תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    אם אני קונה את הווי מאמריקה..ובעתיד כשיצאו המשחקי רשת .. זה יעבוד לפי שרתים כמו במשחקי מחשב שלמשל אני יכול לשחק רק עם שרתים מאמריקה כי קניתי תמכשיר שם או שזה עובד גלובאלי עם כל האנשים בעולם?.
    איך זה הולך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי avielmalka
    אם אני קונה את הווי מאמריקה..ובעתיד כשיצאו המשחקי רשת .. זה יעבוד לפי שרתים כמו במשחקי מחשב שלמשל אני יכול לשחק רק עם שרתים מאמריקה כי קניתי תמכשיר שם או שזה עובד גלובאלי עם כל האנשים בעולם?.
    איך זה הולך?
    אף אחד לא יודע, אנו מקווים שתיהיה גישה כלל עולמית לכולם, אבל זה יכול בקלות רבה להיות אזורי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    משהו יודע איך זה ב-360?
    כשאני פותח משחק בGOW למשל זה כמו לפתוח שרת אצלי נכון?
    כלומר לישראלים שמשחקים עם ישראלים יש פינג תוך ארצי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    ב-DS אין שום עניין של שרתים אמריקאים או אירופאים. אפשר לשחק עם אנשים מכל העולם דרך חיפוש רנדומלי, עולמי או איזורי (תלוי בגרסת המשחק שיש לך, לא המיקום שלך), או עם חברים ע"י שיתוף קודים. לא נראה לי שבווי יהיה משהו שונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    ב-DS אין שום עניין של שרתים אמריקאים או אירופאים. אפשר לשחק עם אנשים מכל העולם דרך חיפוש רנדומלי, עולמי או איזורי (תלוי בגרסת המשחק שיש לך, לא המיקום שלך), או עם חברים ע"י שיתוף קודים. לא נראה לי שבווי יהיה משהו שונה.
    אז בעצם מי שפותח משחק הוא השרת המארח על הDS?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אז בעצם מי שפותח משחק הוא השרת המארח על הDS?
    לא. השרתים הם של נינטנדו בכל מקרה. הענין הוא שבניגוד ל-Wii, ה-DS הוא region free לגמרי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    לא. השרתים הם של נינטנדו בכל מקרה. הענין הוא שבניגוד ל-Wii, ה-DS הוא region free לגמרי.
    אתה בטוח שהשרתים של נינטנדו?
    כי כדי להריץ את מליוני האנשים בעולם הם יצטרכו חתיכת כוורות של מחשבי על.
    לדעתי השרת של נינטנדו פשוט משדך בין יוזרים וכך גם בלייב בזמן שאחד היוזרים הוא ה"מארח" או ה"שרת" אפילו אם הוא לא יודע את זה. שקוף למשתמש (כמה פעמים השתמשתי במשפט הזה בצבא ).
    שתף ב-Google+

^
    מפעיל מחשב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אני לא יודע איך זה בכל המשחקים, אבל המשחק במאריו קארט לא מתנהל על שום שרת אלא מ-DS אחד לאחרים ישירות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    ^
    נכתב במקור על ידי spam
    מפעיל מחשב?
    חס ושלום!
    MLRS

וברור שזה לא רץ על שרתים של נינטנדו אחרת זה היה עולה להם מליונים להחזיק כוורת שרתים ורוחב פס להחזיק את כל השחקנים האלה... (בגלל זה במשחקי MMO לוקחים דמי מנוי של איזה 15$)
    שתף ב-Google+

הרשמה