תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    בסדר, על האתר הישן שתקנו, בשביל זה המציאו את ה IE Tab (והאקספלורר עדיין נמצא על המחשב כי יש ווינדוז על המחשב מסתבר) ולא ביקשנו להתחיל לשנות את האתר, אבל רבאק, אתר חדש והכל, "נכתב מאפס" כמו שאומרים, למה אי אפשר לחשוב גם על 7%-14% מהגולשים שמשתמשים בפיירפוקס ולא נתקעו עם הברירת מחדל? זה לא כזה קשה, כולה כמה התאמות וזהו.

תודה.
    Relax - You've earned it

הצטרף בתאריך
    25.11.2006
    מקרב קהל הגיימרים, סביר להניח כי אחוז נכבד משתמש בפיירפוקס. אתם בחרתם להתעלם מגולשים אלו, ביניהם אני, אז אני בוחר להתעלם מכם.
    זה דיי מביש שאתה הנבנה מאפס לא תוכנן בכדי שיעמוד בסטנדרטים.

הצטרף בתאריך
    09.10.2006
    עיר
    כפר סבא yea!
    אני אתן תגובה, אולי לא רשמית, אבל אני מנהל כאן ויודע פחות או יותר מה הולך.
    יש בעיות עם פיירפוקס גם אני סובל כרגע מבעיות אלו, הם יתוקנו בהקדם האפשרי - אנא, היו סבלניים.
    גיא מיכאל, מנהל קהילת Trackmania Nations.

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    העניין הזה ממש מוזר בהתחשב בזה שחלק מהמנהלים והעורכים גם משתמשים בפיירפוקס לפי מה שנכתב פה בפורום לא מזמן... מקווה שיתוקן בקרוב.

בכל מקרה, מזל טוב וח"ח על העיצוב החדש.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אהלן. אנחנו מתנצלים בפני כל גולשי פיירפוקס - אין לנו כל כוונה להזניח אתכם. האתר נבדק בפיירפוקס והתאמתו לדפדפן הוצבה ברשימת התיקונים והשיפורים, שהיא, כפי שאתם יכולים לדמיין לעצמכם, ארוכה למדי.

אנחנו מבינים את העצבים אבל נודה לכם על סבלנותכם.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    יותר מזה, אני יכול לומר שמתוך צוות האתר, יותר מחצי משתמש בפיירפוקס כברירת מחדל.
    הרוב המוחלט של האתר עובד בפיירפוקס. מלבד העמוד הראשי (חלקים ממנו) וחלקים מעמודי ה- FUN, כמעט הכל עובד תקין ואפילו טוב יותר בפיירפוקס.
    התמיכה בשועל יושבת במקום גבוה ברשימת הבאגים לטיפול
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

אני מבטיח לכם באופן אישי כי בעלי ה-FireFox יוכלו ליהנות מהאתר במלואו, ולא תוך זמן רב.

תנו לנו 100 ימים של חסד לדברי יובל
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי timmy
    היי,

אני מבטיח לכם באופן אישי כי בעלי ה-FireFox יוכלו ליהנות מהאתר במלואו, ולא תוך זמן רב.

תנו לנו 100 ימים של חסד לדברי יובל

בידיוק התכוונתי לפתוח דיון על העניין הזה... אני שמח לשמוע שאתם מודעים למצב ופועלים לשפרו. יש לכם 200 ימים ממני בגלל שאתם האתר הכי טוב בארץ כשזה מגיע למשחקי מחשב. בהצלחה בהמשך.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    שמח לשמוע שאתם עובדים על זה,בתור מישהו שגולש בVgames כל יום כבר כמה שנים,זה דיי העציב אותי לראות שהדף הראשי נראה כך...
    אבל האמת,לא הייתם צריכים לעלות אותו בכלל,בלי תמיכה בפיירפוקס.

