תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: עזר לכם? חידשתי לכם?

מדרגים
19. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן

11 57.89%
  • לא

8 42.11%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    בגלל שהמוד העיקרי של UT2004 הוא 1על1, רציתי להעביר לשחקנים, חדשים כישנים, את הידע שיש לי.
    אז הנה הטיפים.

Duel / 1on1

SPAWNING RAPING - לתפוס את השחקן בנקודת המחייה שלו.

- למה זה חשוב?
    כאשר השחקן מת, הוא חוזר לחיים מחדש בנקודת מחייה (Spawn Point) שהיא אחת מבין כמה באותה המפה. הדברים היחידים שיש לשחקן באותו רגע זה 100 חיים, Assault Rifle, Shield Gun ואם השחקן זריז - הנשק שנמצא באותה נקודת מחייה. כעת, השחקן לא נמצא במצב שבו הוא מוכן להלחם בכם- הוא ללא שום נשק טקטי ומגנים נוספים. לכן זהו זמן מצויין להרוויח כמה נקודות בקלי קלות.

- מה עושים כדי ללמוד נקודות מחייה?
    קודם כל, פותחים משחק על המחשב או שנכנסים לשרת ריק. מסתובבים במפה בנקודות מוסיימות שהסיכויים שהשחקן ימות בהן גבוהות יותר. (שחקו כמה משחקים על אותה מפה ותראו באיזה מקום בדרך כלל אתם הורגים את היריב, אבל זה לא חובה) כשאתם באיזור המועד לפורענות, פתחו את הקונסול (כפתור ~) והקישו את הפקודה: suicide
    הפקודה גורמת לכם למות, ובכך אתם מדמים את המוות של השחקן שתהרגו. שימו לב איפה תהיה נקודת המחייה שלכם אחרי המוות, ותנסו לזכור את המקום ביחס לנקודת ההריגה. כאשר בזמן אמת אתם הורגים את השחקן, רוצו לנקודת מחייה המתאימה ותפסו אותו עם המכנסיים למטה.

Find out what is your opponent's position - לגלות איפה המיקום של האוייב שלכם.

- למה זה טוב?
    כי תוכלו לדעת איפה היריב נמצא כרגע על המפה. כתוצאה, יתרון ההפתעה ידכם: תוכלו לעשות מלכודת (הסבר בהמשך), או לברוח ביתר יעילות.

- איך עושים את זה?
    1. משתמשים באוזניות איכותיות כמה שאפשר כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
    רצוי אוזניות מחברת Sennheizer, Steelpad או Icemat.
    2.לכבות את כול סוגי המוזיקה של המשחק. תשאירו רק את הצלילים של המשחקיות וצלילי הודעות, למרות שבדרך כלל זה רק מפריע כאשר הקריין אומר מה השעה או שהרגתם מישהו.
    למה זה מפריע? כי במקרה שהרגתם מישהו, והקריין אומר דבר מה - אתם יכולים להחמיץ את הצליל של שהאוייב לוקח נשק, ובכך לא להבכין בנקודת המחייה שלו. בנוסף, כך תולכו להיכנס יותר טוב למשחק, ודברים מעטים יפריעו לכם.
    3. תלמדו את הצלילים של כול דבר על מפה:
    הצליל כאשר לוקחים נשק מסוג מסויים להבדיל מהצליל כשלוקחים מחסנית של אותו הנשק.
    הצליל של רצפת עץ, בטון, ברזל כדי שתוכלו לדעת הרבה יותר במדיוק איפה האויב.
    הצליל של כל סוגי תוספות החיים והמגן כדי לדעת איפה האוייב, וגם את מה הוא לקח כדי שתוכלו לדעת בקירוב כמה חיים יש לו.
    צלילי הקפיצות לסוגייהן במשחק, כדי לדעת לאן השחקן מתקדם.

Timing - תזמון

- למה זה חשוב?
    אתם לא תחמיצו אף פעם את המגן הגדול / המגן הקטן / את הAMP / נשקים ובונוסים.
    אתם יכולים לבנות טקטיקות שמבוססות על תיזמון ולבנות מלכודות (בהמשך).

- איך עושים?
    כול פעם כשלוקחים דבר מה, מסתכלים את השעון ומורידים/מוסיפים את כמות השניות שלוקח לדבר להופיע מחדש.
    רשימת הזמנים:
    מגן גדול: כאשר אתם לוקחים את המגן הגדול , אתם מוספים לשעון +5 שניות. בדקה הבאה אתם באים באותו מספר השניות שיצא והופה, המגן מופיע בול.
    המגן הקטן, הנשקים והציוד עזר: מוסיפים לשעון 27.5 שניות מרגע הלקחיה. אני אישית עושה את זה כך: מוסיף 30 שניות, ומוריד 2, אבל זה יוצא בהבדל של חצי שניה מהמקור (אך לפעמים זה מאוד קריטי). אפשר גם פשוט להוסיף 30 שניות ולבוא קצת יותר מוקדם.
    AMP: אתם מחכים דקה 1 ו 52 שניות (50 כדי שיהיה יותר קל לחשב) והוא מופיע שוב.

