תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  קורט אנגל הופיע והתראיין לתוכנית רדיו, להלן מספר הקטעים המעניינים עליהם דיבר בתוכנית היום:

  אנגל דיבר על קרב השוט הראשון שלו במאי או יוני בשידור דרך TNA ואמר שזה לא יהיה בשיתוף עם UFC או PRIDE. הוא קרא בפירוש בשמו של טיטו אורטיז, צ'אק לידל, רנדי קוטור ודניאל פיודר כיריבים פוטנציאלים. בנוסף לקריאת שמו של פיודר הוא דיבר עליו רעות בשידור, אולי בגלל דבריו של פיודר.

  הוא עוד הוסיף שיש לו 3-4 קרבות שוט לתת והקרבות האלו יהיו תחת חוקיו של אנגל שיכללו נגיחה כמהלך חוקי. הוא אמר שקרבות שוט צריכים להתחיל ב"מלחמת רסלינג" חדשה וסביר להניח שהם יגמרו לו את הקריירה אבל זה שווה את הסיכון כי על כל PPV יש מעל מיליון הזמנות.

  אנגל הוסיף שהאולימפיק סלאם באימפקט השבוע על סמואה ג'ו לא הייתה מתוכננת. הוא דיבר על ווינס רוסו ושיבח אותו ככותב נהדר ושהם מסתדרים מצוין. הוא אפילו התעלם מהפרזנות השלילית של המראיין לגביי רוסו.

  הוא דיבר על כך שנקלע למריבה עם RVD שהגיעה לעד כדי מכות, בגלל שלטענתו RVD הרס ספוט באחד מהקרבות של השניים. הוא הוסיף שRVD לא פחד ממנו והמשיך להתעמת איתו ולכן זכה בכבוד שלו. הוא הוסיף שRVD סטר פעם לטאז מאחורי הקלעים אבל טאז לא התעמת איתו.

  הוא דיבר על כך שהוא כרגע בקליפורניה בפגישות עם אנשיי תעשיית הטלוויזיה והסרטים. הוא הוסיף ואמר שהוא כנראה יופיע בתוכנית של CBS , "גוסט וויספר".

  *להבהרה קרב שוט זה קרב אמיתי לא מזוייף.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  13
  תודה רבה....
  שתף ב-Google+

הרשמה