תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    כפי שחלקכם כבר בטח יודעים, כיום יצא המשחק החדש של בליץ' לווי ביפן, למי שלא מכיר, זהו משחק בסגנון מכות, המתבסס בעיקר על האנימה בליץ'.
    במשחק אתה שולט על הדמות שלך ועל הנשק שלה (לרוב הנשק יהיה חרב, אשר יכולה להפוך לחרב ברמה גבוהה יותר בעלת צורה שונה, או פשוט יכולה להפוך לנשק שונה לגמרי).

המשחק, שכרגע מופץ אך ורק ביפן, מציע משהו שכל כך הרבה אנשים חושבים עליו כשהם חושבים על הפוטנציאל של הווי, שליטה בחרב!.

על אף שהשליטה בחרב אינה מותאמת ב-100% לתנועת השחקן היא בהחלט יותר חופשיה ובעלת יותר אופציות מאשר השליטה של רד סטיל, אשר מכילה רק 8 תנועות אפשריות של החרב, אך כל זה תודות לעובדה שהמשחק הוא בעצם משחק מכות בסגנון דומה למשחקים כמו טקן, מורטל קומבט ודומיהם, רק עם דגש מטורף על החרב. דבר אשר נותן יותר קלות ליצירה של תנועות רבות בגלל האזור "הדו מימדי" וטבעם של משחקי המכות.

האם המשחק כרגע הוא באמת טוב? האם סוף כל סוף יצא לנו לראות משחק חרבות אשר באמת ממלא את הציפיות של הווי? האם המשחק הזה יצא אי פעם בארה"ב או אירופה?

כנראה שרוב(אם לא כול) התשובות לשאלות הללו הן לא, אבל מי יודע, אולי המשחק באמת יהיה הצלחה, אולי הוא יהיה הצלחה כה גדולה שסגה יפיצו אותו באזורים שונים שלא שמעו על האנימה או המנגה. עכשיו רק נשאר לנו לחכות ולראות מה באמת יהיה מהמשחק הזה.

נב. הנה סרטונים מהמשחק החדש:

בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

נראה ממש לא לעיניין..
    נדמה כאילו לכל הדמויות יש את אותן המהלכים..
    וחוץ מקצת דוג'ינג ונפנופי חרב אין יותר מדי מה לחפש במשחק הזה..
    מה גם שהעובדה שאתה מביט בדמות שלך מהפרופיל מפחיתה מעוצמת התחושה של השליטה בחרב באמצעות הווימוט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי spam
    נראה ממש לא לעיניין..
    נדמה כאילו לכל הדמויות יש את אותן המהלכים..
    וחוץ מקצת דוג'ינג ונפנופי חרב אין יותר מדי מה לחפש במשחק הזה..
    מה גם שהעובדה שאתה מביט בדמות שלך מהפרופיל מפחיתה מעוצמת התחושה של השליטה בחרב באמצעות הווימוט.
    מצד אחד זהו משחק ראשון מסוגו.
    מצד שני זהו המשחק ה-1000001 מסוגו.
    מצד שלישי עוד לא ראינו שום דבר מהמשחק.

אז מהי המסקנה? אין כזאת, מאחר ולא יצא לנו להתנסות בו, ולכן רק נותר לחכות לביקורות(שכנראה יגיעו בקרוב, אחרי הכל גם IGN די מתלהבים מהמשחק).

אבל בנימה אישית(ואופטימית) אני אישית חושב שזוהי הדרך הכי טובה כיום ליישם משחק עם חרב שנותן למשתמש שלו שליטה מלאה על החרב(למרות שכרגע המשחק הזה לא כזה), מאחר וזהו משחק מכות היסטרי, בעל הרבה מאוד ניפנופים, מה שגם לא צריך לקחת בחשבון מלא את תגובת הנגד של היריב שלך עליך משום שהיא כמעט ולא קיימת כביכול, ואפשר כמובן להוסיף לזה מהלכים מצולמים מראש שלהם אתה מוסיף תנועה משלך בשביל לגרום להם להיות יותר אקטיבים.

