תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    האם מישהו פה יכול לעזור לי ולבנות מדריך ליצירת שחקן pvp only בguild wars לעצלנים כמוני חח:rolleyes:

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני לא מומחה בעניין (אין לי נסיון רב ב-PVP) אבל בניתי דמות של De/Me שהולך לה די טוב. אני שם כמה הקסמות בהתחלה (דואג לשים את Illusion of Weakness ראשון ולהשתמש בה רק במצבי חירום), משנה צורה לאבאטאר של מלאנדרו או בלתאזר (תלוי באויבים) כשהאוייבים מתקרבים ומשתמש בסקילים שמקבלים בוסטים מהקסמות. כשנגמרות ההקסמות אני מטיל אותן שוב ומשתמש לסירוגין בסקילים שדורשים הקסמות. כשאני פוגש את האוייבים בהתחלה אני משתמש ב-Heart of Holy Flame ואז בסקיל שמוריד את ההקסמה כדי לגרום להם נזק מאסיבי כבר בתחילת הקרב.
    עוד דמות PVP ששיחקתי איתה קצת היא Me/W שמטיל קללות על האויב ואז נלחם עם סקילים של לוחם וגונב חייים ואנרגיה כשצריך. הוא לא דמות מיוחדת ל-PVP, אז הוא ברמה די נמוכה ואני אשפר אותו, מתישהו.
    כדאי לך לבדוק את GuildWarsGuru.com - יש להם הרבה מדריכים להרבה דברים.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    תודה רבה...
    אבל התכוונתי לאיזה סקילים להשתמש איזה קווסטים צריך לעשות (בpvp) ואיך משדרגים את השחקן וכל המערכת של שחקן הpvp only אבל תודה בכל זאת !!!

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כתבתי הודעה ארוכה ואז אקספלורר החליט לקרוס לי, אכתוב אותה מחדש כשאחזור הביתה לפיירפוקס האהוב שלי.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    נכתב במקור על ידי t-ger
    תודה רבה...
    אבל התכוונתי לאיזה סקילים להשתמש איזה קווסטים צריך לעשות (בpvp) ואיך משדרגים את השחקן וכל המערכת של שחקן הpvp only אבל תודה בכל זאת !!!

ב-pvp לא עושים קווסטים. pvp הוא קיצור ל-Player VS. Player. ה-pvp ב-GW הוא מאוד ישיר. אתה יוצר דמות וישר על המקום מתחיל להילחם נגד שחקנים אחרים. הלחימה היא לא על מנת להשלים קווסטים, אלא למען אקט הלחימה עצמה. לכן, אם זה לא יעניין אותך "סתם" להילחם אני מציע לך לוותר על הצד הזה במשחק. תאמין לי שיש די והותר תוכן להתעסק איתו ב-pve (Player VS. Environment, זאת אומרת שחקן נגד מחשב).

אם בכל זאת אתה רוצה להתעמק ב-pvp אז דע לך שלאחר כל הישג כלשהו בקרב (הריגת יריב, ניצחון או ניצחון ללא רבב) אתה מקבל מספר נקודותbalthazar faction. אתה יכול לראות כמה נקודות יש לך בתפריט Hero. כאשר יש לך 1000 ומעלה נקודות אתה יכול לגשת ל-priest of balthzar ולעשות unlock לסקילים, שדרוגים לנשקים ושריון, ו-runes. כאשר עשית unlock לסקיל כל מה שאתה צריך לעשות זה לפתוח את חלון הסקילים, לבחור אותו ולגרור אותו ל-skill bar שלך.

שיהיה לך בהצלחה.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3

הרשמה