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    פשוט עבור מפיירפוקס ל IE7 שהוא הרבה יותר טוב מפיירפוקס.
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי CrabDuck
    פשוט עבור מפיירפוקס ל IE7 שהוא הרבה יותר טוב מפיירפוקס.
    אתה לא חושב שמי שמשתמש בפיירפוקס משתמש בו בגלל סיבה מסויימת? כנראה שלא כולם מרוצים מ IE ויש כאלה שמאמינים שפיירפוקס יותר טוב.
    "הלקוח תמיד צודק". במקום שכל אחד יתאים את עצמו לאתר, שהאתר יתאים את עצמו לגולשים, או שהגולשים יגלשו לאתר אחר.

בכל מקרה, בגלל אתר אחד לא מחליפים דפדפן. אפשר רק להסתמך על מה שצוות האתר כתב על כך שזה יטופל. נקווה שבמהרה.
    Relax - You've earned it

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    בידיוק התכוונתי לפתוח דיון על העניין הזה... אני שמח לשמוע שאתם מודעים למצב ופועלים לשפרו. יש לכם 200 ימים ממני בגלל שאתם האתר הכי טוב בארץ כשזה מגיע למשחקי מחשב. בהצלחה בהמשך.
    תיקון טעות: האתר היחיד בארץ. גיימר גוסס (אבל אחרי שהחליפו לעיצוב החדש, אפילו לגיימר יש עיצוב יותר טוב).

נכתב במקור על ידי zekit
    שמח לשמוע שאתם עובדים על זה,בתור מישהו שגולש בVgames כל יום כבר כמה שנים,זה דיי העציב אותי לראות שהדף הראשי נראה כך...
    אבל האמת,לא הייתם צריכים לעלות אותו בכלל,בלי תמיכה בפיירפוקס.
    לא שרק בלי התמיכה, הם לא היו צריכים לעלות אותו בכלל.
    אני זוכר את הכתבה הבאה ("מערכת הפורומים החדשה!"), שם דובר בלהט על איך הזניחו את הקהילה ובעקבות האתר החדש זה לא יקרה שוב.
    הציטוט המדויק:
    "חשוב מכל: אנו ב- Vgames מודעים לכך שביצענו מספר טעויות לאורך השנים, והחמורה מכולן היתה הזנחת הפורומים והקהילה. זה נפסק כאן ועכשיו. אנו מתחייבים להשקיע בקהילות הגיימרים השונות את מירב המאמצים והאנרגיה שלנו, לארגן אירועים ופעילויות, מסיבות רשת ותחרויות, וליצור קהילה שכיף להיות חבר בה. כל זה יתחיל בשבועות הקרובים."

תאמינו לי, כבר היה עדיף את ההזנחה של העיצוב הקודם.
    * כן, אני יודע שהם דיברו על הקהילה, אבל אני מאמין שהם התכוונו גם לאתר הראשי (הרי הפורומים והאתר צריכים להשלים אחד את השני).
    * אני מודה שהקהילות החדשות נחמדות, אבל היה אפשר לעשות מהם הרבה יותר.

כמו שההוא מהפרסומת של החומוס אמר: "חומוס עושים באהבה, או לא עושים בכלל".
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    עדכון: הבעיה המרכזית בעמוד הראשי נפתרה.
    גם את שאר הבעיות נפתור עם הזמן.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    ראיתי שתיקנתם כמה דברים... האתר מאוד נוח עכשיו תודה D:

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אממ תודה. (למרות שאני עם IE)
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    או אחלה,עכישו כבר נראה יותר טוב...
    אני גם שמח לשמוע שTBC יגיעה באותו יום כמו בשאר העולם,כבר עשיתי הזמנה מוקדמת .

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    גמאני הייתי בפיירפוקס עד שיצא IE7...
    IE7 יותר טוב מפיירפוקס .... תעברו לIE7 ולא יהיו בעיות...
    Still got the blues
    (:

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אל תהיה מצחיק. IE7 אוליי משתווה לגירסה 1.0 של פיירפוקס בלי תוספים. היתרון שלו הוא שהוא תומך באתרים שנכתבו בחובבניות, ושם נגמר היתרון (ולזה יש גם IETab).

ואולי פעם הבאה (אם תהיה) שאתם מעצבים את האתר תבקשו שהוא יעבור בדיקת W3C בתור תנאי?
    *שיעול*DOCTYPE*שיעול*

הרשמה