תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 49
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    יופי של עבודה!
    תמשיכו ככה.
    ומזל טוב על האתר החדש

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    תודה רבה
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    המגזין באמת טוב. האמת לפני שראיתי הייתי בטוח שזה יצא חובבני ומביך ... אבל זה יצא בדיוק ההפך. מקצועני לגמרי וממש מגניב.

ראם, סחטיין, התקדמות יפה מאז ימי הבאקטים בקופנגן. :clown:

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    חביב.

אפשר להקדיש קצת יותר זמן לכל פינה. הייתה תחושה קלה של בהילות , אני מניח שזה ישתפר בהמשך.

חוץ מזה , כל הכבוד על מגזין הוידאו. צעד מבורך. טוב היה גם לראות את דורון ניר בתפקיד נוסף מאשר לגנוב את משחקי HL לביקורות .
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    בהחלט נחמד... קחו את מה שקאז אמר ושפרו.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    04.11.2006
    עיר
    רעננה
    פתיחה טובה ביותר למגזין!
    אני רק הייתי ממליץ שגם תדגימו משחקים ולא רק תדברו עליהם..

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    אממ... אז ככה.. מאוד נהנתי זה בטוח אבל מה שכן חסר ומה שיש באירופה
    זה שידורים חיים ממשחקים של CS או כל משחק אחר שיש בקהילה, כרגע אין תחרויות אבל אם במקרה ויהיה מאוד יעזור לראות את זה LIVE דרך המגזין ביחד עם פרשנים מסך של המשחק מאחור פשוט יהיה אדיר....

נ.ב
    vGames עשיתם לי תיום, המגזין נתן לי הרגשה שיש למה לחכות בקהילה הישראלית, המגזין נהדר ואני מקווה שזה יהפוך ליותר ממגזין שבועי אלה למשהו שהולך כל יום בכדי לספק צפיית LIVE עם סיקורים למשחקים שונים עידכונים על כל קהילה.. ויהפוך למשהו כמו Giga TV בגרמניה..

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אהבתי, מעניין, משעשע, המשיכו כך!
    אבל! נראה כאילו מאוד לא נוח להם על הכיסאות.. במיוחד לראם. חסרה משענת? כדאי גם להוסיף איזה שולחן.. שיוכלו להציג עליו כל מיני דברים... אולי לשים כמה עליו כמה אביזרים קשורים למשחקים.. וגם להשען עליו :p

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עבודה יפה ומבורכת. כל הכבוד.

אם הייתם יכולים לנסוע לחו"ל ולהביא חומר בלעדי מהחברות עצמם, זה היה הרבה יותר מבורך, אבל אני מניח שזה לא פרקטי. לכן אין לי רעיונות איך תוכלו לשפר ממש את הקיים.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כל הכבוד, פתיחה טובה. חסרו לי באמת הדגמות חיות למשחקים, אך כפי שכבר נאמר כאן, אולי זה עוד יקרה בהמשך.
    אני בהחלט מקווה שתצליחו לקדם את קהילת המשחקים בארץ למקום הרבה יותר גבוה.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    רעננה
    שולתים!

וברצינות: קודם כל, כל הכבוד ומזל טוב.
    אמנם אני לא ממש אוהב את העיצוב של האתר החדש (קצת בלאגן...), אבל אין ספק שיש התקדמות לעבר משהו יותר מקצועי- שרק צריך להמשיך למקצע.

המגזין וידאו היה נחמד. ה"מנחים" כמובן תותחים. לדעתי- הם אינם מראים מספיק את הידע שלהם בתחום. זה קצר מדי. ממגזין ברמה של "Vgames" אני מצפה לסיקור יותר מעמיק של משחקים מאשר להגיד "יש שיפור משנה שעברה, נהנתי".
    בקשר ל 360/PS3: הכרטיס הגרפי של ה 360 חזק יותר מהכרטיס של ה PS3. ה CELL הוא המעבד הראשי, לא הגרפי. מבחינה גרפית כרגע (וכנראה גם בעתיד) אין יתרון ל PS3- לא ברור לי למה להציג את זה כאילו קיים יתרון כזה.

