תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  17.10.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  4,871
  המדריך הזה נכתב לשחקנים שמשחקים כבר מספר חודשים ומבינים דבר מה על המשחק. הוא נועד כדי לעזור להגדיר את המשק בצורה טובה יותר, ולמקסם את התועלת מההגדרות ומהפיצ'רים שלו.
  המדריך לא נועד לשחקנים מתחילים, ולא לשחקנים ותיקים. ראו אוזהרתם!

  Settings:

  יש כמה דברים בהגדרות הבסיס שכדאי שתשנו:

  א: שינוי ברגישות העכבר במשחק עצמו - אם יש לכם עכבר עם DPI גבוהה, 3.00 זה הרבה יותר מדי. כדאי להוריד ל- 1.25 ומשם לראות אם אתם רוצים להוריד עוד. זה אולי בהתחלה לא יהיה נוח, אבל תתרגלו אחרי 2-3 משחקים ותראו שהאיימ שלכם פתאום קופץ. אתם יכולים לשנות את ההגדרות תחת הלשונית input.


  ב: בחירת FOV - או גם field of view. המספר שמוצג בבחירה הוא טווח הזויות שרואים במסך. זאת אומרת שאם הערך הוא 80 - 80 מעלות מכלל שדה הראיה הטיבעי (שהוא 150 מעלות) יהיה מוצג על המסך. ככול שתגדילו את המספר, תיראו טווח ראיה רחב יותר לצדדים, אך בשלב מסויים תיווצר הרגשה מוזרה של עיקום המסך, והדמיות יראו ממש קטנות. לכן מומלץ לבחור fov בין 80 ועד 100 (תלוי גם בגודל המסך). את הFOV ניתן לשנות תחת לשונית player.

  ג: כוונות ונשק - כפי שאפשר לראות בכל סעיף weapons, אפשר לבחור כוונות לכל נשק ונשק בצורה פרטית, דבר זה מאוד מומלץ. תתחילו עם הכוונות שהמשחק מספק, ולאחר כמה שבועות משחק תשנו את הכוונות לפי מה שהכי נראה לכם מתאים ושהיא יעזור לכם. (מומלץ - לנשקי איימ כוונת בסיגנון נקודה, לנשקי ספאם כוונת יותר גדולה). בנוגע לנשק: מומלץ לשחק בלי לראות אותו - זה פותח עוד שדה ראיה, ואפילו מוסיף בערך 4 FPS. את זה אפשר לעשות בלשונית player. במקום weapon hand -right שנו ל- hidden. הכוונות הפרטיות יעזרו לכם לשחק בלי נשק, כי תוכלו לדעת תמיד באיזה נשק אתם משתמשים גם אם לא רואים אותו.


  ד: בינדים - מזה בינדים?! - בינד היא הלחמה של פקודה מסויימת למקש. אפשר להישתמש באפשרות הזאת לכמה שימושים: אפשר להלחים שורה מסויימת של דיבור למקש, כך שבכל פעם שתלחצו על אותו מקש, השורה תופיע. בנוסף, אפשר גם (וזהו הדבר העיקרי) להלחים פקודה להחלפת נשק למקש מסויים. כך בעצם לא צריך לעבוד עם הגלגלת או המספרים כדי להחליף נשקים, ולכל נשק יש כפתור קרוב למשקי התזוזה.
  ישנם מדריכים נפרדים ליצירת בינדים.
  ה: עוד כמה אפשרויות מציקות - ישנן כמה אפשרויות מאוד מציקות במשחק שכדאי להוריד. 2 מההכי מציקות - weapon bob ו- landing viewshake ב- game. כשהאפשרות הראשונה מופעלת, הנשק קופץ למעלה ולמטה עם הצעדים (לא חשוב למי שלא רואה את הנשק). כשהאפשרות השניה מופעלת, כל פעם שתיפלו בצורה שתפגע בכם, שדה הראיה יקפוץ.


