהגנה.

  *לשחרר את הטילים לוקח זמן רב, נסה לבלבל את היריב ולהכנס דרך דרכים שונות.

  הגנה
  תקח חבילת נשקים במהירות ותזדרז לצד השני. הצריחים יכסו את צד ימין אבל דיי בטוח שהמתקיפים יבחרו להגיע מצד שמאל. מיניגאן עובד מעולה במצב הזה; קשה למתקיפים להתחמק ממיניגאן במקום כלכך צר. תזהר ותנסה להמנע מטילים בנקודה הזאתי.

  *מיניגאן עוזר מאוד במצב הזה, תוכל להדוף את ההתקפה בקלות. ביו עובד מעולה גם כן.

  העצה הטובה ביותר שאפשר לתת פה היא להטריד את ההתקפה כמה שרק תוכלו. אל תגנו רק על המתג עצמו; תנצלו את העובדה שלמגנים יש מרחק רב לעבור לעבור לפני שהם מגיעים למתג שמוריד את הפלטפורמה.

  אחרי שההתקפה הורידה את הפלטפורמה, הדרך המהירה ביותר להגיע לדלתות ההדף היא להגיע למקפצות, אבל לקפוץ למטה לאחד הצדדים וליפול לאותו קרון. דלתות ההדף נמצאות מתחתכם. אפשר גם לעשות דודג' לתוך הפלטפורמה ולהציק להתקפה אם אתה רוצה. נקודה נחמדה בשביל להפתיע את ההתקפה היא הקצה הנגדי של הקרון ממיקום דלתות ההדף. אחרי שהתוקפים זיהו אותך תזוז משם; זה קל בשביל ההתקפה להרוג אותך אם הם יורים כמה טילים לפינה שלך.

  *אפשר לפגוע פה ביריב ... אבל אחרי שגל ההתקפה הראשון נהרג, תצא משם; הנקודה טובה רק בשביל פעם אחת.

  בזמן שהתוקפים מנסים לפתוח את הדלתות האחוריות, תקווה שתוכל לתפוס טילים משחקן התקפה, כך תוכל להפציץ את ההתקפה עם טילים, נשק מאוד יעיל. אחרי שההתקפה סימה את המשימה הזאת, תמהר להגן על המתג שנמצא מצד שמאל לדלתות זו יכולה להיות משימה קצרה מאוד להתקפה אם לא תספיק להגיע בזמן. בזמן שהדלתות הצדדיות נפתחות תנסה להרוג מתקיף או שתיים: הסיוט הגדול ביותר של מגן הוא לראות שחקן התקפה רץ לפניו. תציק להתקפה כמה שתוכל ותנסה לעצור אותם מלחדור לקרון הקשר. נקודה טובה בשביל מגן נמצאת מתחת לצריח בקרון הקשר , אפשר להתחבא שם ולהרוג כמה מתקיפים שעושים ספרינט לתוך קרון הקשר. תבצע דודג'ים לימין ושמאל כדי לכסות גם את צד ימין וגם את שמאל, ותקשיב לקול של ההזעקה. אם אתה שומע הזעקה, תהיה זהיר אם אתה לא רואה מתקיף - המתקיף הזה כנראה כבר בתוך הקרון.


  *תבצע דודג'ים לימין ולשמאל כדי לשמור על קשר עין עם ההתקפה. תשתמש בנשק שהכי נוח לך איתו מפני שאתה קו ההגנה האחרון.

  אחרי שההתקפה חדרה לתוך קרון הקשר, הדרך המהירה ביותר היא לקפוץ ולנחות באחד הצדדים שנפתחו ולהגן על המתג. תנסה לשמור על כל שלושת דרכי חדירה לתוך הקרון. בהצלחה.

  AS-FallenCity


  משימות:
  1)השמד את הבריקדה - בריקדה חוסמת את הדרך שלך למשימה הבאה, צריך לירות עליה כדי להשמיד אותה.
  2)אבטח את המוצב הקדמי - צריך להרים ידית שנמצאת בהמשך. הידית מתרוממת במהירות צריך לעמוד לידה כדי להרימה.
  3)השמד את מנעולי השערים(X2) - שתי עצמים ממוקמים על זוג עמודים, צריך לירות בהם כדי להשמיד אותם.
  4)השמד את מרכז הפיקוד (X2) תעמוד צמוד ליד שני העצמים - על העמוד ובתוך הרכבת הישנה כדי למקם בהם פצצות.

  סיפור רקע -
  אחרי המלחמה בין בני האדם לסקארג' (שראינו חלק ממנה בAS-MotherShip), הרבה מורדים הקימו בסיס בתוך ההריסות של הרים הרוסות. באמצעות המפה הזאתי אנחנו משחזרים אירוע היסטורי שבו הממשלה של כדה"א החדש מתחילה בהשמדה של מרכז הפיקוד של המורדים, המפה תאפשר לך להלחם בהריסות של העיר עד שלבסוף אתה תפלס את הדרך שלך לתוך המפקדה שלהם ותציב שם פצצות כדי להשמיד את מרכז הפיקוד.

