תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    בקובץ המצורף ניתן למצוא את הפרק הראשון בהרפתקת משחק לחוקי D20 שכתבתי. הפרק השני בקרוב!!! (עם יהיה תקציב)

אשמח לשמוע תגובות על ההרפתקה

(ההרפתקה מיועדת לקריאת מנחה בלבד, לא לשחקנים!)
    ????? ??????? ????? ???????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    הערה טכנית: עדיף שתעתיק ותדביק את תוכן הקובץ לתוך ההודעה, אנשים לא אוהבים להוריד ZIP ולפתוח אותו בעצמם - ובצדק.
    הערה תוכנית: ההרפתקה סתמית למדי בינתיים, ובעצם אינה יותר מהיתקלות וכמה דרג"שים. =) אני מציע להתחיל לחשוב על ההרפתקה במאקרו, לא במיקרו - כלומר, בקנה המידה הגדול, לא בפרטים הקטנים. כבר בהתחלה תנסה לחשוב איך ההרפתקה תיגמר ולמה. למשל, "הדמויות צריכות להבין למה העיירה כוסתה בחול (בגלל המכשף המקומי), למצוא אותו ולבדוק מה קרה (הוא העז להשתמש בחפץ קסם עתיק ומקולל, שהיה חזק ממנו), ואז להתמודד עם הסכנה (חפץ הקסם שואב את הדמויות לתוכו, שם ממתין להם מבוך בסגנון מיצריים, מלא יצורי מדבר, ספינקסים, חידות מסתוריות ומומיות). הדמויות מגלות את מקור כל הבעיה (מומיה עתיקה של פרעה, שכלואה בחדר האחרון במבוך, וכוח נשמתה האפל הוא שגורם לקללה שעל החפץ), ולאחר שמביסים אותו הם חוזרים למקומם הטבעי והכל נרגע (הקללה מוסרת, הדמויות חוזרות החוצה, הסוף, מחלקים נק"נ).
    לאחרמכן תתחיל לחשוב על הפרטים הקטנים: מה קורה בכל אחד מהשלבים. רק לבסוף תכניס את הפרטים הטכניים של המכאניקה, כמו למשל הד"ק לחיפוש בחדר של המכשף ואיזה דברים אפשר למצוא שם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    תודה רבה על העצות. זה ישתפר בפרק הבא. יש לך אי סי קיו? סתם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אני דווקא הייתי שם דגש על הקטע של החקירה ולא מכוון את הדמויות ישירות למכשף ולמגדל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    זה כבר עניין של טעם של המנחה והשחקנים - סתם זרקתי התקדמות אפשרית להרפתקה, בכיוון של מו"ד קלאסי. המטרה היא להראות את ההתקדמות עצמה, לא ממש חשוב מה היא היתה...
    שתף ב-Google+

הרשמה