תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  עיר
  גבעתיים
  הודעות
  698
  ברוכים הבאים לפורום משחקים שולחניים!
  פורום זה הוקם בשיתוף פעולה נדיר בין שתי חברות מובילות בתחומן: מצד אחד ניצבת ."כוכבי כסף הוצאה לאור", שאחראית לפריחה המחודשת של משחקי תפקידים בישראל ב-5 שנים האחרונות, להעלאת הרמה בתחום משחקי הקופסה, וכן להצגתו של המשחק WARHAMMER – משחק המיניאטורות המוביל בעולם לקהל הישראלי.
  מצד שני ניצבת מערכת Vgames, הכוללת את המגזין האינטרנטי המוביל בארץ לתחום המחשבים ומשחקי הוידאו במיוחד, ובעלת קהילת שחקנים מפוארת ופעילה.

  שתי החברות חברו יחד על הבסיס המשותף של משחקים, לאחר שהגענו למסקנה ששחקני מחשב רבים הם גם שחקנים שולחניים, ולהיפך. החלטנו לקרב בין שני העולמות ולהציג על במה משותפת את היתרונות מהם שחקנים יכולים ליהנות.

  הפורום שלנו עוסק בעיקר ב-3 תחומים של משחקים שולחניים:
  • משחקי תפקידים
  • משחקי קופסה (לוח וקלפים)
  • WARHAMMER – משחק מיניאטורות הפופולרי בעולם
  את הפורומים מנהל צוות המורכב משחקנים בכל התחומים, תוך שימת דגש על תמיכה מערכתית כוללת מצד כוכבי כסף ו-Vgames.

  אנו מקווים שתהנו, והכי חשוב: שתמשיכו לשחק.
  כוכבי כסף הוצאה לאור
  www.silverstars.co.il
  המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
  המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  13.10.2006
  עיר
  המבוך של זאנדור
  הודעות
  1,644
  חברי הפורום מתבקשים לעקוב אחר כללי התנהגות אלו, למען שמירה על ההנאה של כולנו.

  מעל הכל, דברו יפה. נסחו הודעה בצורה בה הייתם רוצים לקרוא הודעה שממוענת אליכם. בלי קללות, גזענות, תוכן בוטה או כל דבר שעשוי לפגוע במשתמש אחר. באנו לשחק ולהנות, לא לסבול - ועל כן ההנהלה לא תסבול את מי שמתעקש להכניס לכאן דברים שכאלו.

  אין לדבר בפורום על סריקות, הורדות או דרכים אחרות לעבור על זכויות יוצרים. אין שום הבדל בין דיון שכזה לבין דיון על תוכנות פרוצות והורדות פיראטיות, וגולש פורום שיעלה את הנושא או יעסוק בו יענש בהתאם.

  הפורום משתדל להתמקד בעצות, טיפים, רעיונות, ובאופן כללי הרחבת ההיכרות ואיכות המשחק האישית של המשתתפים שלו עם משחקי תפקידים, לוח ומיניאטורות. אנא, השתדלו גם אתם, ועקבו אחר הכללים הבאים:
  • השתדלו לדבוק לנושא הת'רד (עץ ההודעות). אם עולה בכם שאלה שבבירור אינה קשורה אליו, פתחו נושא חדש או שלחו הודעה פרטית לכותב ההודעה. אל תפחדו לפתוח נושאים חדשים בעניינים שכאלו.
  • ניתן לערוך הודעות שכבר כתבתם, ועל כן אם יש לכם משהו להוסיף לאחר ששלחתם את ההודעה, אנא עירכו את ההודעה הקודמת במקום לכתוב אחת חדשה. זה נקרא "דאבל פוסטינג", וזה נחשב ללא מנומס.
  • שמרו על כתיבה ברורה, עם פיסוק והבדל בין שורות ופסקאות, כדי להקל על כולנו. אם אתם נוטים לשגיאות כתיב - אנא השתמשו בבודק האיות של וורד! מי שלא יכול לקרוא את ההודעה שלך, בוודאי שלא ירצה להגיב עליה.
  • המנעו מלהגיב להודעות בנות יותר משבועיים-שלושה. אם יש לכם ספק, בדקו את התאריך בו נכתבה ההודעה (מופיע בצד שמאל למעלה בכל הודעה). התהליך הטמא הזה מכונה החייאת הודעות, והוא משיב לחיים את אלו שאמורים להישאר בקבר - לא ניתן לזוועות האל-מוות להסתובב ביננו!
  כאשר פותחים נושא חדש:
  • לפני שאתם שואלים שאלה נפוצה במיוחד (לדוגמא, "מתי יוצא המדריך השלם לירקות?"), השתמשו באפשרות החיפוש של הפורום כדי לבדוק אם לא שאלו כבר את אותה השאלה.
  • השתדלו לספק כמה שיותר מידע בכותרת ההודעה. במקום "שאלה", כתבו: "כמה בני מחצית יכולים לאגף גולם ברזל?"
  • השתדלו לספק מספיק תוכן רלוונטי בהודעה עצמה. לדוגמא, במקום "אני צריך עזרה, איך אני מביס עוג", תכתבו בדיוק איזו דמות אתם משחקים, מהי הסיטואציה, ומדוע העוג מציב בפניכם בעיה.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  18.07.2008
  הודעות
  187
  לא הבנתי את הסעיף הראשון
  {מכין חתימות... מי שרוצה שידבר איתי באימייל או בפרטי}
  גם אני עברתי 1XX הודעות  ^
  זה אני
  שתף ב-Google+

הרשמה