תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 96
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הוא פרסם את הביקורת שלו לזלדה בגרסת הגיימקיוב. הגרסה קיבלה יותר מגרסת הווי - 8.9.

חחחחח עשירית נקודה יותר מגרסת הווי, נדמה שהוא עושה דווקא.

עכשיו, למה הוא אידיוט?

1. כי מצופה מכך שגרסת הגיימקיוב תהיה יותר מוצדקת על הקונסולה שהיא עליה, מבחינה גרפית.

2. כי ג'ף כתב בביקורת שלו לגרסת הווי שהוא היה מעדיף את השליטה הרגילה (והיא קיימת בגרסה הזו).

3. כי הוא שמן.

4. בגלל הסיכום שלו בביקורת, שפטו בעצמכם:

So as impressive of a game as it is, Twilight Princess seems like it could have been so much more if Nintendo had broken from the formula a little bit more.

אם המשחק מרשים, כמשחק זלדה, ג'ימס, אז למה הציון לא משקף זאת? הבעיה שלו עם המשחק זו הנוסחה שבגללה היא פופולארית.

אני מסכים שזו בעיה שאין דיבוב, אני מסכים שהמוזיקה היא מידי, אבל אני לא מסכים שהן מהותיות כדי למנוע מהמשחק להיות מעל 9, לא כששאר המשחק הוא יותר מ"סתם" מדהים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן

So as impressive of a game as it is, Twilight Princess seems like it could have been so much more if Nintendo had broken from the formula a little bit more.

אם המשחק מרשים, כמשחק זלדה, ג'ימס, אז למה הציון לא משקף זאת? הבעיה שלו עם המשחק זו הנוסחה שבגללה היא פופולארית.
    גם 8.9 הוא ציון מרשים. הבעיה שלו היא לא עם הנוסחה, אלא עם העובדה שהמשחק היה יכול להיות אפילו יותר טוב אם נינטנדו הייתה טורחת לשנות אותה קצת יותר.

כשאמרתי שגם אני רוצה לתלות את ג`ף זה היה בהומור. אני עדיין מסוגל להבין את הביקורת שלו ולא מוצא בה שום דבר פסול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אם אין לו בעיה עם הנוסחה, למה מבקש לשנות אותה?

אם היה דיבוב איכותי אין ספק שזה היה יותר טוב, אבל בגלל זה מתחת ל-9? זה הדבר היחיד שאולי שהייתי מוסיף/משפר. ואי אפשר לומר שהמשחק הזה אינו מחדש על קודמיו. להפך, בכל משחק זלדה נינטנדו הביאה דברים חדשים ומהותיים, בהרבה יותר מאשר היא מביאה בכל מטרויד חדש שלה, ואת זה שוכחים.

אני מניח שהבעיה שלי עם הביקורת של ג'ף זה שהוא ידע רק לקטר, לא ראיתי שציין את מה הוא היה משנה כדי להיות מרוצה (חוץ מהמִידִי). הנה, כאן יש לו שליטה רגילה, ועדיין הוא לא מרוצה, אפילו הגרפיקה יותר משקפת את כוח הקונסולה שהמשחק עליו, וזה עדיין לא הזיז לציון. ואתם עוד מאמינים שדעתו זו בסה"כ דעה תמימה.

עשירית הנקודה מעל גרסת הווי ועשירית הנקודה מתחת ל-9.0 מאוד תמוה. הבן אדם הזה שקוף, ואם חשבתי, אפילו בקצת, שדעתו על גרסת הווי היא תמימה, אז הביקורת שלו על גרסת הגיימקיוב הסגירה אותו ואני לא יכול להאמין אחרת מאשר לחוסר מקצועיותו.

שימו לב: בגרסת הגיימקיוב אין את החיסרון, על פי זווית ראייתו, שהיא השליטה בתנועה. מסתבר שהשליטה המסורתית הייתה שווה עשירית הנקודה יותר, לפי הציון שנתן לגרסת הגיימקיוב. אחרת אינני מבין מדוע הוא הוריד לגרסת הווי הרבה יותר על התלונה הזו והעלה מעט מדי לגרסת הגיימקיוב? הרי זה השוני המהותי היחיד ביניהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    רונן, Learn to let go.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    מה שמעצבן ב-Twilight Princess לקיוב זה שהמשחק דומה מדי ל-Twilight Princess לווי. נינטנדו חייבים להתקדם הלאה.:rolleyes:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דוגרי אני מעדיף את גרסת הקיוב על הWII (חוץ מאשר הקטע של המסך הרחב. אבל זה פאק ענקי של נינטנדו ב-100%), אני מעדיף להשתמש בשלט הרגיל ושתהיה לי שליטה במצלמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    F.P, מה הקשר? ג'ף פרסם עוד ביקורת והייתה לי דעה לגביה. אל תדאג, למרות הביקורת, אני ישן היטב בלילה.