הדגשות:
    *במקרה שלא לקחתם ולא ראיתם מתי לקחו את אחד הדברים הנ"ל, תקשיבו טוב מתי ליריב לקח אותם ותספרו על השעון את אותו הזמן הידוע.
    * במקרה ולא שמעתם מתי לקחו AMP, לקראת הדעיכה שלו, שומעים צליל מאוד מאוד חזק. תחכו רק דקה ו 22 שניות מהישמע הצליל.

TRAPS - מלכודות

- למה זה טוב?
    בדרך כלל לא מצפים למלכודות ו/או קשה מאוד לנחש איפה הן יהיו. יוצר המלכודת יוכל בקלות להוריד כמות חיים גדולה מאוד / להרוג את האוייב.

- איך עושים מלכודות?
    חושבים על איפה לעשות את המלכודת. בדרך כלל עושים מלכודות במעברים צרים שעוברים דרכם כדי לקצר את הדרך משמעותית, או במקומות חשובים כמו מיקום המגן הגדול, המגן הקטן, נשקים קריטיים / האהובים ביותר על האוייב וכו'... עושים את המלכודות כך:
    בגלל שיודעים שהיריב ילך לקחת את המגן הגדול, אתם מוצאים לכם מקום באיזור המגן שלא בולט לעין, ומחכים בשקט! לוקחים בדרך כלל או שוק או רוקט לאנצ'ר ומממתינים עד שהאוייב יבוא. כאשר אתם שומעים אותו, כונו קומבו או שלישיית טילים למגן בתזמון עם ההגעה של השחקן. בדרך כלל זה מפתיע מאוד את האוייב ואתם מסוגלים להוריד לו כמות גדולה של חיים או אפילו להרוג אותו.

הדגשות:
    * זה לא תמיד עובד בכול מקום.
    * אל תעשו זאת כול הזמן. האויב הוא בן אדם והוא מבין שבפעם הבאה אתם תחכו לו שם באיזור - התוצאה יכולה להיות הפוכה.
    * במקרה ואתם נמצאים ליד אחד המגנים ואתם שומעים את האויב מתקרב, אל תקפצו לקחת את המגן, הקימו מלכודת. לפעמים צריכים לדעת לוותר כדי להשיג הרבה יותר.

Confuse your opponent - בלבל את האוייב שלך

- למה זה חשוב?
    אפשר להטעות בקלות את האויב לגבי מיקומכם על המפה, ובכך למנוע ממנו לעשות לכם מלכודות.

- כיצד עושים זאת?
    1.אפשר לדמות עם השילד גאן את הקפיצה שעושים בעזרתו, אך לא לקפוץ. פשוט יורים באוויר וזה לא מוריד לכם חיים, בעוד האויב יחשוב שקפצתם בעזרתו. הקפיצות עם השילד גאן נעשות במקומות מאוד ספציפיים, לכן זאת הטעיה מצויינת.
    2.אפשר לזרוק את הנשק על הרצפה ולקחת אותו. הדבר גורם לאויב לחשוב שאתם לוקחים את הנשק בנקודת ההופעה שלו, ובכך לבלבל אותו לגבי מיקומכם.
    3.אפשר לקפוץ קצת במקום ובכך לדמות תנועה ברחבי המפה.

הדגשות:
    *לפעמים הדבר יכול לבוא באחוריכם בכך שתזרקו את הנשק ואותה שניה וחצי בלי הנשק יהיו קטלניות.

בהצלחה לכול השחקנים שישתמשו במדריך, הדברים לא עובדים מהפעם הראשונה וצריך לתרגל אותם.

הדגשה חשובה:
    * ברוב המקרים הדברים שכאן לא יעבדו אם שחקנים בעלי ניסיון ב1על1
    כמו: אני xe0n , גיא R9naldo, עומר oMer, אנטון RaZieL. אנחנו חרשנו את 1 על1 ויודעים בדיוק מתי מישהו עושה משהו באמת, או מתי הוא מדמה פעולה כולשהי.

בהצלחה !

כול הזכויות שמורות Crabduck aka xe0n קהילת אנריל.
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    SPAWNING*

נקרא יותר מאוחר, עברתי על זה מהר כזה...

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    יא דבע...למה לא חיכית שנשים את זה במדריך הכולל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Kryptonite-
    יא דבע...למה לא חיכית שנשים את זה במדריך הכולל?
    המדריך הכולל יכלול 14817293 דברים ואי אפשר יהיה לכתוב את הכול בבת אחת.
    נתחיל מקטן ונעבור לענק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    ניו יורק סיטי
    אחלה, סחטיין על ההשקעה
    א ל ל ה - ב א ל א ג א ן !!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי CrabDuck
    הדגשה חשובה:
    * ברוב המקרים הדברים שכאן לא יעבדו עם שחקנים בעל ניסיון ב1על1
    אז מה עזרת לי, לנצח נובים? את זה גם בלעדיך ידעתי לעשות XD
    סתם סתם עבודה יפה.

