תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

שמי ניצן דיקשטיין, מנהל האתר.

נתקלתי בדיון הבא בפורום גיימר: http://www.gamer.co.il/gamer2/php/re...TopicID=792267

הרשו לי לומר לכם כי פותח ההודעה צדק בהעלאת הרעיון, ולו הייתי מסתכל מנקודת המבט שלכם, הייתי תומך בו במאת האחוזים.

חשוב כי תדעו שהמצב אינו כך. אנו ב-Vgames נשמח לארח את קהילת Source, ונשמח לפתח אותה בד בבד עם כל הקהילות החדשות שאנו מפתחים בימים אלו, חודש בלבד לאחר השקת מערכת הקהילות.

שימו לב כי קיבלתם שרת, למרות שקהילות אחרות שהגיעו מאתרים אחרים היו צריכות למלא את הפורום על מנת לקבל שרת (NWN, UT ו-BF).

סבלנות ונכונות הינן מילות המפתח.

אנו ב-Vgames נשקיע את כל מרצנו בקהילות שמוכנות להשקיע בעצמן, קרי קהילות פעילות אשר יוצרות תוכן איכותי כגון מדריכים, חדשות, נושאים מעניינים.

לא יודע מה איתכם, אבל לא ראיתי הרבה פעילות חוץ מיומיים בהם הרגשתי בקצת קצת רוח.

אנחנו לא רוצים לראות פחות מסופת הוריקן של שבועיים לפחות, ואז נשמח לקלוט את הקהילה ולהשקיע בה את מירב מרצנו כאמור.

הכדור בידיים שלכם, וביננו? ClanBase הם אחלה אופציה גם, ואנחנו ב-Vgames נאחל לכם בהצלחה בכל דרך בה תבחרו.

תודה וחנוכה שמח,

ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    קודם כל נעים מאוד אני מושיקו Knoxville
    שפתח את הנושא
    עכשיו בוא ניגש לדברים החשובים
    בתור קהילה שרוצה לתמוך בנו אנחנו לא מבקשים כלכך הרבה
    כאילו מה ביקשנו שתסימו לנו פורום נורמלי ולא כתת פורום מסכן
    כי זה נראה כמו זילזול ואולי טורניר אוןליין לחנוכה זה מה שאנחנו רוצים כרגע ממכם
    שכבר נתתם את זה לרוב הקהילות האחרות
    תאמינו לי שיש קהילה בסורס אבל לאנשים כבר ירד חשק אין בהם כבר אמונה
    הם פשוט לא מאמינים בשום חברה
    ואנ י חושב שחברה לא צריכה לבוא ולהגיד לנו בואו תגיבו לנו בפורומים
    ואנחנו נפתח אותכם אני חושב שאתם צריכים להראות תמיכה ראשונים
    כי בוא נדבר תאכלס אין לנו כלום חוץ מלאדר שנפתח לנו היום ונמשיך לשחק בו לא משנה מה
    כי זה עוד טבלה או ליגה או טורניר או איך שתרצו לקרוא לזה
    ותאמינו לי שעם תעשו לנו ליגות טורנירים פורום רציני ולאנים
    אתם ללא ספק תקבלו תמיכה מקהילת סורס ואולי תחזירו די הרבה שחקנים
    שפרשו כי כבר אין להם בישביל מה לשחק כמעט שנה וחצי ללא לאן זה די שיעמום לשבת
    ולעשות PCW כל היום. אז ביקשנו ממכם ואנחנו ממשיכים לבקש
    תנו לנו אנחנו רוצים אנחנו צריכים ואנחנו נתמוך ב 100% אבל
    לבוא ולהגיד לנו תתמכו ואז תקבלו אין מצב 10000 חברות אמרו את זה לפניכם

מקווה שתיקח את מה שאמרתי ברצינות ותפתח אותנו.
    שיהיה לך יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי mhk
    קודם כל נעים מאוד אני מושיקו Knoxville
    שפתח את הנושא
    עכשיו בוא ניגש לדברים החשובים
    בתור קהילה שרוצה לתמוך בנו אנחנו לא מבקשים כלכך הרבה
    כאילו מה ביקשנו:
    • שתשימו לנו פורום נורמלי ולא כתת פורום מסכן
    • ואולי טורניר אוןליין לחנוכה זה מה שאנחנו רוצים כרגע ממכם
    • תעשו לנו ליגות טורנירים
    • פורום רציני
    • לאנים
    • תנו לנו אנחנו רוצים אנחנו צריכים
    מקווה שתיקח את מה שאמרתי ברצינות ותפתח אותנו.
    שיהיה לך יום טוב
    קהילות לא פחות גדולות ורציניות מקהילת source (למשל: UT, BF) הגיעו הנה והתחילו להשקיע אפילו לפני שהן קיבלו שרת, ואתה רוצה בעצם שניתן לך את הכל ואז אולי תגיעו. סליחה, אבל אני מצפה שקודם כל תפגינו רצינות ותראו שאתם לא רק מדברים.

