תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    כמו מה שכתוב בנושא, האם יש חיים (והכוונה היא למשחק ....) אחרי ה-singel player.
    ובשפה יותר פשוטה/נכונה/ברורה, האם יש multi player נורמלי ל-nwn 2?

למרות שהמשחק היה נחמד ואפילו קיבלתי multi player closed beta account ושחקתי כמה שבועות לפניכם:devil:
    עדיין קצת מעצבן אם אין multi טוב, BG 1,2 הרבה יותר כיף ה-singel player ולכן ציפיתי מ-
    nwn 2 להיות בעל multi player ממש טוב אבל אפילו ה-updater שלהם לא פועל לי ומביא errors.

קצת מידע? תודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    בעיקרון מוקדם מדי לדעת, אבל אני בטוח במאה אחוז שלבסוף הכל יסתדר והמשחק יחזיק שנים רבות.

כרגע יש קצת באגים ובעיות והמשחק ברשת איטי קצת. וחוץ מזה רק מתחילים לעבוד על כל השרתים... תן לזה זמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    תל אביב
    יש כרגע שני דברים שקצת מאטים את התפתחות המולטיפלייר..
    1. Obsidian, אין שום דרך לעקוף את זה, יש באגים שפשוט מונעים משחק חלק במולטיפלייר, מחכים לפאטצ'ים ומקווים לטוב.
    2. אפשר לעשות המון דברים בטולסט שפשוט לוקח זמן לבנות מודול איכותי, יש כל כך הרבה אופציות שלא היו במשחק הראשון ואנשים רוצים לנצל אותם.

בכל מקרה, הבעיה העקרית היא מספר 1, אני ממליץ לארגן צעדה לObsidian עם לפידים וקלשונים ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    טוב, דבר ראשון תודה על התגובות. אתה יודע איזה שפת תכנות צריך בשביל ה-tool set? לא ממש שחקתי בכל ה-multi player של nwn2 האמת בשביל להתקל ל-beta קצת עיגלתי את האמת :p

ושאלה שנייה, למה הקסמים כל כך שונים מ-BG 2? ב-BG2 היו קסמים הרבה יותר מגניבים כמו time stop, Wish ..etc :O

ודבר אחרון בקשר למסימות שחקן יחיד

spoiler-

מה זה נותן לי שאני מזמן ב-cross roads keep את השד נראה לי קוראים לו mephasm או משהוא כזה. אני זימנתי אותו והוא דיבר איתי פעם אחת ולא ממש עשה משהוא... קצת מעצבן עד שאני משתמש בלעשות איזה אביזר וזה אפילו לא עוזר :<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    לא חייב לדעת שפת תכנות בשביל לבנות מודול בסיסי ביותר, אבל בשביל להוציא את המיטב מהטולסט, תריך לדעת nwnscript, שמבוסס על שפת c++, ומאוד דומה לה
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    בעיקר צריך לחרוש |:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    מוזר למה זה לא מבוסס על שפה קצת יותר חדשה כמו c#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    תל אביב
    כי זה אותו nwscript שהיה במשחק הראשון, מבחינת השפה כמעט כלום לא השתנה (תקנו אותי אם אני טועה..ממה שאני ראיתי רוב הסקריפטים מ1 עובדים), זה לא שהם פתחו משהו חדש בשביל NWN2, לפעמים נראה לי שהיה הכי טוב פשוט לשפץ את המנוע הישן וזהו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    קצת קשה להגיד שרוב הסקריפטים מהמשחק הראשון פועלים... רוב זה לא משהו שאפשר לקבוע בקטע הזה :X

יש לא מעט דברים ששינו ונמצאים בהרבה מערכות וסקריפטים בראשון, וצריך בעיקרון לעשות תיקונים בכמעט כל סקריפט שמביאים מהראשון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    קרית חיים
    נכתב במקור על ידי Paradox
    יש כרגע שני דברים שקצת מאטים את התפתחות המולטיפלייר..
    1. Obsidian, אין שום דרך לעקוף את זה, יש באגים שפשוט מונעים משחק חלק במולטיפלייר, מחכים לפאטצ'ים ומקווים לטוב.
    2. אפשר לעשות המון דברים בטולסט שפשוט לוקח זמן לבנות מודול איכותי, יש כל כך הרבה אופציות שלא היו במשחק הראשון ואנשים רוצים לנצל אותם.

בכל מקרה, הבעיה העקרית היא מספר 1, אני ממליץ לארגן צעדה לObsidian עם לפידים וקלשונים ;)

לא יאומן תגובה שרומזת במישרין על אי ביצועיות של אובסידיאן ומכיוון שלא רשום שם גוגלנס אין התנגדות?

זה ממש מרגש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    תל אביב
    לא יודע FoU' לפי מה שאני ראיתי אפשר להמיר את הסקריפטים הפשוטים דיי בקלות, אבל אתה צודק "רוב" זה אולי קצת יותר מדיי

ובקשר לאובסידיאן, אין מה לעשות, יש בעיות שהם צריכים לפתור במשחק עצמו, אין מה לעשות חוץ מלקוות לטוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה