תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אוי, זה מכוער. מאוד מכוער.

ועוד הייתי אופטימי, וחשבתי שאולי מהאתר ייצא משהו נורמלי (בניגוד למערכת הקהילות), אבל כנראה שטעיתי והייתי צריך לצפות לאתר מצועצע כמו מערכת הקהילות. חבל.

העיצוב הנוכחי כל-כך הרבה יותר טוב מהחדש.

OMG!, ולא רק שהאתר החדש הופך להיות עבודה בפוטושופ של ילד בן 10, יש גם באנר ענק של "טיפו" מצד שמאל.

ועכשיו, אני שואל מה לעזאזל קורה שם בויגיימס?
    כצוות של אתר גיימינג גדול הייתי מתבייש להציג עיצוב כזה (על מערכת הקהילות, ניחא. אבל הדף הראשי? OMG!!!11).
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    דעתך במקומה מונחת.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    דעתך במקומה מונחת.
    אבל באמת חבל שלא עשיתם עם האתר משהו יותר. משהו יותר, אם אפשר לקרוא לזה, "מבוגר".
    למשל כמו GameSpot, IGN, GameSpy ושאר אתרי הגיימינג העולמיים.
    לטעמי האתר נוטה יותר לכיוון של אתר "טיפו" (רק דוגמה), ופחות לאתרים הנ"ל.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    יהיה נחמד אם תעשו שהעיצוב יתפוס בדיוק FULL SCREEN, ולא יהיה צורך לגרור את הדף ימינה או שמאלה.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני לא חושב שהאתר "ילדותי". התוכן שבו בהחלט לא ילדותי. אסור לשכוח, אחרי הכל, שרוב הגולשים שלנו הם ילדים ונערים.
    לגבי Full Screen - האתר מעוצב לרזולוציה של 800x600 - אין כמעט גולשים שמשתמשים ברזולוציה נמוכה יותר.

האתר החדש מודרני יותר, מודולרי יותר, ונותן לנו לעשות דברים שעד עכשיו היינו מתים לעשות ולא היתה לנו דרך. אנחנו מתכננים לכם הרבה הפתעות...

כל מה שאני מבקש, רבותי, הוא מאה ימים של חסד. תנו לנו הזדמנות להוכיח את עצמנו.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    גם אני מצטרף לקבוצת המתלוננים, האתר החדש נראה חובבני מאוד.
    צריך לעשות דחוף שינוי צבעים, לבן זה רע!

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    הדבר העיקרי שמפריע לי כרגע זה שהדף הראשי "דחוס" מאוד. המקום הניתן לאייטמים השונים די מצומצם ולא קל לנווט ולזהות דברים.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    ראשון לציון
    לא ממש קראתי כי לא אכפת לי ורק רציתי להגיד - תמצאו מעצב שיודע מה הוא עושה ומבין שגיימינג לא אומר שהאתר מיודע לילדים בני 7.
    תודה.

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עזבו שנייה את העיצוב, מה בקשר לכל הדברים היותר מהותיים... למשל ה-search שלא ממש עובד, או זה שהאתר לא תומך בפיירפוקס, או שבכתבת וידאו אי אפשר לקפוץ אחורה או קדימה (אין את הפס זמן הזה למטה, או שזה רק אצלי ככה?), או שיש פאקים באיך שהכתבות עברו לאתר החדש עם כל ה-<B> וה-<I> וכל זה. טוף נו אבל אני מניח שגם אתם שמתם לב לדברים האלה וזה בטח יתוקן.

לכן בשביל האיזון אני יכול לומר שלדעתי העיצוב מצוין, אולי מבחינת צבעים זה קצת ילדותי, אבל מבחינת המיקום של כל הדברים והחלון הגדול שמראה אייטמים מרכזיים - מאוד נוח. גם העובדה שאפשר להגיע ולראות הכל - מכתבות, וידאו, משחקים, ופורומים, כבר בדף הראשי בלי לדפדף יותר מדי. וכמובן הכתבת וידאו - מעולה!