בכל מקרה, בהצלחה, תמשיכו להיות מעולים.
    .I'm not perfect, yet

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    המגזין היה אחלה בתור פתיחה, אבל אני מקווה (ומאמין) שהוא ישתפר בהמשך.
    הוא באמת לא היה ארוך, והכל היה מאוד מתוקצר ו"נדבר על זה בשבוע הבא". יכול להיות כמובן שיש סיבה טובה לאורך, או שזה אמור להיות פיילוט, אבל אני מציין בכל מקרה. חוץ מזה, יהיה נחמד אם תוסיפו בוידאו משהו שלא מופיע כטקסט באתר, כי אני מניח שמי שעוקב אחרי האתר ידע כבר על יציאת הPS3/WII..
    שוב, למרות ההערות, שכוייח רציני לכם, ובהצלחה (:

נכתב במקור על ידי Zipnab
    המגזין היה אחלה בתור פתיחה, אבל אני מקווה (ומאמין) שהוא ישתפר בהמשך.
    הוא באמת לא היה ארוך, והכל היה מאוד מתוקצר ו"נדבר על זה בשבוע הבא". יכול להיות כמובן שיש סיבה טובה לאורך, או שזה אמור להיות פיילוט, אבל אני מציין בכל מקרה. חוץ מזה, יהיה נחמד אם תוסיפו בוידאו משהו שלא מופיע כטקסט באתר, כי אני מניח שמי שעוקב אחרי האתר ידע כבר על יציאת הPS3/WII..
    שוב, למרות ההערות, שכוייח רציני לכם, ובהצלחה (:
    Zipnab יש לך קשר לZipNaB (או AKA נמרוד לב-אמיץ)?

הבחור אגדה

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    כל הכבוד על היוזמה!
    אישית, אני לא מסוגל לראות סרטון של יותר מ-10 דקות באינטרנט (ראיתי 5 דקות והגבתי) - כדאי לשקול לחלק את התוכנית לקליפים קצרים ולצרף אותם לכתבות המתאימות - בכל מקרה אתם מפרסמים ידיעה כתובה - למה לא לרכז אותם במקום אחד? זה גם יאפשר יותר חופש יצירתי לכל סרטון. סרטונים באינטרנט לא צריכים לסבול מהמגבלות של תוכניות טלוויזיה.
    בצד הטכני - אתם יכולים לקחת את המנוע של יוטיוב או שזה מוגבל בזכויות יוצרים? אצלי המדיה פלייר קצת חירבש את מד ההתקדמות (לא יכולתי לראות את אורכו המלא או לדלג לנקודה אחרת בסרט).
    חזק ואמץ!
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני חושב דווקה להאריך את הסרטון, ולשים את כולו במכה אחת, כמו אכשיו

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    תודה על הקומפלימנטים ועל ההצעות לשיפורים.

אנא המשיכו להעלות רעיונות ולהביע את דעתכם, על מנת שנוכל להמשיך ולשפר את תכני האתר

תודה.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי nurglizer
    כל הכבוד על היוזמה!
    אישית, אני לא מסוגל לראות סרטון של יותר מ-10 דקות באינטרנט (ראיתי 5 דקות והגבתי) - כדאי לשקול לחלק את התוכנית לקליפים קצרים בהתאם לתוכנית ולצרף אותם לכתבות המתאימות - בכל מקרה אתם מפרסמים ידיעה כתובה - למה לא לרכז אותם במקום אחד? זה גם יאפשר יותר חופש יצירתי לכל סרטון. סרטונים באינטרנט לא צריכים לסבול מהמגבלות של תוכניות טלוויזיה.
    בצד הטכני - אתם יכולים לקחת את המנוע של יוטיוב או שזה מוגבל בזכויות יוצרים? אצלי המדיה פלייר קצת חירבש את מד ההתקדמות (לא יכולתי לראות את אורכו המלא או לדלג לנקודה אחרת בסרט).
    חזק ואמץ!
    בנאדם, רק בשביל שתקלוט כמה התוכנית הזאת קצרה: ל-GameSpot פעם היה ספיישל באורך מדהים של 4 שעות.
    והתוכנית הרגילה שלהם אורכת שעה בממוצע.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני היחיד כאן שלא מצליח לראות את הווידאו??
    יש לי רק מסך שחור וכתוב Ready למטה

אופס, יצאתי טמבל....
    לחצתי על כל מקום אפשרי חוץ מעל הכפתור "Play"

ובקשר למגזין, נראה כאילו יש לו פוטנציאל

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    הייתם מצויינים חברה!
    הייתי רוצה שהמגזין יימשך 10/15 דקות שיהייה מעניין

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי sunny
    Zipnab יש לך קשר לZipNaB (או AKA נמרוד לב-אמיץ)?

הבחור אגדה
    הו, טעות נפוצה, מסיבה לא רעה. אתה מדבר על האיש מגיימר, נכון? במקרה שנינו גיימרים רולפליירים (אם אני זוכר נכון) עם אותו כינוי.. התחלתי עם הכינוי הזה לפני שראיתי שבגיימר יש אחד. ויש גם אחד עם הכינוי פיזבן, ומאז יש הרבה מאוד בעיות. כבר למדתי להשתמש בכינויים אחרים, וברחבי הרשת יש לי די הרבה כאלה..

מצטער לאכזב אותך.
    וחג שמח לכולם

הרשמה