תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  16.10.2006
  עיר
  רמת גן
  הודעות
  808
  מדריך מפה: טכנולוגיה לקלאוסטרופובים, סיבוב ב-High Tech

  שלום, לוחמי העתיד! אנו נפגשים בפעם השנייה לסיור באחד המחוזות המסוכנים ביותר לשחקן המתחיל (להלן, נווב), מפת High Tech הידועה לשמצה בקצב הפריימים הנמוך שלה, בקצב המשחק המהיר אפילו יחסית ל-F.E.A.R ובמגוון השחקנים המרגיזים שפוקדים אותה (להלן, ליימרים, אפאפסים, או נאבים).
  בלב ליבה של High Tech נמצא חדר המכונה, השטח הפתוח הגדול בשלב שבמרכזו גוש מתכת שמפיץ פלזמה לכיוון תקרת החדר. הרבה אנשים חושבים שזה יפה, אחרים חושבים שזה סתם מעיק על הכרטיס הגרפי המושי-מושלם שלהם, אבל כולם טועים- זה פשוט מסוכן. זכרו, ילדים, מי שנוגע בקרן החשמלית הזו מת במקום, אז אם אתם מספיק מעפנים בשביל לשחק בתעלות העליונות, אל תקפצו על הקרן!
  אבל אני מקדים את המאוחר. עוד בחדר המכונה יש לנו, על מגש של כסף (נו טוב, פלדה מחוסמת), ערכת עזרה ראשונה ושריון. מלחמות שלמות נערכות באולם על השליטה בחפצים היקרים, ועל הגישה לנקודות 1 ו-2, שנמצאות ביציאות הצדדיות של האולם. יציאה נוספת מהווה קיצור דרך לכיוון נקודה 3, אבל השימוש בה לא מומלץ בגלל ריבוי השחקנים שזורקים רימונים אקראיים לתוכה משני הצדדים. אם תצאו מהאולם לכיוון נקודה 1, תגלו נקודה סימפטית, עם שריון מחוץ לדלת וקו-ירייה נוח לשני הכיוונים. בדרך כלל, אויבים ירוצו בקבוצות גדולות על הנקודה הזו וישליכו המון רימונים דרך הפתח- מקמו עצמכם מאחורי הקיר המנוגד או על ערימות החפצים שיש מסביב לנקודה כדי לא לספוג נזק והכינו את עצמכם לקרב עצבני בטווח קרוב. חשוב שחברי קבוצתכם יכסו על לפחות אחת מהגישות בכל רגע נתון, כי קשה מאוד להתמודד עם התקפה משני הכיוונים בנקודה הזו. מנקודה 1 אפשר לעלות במדרגות ולרוץ במסדרון מופגז-רימונים כדי להגיע לנקודה 3.
  מאחורי נקודה 3 יש אזור ידוע לשמצה, אזור שבו רק הנאבים שבנאבים משחקים, אזור שבו אנשים מתקמפרים על הנקודה מאחורי ארגזים או משתמשים ב... אני לא יכול לכתוב את זה אפילו... רימונים על שלט! היזהרו והשמרו.
  מחוץ לנקודה 3 יש ערכת עזרה ראשונה ואת האולם הקטן, חיבור בין הדרך לאולם הגדול והמעבר לנקודה 2, שימו לב שמעל האולם הקטן יש מרפסת קטנה שמתחברת לתעלות העיליות, היזהרו מקמפרים.
  אם תרדו במדרגות מנקודה 3 ותעברו באולם הקטן תגיעו ל-2, נקודה חמודה, אפשר שם להצטייד ברימון נוסף ולתצפת על האולם הגדול דרך חלונות מאורכים- מאוד יעיל אם יש לכם יכולות כיוון טובות.
  הגיע הזמן לדבר על התעלות העיליות, אי אפשר איתן, אי אפשר בלעדיהן. ליד נקודה 1 ובאולם הקטן יש סולמות שמטפסים למערכת תעלות שמחברות בין האולם הגדול, נקודה 1 והאולם הקטן ומאפשרות לשחקן הממזרי לרוץ מעל כולם ולחורר ראשים כאוות נפשו. השהייה בתעלות לאורך זמן אינה מומלצת כי במוקדם או במאוחר מישהו יתעצבן מספיק כדי לעלות אחריכם ולטפל בכם כמו שצריך, וגם כי לירות באנשים מלמעלה זה מעפן.
  לסיכום- High Tech היא מפה מהירה וקטלנית, מעולה למשחקי TDM תחרותיים וכמובן ל-Control, אבל עדיף בפחות מ-12 משתתפים.

  המלצת היום- קחו שני חברים וכבשו את האולם הגדול, זכרו לקחת את החיים שאויבים המובסים מפילים ולהצטייד היטב בשריון וערכות עזרה ראשונה מהמגש, כמו גם להשתמש בעמוד הפלזמה המפורסם כמחסה.

  סיפור אישי שקרה לי במפה: אני ושני חבריי לקלאן, SilenTao ו-Lithium, נכנסנו למשחק 3 על 2 נגד שני תותחים (Tao אמר שלפחות אחד מהם חבר בקלאן השביעי באירופה). כמובן שהם קרעו לנו את התחת, אבל למשך דקה או שתיים במשחק הצלחנו לכבוש את האולם הגדול. נלחץ לי בטעות הכפתור לשחרור רימונים והעפתי אותו לתוך פתח אקראי וקיבלתי הודעה על הריגה של השחקן החזק יותר בצמד האויב. קריאות ה-"WTF" היו פשוט נהדרות.

  שימו לב, חברי קהילה יקרים! זהו המדריך השני מתוך סדרת מדריכי מפות, אתם מוזמנים להגיב, לכתוב סיפורים אישיים מהמפה, או לציין פרטים קריטיים שלא הזכרתי.

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  09.12.2006
  הודעות
  1,643
  פשש אחלה מדריך
  היום שיחקתי במפה הזאת יחד עם lithium היה ממש כיף אחת המפות היותר כיפיות במשחק
  שתף ב-Google+

 3. #3
  שי כרגיל אחלה כיתוב, אחלה עריכה, והכל זורם.

  אשריך, אהבתי
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  26.10.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  4,186
  אחת המפות האהובות עלי, אם לא האהובה עלי ביותר. שוטגאן מעולה שם כמעט בכל מצב, אז רוב ההריגות יוצאות מגניבות ממש, במיוחד אם מפתיעים אותם מאחורי פינות.
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  16.10.2006
  עיר
  רמת גן
  הודעות
  808
  עודכנה עם מפת השלב.
  שתף ב-Google+

הרשמה