ד"ר, אל תעדיף לפני שתתנסה בגרסת הווי

ומי בכלל מרגיש ששליטה במצלמה חסרה. חחחחח.

המשחק מחכה לי, אני בתוך המשחק 6578 שעות, בדרך למקדש הרביעי.

כבר 3 שעות מצב הקנייה שלי של כרטיס ניקוד בקנדים הוא peocessing. כמה זמן לוקח להם להעתיק את המספר המזרגג הזה!

ראיתי סרטונים מהמשחק מטל סלאג לווי. אם תרצו דוגמאות לשימושים גימיקים של הבקר אז צפו בהם. אבל אהבתי את הרעיון שניתן להחזיק את הווי מוט ביד אחד, כמו שמחזיקים סטיק של ארקייד, וביד השנייה שולטים באנלוגי, ומשחקים כך בדיוק כמו בארקייד: הווי מוט משמש כסטיק אנלוגי. מחוכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רונן, בזלדה מאז ומתמיד הייתה בעיה במצלמה, ב-N64 הייתי צריך כמו קוף ללחוץ על Z כל הזמן כדי שזה ירכז את המצלמה מאחורי לינק, בקיוב פתרו את הבעיה המעצבנת הזאת עם ה-C STICK ועכשיו בWII היא חזרה שוב. זה בולבול.
    ודוגרי המשחק הוא אותו משחק בדיוק אז אני מעדיף לשלוט בזלדה כמו ששלטתי בזלדה ב-10 שנים האחרונות ולהנות מהמשחק בטרוף. יש לך בעיה עם זה אז החדר שלט של WII לטוסיק ותנפנף אותו ימינה ושמאלה בקצב החרב של לינק על המסך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחחחח כבר ניסיתי את זה, אני משתדל להוציא את המקסימום מהכסף שהשקעתי עליו...

ולדעתי אתה טועה. אין שום צורך למרכז את המצלמה, היא תמיד מולך ונוחה. גם אני שיחקתי בגרסת הגיימקיוב, לכן אני יודע על מה אתה מדבר, ואני לא רואה שהבעיה קיימת גם כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    חחחחחח כבר ניסיתי את זה, אני משתדל להוציא את המקסימום מהכסף שהשקעתי עליו...
    נכתב במקור על ידי רונן

ולדעתי אתה טועה. אין שום צורך למרכז את המצלמה, היא תמיד מולך ונוחה. גם אני שיחקתי בגרסת הגיימקיוב, לכן אני יודע על מה אתה מדבר, ואני לא רואה שהבעיה קיימת גם כאן.
    בכל מקרה ראיתי עכשיו את הסרטון ביקורת של IGN על GOW וכרגע זלדה מעניין לי את הטוסיק. אני חייב את GOW כבר!!! (יום חמישי יום חמישי יום חמישי...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    אם אין לו בעיה עם הנוסחה, למה מבקש לשנות אותה?
    כי עם כל סדרה שצועדת במקום 8 שנים יש לך שני סוגים של מעריצים, אלה שיקללו שלא משנים את הנוסחה ואלה שיקללו שמשנים את הנוסחה (בדרך כלל אלה שמקללים שמשנים להם את הנוסחה מקללים גם את אלה שמקללים שלא משנים את הנוסחה, כמו במקרה שלך).

זה לא שיש להם בעיה עם הנוסחה. הם כל כך אוהבים את הנוסחה שהם נתנו לה ציון של 10 מתוך 10 בשנת 1998. והם עדיין נהנים ממנה בימים אלו ולכן מעניקים ציון מרשים. אבל לדעתם, הגיע הזמן לשינוי יותר משמעותי ממה שקיבלנו ב-TP. ולא יודע, אולי אם הייתי משחק ב-OoT, MM ו-WW לכל אורכם אז אולי הייתי מסכים איתו. ואולי לא. אבל אני בהחלט מבין את הדיעה שלו. ולא מבין למה אתה עושה מזה כזה עניין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    משהו שם לב לקטע הנוח של אנשים כמו רונן ועדי שכשמשחק כמו זלדה נשאר אותו דבר 10 שנים זה בסדר כי "נוסחה מנצחת לא מחליפים" אבל כשמשחק של חברה מתחרה יוצא דומה לקודם הם אומרים "איפה החידוש? איזה מחזור".