אבל מצד שני כזה דבר יכול להיות מאוד חוזר, וממצה את עצמו אחרי 20 קרבות, אבל ככה זה בהרבה משחקי מכות, בכל מקרה, עם החומרה הנוכחית שקיימת לווי, מהי הדרך הכי טובה שאפשר ליישם משחק חרבות לפי דעתכם?
    (דר' אני יודע שכבר דיברנו על זה, אבל אני רוצה לראות גם מה אחרים ומשתמשים חדשים חושבים).
    שתף ב-Google+

לעשות משחק עם למעלה 36 מהלומות חרב אפשריות..
    לא כולל דקירות..
    לעשות אותו מגוף ראשון, ולתת לחרבות להצטלצל ולהחסם על מסך מפוצל.
    כשזה יקרה אני לא אצא מהבית, אלא כדי לקנות עוד סוללות לשלט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    לעשות משחק עם למעלה 36 מהלומות חרב אפשריות..
    נכתב במקור על ידי spam
    לא כולל דקירות..
    לעשות אותו מגוף ראשון, ולתת לחרבות להצטלצל ולהחסם על מסך מפוצל.
    כשזה יקרה אני לא אצא מהבית, אלא כדי לקנות עוד סוללות לשלט.

36 מהלומות?
    אני רוצה שליטה של 1 ל-1 (ושלא יגידו שזה לא אפשרי, עם תכנון מתאים ותכנות מתאים זה אפשרי בהחלט).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    המממ, יצאו עוד סרטונים של המשחק ביו-טיוב. וככל שאני רואה יותר סרטונים אני יותר מתאכזב, המשחק כנראה הוא רק משחק אנימה-מכות עלוב, חבל, למשחק כזה בעל שיטה חדשנית כביכול יש כל כך הרבה פוטנציאל, סגה למה אתם כל הזמן מאכזבים אותי?!

נב. הנה הסרטונים:

2
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני לא מבין מה קרה לסגה.
    זה כאילו היא הפכה לחברה סוג ב' לפני שנתיים...
    שתף ב-Google+

שנתיים?
    עשור..
    מי סופר?
    מה היתה הפנינה האחרונה שלהם בכלל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי spam
    שנתיים?
    עשור..
    מי סופר?
    מה היתה הפנינה האחרונה שלהם בכלל?

נראה לי ששינובי ל-PS2. מ-2002
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נראה לי ש-VF4 ל-PS2 לא?
    אבל לפניו הם לא עשו משחק טוב שנים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    סגה נדפקו לגמרי ב2001 או 2002 ככה, שנגמרה תקופת הדרימקאסט
    מאחת החברות הכי מדהימות ומקוריות בתעשייה הם הפכו לחברה ממוצעת, משעממת ובינונית. הם עדיין מוציאים איזה משחק טוב פעם בשנה, אבל אם מסתכלים על העבר שלהם זה הבדל של שמיים וארץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הסיפור של סגה די עצוב. היא הייתה מדהימה בתקופת הדרימקאסט. אם רק הגיימרים היו נותנים לה הזדמנות נוספת עם הדרימקאסט, כי באמת הייתה ראויה לכך, ולא מסונוורים מהפס2 אפילו שרק לאחר שנה הצדיק את עצמו, אז סגה לא הייתה מידרדרת כך. לפעמים הגיימרים עצמם פוגעים בתעשייה. זה גם מה שיקרה גם אם נינטנדו תיפול. לא יהיה מי שתמתח אותנו, מי שתחדש לנו, מי שתפתיע אותנו ומי שתרגש אותנו.

