תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    זאת מיומנות שלא קיימת במו"ד בסיסי, ולא כל כך ברור לי למה היא טובה כאן. אם הבנתי נכון, כשאני מפעיל parry (נגיד, חסימה), אני לא מתקיף ומתרכז במקום בהגנה על עצמי - ואם אני מצליח ב-10 או 5 יותר מעל ההתקפה של היריב, אני מכניס לו מתקפת נגד. וזהו. וואלה, לא שוס. או שאני טועה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    כן זה בערך מה ש-parry עושה, למה אתה אומר שזה רע? אני זוכר שנתקלתי בחפצים שמשפרים את ה-parry ואם תשתמש בכל דרך בלהשיג מקסימום parry ונשקים שמשפרים, כך parry יכול להיות מצויין, ולא לשכוח גם taunt.. לא בטוח אם זה השם הנכון או שאני מיתבלבל עם משחק אחרת, אבל העיקרון דומה, זה שגורם ל-npcs לתקוף אותך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי ננסק
    זאת מיומנות שלא קיימת במו"ד בסיסי, ולא כל כך ברור לי למה היא טובה כאן. אם הבנתי נכון, כשאני מפעיל parry (נגיד, חסימה), אני לא מתקיף ומתרכז במקום בהגנה על עצמי - ואם אני מצליח ב-10 או 5 יותר מעל ההתקפה של היריב, אני מכניס לו מתקפת נגד. וזהו. וואלה, לא שוס. או שאני טועה?

לא שוס גדול בSP אבל שוס ענק בMP
    ערן חשוב קצת יותר לעומק

רק לציין מספר התתקפות לתור של הדמות שלך = כמה parry היא יכולה לעשות

תרחיש מספר 1 - הקבוצה עברה את רוב המנהרה , הבאפים כבר נפלו , כולם פצועים , בהינכסם לחדר אתה בתור הלוחם של הקבוצה נכנסת קודם פתאום *חושב על מפלצת חזקה * עוג גדול ומרושע עומד בכניסה כולכם פצועים
    אתה מפעיל parry בזמן שהעוג ואתה מתגוששים במינימום פציעות הנוכל מתגנב הקוסם מטיל לחש קטלני וכדומה
    parry היא היכולת המדהימה של הטנק הקבוצתי
    בנוסף עם חפצים ומיקוד וכדומה לוחם יכול להיכנס לקרב ולצאת ממנו בלי להיפגע
    תרחיש 2 -
    אתה הולך לבדך ופתאום (אני לא יצירתי היום ) עוג ענק ומרושע עם דרגות מטיל עומד מולך
    ומטיל קסם שעושה אותו ממש בלתי פגיע להתקפות הרגילות שלך
    אתה חייב למשוך זמן עד שקסם יתבטל
    parry

בנוסף גם מה שבלו דימון ציין
    בשילוב עם taunt אתה יכול להגן באופן יעיל על כל חברי הקבוצה שלך
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הרשמה