אני מעריץ זלדה ואני לא מתביש להגיד שכל הזלדות אותו דבר, פשוט כל אחד מסתמך על גימיק אחר.
    אני מעריץ מטרויד ואני לא מתביש להגיד שכל המטרוידים אותו דבר (חוץ מזירו ופריים 2 ותראו איך הם יצאו...).
    מה רע במשחק פשוט טוב? למה אתם תמיד מחפשים את "החידושים" או כל מני שטויות כאלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    לדעתי זה שטויות, גם בתוך סידרה זלדה וגם בתוך סידרת מטרויד יש הרבה שינויים וחידושים. לפעמים גדולים יותר, לפעמים קטנים יותר אבל מלבד משחקים בודדים (שבדרך כלל יוצאים לקונסולות הניידות) תמיד יש שינויים. לא בהכרח מהפכות וכאלה דברים שהופכים את התעשייה (למרות שגם זה לא חסר בחלק מהסדרות האלה), פשוט חידושים ושינויים שמשאירים את הסידרה טובה. אם לא היה שינויים בכלל, לא הייתי ממשיך לשחק בסדרות האלה.

נגיד בזלדה LA באמת אין שום חידוש, ושום דבר שונה, ממש שום דבר שמייחד את המשחק משאר הסידרה ולכן לדעתי זה המשחק זלדה הכי פחות טוב. בכל שאר משחקי זלדה ששיחקתי מצאתי מספיק שינויים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    כמו שאתה אמרת , סך הכל עשירית נקודה. אני לא מבין ממה אתה צריך להתחרפן.

לא מבין כיצד השליטה הרגילה הייתה אמורה להקפיץ את הציון יותר. זו שליטה רגילה שכולם מצפים לראות. לא נותנים למשחק FPS אקסטרה ניקוד כי הוא משתמש בעכבר. זה למעשה מסתדר עם דעתי שהשימוש בווימוט בזלדה הוא לא בסדר גודל משמעותי ובלתי-נפרד שמשפיע על ציון וטיב המשחק באופן חד וחלק.

למעשה , העובדה שהציונים כמעט זהים , מוציאה את ג'ף "נקי כפיים" עוד יותר משום שהבעיה שלו עם המשחק היא לא טכנית , היא עיצובית ומשחקיותית. לדעתו הסדרה לא מציגה שינויים ותוספות משמעותיות ונשארת צמודה לנוסחא אחת , דבר שאולי הצדיק ציונים גבוהים יותר בעבר , אך לא כיום. בדומה , לסדרת GTA שלמרות שנשארת סדרה מצויינת , הסטטיות במשחקיות ובאלמנטי המשחק קצת מוריד מערכה לאורך השנים.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Yuber
    לדעתי זה שטויות, גם בתוך סידרה זלדה וגם בתוך סידרת מטרויד יש הרבה שינויים וחידושים. לפעמים גדולים יותר, לפעמים קטנים יותר אבל מלבד משחקים בודדים (שבדרך כלל יוצאים לקונסולות הניידות) תמיד יש שינויים. לא בהכרח מהפכות וכאלה דברים שהופכים את התעשייה (למרות שגם זה לא חסר בחלק מהסדרות האלה), פשוט חידושים ושינויים שמשאירים את הסידרה טובה. אם לא היה שינויים בכלל, לא הייתי ממשיך לשחק בסדרות האלה.

נגיד בזלדה LA באמת אין שום חידוש, ושום דבר שונה, ממש שום דבר שמייחד את המשחק משאר הסידרה ולכן לדעתי זה המשחק זלדה הכי פחות טוב. בכל שאר משחקי זלדה ששיחקתי מצאתי מספיק שינויים.
    תן לי הצדיק את טענתך עם משפט מאוד חכם:
    "לפעמים הדברים הטובים ביותר בחיים הם הדברים הקטנים ביותר".

