תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    היום, סוף סוף, לאחר שהפס2 שלי חזר לחיים בצורה לא ברורה, סיימתי את שאדו אוף דה קולוסוס. בקלות מדובר כאן באחד המשחקים הטובים ביותר ששיחקתי בהם בזמן האחרון, ואולי בכלל. העולם העצום והיפה, הבוסים האדירים, הפאזלים המעולים, והתחושה שאתה ממש שם.

מי שלא שיחק, שישחק בצורה דחופה. מי ששיחק, תחלקו כאן חוויות, ואל תשכחו להשתמש בתוויות ספוילרים.

בקצרה, אני מאוד נהנתי מקולוסוס 5,8,10,13. כל אחד מהם היה פשוט מטורף. 8 בעצם לא היה מטורף, אבל משום מה אני זוכר אותו ממש לטובה, בעיקר את הקטע החידתי שלו.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה ידוע שהצוות של ICO הוא הנינטנדו החדשה...

משחק אדיר אבל עברתי רק 2 קלוסס לפני שחבר הבן אישה שמוכרת את גופה עבור שלמונים שלי לקח אותו חזרה.
    החדשות הטובות הן שאני הולך לקחת את זה ממנו שוב בקרוב והפעם יש לי כבל קומפוננט ו-LCD 37 במקום ה-32 שיש בסלון

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    BEST. GAME. EVER.
    (חוץ מאיזה 10 נוספים, אבל עדיין)

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    זה ידוע שהצוות של ICO הוא הנינטנדו החדשה...

משחק אדיר אבל עברתי רק 2 קלוסס לפני שחבר הבן אישה שמוכרת את גופה עבור שלמונים שלי לקח אותו חזרה.
    החדשות הטובות הן שאני הולך לקחת את זה ממנו שוב בקרוב והפעם יש לי כבל קומפוננט ו-LCD 37 במקום ה-32 שיש בסלון
    רגע, עברת 2 קולוסוס וזהו?
    אם התשובה היא כן, אתה מפסיד ה-מ-ו-ן.

אגב, הערה כללית: למרות שאגרו הוא סוס, הוא בין הדמויות הכי טובות שקיימות במשחק ווידאו :X

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Menaged
    רגע, עברתי 2 קולוסוס וזהו?
    נכתב במקור על ידי Menaged
    אם התשובה היא כן, אתה מפסיד ה-מ-ו-ן.

אגב, הערה כללית: למרות שאגרו הוא הסוס, הוא בין הדמויות הכי טובות שקיימות במשחק ווידאו :X
    זה נשמע כאילו עשיתי את זה מבחירה?
    לקחו לי אותו from my dead cold hands.
    אני משיג אותו עכשיו בחזרה בלחצים גדולים!
    למרות שאני חייב להגיד שאני עצבני על הצוות. בחיי היו לי כמה רעיונות ממש טובים למשחקים ואחד מהם היה משחק שמורכב אך ורק מבוסים.
    כל הזמן הייתי מטיף לחברים שלי שהקטע הכי טוב בכל משחק זה הבוסים ובמקום לעצב כל מני דאנג'נים חסרי ערך צריך לעשות משחק שיש בו פשוט איזה 20 בוסים ממש טובים.
    בני זונות... טוב נו, עדין יש לי כמה רעיונות בשרוול

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    כן משחק מעולה
    אני הכי אהבתי את 3, 5, 8 ו-13

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני מעוניין לרכוש אותו כבר די הרבה זמן. ההיתי בדיוטי פרי לא מזמן ובדקתי כמה הוא עולה... 70 דולר נראה לי יותר מידי אז לא קניתי

בכל מקרה, אני חושב שבקרוב הוא יגיע לפלטינום אז אני בטח אקנה אותו אז... מצד שני, יש את FFXII לפני

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    אני מעוניין לרכוש אותו כבר די הרבה זמן. ההיתי בדיוטי פרי לא מזמן ובדקתי כמה הוא עולה... 70 דולר נראה לי יותר מידי אז לא קניתי

בכל מקרה, אני חושב שבקרוב הוא יגיע לפלטינום אז אני בטח אקנה אותו אז... מצד שני, יש את FFXII לפני
    יאק, פלטינום.

וכבר ידוע שהדיוטי פרי זה גניבה לאור היום.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    באמת גירסת פלאטינום של Shadow נשמעת קצת עקרה. אני מאוד אוהב את האריזה מקרטון ואת גלויות האומנות. כמו במקרה ICO, המארז המיוחד כל כך מתאים למשחק הזה, שבשבילי הוא חלק בלתי נפרד ממנו.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    באמת גירסת פלאטינום של Shadow נשמעת קצת עקרה. אני מאוד אוהב את האריזה מקרטון ואת גלויות האומנות. כמו במקרה ICO, המארז המיוחד כל כך מתאים למשחק הזה, שבשבילי הוא חלק בלתי נפרד ממנו.
    לא ידעתי שבכלל יש אריזת קרטון. אני ראיתי רק אריזת DVD רגילה כמו של כל משחק PS2 אחר...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ללא ספק, המשחק שעד היום אני הכי מצטער שלא קניתי PS2 בשבילו.

הרשמה