תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    בעוד כמה ימים, יוצא משחק המירוצים הבלעדי ל- PlayStation 3. עד עכשיו, הוא זוכה רק לשבחים מהעיתונות, ובכל פעם שרואים אותו, הוא מצליח להתעלות על עצמו גרפית, ולהיות קרוב למטרה שהוצבה ב- E3 2005, עם הסרטון המרונדר מראש.

על פי מה שאומרים, המשחק הזה הוא מן שילוב של SSX ו- Burnout. אתם על הר עצום, ויש לכם מבחר עצום של דרכים לקחת, כך שנוצר מצב שבלא מעט רגעים, אתם חוזים במשאיות ענק ואופונועים מרחפים מעליכם או מגיעים ממקומות לא צפויים. הדימיון לברנאוט נובע מהמהירויות המטורפות, שגורמות בסופו של דבר גם להתנגשויות הרסניות.

דברו, דסקסו, ותהנו מהתמונות ומהסרטונים.

סרטונים:

רשמים: IGN Kikizo

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    המשחק שנראה הכי טוב על הפס3,שזה לא דבר קשה במיוחד.מבין כל הטריילרים הביזיוניים שסוני הראתה באותו E3 זה הגיע הכי קרוב,אבל עדיין הוא רחוק יחסית מהטריילר ההוא.אבל אין מה לעשות,משהו שנראה כמו הטריילר לא נראה לי שנראה בדור הזה(אולי רק בPC).בכל מקרה נראה לי משחק כיפי ברמות,רק חבל שהמסלולים נראים קצת משעממים ומדבריים כולם.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bling
    המשחק שנראה הכי טוב על הפס3,שזה לא דבר קשה במיוחד.מבין כל הטריילרים הביזיוניים שסוני הראתה באותו E3 זה הגיע הכי קרוב,אבל עדיין הוא רחוק יחסית מהטריילר ההוא.אבל אין מה לעשות,משהו שנראה כמו הטריילר לא נראה לי שנראה בדור הזה(אולי רק בPC).בכל מקרה נראה לי משחק כיפי ברמות,רק חבל שהמסלולים נראים קצת משעממים ומדבריים כולם.

דווקא heavenly sword הוא היחיד מכל הדמואים שבאמת נראה כמו ה-target render שלו. מוטור סטורם עדין לא נראה כמו הסרטון ההזוי שהם הראו לפני שנה וחצי.
    אבל עדין, נראה משחק ממש טוב, הבעיה היחידה שלי איתו זה שהוא נראה טיפה איטי מדי לעומת הרינדור מלפני שנה.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    כן, להמון אנשים היום בעיות עם האיטיות שלו, אבל הגרסאות החדשות יותר (אני חושב שסרטונים מהם מצויים בדיון הזה, אבל לא בטוח), מציגים תחושת מהירות הרבה יותר טובה. גם IGN מציינים את זה ב- Hands On האחרון שלהם.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Menaged
    כן, להמון אנשים היום בעיות עם האיטיות שלו, אבל הגרסאות החדשות יותר (אני חושב שסרטונים מהם מצויים בדיון הזה, אבל לא בטוח), מציגים תחושת מהירות הרבה יותר טובה. גם IGN מציינים את זה ב- Hands On האחרון שלהם.

האמת שלא קראתי את הרשמים האחרונים.
    אבל דווקא ראיתי סרטון שלו שיצא אתמול עם ראיונות של הצוות פיתוח ושם המשחק עדין נראה איטי באותה מידה.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    היה target לheavily sword? לא שמתי לב את האמת.בכל מקרה מהגיימפליי הישן שראיתי הוא היה נראה מצויין אבל לא מדהים.

מוטורסטורם השתפר בתחושת המהירות לפי כל הרשמים האחרונים,לפי מה שהבנתי מהבחינה הזאת אין יותר בעיה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bling
    היה target לheavily sword? לא שמתי לב את האמת.בכל מקרה מהגיימפליי הישן שראיתי הוא היה נראה מצויין אבל לא מדהים.
    נכתב במקור על ידי bling

מוטורסטורם השתפר בתחושת המהירות לפי כל הרשמים האחרונים,לפי מה שהבנתי מהבחינה הזאת אין יותר בעיה.