אני מניח שהמשפט הוא בהקשר אחר, אבל הוא עובד גם פה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    הוא פרסם את הביקורת שלו לזלדה בגרסת הגיימקיוב. הגרסה קיבלה יותר מגרסת הווי - 8.9.

חחחחח עשירית נקודה יותר מגרסת הווי, נדמה שהוא עושה דווקא.

עכשיו, למה הוא אידיוט?

1. כי מצופה מכך שגרסת הגיימקיוב תהיה יותר מוצדקת על הקונסולה שהיא עליה, מבחינה גרפית.

2. כי ג'ף כתב בביקורת שלו לגרסת הווי שהוא היה מעדיף את השליטה הרגילה (והיא קיימת בגרסה הזו).

3. כי הוא שמן.

4. בגלל הסיכום שלו בביקורת, שפטו בעצמכם:

אני מסכים שזו בעיה שאין דיבוב, אני מסכים שהמוזיקה היא מידי, אבל אני לא מסכים שהן מהותיות כדי למנוע מהמשחק להיות מעל 9, לא כששאר המשחק הוא יותר מ"סתם" מדהים.
    על זה אתה מתפלא? בהנחה שגירסת הקיוב לא גרועה מגירסת הWII ברור שהיא תקבל ציון יותר טוב. ככה זה תמיד עם קונסולות יותר חדשות: כמעט תמיד ככל שהקונסולה יותר חדשה ויותר מתקדמת הציפיות ממנה יותר גבוהות ולכן אם אתה מקבל את אותו מוצר בערך על קונסולה "נחותה" אז הציונים בה יהיו יותר גבוהים - כי הציפיות יותר נמוכות. תסתכל על כל המשחקים שיוצאים לכמה קונסולות במקביל ותראה שבד"כ הציון היותר גבוה מופיע על הקונסולה היותר ישנה למרות שהמשחק נראה יותר טוב על הקונסולה החדשה.
    מאותה סיבה אתה גם לא יכול להשוות בין משחקי WII רגילים למשחקי WVC או משחקי XBLA למשחקי X360. כשהכתב בא לבקר משחק ב-60$, הוא משווה אותו למשחקים מקבילים ולא למשחק שתקבל ב10$. לכן משחקים ישנים ב10$ יקבלו ציונים גבוהים יותר למרות שברור שהם טובים פחות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ארז יש מצב שאתה מוחק לי הודעות?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי moonjib
    ארז יש מצב שאתה מוחק לי הודעות?
    נמחקה מהעץ הזה הודעה אחת שתכנה לא עמד בחוקי הפורום המפורסמים בעץ דביק בפורום הזה. כאמור, שימוש בשפה לא נאותה וירידה לפסים אישיים יערך - במקרה של ההודעה שלך לא היה שום דבר אחר בהודעה חוץ מהקנטה אישית (שגם אם נעשתה בהומור לא נראתה ככה לקורא חיצוני) ולכן נמחקה.

שאלות נוספות? אתה מוזמן לפנות אליי בהודעה אישית בפורום או בדואל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לפחות ספרו על מי הוא התפרץ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ג'ימס, לא שמת לב מה אני אומר. אני אומר שיש בעייתיות עם הביקורת של ג'ף בהתחשב במה שאמר על גרסת הווי. בגרסת הקיוב אין בעיות מהותיות שהיו, לדעתו, בגרסת הווי, אז איך הציון גבוה יותר רק בעשירית הנקודה? וכל מה שתאמר לא משנה את העובדה שאמר שהמשחק מרשים, ו-8.8 לא ממש תומך בזה. גם הסברתי שיש מספיק חידושים ושיפורים במשחק הזה, בהרבה יותר מניסיונות אחרים של נינטנדו, כמו מטרויד או משחקי המשך של חברות אחרות, ואין לזה קשר לנוסחה שונה. נוסחה שונה = לא זלדה שאהבנו.

נכתב במקור על ידי ד"ר קאו: "משהו שם לב לקטע הנוח של אנשים כמו רונן ועדי שכשמשחק כמו זלדה נשאר אותו דבר 10 שנים זה בסדר כי "נוסחה מנצחת לא מחליפים" אבל כשמשחק של חברה מתחרה יוצא דומה לקודם הם אומרים "איפה החידוש? איזה מחזור".