אנחנו כבר הוכחנו: קהילת UT הגיעה לפני פחות משבוע, וכבר יש להם שרתים, תחרות, ועוד הרבה בדרך. קהילת BF הגיע ממש בימים האחרונים, ואנחנו בתהליך של הקמת שרת וכל השאר. כך נעשה עם כל קהילה גדולה ורצינית.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    אשדוד
    בראסמי אין כל-כך מה לכתוב בפורום על המשחק,חוץ מעדכונים של קלאנים,סרטים מדי פעם..
    קונפיגים ועדכונים מעפנים של סטים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    קהילות לא פחות גדולות ורציניות מקהילת source (למשל: UT, BF) הגיעו הנה והתחילו להשקיע אפילו לפני שהן קיבלו שרת, ואתה רוצה בעצם שניתן לך את הכל ואז אולי תגיעו. סליחה, אבל אני מצפה שקודם כל תפגינו רצינות ותראו שאתם לא רק מדברים.

אנחנו כבר הוכחנו: קהילת UT הגיעה לפני פחות משבוע, וכבר יש להם שרתים, תחרות, ועוד הרבה בדרך. קהילת BF הגיע ממש בימים האחרונים, ואנחנו בתהליך של הקמת שרת וכל השאר. כך נעשה עם כל קהילה גדולה ורצינית.

עזוב את מה שהוא אמר
    זה כבר הגזמה,
    אבל הבעיה שלנו בתור קהילה, זה שבאו 90 חברות לפניכם, אמרו לנו את אותו בולשיט,
    וגם גיימר זיין לנו את השכל אז בזמנו כמה ימים לפני שההנהלה וטימי עזבו,
    תנו לנו קלאב בתור התחלה, השרת יהיה מפוצץ,אחר כך תנו לנו טורניר חנוכה,
    שהמנהל שלכם speedo יכול לארגן בשעה אנשים והכל ולדאוג לזה.
    ככה תקנו את הקהילה, לא בתנו לנו משהו ותקבלו[למרות שככה זה צריך להיות],
    הבטיחו לנו כבר כל כך הרבה פעמים שטיות... עד שזה שכבר אין לנו כח, אז קודם אנחנו רוצים לראות משהו קטן, ואז תקבלו את כל הקהילה, כי זה לא בעיה להעביר את כל הקהילה של גיימר לפה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    העיקר שתוציאו busted :X
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    ניצן, תאמת דווקא אצלי זה דיי הפוך... אני אולי נוטה להאמין הרבה לשקרים אבל
    מהרגע הראשון שחלק גדול מGamer.Pro לשער עברו לvGames תוך מספר חודשים שיניתם
    את vGames כמעט 360 מעלות, אצלי זה מעלה חיוך ונותן לי הרגשה שאתם באמת תעשו מה שביכולתכם בישבילנו.

אבל זה נכון, דיי קשה לנו להראות 'אקטיביות' בפורום כאשר מסתכלים עלינו בזילזול..
    אחד מהדברים הללו זה הנושא של תת קהילה :/

אני בהחלט מאמין בכל החלטה של vGames לגבי העתיד של הקהילה, ואני מקווה שאתם תתנו לנו משהו ואנחנו נחזיר לכם ב110% ממנו כדי שהקשר הטוב בין vGames לקהילת CSS בארץ יתחזקו.

יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    עירוש
    האמת שניכנסתי הרבה לפורום CS שלכם ז"א ב VGAMES
    והוא בכלל לא תוסס תגובות לפני יומים שלוש
    דיונים ישנים
    אבל אתה צודק בכל מקרה אנחנו ניתן את מיטב יכולתנו לתמוך בכם כדי שתתמכו בנו [:
    כרגע בקהילה אנטי צ'יט הוא הבעיה וגם קצת לאנים אבל אני אישית מעדיף אנטי צ'יט אבל טוב לא סתם חרטה [:

שהיה בהצלחה לCSS ולVGAMES בהמשך .
    [ :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

כפי שיובל אמר, קהילות גדולות לא פחות יושבות ב-Vgames בתתי פורומים לא עקב זלזול, אלא מהרצון לעשות סדר לקהל הרחב שנכנס לאתר.

אף קהילה לא מבקשת "כל כך הרבה", אבל ברגע שמסתכלים על זה - מדובר על חתיכת השקעה.

הרמנו תת פורום, והרמנו שרת. הוא היה ריק - לא עשינו טורניר לחנוכה. אם הוא היה מלא, והפורום היה מלא - האמן לי שגם קהילת סורס הייתה זוכה לטורניר.