מגניב, נראה לי שאם אני אקנה PS3 מתי שהו בעתיד אז זה יהיה אחד המשחקים בשבילי
    בנתיים נסתפק בburnout 5 ל-360 (אם EA המפגרים לא יגרמו להרס הסדרה כמו שהם עשו לNFS).

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אוקיי הגיע הזמן שגם פרזיט כמוני יתרום קצת לפורום

קבלו תמונות מהגירסה הסופית של מוטורסטום (היפנית) שנלקחו מהטלויזיה:

רק נותר לי להגיד: וואו

וסתם כי אני במצב רוח טוב,כמה תמונות של fatal inertia (שאמור לצאת גם ל360) על הדרך:

טוב שכחו מעוד תמונות IGN נתקע לי כל שניה

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    כל זה מזכיר לי סרטון שראיתי ביו-טיוב לפני כמה ימים:

נב. רק הרשו לי להגיד את המשפט הבא "בוץ מעולם לא נראה כל כך ריאלסטי" ומאחר ואני שונא בוץ בחיים, אני אוהב בוץ במשחקים .

והרשו לי לסיים בעוד ציטוט אהוב עלי "איחחח, דם! איחחחח, בוץ! איחחח דם! איחח..."

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    eemmmmm... Fresh meat!
    (הבוטצ'ר )

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

מגניב, נראה לי שאם אני אקנה PS3 מתי שהו בעתיד אז זה יהיה אחד המשחקים בשבילי
    בנתיים נסתפק בburnout 5 ל-360 (אם EA המפגרים לא יגרמו להרס הסדרה כמו שהם עשו לNFS).
    להזכירך EA לא מפתחים את Burnout

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי pok madui
    להזכירך EA לא מפתחים את Burnout

להזכיר לך שEA קנו את קריטריון שעושים את BURNOUT ועכשיו הם משמידים יחד את BURNOUT 5 ברעיון הכי מטומטם אי פעם, עיר גדולה שאפשר להסתובב בה חופשי כמו בסדרת UNDERGROUND... להתראות סדרת BURNOUT, אהבתי אותך...

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי DrKeo

להזכיר לך שEA קנו את קריטריון שעושים את BURNOUT ועכשיו הם משמידים יחד את BURNOUT 5 ברעיון הכי מטומטם אי פעם, עיר גדולה שאפשר להסתובב בה חופשי כמו בסדרת UNDERGROUND... להתראות סדרת BURNOUT, אהבתי אותך...
    ברצינות לא ידעתי איזה מסריחים הEA האלה הורסים כל דבר יפה

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי pok madui
    ברצינות לא ידעתי איזה מסריחים הEA האלה הורסים כל דבר יפה
    לפני שאתם פוסלים כל דבר שEA עושים תחכו שהוא ייצא. אולי המשחק ייצא להם טוב והוא יהיה מוצלח וכיפי כמו הקודמים בסדרה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    לפני שאתם פוסלים כל דבר שEA עושים תחכו שהוא ייצא. אולי המשחק ייצא להם טוב והוא יהיה מוצלח וכיפי כמו הקודמים בסדרה.