[עריכה: ה-search כן עובד, רק החיפוש מתקדם עושה לי קצת בעיות]

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

רוב הבעיות הטכניות ידועות לנו, ויטופלו במהרה.

בנוגע לעיצוב, אחת לשנה עד שנה וחצי נדאג לרענן את הלוק של Vgames.

באתר יש הרבה דברים חיובים - בנוסף לדברים שציינתי, ואני בטוח כי תהנו מהם.

נשמח לקבל עוד פידבקים, על מנת שנוכל להביא את Vgames למקום שבו אתם הגולשים תוכלו להרגיש כמו בבית.

ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    מי שבנה את גשר המכבייה עשה עבודה יותר טובה ממי שבנה את האתר....
    ברצינות, האתר החדש מאוד מסורבל, דחוס ולא נעים להסתכל עליו. דרוש שינוי לאלתר.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    אז ככה
    א. מבחינת עיצוב - כמו שאמרו כבר קודם, דחוס מדי ומבולגן, קשה להתמקד, המון צבעים בולטים.
    לדעתי צריך לכוון ככה שהכתבות יקבלו את הפוקוס העיקרי (מרכז מסך, צבעים חזקים), לידם החדשות ואז הפורומים, כרגע זה נורא מבולבל.
    ב. ארוך זה לא בהכרח יותר טוב - כרגע האורך של המסך הראשי הוא עצום, אני רואה רק שליש מהעמוד הראשי ואני עם 1024*768, ואני לא רוצה לחשוב איך זה נראה לאנשים עם 800*600 שבשבילם זה בנוי. והכי גרוע ששמתם את הקהילות למטה - אם רציתם לבנות את האתר החדש סביבם, אז הם חייבים לעלות למעלה, כי רוב האנשים לא טורחים לגלול את המסך עד למטה.
    ג. הלבןןןןןןןןןן - יש כל כך הרבה לבן מסביב, אתם חייבים למצוא צבע רך, כי הלבן הזה פשוט כואב בעיניים.

לדעתי הדוגמה הכי טובה לאתר שמשדר רצינות, וגם נראה טוב הוא הדף של תכנת STEAM, שעבר שדרוג רציני בחודשים האחרונים והוא פשוט דוגמה לאתר שמצליח לדחוס את הכל בעמוד קטן ועדיין לשדר רצינות.
    www.steampowered.com

אני מניח שעם הזמן נתרגל, וזה יראה בסדר, אבל יש הרבה מקום לשיפור.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    אה, עוד דבר אחד - תמיכה ב-RSS, ועדיף שתהיה בנפרד לכתבות, חדשות וקומיקס.

אאאאאאאאאאאאאהההההה!
    העיניים העיניים..
    אין לכם טיפת חמלה כלפי משתמשי פיירפוקס?
    מבצ"ב: תמונה מאזור האסון.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    כאמור כבר כמה וכמה פעמים, התמיכה בפיירפוקס תטופל בהקדם.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    יפה על האתר החדש, נראה שהכל פה מתקדם לטובה.
    אבל אני מסכים עם פותח הדיון- לא יודע מי עיצב את האתר, אבל העיצוב מאוד חובבני וילדותי- אתר בעיצוב בוגר יותר ונעים לעיניים ייתן לכם כלכך הרבה... יהיה בדיוק אותו מקום לפרסומות.
    כרגע האתר דיי מציק לצפיה.... אולי אם תעשו תחרות עיצובים והמנצח יקבל פרס כלשהו או אפילו משהו סמלי כמו פרימיום לכל החיים.
    אני לא מומחה בעיצוב, ולא מתעסק הרבה עם פוטושופ- אבל אפילו אני יכול לעשות אתר יותר מסודר ומקצועי מהאתר הזה.

