תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    ראם שרמן צולח את Battlefield 2142 בירי בלתי פוסק, רובוטים ענקיים, ומערכת משחק משופצת - אך בכל זאת חסר לו משהו.

לסיקור המלא לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אז ככה זה הולך להיות? משחק אחד מושקע, משחק אחד לא?
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    משנה לשנה.

דרושה: מקוריות חדשה למשחקי פעולה.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    משחק שמכניס פרסומות לפי ה ip של המשתמש, משתמש למעשה ב SpyWare, או תוכנת ריגול בעברית. למה העובדה הזאת אינה מוזכרת בכתבה?
    קישור לעיונכם: http://www.ggmania.com/?smsid=22511
    אם מישהו מתכנן לקנות משחק בGreenManGaming, אודה לו מאוד שירשם דרכי, כך שנינו נקבל 2$, לאחר הרכישה. תודה!

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    קליימאן יש לך תמשחק ?
    עם יש לך אני מודיע לך שאין פירסומות במשחק אני לא ראיתי עדיין פירסומת לפחות

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אני רוצה להבין איך הכותב מהלל את הבינוניות הזאת?! איך הוא נותן 85 למשחק שבכלל היה צריך להיות תוספת, או מוד לBF2 ובכלל לא היה צריך לעלות כסף כיוון שהוא הופך את המחשב של המשתמש למכונת פרסומות. גועל נפש, כתבים שלא מבינים מהחיים שלהם.
    אם מישהו מתכנן לקנות משחק בGreenManGaming, אודה לו מאוד שירשם דרכי, כך שנינו נקבל 2$, לאחר הרכישה. תודה!

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אני רוצה להבין איך הכותב מהלל את הבינוניות הזאת?! איך הוא נותן 85 למשחק שבכלל היה צריך להיות תוספת, או מוד לBF2 ובכלל לא היה צריך לעלות כסף כיוון שהוא הופך את המחשב של המשתמש למכונת פרסומות. גועל נפש, כתבים שלא מבינים מהחיים שלהם.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אני לא רואה שיש קשר בין המחק לפרסומות
    האם הפרסומות מפריעות בזמן המשחק?
    מאיטות את המחשב?
    לא אז מה הבעיה
    אבל זה משחק בינוני לאללה

דווקא אחלה משחק, ואחלה כתבה

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    מה הקשר ל''מאיטות את המחשב'' החברה מרוויחה עליך כסף כשמוצגות לך פרסומות. אין בעיה עם פעולה שכזאת מצד חברת המשחק, במידה והמשחק לא עולה כסף או עולה מחיר מוזל. משחק שעולה מחיר מלא לא אמור להיות משחק במחיר מלא. כמו שהכותב מדגיש כאן בסיכום, אין כאן שום דבר חדשני, ובנוסף יש כאן פן שחשוב להתייחס אליו. אולי אתה אוהב שהמחשב שלך הוא בית גידול לתוכנות פרסומות שקטות כאלה ואחרות, אני ועוד הרבה אחרים לא, לכן חשוב מאוד מאוד מאוד להודיע על זה לכולם! המשחק כולל Spyware בתוכו. בישראל מה לעשות, כולם לא מפותחים וקונים כל מה שדוחפים להם. בחו''ל אגב הרבה אנשים מחרימים את המשחק הזה עקב מדיניות הפרסומות שלו. ביי.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Klayman
    מה הקשר ל''מאיטות את המחשב'' החברה מרוויחה עליך כסף כשמוצגות לך פרסומות. אין בעיה עם פעולה שכזאת מצד חברת המשחק, במידה והמשחק לא עולה כסף או עולה מחיר מוזל. משחק שעולה מחיר מלא לא אמור להיות משחק במחיר מלא. כמו שהכותב מדגיש כאן בסיכום, אין כאן שום דבר חדשני, ובנוסף יש כאן פן שחשוב להתייחס אליו. אולי אתה אוהב שהמחשב שלך הוא בית גידול לתוכנות פרסומות שקטות כאלה ואחרות, אני ועוד הרבה אחרים לא, לכן חשוב מאוד מאוד מאוד להודיע על זה לכולם! המשחק כולל Spyware בתוכו. בישראל מה לעשות, כולם לא מפותחים וקונים כל מה שדוחפים להם. בחו''ל אגב הרבה אנשים מחרימים את המשחק הזה עקב מדיניות הפרסומות שלו. ביי.
    לא ידעתי על זה קודם.. עכשיו אני יודע... וזה לא מעניין אותי...
    משחק יפה מאוד...

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    תקנה את המשחק תשחק ותשתוק
    אין פרסומת אחת מאז הפאץ' החדש
    בבקשה תסתום

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי --SuRFeR--
    תקנה את המשחק תשחק ותשתוק
    אין פרסומת אחת מאז הפאץ' החדש
    בבקשה תסתום
    זה לא משנה שאין פרסומות עדיין. EA מכרה את הזיכיון לחברה והרוויחה כסף. על גבי מי? על גביכם. אתם המוצר שEA מכרה, והיא לא מצאה לנכון לצ'פר אתכם בדרך כלשהי. חוץ מזה, זה שעדיין לא ראית פרסומות לא אומר שלא יהיו כאלו בעתיד. אחרי הכל חברה מסויימת שילמה כסף עבור הסיפור הזה, ושום גוף עסקי לא היה משקיע כך ולא היה מתכוון לנצל את ההשקעה.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי Mad-D1ck
    זה לא משנה שאין פרסומות עדיין. EA מכרה את הזיכיון לחברה והרוויחה כסף. על גבי מי? על גביכם. אתם המוצר שEA מכרה, והיא לא מצאה לנכון לצ'פר אתכם בדרך כלשהי. חוץ מזה, זה שעדיין לא ראית פרסומות לא אומר שלא יהיו כאלו בעתיד. אחרי הכל חברה מסויימת שילמה כסף עבור הסיפור הזה, ושום גוף עסקי לא היה משקיע כך ולא היה מתכוון לנצל את ההשקעה.
    אני מנסה לקרוא כדי להגיב.. ובאמצע זה הופך לי לבלה בלהה בלע בלעעע
    נסיתי כמה פעמים.. בכוח... עם ריכוז.. זה לא נקלט
    אולי אם תעבור אחרי כל פסקה שורה.. זה יתן מנוח לעיניים מ"הבלה בלה בלע" ויהיה אפשר להמשיך ל"בלה בלה בלע" הבא

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    אני מנסה לקרוא כדי להגיב.. ובאמצע זה הופך לי לבלה בלהה בלע בלעעע
    נסיתי כמה פעמים.. בכוח... עם ריכוז.. זה לא נקלט
    אולי אם תעבור אחרי כל פסקה שורה.. זה יתן מנוח לעיניים מ"הבלה בלה בלע" ויהיה אפשר להמשיך ל"בלה בלה בלע" הבא
    חחח גם לך זה קרה ??? תנסה לקורא שורה אחת כן שורה אחת לא .... אולי זה יעזור ...

הצטרף בתאריך
    23.01.2007
    היתרשמתי מהמשחק מאוד!!!

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מישהו קם על צד שמאל של הדרגש שלו הא קליימן?
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הרשמה