  התקפה:
  ממש ממולך בצד ימין ובצד שמאל תוכל למצוא חבילת נשקים עם מיניגאן , טילים, ורובה צליפה. תעלה במדרגות ותמשיך לתוך הרחוב. אתה תבחין בחביות חומות מפוזרות ברחוב תתרחק מהם; ההגנה יכולה לירות בהם והם יתפוצצו, ויהרגו כל מי שלידם. תוכל להבחין מעליך במרפסת שמה ממוקם צריח; תשמיד את זה כמה שיותר מהר. תבדוק אם אף אחד לא לקח חבילת מגן באמצע הפניה תקח אותה, לאחר מכן תמשיך הלאה לכיוון הבריקדה.הנשק הטוב ביותר שיש לך בשביל להשמיד את הבירקדה במהירות זה הטילים.

  *הנשק הטוב ביותר להשמדת הבריקדה הוא טילים, השתמש בהם!

  אחרי שתשמיד את הבריקדה, יש Shock Rifle עם תחמושת במרכז , בנוסף תוכל למצוא בהמשך בריאות. אחרי הפניה ימינה , יש רק אפשרות להמשיך ישר-שמאלה. תמשיך ללחוץ על ההגנה (שוב תשים לב לא לעמוד ליד החביות) עד לידית. כשאתה מגיע לידית תשמיד את החביות שנמצאות לידה לפני שאתה מפעיל אותה כדי שההגנה לא תשתמש בהם להשמיד אותך.
  בסופו של דבר אתה תשבור את ההגנה ותאבטח את המוצב הקדמי.


  *הידית , פיצוץ החביות לפני הורדת הידית ימנע משחקני ההגנה לפוצץ את החביות עליך.

  המשימה הבאה זה להשמיד את המנעולים של שתי הדלתות. ממאגר הנשק שלך תקבל -,Shock Link Rifle, Rocket Launcher , Sniper Rifle. תגיעו לחתיכה עבה של מתכת שמובילה למישור גבוהה יותר. אם תחליטו להשאר במישור התחתון , מיד משמאלכם יש ערכה של מגן במורד הרחוב תוכלו למצוא מספר חבילות בריאות במרכז,חבילת מגן נוספת בצד ימין ליד המנעולים, וחבילת נשקים במרכז של שני המנעולים עם Shock Rifle, Link Rifle, Flak Cannon , Sniper Rifle. אם תבחר במפלס העליון יש שמה חבילת מגן , אבל אין חבילות בריאות כמו במפלס התחתון.בנוסף, אתה תהיה יותר חשוף לצריח שנמצא ממש ממולך בגג של מרכז הפיקוד של המורדים.תשמיד את הצריח הזה ואז תתמקד בשני המנעולים.שממוקמים על שני עמודים ממול השער. הדרך הכי מהירה להרוס את שני המנעולים זה לפגוע בהם ישירות עם רובה הרסיסים; זה לוקח בסך הכל 6 פגיעות ישירות של היריה הראשית של רובה הרסיסים כדי להרוס מנעול.


  *יש לכם בחירה , ללכת דרך המלפס התחתון או דרך המפלס העליון.


  *במפלס העליון יחכה לכם צריח.


  אחרי שהדלתות נפתחו, תעבור דרך חבילות הבריאות אל המעבר הבא. פה יש לך החלטה להחליט. אם אתה בטוח בנשקים שלך מספיק תמשיך הלאה ימינה ואז למטה ותגיע לאזור של המפקדה הראשית. אבל, אם אתה תעדיף שיהיה לך ביד טילים שיעזרו לך, תמשיך למעלה לרמפה הימנית או השמאלית ותמצא שם מאגר נשק ובריאות.משם תמשיך למטה ותלך להשמיד את מרכז הפיקוד. ברגע שירדת למטה , אתה צריך להטמין פצצות על העמוד ובתוך קופסא ברכבת הישנה. כל מה שצריך לעשות זה לעמוד ליד העמוד והקופסא ולהטמין שם פצצות ואז תשמעו קאבוום והמשימה תושלם.

  *אם אתם לא בטוחים במאגר הנשק שלכם, תעלו מעלה ותחמשו את עצמכם עם טילים!

  *אתם צריכים למקם את הפצצות בתוך הרכבת ועל העמוד כדי לפוצץ את המפקדה הראשית.

  הגנה:
  בתחילה תקבלו מיני, רובה רסיסים , ורובה צלפים ממאגר הנשקים הראשון. התפקיד שלכם הוא לעצור את התוקפים מלהשמיד את הבריקדה. תשתמשו בצריח במהירות ולעיתים קרובות בגלל שלא יקח זמן רב עד שההתקפה תתמקד עליו ותהרוס אותו. תשמור על קשר עין עם ההתקפה הישירה והחזקה, וגם על מספר מתקיפים חמקנים שהולכים על חבילת המגן האמצעית. חבילת הנשקים למטה מציעה טילים בנוסף למאגר נשקים שכבר יש לכם, אז זה יוסיף לכם נשק חשוב למאגר הנשקים.