אפילו אם הוא יצא טוב, אם מפיצה אחרת הייתה קונה את קריטריון המשחק היה יוצא יותר טוב.
    EA ידועים בחליבת הזיכיונות שלהם. או במילים אחרות הפעלת לחצים אדירים על המפתחות שלהם ומגבלות זמן בלתי אפשריות בשביל להספיק להוציא כותר מכל סדרה פעם בשנה (אולי חוץ מאשר סידרת C&C).
    ככה סדרת NFS מתה (והיא מתה כשהיא הפכה לזבל שהוא אותו דבר כל שנה. המשחק לא השתנה מאז NFS:U ומאז יצאו כבר 3 משחקים בסדרה).
    גם אם BURNOUT 5 יהיה טוב (ואני בספק. אני סומך על קריטריון שיעשו משחקיות טובה אבל EA לחצו אותם לעשות עיר גדולה וחופשית במקום מסלולים בודדים וזה יעשה לBURNOUT מה שזה עשה לסדרת NFS, הרג אותה). הסדרת תהרס כשבדור הזה לבד הם יגיעו לBURNOUT 10...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אפילו אם הוא יצא טוב, אם מפיצה אחרת הייתה קונה את קריטריון המשחק היה יוצא יותר טוב.
    EA ידועים בחליבת הזיכיונות שלהם. או במילים אחרות הפעלת לחצים אדירים על המפתחות שלהם ומגבלות זמן בלתי אפשריות בשביל להספיק להוציא כותר מכל סדרה פעם בשנה (אולי חוץ מאשר סידרת C&C).
    ככה סדרת NFS מתה (והיא מתה כשהיא הפכה לזבל שהוא אותו דבר כל שנה. המשחק לא השתנה מאז NFS:U ומאז יצאו כבר 3 משחקים בסדרה).
    גם אם BURNOUT 5 יהיה טוב (ואני בספק. אני סומך על קריטריון שיעשו משחקיות טובה אבל EA לחצו אותם לעשות עיר גדולה וחופשית במקום מסלולים בודדים וזה יעשה לBURNOUT מה שזה עשה לסדרת NFS, הרג אותה). הסדרת תהרס כשבדור הזה לבד הם יגיעו לBURNOUT 10...
    אני מודע לחלוטין למסורת של EA אבל כשאני רואה את השיפורים שנעשים בפיפ"א ועוד כמה משחקים טובים מאוד שהם יצרו (פייט נייט למשל) אני בוחר להאמין בהם קצת יותר. עד שלא ייצא המשחק אני לא אקבע את גורלו.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני מודע לחלוטין למסורת של EA אבל כשאני רואה את השיפורים שנעשים בפיפ"א ועוד כמה משחקים טובים מאוד שהם יצרו (פייט נייט למשל) אני בוחר להאמין בהם קצת יותר. עד שלא ייצא המשחק אני לא אקבע את גורלו.

סליחה באמת אבל פיפ"א 2007 הוא המשחק ה-14 בסדרת פיפ"א והם עדין לא הגיעו לקרסוליים של WINNIG 11 הראשון שיצא במקביל לפיפ"א 2000...
    אני לא אומר שBURNOUT 5 יהיה חרא, אני רק אומר שהוא היה יותר טוב אם הוא היה מפותח תחת חסות מפיצה אחרת. חברות כמו EA הורסות את התעשיה לדעתי.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo

סליחה באמת אבל פיפ"א 2007 הוא המשחק ה-14 בסדרת פיפ"א והם עדין לא הגיעו לקרסוליים של WINNIG 11 הראשון שיצא במקביל לפיפ"א 2000...
    אני לא אומר שBURNOUT 5 יהיה חרא, אני רק אומר שהוא היה יותר טוב אם הוא היה מפותח תחת חסות מפיצה אחרת. חברות כמו EA הורסות את התעשיה לדעתי.
    קודם כל, חברות כמו EA הם התעשיה. בלעדיהן אולי היו הרבה פחות משחקים מחורבנים בעולם אבל בלעדיהן יכול מאוד להיות שלא ההית שומע אף פעם על משחקים.

וכמו שאמרתי, פיפ"א 2007 מראה הרבה מאוד שיפורים ומראה שהם לומדים מהמתחרים שלהם. מבחינה גרפית הוא הרבה יותר טוב, מבחינת מספר הקבוצות הוא הרבה יותר טוב ולמען האמת, בשנה הנוכחית, גם מבחינת חידושים הוא יותר טוב. האם PRO עדיין משחק יותר מציאותי ומהנה? אין בכלל ספק. אבל PRO קצת תקוע במקום בשנתיים האחרונות (מבחינה גרפית, מבחינה רעיונית, מבחינת רשיונות לקבוצות, מבחינת מספר קבוצות) בעוד שפיפ"א מראה שיפורים נכרים ממשחק למשחק. אני לא כל כך בספק בנוגע לזה שבפעם הבאה שיצאו המשחקים פיפ"א תיהיה עם ידו על העליונה אם PRO ימשיך באותו קו של השנתיים האחרונות.
    רק כדי שלא תבין אותי לא נכון, יש לי PRO 3, 4 ו-5 אז אני פנבוי של PRO. אני פשוט רואה בפיפ"א כמה דברים שההיתי שמח לראות גם בPRO.