אבל לדעתי, וכבר הסברתי זאת, זלדה לווי הואבכלל לא תקוע במקום, יש בו מספיק שינויים ושיפורים. אין לי בעיה בנוסחאות זהות כשמדובר במשחקי המשך, הרי הם חייבים לשמור את הציוויון, אלא אם כן הסדרה גרועה ולכן יש טעם להסתכן בכיוון שונה. בזלדה זה לא כך, זו נוסחה מנצחת שלא מתקנים. נקודה.

נכתב על ידי קאז: כמו שאתה אמרת , סך הכל עשירית נקודה. אני לא מבין ממה אתה צריך להתחרפן.

אנשים אוהבים להקצין או לא לדעת לקרוא בין השורות כי זה גורם להם להרגיש צודקים. זהו פורום דעות, ג'ף פרסם ביקורת, מצאתי סתירה ובעייתיות נוספת בביקורת שלו, ובאתי לומר את דעתי, אל תתחרפן מזה. מצדי שהיה נותן למשחק 0, אל תדאג, הייתי ישן טוב בלילה. זה ג'ף שצריך לבדוק את עצמו, אני רק מבקר אותו כפי שהוא יודע לבקר.

ולגרסת הווי הוא הוריד בגלל השליטה. לפי טענתו, נראה שרק עליה הוא הוריד יותר מעשירית הנקודה.

ואם הוא נקי כפיים, כדבריך, כי אכפת לו רק מהעיצוב של המשחק, אז מדוע ביקר גם דברים אחרים בביקורת של גרסת הווי? אם היה מקצועי אז היה מתאים את הקו שאימץ לעצמו עם הביקורת של גרסת הגיימקיוב. 9.1 יותר מתאים, ולא רק בגלל שמתחיל ב-9. כי הציון משקף יותר "משחק מרשים" (ציטוט שלו!), אך בגלל הבעיות הלגיטימיות שמצא, לא מגיע לו יותר, והייתי סומך יותר על המקצועיות שלו. הנה, לפני ש-IGN פרסמה את הביקורת האמנתי שזלדה יקבל שם יותר מ-9.5, אך קראתי את הביקורת והטענות נשמעו לי מאוד הגיוניים ומאוזנים, אז לא ביקרתי את מאט. ג'ף פשוט לא שכנע אותי, להפך, יש בעייתיות וסתירות בביקורות שלו, והציון שנתן לאוקרינה לפני כמה שנים בכלל לא אמור לתת לו תעודת הכשר בביקורות הזו. אני רק אומר שג'ף בעייתי לא פחות מהמשחק שאותו מבקר.

"בדומה , לסדרת GTA שלמרות שנשארת סדרה מצויינת , הסטטיות במשחקיות ובאלמנטי המשחק קצת מוריד מערכה לאורך השנים".

וזה לא מסביר מדוע המשחק מקבל ציונים גבוהים כל פעם מחדש בגיימספוט. ואל תשווה את זלדה ל-GTA מבחינת עיצוב, עלילה וכד', זה משחק של דם נטו. ומה יש ב-GOW מלבד גרפיקה שאפתנית? יש בו חידושי גיימפליי מהותיים? הרי בואו נודה בזה, ההתלהבות ממנו נובעת בעיקר בגלל הגרפיקה.

תראו מה ג'ף כתב בכותרת של הביקורת למשחק GTA:VICE CITY:

Grand Theft Auto: Vice City provides just about everything you'd want in a follow-up to an outstanding game.

והמשחק הזה קיבל 9.6! וגם המשחק שבא אחריו!

והאם זה לא נכון גם לזלדה? יש בו את כל מה שהאוהדים רצו מהמשחק, ואני די משוכנע שבזלדה השינויים אפילו רבים יותר. אבל בואו נעמיד זאת למבחן, אם אתם חושבים שאני מגזים או מדמיין דברים, אמרו לי איזה דבר חדש המשחק הזה הביא לסדרה.

ואפילו עוד לא דיברנו על הביקורות שלהם לגרנד טוריזמו...

ומה בקשר לפיפא? האחרון קיבל שם 9. הרי המשחק הזה הוא סמל המחזור!

גולמר, אני מסכים, לכן גרסת הגיימקיוב הייתה צריכה לקבל ציון גבוה יותר מכפי שקיבלה בגיימספוט, זאת בהתחשב במה שהציק לג'ף בגרסת הווי.
    שתף ב-Google+

הרשמה