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    אני דווקא מאוד אוהב את הממשק החדש ואת העיצוב. אגב, אם אתם חושבים שהעיצוב גרוע אז יהיה נחמד אם תעלו הצעות לעיצוב חדש כי לדבר זה יפה, אבל זה לא יותר מזה.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ShreK
    אני דווקא מאוד אוהב את הממשק החדש ואת העיצוב. אגב, אם אתם חושבים שהעיצוב גרוע אז יהיה נחמד אם תעלו הצעות לעיצוב חדש כי לדבר זה יפה, אבל זה לא יותר מזה.
    מה זה פה, גיימר?
    כיאה לאתר מקצועי, הוא צריך להשכיר מעצב (בסכום נאה) שיעשה אתר נורמלי.

נכתב במקור על ידי RP.
    אז ככה
    א. מבחינת עיצוב - כמו שאמרו כבר קודם, דחוס מדי ומבולגן, קשה להתמקד, המון צבעים בולטים.
    לדעתי צריך לכוון ככה שהכתבות יקבלו את הפוקוס העיקרי (מרכז מסך, צבעים חזקים), לידם החדשות ואז הפורומים, כרגע זה נורא מבולבל.
    ב. ארוך זה לא בהכרח יותר טוב - כרגע האורך של המסך הראשי הוא עצום, אני רואה רק שליש מהעמוד הראשי ואני עם 1024*768, ואני לא רוצה לחשוב איך זה נראה לאנשים עם 800*600 שבשבילם זה בנוי. והכי גרוע ששמתם את הקהילות למטה - אם רציתם לבנות את האתר החדש סביבם, אז הם חייבים לעלות למעלה, כי רוב האנשים לא טורחים לגלול את המסך עד למטה.
    ג. הלבןןןןןןןןןן - יש כל כך הרבה לבן מסביב, אתם חייבים למצוא צבע רך, כי הלבן הזה פשוט כואב בעיניים.

לדעתי הדוגמה הכי טובה לאתר שמשדר רצינות, וגם נראה טוב הוא הדף של תכנת STEAM, שעבר שדרוג רציני בחודשים האחרונים והוא פשוט דוגמה לאתר שמצליח לדחוס את הכל בעמוד קטן ועדיין לשדר רצינות.
    www.steampowered.com

אני מניח שעם הזמן נתרגל, וזה יראה בסדר, אבל יש הרבה מקום לשיפור.
    לא יודע אם האתר של Steam הכי מתאים לדוגמה.
    אבל אפשר לקחת מאתרי גיימינג אחרים: GameSpot, IGN, GameSpy, 1UP, Eurogamer, GameTrailers, Computer And Video Games ועוד.

אפשר לקחת אלמנטים מכל מיני אתרים מובילים, ולעשות אתר לתפארת.
    כמה דברים שאני יכול לחשוב עליהם:
    * Game Pages שדומים לאלה של GameSpot. היה סגנון דומה בעיצוב ה"ישן", אבל הצוות/מעצב החליטו להוריד את זה. מאוד חכם.
    * נגן ייעודי שנפתח בחלון חדש - ראו לדוגמה את הנגנים של GameTrailers, GameSpot, IGN או כל אחד מהאתרים הנ"ל (ל-1UP אפילו יש אתר וידיאו ייעודי (Game Videos.com) שנפתח לא מזמן).

כמובן שיש עוד המון דברים שהיו יכולים לעשות, ולעשות טוב.
    אבל אני לא אציין את כל הדברים האלה, כי אף אחד מהצוות לא ממש שם על הפידבקים.
    הם רק כותבים זה יטופל בהקדם ועוד כל מיני שיט.

למשל ניצן שכותב: "באתר יש הרבה דברים חיובים - בנוסף לדברים שציינתי, ואני בטוח כי תהנו מהם."

חיוביים למי? לך? אתה מנסה להמציא תירוצים לעצמך? אנחנו נהנה מהם? אתה פוקד עלינו אם משהו?

רואים על מה אני מדבר, הם לא באמת רוצים להקשיב לנו, הם רק עושים את עצמם מקשיבים.

וכמו שכבר שכתבתי, האתר הזה איבד מכל הכבוד שלו.
    ואלה היו ה-50Cent שלי.
    איתי.
    shonon>moonjib

הרשמה