התוכנית נפתחה עם ביקורו של גון "אני כאן בשביל הרייטנג" סינה כאורח כבוד של באטיסטה. טדי לונג נתן לו גם כבוד ופינק אותו בקרב נגד פינלי "אני אוהב לריב כי אני סקוטי". בקרב עצמו סינה שלט וכמו כל קרב שלו לאחרונה ניצח בקלילות, אבל בסמקדאון הוא לא יצא מזה בזול בוקר יצא מהקהל תקף אותו ופינלי עצמו נתן לו מכה עם השנאלי (אני פשוט חולה על המילה הזאת שנאלי) באטיסטה כמו מארח טוב בא לעזרתו קצת מאוחר מדי אבל לא נורא הוא בטח פינק אותו באיזה תה ועוגיות ואולי גם איזה דיווה בשביל הכייף.
בקרב הזוגות ה"מרתק" שלא נראה בערך שבוע אנדטייקר וקיין נגד "אנחנו לא בדיוק חברים וקצת דופקים אחד את השני אבל יהיה בסדר" MVP ומררררר קנדי.
אז זה בערך הלך ככה אנדטייקר הופיע ושני הרעים ברחו מהאולם ממש מתוחכם באמת השיקעו הרבה מחשבה בקרב.
צאבו וויקי גאררו דרשו התנצלות ממכה הנשים בנואה על הדרך צאבו ניצח את השדרן מספר 1 בסמקדאון פנאקי בסוף הקרב בנואה התנצל עם שראפשוטר בקשה קטנה לארמגדון בבקשה שלא יהיה לנו אלוף ארצות הברית חדש.
בקרב שלשיות די מדליק ניצחו גימי ואנג יאנג קנדריק ולונדון את ריגל טילור והלמס.
עוד בתוכנית מייז בא בוגימן בא מייז ברח ספוילר הקרב בארמגדון צריך להיות 2 דקות בערך. עוד קרב שנדמה שבאיזה תוכנית שלא תראו הם יהיו שם הארדי ניצח את מרקורי. ויטו האיש והשימלה עושה קאמבק וניצח את סליבן.
עוד סמקדאון כזה ואני מציע את עצמי ככתב לתוכנית...