תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אחרי המשחק הכיפי של שבוע שעבר נגד SI, קבוצת CRi צמאה לעימותים נוספים.
    נקבעו שני משחקים לשבוע זה, האחד ביום שישי הקרוב נגד Blaze הישראלים, והשני הסתיים לפני דקות מספר נגד SaD, קלאן אירופאי.
    למשחק הגיעו חברי CRi עם חששות כבדים, שכן עבדכם הנאמן בכושר נוראי ולא הצלחנו להסדיר מראש שחקן רביעי.
    SaD הסכימו לשחק נגדנו בשרת הבית שלנו, Vgames, ובמצב Control, מצב שהם זרים לו, בהיותם רגילים ל-TDM. אנחנו מודים ל-SaD על ההענות המלאה ועל הרוח הספורטיבית!

בכל אופן, הסיבוב הראשון התרחש ב-Factory, בו כבר מהחימום הבנו שכושר או לא כושר, רביעי או לא רביעי, אנחנו יכולים לנצח את זה. עם מוטיבציה מחודשת נכנסנו למשחק, ומהרגע הראשון עד השניה האחרונה הראנו יכולת אישית עדיפה על זו של SaD באחד על אחד-ים.
    נקודות השליטה עברו הרבה ידיים, עם מלחמות קשות במיוחד על נקודה 1 בתחילת המשחק ועל נקודה 3 בסוף המשחק, מלחמות בהן SaD הפגינו ראייה טקטית מרשימה ואיגפו את הנקודות מכל הכיוונים, רק האינסטינקטים של חברי CRi הצילו אותם מההתקפות האלה.
    Lithium נתן הופעה מרשימה במיוחד בסיבוב הזה, וסיים בפער גדול קדימה משאר הקבוצה.
    כל הכבוד!

הסיבוב השני ב-Evac היה קל יותר מהראשון בגלל אופי המפה- המרחבים הצרים והנקודות הקלות להגנה אפשרו ל-CRi למצות את היכולת האישית שלהם, והפעם אף לא שחקן SaD אחד סיים עם מאזן הריגות חיובי. שוב לזכות SaD הראייה הטקטית שלהם, הם הצליחו לנצל את זרימת המשחק כדי לכבוש נקודות כשהיינו עסוקים בחלקים אחרים של המפה.

לסיכום, תודה רבה ל-Sunny שאדמן לנו אפילו כשהוא היה הרוג מעייפות, תודה ל-Tepik שעשה כמיטב יכולתו, תודה גדולה לחברי SaD שהתחברו אצלנו אפילו שזה הקפיץ להם את הפינג, וששיחקו בכשרון ונתנו לנו משחק מאתגר ומהנה.
    והכי חשוב- כל הכבוד ל-CRi, הקלאן הישראלי הראשון שמשחק ברמה אירופאית!
    Shayze

שתף ב-Google+

אחלה משחק, כל הכבוד למנצחים וגם למנוצחים.

אווירה ספורטיבית אמיתית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    תודה SHAYZE, סיקור יפהפה
    תודה לחברי CRi ששיחקו, עבודה המעולה!
    CLAN WAR אירופי ראשון, ניצחון
    תודה ל SUNNY ו TEPIK
    SaD קלאן מצוין, בני אדם נחמדים מאוד. אגב FISH ישראלי!!

(Lithium (Reaper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    "עשה כמיטב יכולתו"... כן, ממש. העברתי למפה הלא נכונה... פעמיים P:
    בכל מקרה, כדי להראות שאני לא גרוע ממש כתבתי review למשחק:
    המשחק נפתח בסיבוב של 20 דקות ב factory ללא נשקי על.
    עם תחילת המשחק הייתה חלוקה שווה פחות או יותר של נקודות השליטה. כדאי להוסיף שלחברי SAD היה חיסרון של פינג גבוה. סתם כדאי. כי ככה בא לי.

בסוף עשר הדקות הראשונות חברי CRi היו בהובלה של 89 נקודות ולכולם מלבד אחד היה KDR חיובי בעוד של SAD היה מצב בדיוק הפוך. מקום אחרון של CRi פיגר ב 34 נקודות ממקום ראשון של SAD (פרטים לא חשובים זה כיף כשאתה ער בשתים בלילה). אני חושב שהיתרון המשמעותי של CRi היה ש SAD עבדו כקבוצה אבל היו להם בעיות תקשורת ולכן השיטה שלהם לא הייתה אפקטיבית בעוד ש CRi עבדו גם כקבוצה וגם התפצלו והפגינו מיומנות מרהיבה בתור פרטים יחידים.
    עד סוף הסיבוב CRi שלטו על 2/3 מהנקודות רוב הזמן והמשחק נגמר בהובלה של 140 נקודות ל- CRi כש lithium במקום ראשון עם תוצאה של 782 נקודות.

סיבוב שני התקיים ב evac ונפתח בהשתלטות מהירה על 2/3 של CRi וspree מהיר של lithium עם 9-1 בחמש דקות הראשונות. למשך כל המשחק CRi שמרו על 2/3 כשמדי פעם השתלטו על כל שלוש הנקודות לזמן קצר. SAD לא הצליחו להדביק את CRi עד סוף המשחק, שעד אליו הגיעו שי, silentao ו lithium ל spree נוסף והמשחק נגמר בהובלה של מעל 250 נקודות ל CRi . המפה הזו באמת אפשרה לחברי CRi לשחק במלוא היכולת שלהם והדבר ניכר בתוצאות.

שתי הקבוצות שיחקו נהדר לפי דעתי, ו CRi ניצחו בצורה ברורה. כל הכבוד לשתי הקבוצות על משחק הוגן.

אגב, כתבתי את זה בזמן שיעור מחשבים, שבו גם ככה לא עושים כלום P:.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    כל הכבוד ל CRI
    מחמם לאת הלב לשמוע שיש קבוצות שמביאות לנו גאווה ישראלית בתחום הגיימינג ובמשחק fear combat
    ח"ח תמשיכו כך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    כל הכבוד לCRI תמשיכו ככה

ותודה לSHAYZE על הSCREENSHOTS והדיווח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי JIEI
    כל הכבוד לCRI תמשיכו ככה

ותודה לSHAYZE על הSCREENSHOTS והדיווח.
    מה אני, עז?

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    CRi rulz .....
    רק חבל שLIT נתן לי "בעיטה" מהקלאן .............:devil:
    אני משתוקק לשחק כבר משחק רציני....;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי Tepik
    מה אני, עז?
    כן, אבל הסיקור באמת היה טוב, אם כי היה יכול להיות נחמד לעבוד במעבדת מחשבים במקום להסתכל עליך מקליד אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Tepik
    מה אני, עז?
    נכתב במקור על ידי gooligoogoo
    כן
    עכשיו אתם יודעים למה הוא לא שם תמונה בטופיק של דף הקשר הקהילתי...

ספיר סיפר (זוג מילים מוזר...) לי מה קרה היום בבוקר. כל הכבוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    נכתב במקור על ידי Tepik
    מה אני, עז?
    לאאא אחי מה פיתאום באמת מצטער ששכחתי להודות גם לך
    שתף ב-Google+

הרשמה