יש לי איפשהו על הכונן את הGUIDE הישן של לוטוס ל1 על 1. כשאני אמצא אני אביא אותו לפה - הוא בסגנון של המדריך שלך רק יותר טוב P:

ועכשיו שאלה: חוץ מביו, מה עוד אפשר לעשות כשהיריב עם חיים מלאים וכל הנשקים ואתה בלי כלום? איך חוזרים למשחק מהמצב הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Discord
    אז מה עזרת לי, לנצח נובים? את זה גם בלעדיך ידעתי לעשות XD
    סתם סתם עבודה יפה.

יש לי איפשהו על הכונן את הGUIDE הישן של לוטוס ל1 על 1. כשאני אמצא אני אביא אותו לפה - הוא בסגנון של המדריך שלך רק יותר טוב P:

ועכשיו שאלה: חוץ מביו, מה עוד אפשר לעשות כשהיריב עם חיים מלאים וכל הנשקים ואתה בלי כלום? איך חוזרים למשחק מהמצב הזה?
    משחקים הגנתי, למה כי אם תשחק התקפתי אתה תמות.
    עושים בדרך כלל מלכודות של SHOX / ROX ומנסים לקחת נשקים וARMOR.
    חשוב מאוד לקחת את כול ה VIALS שאתה מוצא.
    אחרי זה slowly מורידים את ה HP ולא נותים לו לקחת כול דבר שקשור ב HP / ARMOR
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    כעיקרון אחרי 4-5 שנים שאני משחק יוטי הבנתי כבר ממזמן שהשיטה הכי טובה לנצח במשחקי 1על1 זה פשוט וקל ללמוד טוב טוב את ה-respawn places במפות הפופולריות ופשוט ברגע שאתם משיגים פראג 1 תמשיכו תשיגו כמה שיותר פראגים וכאילו תגמרו את המשחק כל עוד אתם יכולים בעזרת spawn rape..

למשל נלחמתי עם מישהו שיש לו 100 150 hp והורדתי אותו ( עם 2 הדשוטים, מה חשבתם? :devil: ) אז אני שומע שהוא עשה ריספאון במיניגן, עולה זריז למיניגן, מנקה, שומע אותו עושה ספאון בלינק, יורד למטה ללינק ומנקה, עושה ספאון בביו ישר עולה לביו דופק לו הדשוט.. ככה אתם משיגים בכל פעם שאתם נמצאים בשליטה איזה 4-5 פראגים ומה שנשאר לכם לעשות זה פשוט לדאוג שהיריב לא יעשה לכם אותו דבר בזמן שהוא בשליטה וזה דבר שמעט מאוד אנשים יודעים לעשות :barbaric:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נחמד, אבל...

"מלקודת"
    "לעשות לא"
    DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
    מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נחמד, עבודה טובה איליה, עזר לי, אני מניח...
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    זה מלכודת ולא מלקודת
    מהמילה מילכוד, לכד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    1. משתמשים באוזניות איכותיות כמה אפשר כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
    רצוי אוזניות מחברת Sennheizer וגם Steelpad או Icemat.
    [/quote]

איזה אוזניות כדאי לי לקנות ב200-300 שקל?
    אה ולמה לא כדאי לקנות ZALMAN?:ם שמעתי שהם אחלה אוזניות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי DDRRE
    נחמד, אבל...

"מלקודת"
    "לעשות לא"
    יצאת עילג רציני...כותבים מלכודות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    בו נגיד אני לא השתמשתי אף פעם ב ZALMAN ולכן לא יכול להגיד
    אם אתה רוצה אוזניות שיתאימו גם למחשב וגם לMP3 ולדיסקמאן שלא יהיה בושה לצאת איתם וזה
    אז קנה איזה דגם מגניב של sennheizer, שד"א לפני דעתי הוא הרבה יותר טוב מ ICEMAT שעולה איזה 400 שקל וגם מה 5H של ה STEELPAD.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי KaPara
    1. משתמשים באוזניות איכותיות כמה אפשר כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
    רצוי אוזניות מחברת Sennheizer וגם Steelpad או Icemat.

איזה אוזניות כדאי לי לקנות ב200-300 שקל?
    אה ולמה לא כדאי לקנות ZALMAN?:ם שמעתי שהם אחלה אוזניות[/quote]

הדבר היחיד שטוב בהם זה שהם 5.1...שזה למה הם לא טובות...כי במשחק עמוס וכבד, תהיה לך ירידת FPS רצינית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    הPX100 מתאימים או שהם רק למוזיקה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    זה ישירות מהאתר שמוכר אותם בארץ:
    יעוד: מוסיקה
    אז...זה למוזיקה.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    Kמה עוד משתמשים ברמקולים ואוזניות? מוזיקה ... אבל השאלה היא איזה איכות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    לא קניתי רמקולים סתם.
    באוזניות אני משתמש שאני רוצה סליפנוט בלילה או ביום כיפור, חוץ מזה, רמקולים נותנים הרבה יותר אפקט, מוזיקה או משחק.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    אבל מדברים על אוזניות
    יש לי סראונג מסביב למחשב
    והרבה יותר כיף, אבל מדברים על אוזניות
    שתף ב-Google+

הרשמה