רוצים טורנירים כמו כולם? תהיו כאן פעילים כמו כולם, והאמינו לי כי ניתן לכם את אותם המשאבים כפי שאנחנו מקצים לקהילות הקיימות - למרות שאתם חדשים אצלנו.

זה ההיפך המוחלט מזלזול לפי דעתי

אם השרת שהרמנו יהיה מלא, נהפוך אותו למועדון. אם המועדון יהיה מלא, נשקול התאמת Busted וכן טורנירים, שרתים נוספים, גאט'רים וכ'ולי.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    שלומי
    טוב, לצערנו הקהילה לא במצב הכי טוב שלה, הרבה מאוד
    INACTIVE ופרשו כמה שחקני טופ, והקהילה לא במצב יציב...
    חבל...
    מכבי חיפה, אוהב אותך! Final Fantasy is a ressurection of emotions that you cannot explain what they are

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    ניצן : "שימו לב כי קיבלתם שרת, למרות שקהילות אחרות שהגיעו מאתרים אחרים היו צריכות למלא את הפורום על מנת לקבל שרת (NWN, UT ו-BF)."

היכן השרת ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    ירושלים
    באמת לא הבנתי על איזה שרת אתם מדברים?
    אין לנו שרת לא הבנתי מה אתה רוצה timmy שהשרת יהיה מלא אין שרת ביכלל ואף פעם לא היה
    ובקשר לפורום כבר רשמתי את זה תביא לפחות משהו אנשים יראו ששווה להגיב פה אז הפורום יתמלא בנתיים מגיבים פה יותר מפורום של אחד שש
    לפחות תביאו שרת משהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    השרת אמור להיות למעלה, אני באופן אישי אישרתי אותו.

נדאג שהוא יעלה בתחילת השבוע.

אור יעדכן ב-IP.

סורי.
    ניצן דיקשטיין

מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    >.<
    כל אחד אומר למעלה למטה ... נקווה שבאמת נראה שרת השבוע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    נרשמתי ואני מקווה שתשקיעו בקהילה שלנו תודה ובהצלחה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    ניצן
    לפחות תתחילו מהדברים הקטנים .. שזה קלאבים ערוץ גדארים .. תראה איך הולך עם זה .. עם יש פעילות וזה ואז תיקח עוד צעד של ליגת אונליין וכך האלה ..
    מקווה שתעשו משהו עם זה בקרוב.
    יום המשך נעים
    Ask any racer, any real racer. It doesn't matter if you win by an inch or a mile; winning's winning.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    הבעיה הכי גדולה של קהילת סורס היא האנשים בקהילה, הציטרים של הקהילה.
    כול עוד יש בקהילה ילדים בני 13, ( EK , RADIUS ועוד יצורים למיניהם) שיום אחד משתמשים בציטים, למחורת תופסים אותם, הם מתחילים לבכות שהם לא יעשו את זה עוד לעולם וכו'... אחרי יומיים שוב תופסים אותם ושוב חוזר אותו הסיפור.
    הקהילה הזאת לא תתחיל להתפתח לשום מקום כול עוד אתם תומכים ביצורים כאלה ואחרים.
    פגשתם ציטר? תנו לו ישר בן מכול השרתים שיש לכם גישה אלייהם! אל תבכו שאין לכם BUSTED כי גם ככה הוא לא יעזור לכם אם כול הזמן תורידו לחברים שלכם את הבאנים.
    קהילת סורס בארץ היא אולי הקהילת הגיימינג הישראלית שיש בה הכי הרבה ציטרים, וזה הבעיה.

בקשר לפורום ולשרתים:
    אין לכם מה לדרוש כול עוד אתם לא עושים שום דבר. הפורומים שלכם יבשים , אין פעילות של גאדרים ואין כלום. אתם לא צריכים את הבוט ש VGAMES כדי לעשות ערוץ גאדרים של VGAMES התחלתי, אז גם על זה אל תתחילו לבכות. תתחילו להשקיע בפורום אם אתם רוצים שיהיה לכם משהו. אתם לא שונים משום קהילה כאן באתר, לא צריכים להיות לכם שום הנחות (למרות שאתם שלוחה של CS16 שהיא אולי הקהילה הכי מפותחת בעולם הגיימינג), אתם עדיין CS:SOURCE לא מקבלים שום דבר בחינם.
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    עוד בעיה נוספת שיש בסורס שאין לכם קלאנים רציניים אבל בכלל אין.
    (2 -3 הקלאנים שהם במולטי גיימינג לא נחשבים כי הם נתמחים על ידי גורם זר)
    כול קלאן שקם בקהילה הזאת מחזיק מקסימום שבועיים ואז מקימים קלאן חדש ושוב ושוב אותו סיפור.
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הרשמה