  *אם אתה רוצה להקשות על ההתקפה, לך לרמפה שהם חיבים ליפול ממנה ותתקוף אותם מאחור! תשתמש בטקטיקה הזאתי פעם אחת בלבד , בגלל שבפעם הבאה שהם יבואו הם יחפשו אותך שם.

  מתי שמגנים על המוצב הקדמי, אתה תתחיל ליד מאגר נשק רק עם מיניגאן וצלף, אז עדיף שיהיה לך כיוון טוב כדי לשמור על ההתקפה שלא תוכל להתקרב למוצב הקדמי.יש רוקטלאנצר שתוכל להרים , אז זה עוזר מעט.

  מתי שמגנים על שתי המנעולים, אתה תתחיל ליד מאגר נשק עם מיני, רובה רסיסים, טילים , ורובה צלפים. הדבר הטוב ביותר שתוכל לעשות פה זה לא לתת להתקפה להגיע לחלק האחורי של העמודים תשמור אותם רק מלפנים כדי שלא יוכלו לגעת במנעולים.

  *תשמרו שההתקפה לא תגיע לחלק האחורי של העמודים , כך הם לא יוכלו לפגוע במנעולים.


  *המשימה האחרונה יכולה להפוך לקרב משוגע!

  במשימה האחרונה , אתה תתחיל ליד מאגר נשקים שיתן לך Shock Rifle, מיניגאן, טילים, ורובה צלפים. זה מסובך לשמור על שני הכיוונים מפני שאחד בתוך הרכבת , אבל אם אתה רואה מתקיף חודר ומתחיל להציב פצצות , יש כמה חביות שניתן לפוצץ ליד שתי הנקודות אתה יכול להעזר בהם להרוג מתקיף לפני שהוא מסיים את המשימה.

  *מדריך מתורגם מפה - http://www.stratosgroup.com/guides/h...o/?cat=assault .
  אם זה עזר לכם אני אשמח לשמוע. אני אמשיך את המדריך לעוד מפות אם יש הענות. אני יודע שהרוב פה מבין באסולט, המדריך מיועד למתחילים.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  הודעות
  456
  כל הכבוד על ההשקעה..:ם

  (אנחנו בקהילה 20 כבר? זאת אומרת שאם אנחנו מקבלים חולצה כולם מקבלים או שאני צריך להתחיל להשקיע?:[)
  Batzal - Making you cry.

  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  HoLoN
  הודעות
  2,428
  תודה :p
  ואנחנו 50 איש בקהילה, תתחיל להשקיע. :barbaric:
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  30.11.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  1,186
  כול הכבוד על ההשקעה כבר
  מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  הודעות
  5,201
  המדריך ביינדים שלי הגיע לעמוד הראשי :ם
  אחלה דבר עידן, כל הכבוד.
  pur1ty
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  הודעות
  760
  איזה 50 איש?אנחנו בקושי 20
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  HoLoN
  הודעות
  2,428
  נכתב במקור על ידי KaPara
  איזה 50 איש?אנחנו בקושי 20
  יש לי 45 חברים וכולם מהקהילה
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  HoLoN
  הודעות
  2,428
  נכתב במקור על ידי NineThouDFK
  המדריך ביינדים שלי הגיע לעמוד הראשי :ם
  אחלה דבר עידן, כל הכבוד.
  יפה ! :}
  בוא נמשיך להביא מדריכים
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  זכרון יעקב
  הודעות
  5,431
  יפה מאוד סחטיין על ההשקעה
  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  01.12.2006
  הודעות
  172
  עצה ממלך הקונבוי :
  בחלק הראשון הכי טוב להגן עם SC+ שחקן אחד שיהיה סנייפר במחסן נשק האחורי.
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  HoLoN
  הודעות
  2,428
  הלו תשתמש במה שבא לך במהלך המשחק :} זה בא לעזור למתחיל שאפילו לא מכיר את המפות.
  עדכנתי עוד מפה :פ
  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  63
  תלוי למה אתה קורא קהילה
  כי אני זין אם יש יותר מ-20 פעילים
  שתף ב-Google+

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  30.11.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  1,186
  יש לי 45 בחברים שהם כולם מהקהילה, ויש עוד כאלה שעוד לא הוספתי
  GUY H אתה לא משחק, אל תשחק
  אותך אין לי בחברים , למה ? כי אתה לא משחק !
  מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
  שתף ב-Google+

 14. #14
  הצטרף בתאריך
  09.12.2006
  הודעות
  1,008
  סחטיין חביבי
  שתף ב-Google+

 15. #15
  הצטרף בתאריך
  05.12.2006
  עיר
  זכרון יעקוב
  הודעות
  2,291
  בתקווה עכשיו שאנשים ילמדו לשחק AS נורמלי
  שתף ב-Google+

הרשמה