אגב, די אהבתי את הרעיון של בליץ'. כמשחק מכות דו ממדי הוא עושה רושם מצוין. יש סטייל, יש אפקטים ויש אינטנסיביות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    הקונסולות של סגה היו תמיד הארדקוריות מדי, רק עם הג'נסיס הם הצליחו לשלב את ההארדקוריות עם פנייה למיינסטרים. וכמה שזה טוב לנו הגיימרים קונסולות כאלה, בלי פנייה חזקה למיינסטרים אין להם סיכוי לשרוד בימינו. עצוב, אבל זה החיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דוגרי סגה מאז ומתמיד היו די חלשים במשחקים לקהל הרחב חוץ מאשר הג'נסיס.
    המאסטר היה חמוד אבל לא יותר, הסאטורן היה כשלון חרוץ וגם הדרימקאסט היה סבבה אבל לא הצליח יותר מדי.

לדעתי סגה נפלה בגלל סדרת שאנמו
    אני רציני, היא מכרה חרא והשמועה אומרת שעלה להם 80 מליון לעשות את המשחק. זה בטח רצח אותם פיננסית יחד עם שיגור קונסולה חדשה ומכירות איטיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    זה רשמי, לפי IGN המשחק בהחלט לא משתמש בפוטנציאל שחשבתי שיהיה לו, והוא משחק אנימה-מכות סטנדרטי, אוף .

רק תנו לי לצטט משפט אחד מהכתבה:

With all the button pressing and extraneous shaking going on, one has to question if Bleach really manages to deliver the feel of actually fighting with a sword, or if the motion-based controls are just a gimmick tacked on to a fighting system that could have been done just as well with standard controls. The answer is neither of the above. Bleach does a pretty terrible job of reading your Wiimote motions. I couldn't get my characters to do the slashes I wanted, resulting in non-stop thrusting. Standard controls would have been more preferable.

But then, I suppose, Bleach Wii would've been just another anime-based fighting game.

או בסיכום קצר: המשחק היה יכול בקלות רבה להעשות בשיטה רגילה, במיוחד מאחר והתיכנות עושה עבודה נוראה בקריאה של התנועות של השחקן.
    אבל מצד שני אם המשחק היה נעשה בצורה הרגילה אז הוא היה סה"כ משחק אנימה-מכות רגיל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אכן מאכזב, כמו זלדה ורד סטיל.
    אני עדין ממתין לחברה שתעשה את זה כמו שצריך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אכן מאכזב, כמו זלדה ורד סטיל.
    אני עדין ממתין לחברה שתעשה את זה כמו שצריך...
    מה מאכזב בזלדה?(בתור משחק לווי הוא לא מאכזב[כי הוא לא מנסה להיות חדשני, אל תשכח שהסיבה היחידה שהוסיפו את העניין עם החרב זה בגלל התעקשות של המעריצים] ובתור משחק לגיימקיוב הוא לא מאכזב, מאחר והוא... הוא טוב!).

וזה היה ידוע שרד סטיל יהיה מאכזב עוד לפני שחרורו, אני לא ידעתי שבליץ' יהיה כה מאכזב עד אחרי שיחרורו .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)

המשחק האחרון שסגה הוציאו זה לא שאנמו2?
    זה בכלל משחק טוב?
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי !נס
    המשחק האחרון שסגה הוציאו זה לא שאנמו2?
    זה בכלל משחק טוב?
    לדעתי לא, לא אוהב שנמו. אבל בכל מקרה הם הוציאו גם משחקים טובים אחרי (כמו VF4 או פאזנר דראגון אורטה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    רד סטיל לא איכזב, כולם ידעו שהוא יהיה חרא.
    הייתי אומר את אותו הדבר על Bleach Wii, אבל כנראה שיש פה כמה אנשים שאשכרה האמינו שסגה יעשו משחק טוב השנה.
    מממ... הם בכלל עשו משחק טוב מאז F-Zero GX? (ב2003)
    מקווה שהם לא יפשלו עם VF5
    שתף ב-Google+

הרשמה