אני בכלל לא בטוח שהמשחק היה יותר טוב. לך תדע אם החברה לא היתה על סף פשיטת רגל ומוציאה משחק לא מוכן ומלא באגים. EA מספקת ביטחון כלכלי עצום לחברה ואין לי ספק שזה יעזור לה ביצירת משחק טוב, מהנה ומלוטש מאוד. מעבר לזה, למה אתה חושב שדווקא EA הם אלו שהעלו את הרעיון של עיר פתוחה. יכול מאוד להיות שהחבר'ה בקריטריאון רצו לעשות את זה בעבר אבל לא היו להם המשאבים וכעת יש להם את אותם משאבים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    קודם כל, חברות כמו EA הם התעשיה. בלעדיהן אולי היו הרבה פחות משחקים מחורבנים בעולם אבל בלעדיהן יכול מאוד להיות שלא ההית שומע אף פעם על משחקים.

וכמו שאמרתי, פיפ"א 2007 מראה הרבה מאוד שיפורים ומראה שהם לומדים מהמתחרים שלהם. מבחינה גרפית הוא הרבה יותר טוב, מבחינת מספר הקבוצות הוא הרבה יותר טוב ולמען האמת, בשנה הנוכחית, גם מבחינת חידושים הוא יותר טוב. האם PRO עדיין משחק יותר מציאותי ומהנה? אין בכלל ספק. אבל PRO קצת תקוע במקום בשנתיים האחרונות (מבחינה גרפית, מבחינה רעיונית, מבחינת רשיונות לקבוצות, מבחינת מספר קבוצות) בעוד שפיפ"א מראה שיפורים נכרים ממשחק למשחק. אני לא כל כך בספק בנוגע לזה שבפעם הבאה שיצאו המשחקים פיפ"א תיהיה עם ידו על העליונה אם PRO ימשיך באותו קו של השנתיים האחרונות.
    רק כדי שלא תבין אותי לא נכון, יש לי PRO 3, 4 ו-5 אז אני פנבוי של PRO. אני פשוט רואה בפיפ"א כמה דברים שההיתי שמח לראות גם בPRO.

אני בכלל לא בטוח שהמשחק היה יותר טוב. לך תדע אם החברה לא היתה על סף פשיטת רגל ומוציאה משחק לא מוכן ומלא באגים. EA מספקת ביטחון כלכלי עצום לחברה ואין לי ספק שזה יעזור לה ביצירת משחק טוב, מהנה ומלוטש מאוד. מעבר לזה, למה אתה חושב שדווקא EA הם אלו שהעלו את הרעיון של עיר פתוחה. יכול מאוד להיות שהחבר'ה בקריטריאון רצו לעשות את זה בעבר אבל לא היו להם המשאבים וכעת יש להם את אותם משאבים.
    על סף פשיטת רגל? סדרת BURNOUT מוכרת מעולה וכך גם BLACK.
    ש-EA ידבקו בסדרות ספורט שלהם ויפסיקו להוציא פעם ב4 חודשים חבילת הרחבה לSIMS ועוד משחק NFS כל שנה.
    לא מספיק שהם הרסו את סדרת NFS? זאת הייתה אחלה של סדרת מרוצים, ביחוד HIGH STAKES שהיה אחד ממשחקי המרוץ שהכי אהבתי.
    בנתיים קריטריון הוציאו 4 משחקי BURNOUT ללא באגים, כיפיים ויפים גרפית. אני מפחד שזה ישתנה עכשיו שהם ב-EA (סימן ראשון למחזור כבר היה, BURNOUT REVENGE יצא ל-360 עם תוספות מינריות כמו איזה פורט מסריח).

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    סימן שני למחזור הוא Burnout Dominator.

הרשמה