  Game Style

  א: תזוזה - אנריל הוא משחק פעולה יחודי, ולא כמו כל השאר בנושא התזוזה - באנריל יש בנוסף לקפיצה והתכופפות יכולות התחמקות מאוד יעילות. התזוזה נקראת dodge או בעיברית צחה - התחמקות... כשמה כן היא. מקישים פעמיים על אחד מלחצני התנועה והדמות תעשה קפיצה שטוחה לאותו כיוון. יתר על כך, אם בשיא הדוג' תלחצו על מקש הקפיצה, תעשו long dodge שהוא לא רק התחמקות יותר גדולה, אלא גם דרך נהדרת לזוז ממקום למקום במהירות במקום ריצה. יש עוד אפשרות לדוג', והיא wall dodge - דוג' בניצב לקיר מסויים (כאשר הדמות באוויר ובצמוד לקיר, ניתןלעשות דודג' בכיוון הנגדי לקיר וכך לקפץ ממנו). הכל נועד כדי להוציא לכם מהראש דבר חשוב אחד: אל תקפצו סתם!!!! המטרה של קפיצות במשחק היא בעיקר להגיע למקומות גבוהים, או התחמקות מטילים שיורים על הריצפה, לא יותר!

  ב: נשקים - כל הנשקים באנריל הם שימושיים בדיוק באותה מידה - אין נשק טוב, ונשק רע. לכל נשק יש את הספציפיקציה שלו, ואת ההזדמנות שבו הכי יעיל להשתמש בו. למשל, טוב להישתמש בטילים ובפלאק כאשר נלחמים מול מספר אוייבים או כאשר פשוט נלחמים בקרב קרוב. בסנייפר או בשוק טוב להשתמש למרחקים ארוכים, וכאשר תנועת היריב איטית או צפויה (למשל כשהוא קופץ סתם). בלינק ובמיני טוב להשתמש כשליריב אין הרבה חיים. כך בעצם כל נשק הוא שימושי בזמן המתאים. איך זה אמור לשנות את סגנון המשחק שלכם? אם סידרתם לעצמכם בינדים (כמתואר למעלה), אתם יכולים להחליף נשקים בצורה מהירה ונוחה, ולשלוף את הנשק הנכון בזמן הנכון. אל תשמשו רק בנשק אחד! אם יש לכם שניים, שלבו. תלחמו עם הטילים, וברגע שאתם קולטים שהיריב מתרחק קצת או נכנס למצב שבו קל לפגוע בו מיידית, החליפו מהר לסנייפר ונצלו את ההזדמנות! לאחר מכן, תחליפו שוב לטילים לפי ראות עינכם... *טיפ* תסדרו מקש שזורק את הנשק. כאשר יהיה לכם נשק עם כמות תחמושת פחותה מהכמות שמקבלים כאשר לוקחים אותו, תוכלו ללכת למקום שבו הנשק מוצב, לזרוק את הנשק שלכם, ולקחת אותו מחדש. כך לא תצטרכו לחפש אחרי תחמושת כל הזמן *טיפ*

  ג: תזמון - כולם יכולים לקחת 100 מגן אם קולטים אותו בזוית הראיה, אבל לא עדיף לדעת בדיוק מתי הוא מגיע, ולחכות לו במקום כמה שניות לפני כן? אם עניתם כן, אתם לא טיפשים. לכל חפץ במשחק יש זמן רענון קבוע משלו, נשקים, 50 מגן, 5 חיים, אדרנלין, 25 חיים ותחמושת, לכולם יש זמן רענון של 27 שניות, כך שאתם יכולים להסתכל על השעון בפינה השמאלית העליונה, להחסיר 27 שניות, ותדעו מתי מגיע ה-50 מגן הבא. אבל ביניינו, תיזמון כל החפצים על המפה הוא לא ריאלי. רוב האנשים מתזמנים רק את ה-100 מגן (55 שניות) ואת הdouble damage (דקה ו-50 שניות+-). ברגע שתתזמנו חפצים במפה, תוכלו לשלוט עליה טוב יותר, ולהבטיח שכל הדברים הטובים ימצאו את דרכם דווקא אליכם ולא לשום אדם אחר.

