תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מהו הנשק האהוב עליכם? למה? מהם המגרעות והיתרונות שאתם שמים לב אליהם בכל נשק?

הנשק האהוב עליי הוא האקדחים, בגלל הנזק הגבוה שלהם בדרך כלל ניתן להרוג כל יריב במספר יריות שאפשר לספור על כף יד אחת (במידה שאתם מצליחים לפגוע ) ומשום מה אני מאוד נהנה לקפץ מסביב לאנשים תוך כדי יריות.
    הנשק השנוא עליי הוא ה RPL שמשום מה משתמשים בו המון בזמן האחרון... נזק נמוך, בלתי אפשרי כמעט לכוון איתו והוא יעיל במצב אחד בלבד- כשהאוייב ואתה נתקעים אחד בשני מעבר לפנייה או משהו בסגנון (ואז כבר עדיף unarmed).

הביעו את דעתכם

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני אוהב את הנשק g2a2 הוא מהיר דיי חזק ויחסית מדוייק
    החסרון שלו הוא זה שהכדורים שלו נגמרים ממש מהר אתה הורג מישהו ואז בא אליך עוד אחד הרבה סיכויים שתצתר לטעון באמצע וזה מסוכן

גם אני לא אוהב את ה RPL ניסיתי להשתמש בו אבל בוא חלש אמנם מהיר אבל הו ממש חלש ומרחוק הוא דיי חרא לפחות לפי דעתי

לפי דעתי אין נשק לנובים יש נובים שלא יודעים להתמודד עם נשקים
    הרבה תמיד התלוננו על הפנטרייטור אבל אסור לשכוח שיש לו קצב אש יחסית איתי עם אתה בריצה אתה יכול בקלות להתקרב עליו ולהרוג אותו unarmed אלא עם כן הוא ממש טוב עם הנשק הזה
    לכל נשק את האיתרונות והחסרונות שלו רק צריך למצוא אותם ולנצל אותם על היריב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    למרות שהיעילות של G2A2 והעובדה שאני תמיד משתמש בו

האהבה שלי תמיד תהיה נאמנה לVK האופציה הנפלאה של לפצפץ יריב בשלל צבעים והמחסנית היחסית גבוהה (12 יריות לשוטגאן זה גבוה ) וקצב המיהרות הגם יחסית גבוה
    אם כי הוא נזנק בגלל חוסר היעילות שלו באופן כללי אם כי בhigh tech הוא נשלף שנית לרוב

הנשק השנוא עלי הוא 10 MM לא משנה מה אתם חושבים לדעתי הנשק הזה פשוט לא מאוזן בכלל
    RTL? סתמי לגמרי
    ASP רק בdead wood
    AT אממממ מדי פעם
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    G2A2 Love!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    ההעדפה האישית שלי תהיה תמיד, אבל ת-מ-י-ד הRPL. לא יודע למה, תמיד הייתה לי העדפה לכלי נשק שכולם מסווגים כUnder Dog, ודווקא בשרת של ישראל? הוא די מסוכן.

יש לו כמה ייתרונות, הראשון הוא המשקל הממש אפסי שלו, אני רץ כאילו אני לא לוקח שום נשק. הקצב אש המהיר שלו גורם לזה שאני שאני קוצר אויבים בלי ARMOR בצורה מהירה ביותר. ואולי הייתרון הכי גדול, זה הצרור 3 יריות. כוון לחזה, ירייה אחת הולכת לחזה, 2 לראש. HS

החסרון הכי גדול שלו זה שיש לו נזק פשוט אפסי נגד מטרות משוריינות, וזה פשוט מבאס. הטווח קצר-בינוני שלו זה חיסרונצ'יק שאני מבליג עליו בקלות.

נשק שאני הכי שונא? אין ממש. אבל אני שונא אנשים שלוקחים ת'10 MM ואז עושים הספמה של הSW'S, כי זה דבר שקשה להתמודד מולו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    השוטגאן. הוא טוב בכל מפה - במיוחד ב-Evac, שאפשר לעשות לאנשים HS מגג אחד לשני בזמן שאתה רץ הצידה ולא נמצא בכלל במצב של זום, אלא באמצע קפיצה P=
    ברצינות, לשוטגאן יש כ"כ הרבה סטייל. אין כמו לרוץ, להפתיע מישהו שמופיע מולך, לפוצץ אותו עם יריה אחת ולהמשיך לרוץ כאילו כלום לא קרה. היעילות שלו אמנם מיועדת לטווח קצר ויש כאלה שיעדיפו להשתמש ב-Unarmed במרחקים כאלה, אבל אם לומדים להשתמש בו אפשר להוריד אנשים גם מטווח בינוני עם שתיים או שלוש פגיעות. כמובן שאם מישהו עם G2A2 או פנטרייטור מודע אליך והוא יחסית רחוק, כדאי מאוד לברוח.
    אחריו אני בד"כ משתמש באקדחים. הם גם כיפיים. אם אני רוצה לגוון (או שבקבוצה היריבה נמצאים חברי CRi) אני משתמש ב-G2A2, שהוא הנשק הפשוט ביותר לתפעול מאחר והוא כמעט תמיד פוגע ויש לו טווח טוב. אם פוגשים מישהו בטווח בינוני אין סיבה להוציא עליו מחסנית שלמה - אולי חצי מחסנית.
    לפני כמה ימים מישהו קפץ לכיווני ויריתי בו עם השוטגאן. פגעתי לו ברגל והוא עשה שני סיבובים באוויר לפני שהוא נפל. זה היה מגניב ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    בגדול אני הכי אוהב את ה- M-50 Repeating Cannon בגלל כמה שכייף לירות איתו. מהנשקים הרגילים אני הכי אוהב את ה- Penetrator כי זה רובה ממש מגניב, אבל בדרך כלל משתמש בזוג האקדחים בגלל קצב האש שלהם והמשקל הקל שלהם.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    G2A2 על תקן ברירת מחדל. הייתי משתמש באקדחים, אבל העכבר שלי לעולם לא יסלח לי...
    גם אני חבר באסכולה המתנגדת לחודרן (תרגום האקדמיה לפנטרייטור, לו היו משחקים חברי האקדמיה FEAR) - חזק מדי, מחסנית גדולה מדי, ועם רמיזה מינית בוטה מדי...
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי nurglizer
    חזק מדי, מחסנית גדולה מדי, ועם רמיזה מינית בוטה מדי...
    אוי, הקונוטציות המיניות של הפנטרייטור... כמה בדיחות זרקנו על זה כשרק התחלנו לשחק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    G2A2 RULLEZZZZZZZZZZ

חבל שאין AWP מCS:S :barbaric:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    RPL <3:inlove:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    רחובות
    1.G2A2
    2.pene

לא משתמש בשום דבר אחר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    וואלה אני חולה על הפנטרטור אבל אני עובר לG2A2 שהוא טוב לאללה
    Still got the blues
    (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אני אוהב את ה DUAL PISTOL, פשוט הולך לי עם זה יותר מנשקים אחרים, הaim שלי הרבה יותר טוב עם זה
    שתף ב-Google+

הרשמה