  ד: תקשורת - במשחקים קבוצתיים התקשורת מאוד חשובה (תקשורת קולית). למזלינו, המשחק הנפלא הזה מציע אפשרות לדבר תוך כדי משחק, דרך המשחק עצמו. ישנם 4 סוגי ערוצים - team - רק הקבוצה שומעת. public - כולם שומעים. local - כל מי שבקירבה מוגדרת שומע. privet בוחרים אישית את השחקן שרוצים לדבר איתו. לתפריט הזה מגיעים ע"י לחיצה על v ולאחר מכן על 1. תלמדו את המפה ותדעו איפה הנשקים. תשתמשו בנשקים כנקודות הציון אם אתם רוצים להגיד היכן אתם נמצאים. רק for the love of god, אל תשימו שירים מזרחיים או תתחילו לצרוח בלי שום קשר למתרחש על public... זה לא יגרום לאנשים אחרים לחבב אותכם...

  ה: תנועה מתקדמת - ישנם מספר היבטים של תנועה שבה אפשר לנצל את המפה לטובתך, או את הנשקים:
  1) יש בהרבה מפות כל מני משטחים משופעים. הם לא שם בשביל היופי... אם תעשו עליהם דוג' או לונג דוג', תוכלו להחליק במעלה שלהם ולהגיע בקלות לעמדה גבוהה יותר.
  2) עוד אפשרות לנצל את המפה היא המעליות - אם במהלך העליה או לקראת סופה תלחצו על מקש הקפיצה, תוכלו לקפוץ גבוה הרבה יותר, ולהגיע לאיזורים רחוקים אחרים. שימו לב - כשאתם קופצים אתם מאוד פגיעים. השתמשו במגן בזמן הקפיצה כדי להבטיח שלא תפגעו.
  3) האפשרות השלישית לתנועה מתקדמת, דווקא באה מניצול הנשקים. עם ה- shild gun תוכלו לקפוץ גבוהה יותר ולהגיע למקומות שעם קפיצה כפולה לא ניתן להגיע אליהם. איך מבצעים זאת? החליפו ל-shild gun, כוונו אותו על הריצפה, קפצו, ובתחילת הקפיצה תדחפו את עצמכם עם הרובה כנגד הריצפה. זה לא קל, צריך לתרגל את זה, אבל זה יבוא במוקדם או במאוחר. בנוסף, התהליך הזה מוריד 20 חיים, אבל זה שטויות כשממש רוצים לברוח ואין לאן...


  כל הרשום פה הוא בגדר המלצה ולא חובה בעליל
  Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  ניו יורק סיטי
  הודעות
  332
  פששששששששששש
  איזה השקעות במדריכים.
  זה ממש גורם לי לזיקפה מלאה.
  א ל ל ה - ב א ל א ג א ן !!!!

  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  08.12.2006
  הודעות
  189
  gj אחלה מדריך..

  אממ תגידו מה הבינד לפקודת התאבדות?
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  10.12.2006
  עיר
  קדימה
  הודעות
  177
  אחלה מדריך אבישי.

  בשביל להתאבד תכתוב בקונסול Suicide
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  הודעות
  5,201
  נחמד אבישי.
  אתה לא רוצה להוסיף את המדריך ביינדים שלי איפושהוא פה?
  pur1ty
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  08.12.2006
  הודעות
  116
  תגיד, בשביל להחלים בינד כדאי להשתמש במלחם שפיץ או שיהיה שטוח בקצה? :rolleyes:
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  הודעות
  5,201


  pur1ty
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  17.10.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  4,871
  מדריך הבינדים נכנס ללינקים בלינקיה
  Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  הודעות
  5,201
  תודה .
  pur1ty
  שתף ב-Google+

הרשמה