תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    חבר של אבא שלי נוסע שבוע הבא לארה"ב ואני רוצה שהוא יקנה לי את הווי..

אז ככה רציתי לדע מאלא שיש להם את זה כבר מה דעתם על המכשיר? האם כדאי לי לקנות או לחכות למשהו מיוחד או מסוים שצריך לצאת בזמן הקרוב\הרחוק?

לגבי הגראפיקה? אני לא הכי מתלהב מגראפיקה ואני בכלל לא אוהד של משחקים כבדים.. אבל רציתי לדעת איך רואים? זה לא גרוע או משו נכון?

ולגבי האינטרנט: אם קונים לי את המכשיר מארצות הברית לא יהיה לי אינטרנט בנתיים??
    צריך לצאת הדפדפן קודם לא?? וכשהוא יצא מה אני אצטרך לעשות כדי שיהיה לי אותו??

עוד משו: הדברים שאני רוצה לקנות זה את הזלדה עוד שלט אחד ואני רוצה גם את הכבלים של המכשיר הכבל קומפוננט.. זה בעיה למצוא אחד כזה שם? וכדאי לקנות את הכרטיס הזה של ה-2000 נק'? כדי לרכוש את האינטרנט? במשחקים וירטואל אני לא אשחק!!..

ואם אני קונה עוד שלט נוסף.. למשל כדי שבעתיד אני אוכל לשחק סופר סמאש אני צריך גם לקנות עוד נונצ'אקו??

ויש אפשרות עדיין להשיג את המכשיר אפילו השבוע או שבוע הבא?? (שם כמובן)

באמת חשוב לי שתהיו כנים איתי כי אם אני אתאכזב אפילו טיפה אז עדיף שאני לא אקנה אותו...ואני אקנה וורלד אוף וורקראפט או משו.. חשוב לי שזה יהיה לי ממש מכשיר מעולה לדי הרבה זמן...

תודה רבהה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    א. לא ברור אם הוא ימצא אחד. אבל יש לי הרגשה שלקראת חג המולד נינטנדו ישחררו את המחסנים שלהם.
    ב. כבל קומפוננט הוא משהו שקשה למצוא, תנסה להסתפק ברגיל בינתיים (על אף ששמעתי על הבדלים משמעותיים, לא רק בגרפיקה, אלא בחלקות התזוזה של העכבר בממשק של ה-Wii).
    ג. אינטנרט אני מניח שיש לך. חברי הפורום נכנסו לאינטרנט, והדפדפן יהיה חינמי. אבל אתה צריך שהוא יקנה לך גם נקודות Wii על מנת שתוכל לרכוש משחקים. נקודות Wii הוא אמצעי התשלום דרכו מתבצעות פעולות באינטרנט (כגון רכישת משחקים).
    ד. אתה לא אמור לקנות עוד נונצ'ק, כי הם לא באים בחבילה. עם זאת, ל-SSBB קשה לדעת מה תהיה צורת השליטה. אם יש לך כסף, תקנה עוד נונצ'אק. שים לב שקשה למצוא שלטים.

אם הוא לא הצליח למצוא Wii. אני ממליץ ללכת על הדבר הטוב הבא - ה-DS. קונסולה מדהימה עם משחקים מצוינים שמתאימים לאקלים הישראלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ADi
    א. לא ברור אם הוא ימצא אחד. אבל יש לי הרגשה שלקראת חג המולד נינטנדו ישחררו את המחסנים שלהם.
    ב. כבל קומפוננט הוא משהו שקשה למצוא, תנסה להסתפק ברגיל בינתיים (על אף ששמעתי על הבדלים משמעותיים, לא רק בגרפיקה, אלא בחלקות התזוזה של העכבר בממשק של ה-Wii).
    ג. אינטנרט אני מניח שיש לך. חברי הפורום נכנסו לאינטרנט, והדפדפן יהיה חינמי. אבל אתה צריך שהוא יקנה לך גם נקודות Wii על מנת שתוכל לרכוש משחקים. נקודות Wii הוא אמצעי התשלום דרכו מתבצעות פעולות באינטרנט (כגון רכישת משחקים).
    ד. אתה לא אמור לקנות עוד נונצ'ק, כי הם לא באים בחבילה. עם זאת, ל-SSBB קשה לדעת מה תהיה צורת השליטה. אם יש לך כסף, תקנה עוד נונצ'אק. שים לב שקשה למצוא שלטים.

אם הוא לא הצליח למצוא Wii. אני ממליץ ללכת על הדבר הטוב הבא - ה-DS. קונסולה מדהימה עם משחקים מצוינים שמתאימים לאקלים הישראלי.
    עדי אמר פה הכל פחות או יותר, אבל יש לי רק הערה אחת:
    הדפדפן לפי השמועות הנוכחיות לא יהיה חינמי. לפי השמועות הוא אכן יהיה חינמי, אך רק לתקופה מסוימת, אשר לא הוכרזה עדיין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    כפי שעדי אמר, כרגע קצת בעייתי להשיג Wii בארה"ב. החנויות הגדולות אמנם מקבלות קונסולות על בסיס יומי (לפחות החנות של נינטנדו בניו-יורק, כמו גם טויז-אר-אס באותה עיר), אבל המשלוחים הנ"ל (בדרך כלל כמה עשרות או מקסימום מאה קונסולות) נגמרות כמה דקות אחרי שהחנויות נפתחות. הווה אומר - אם אבא שלך מוכן להגיע מוקדם מאוד בבוקר ולעמוד כמה שעות, יש מצב שהוא ישיג. אם לא - יהיה קשה.

להשיג אביזרים צריך להיות קשה יותר מלהשיג את הקונסולה עצמה. שלטים, נונצ'קות, כרטיסי נקודות וכו' נדירים מאוד כרגע.

אם אתה לא מתכוון לשחק במשחקים בקונסולה הוירטואלית, אין לך שום סיבה לקנות כרטיס נקודות. דפדפן האינטרנט אמור להשתחרר מאוחר יותר השנה (בתקווה שלא ידחה לשנה הבאה) ולהיות חינמי לפחות חצי שנה. אני מניח שגם כשהוא יעלה כסף, התשלום יהיה ישירות לאופרה (יצרנית הדפדפן) ושתוכל לקנות אותו ללא בעיה גם בארץ.

אפשרויות האונליין המעטות שזמינות ל-Wii עובדות גם בארץ אפילו אם מדובר בקונסולה אמריקאית. לעומת זאת, לא תוכל לרכוש משחקי קונסולה וירטואלית עם כרטיס אשראי ישראלי.

בהצלחה בהשגת הקונסולה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    תודה רבה עזרתם לי מאוד...
    אין בניו יורק חנות של נינטנדו עצמה??
    ולא הבנתי לגבי האינטנרט? אין לנו את כל האופציות בישראל וגם לא יהיו?? מהם האופציות המלאות? דנוכל להשתמש באופן מלא בדפדפן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי avielmalka
    תודה רבה עזרתם לי מאוד...
    אין בניו יורק חנות של נינטנדו עצמה??
    ולא הבנתי לגבי האינטנרט? אין לנו את כל האופציות בישראל וגם לא יהיו?? מהם האופציות המלאות? דנוכל להשתמש באופן מלא בדפדפן
    לגבי הדפדפן. חכה חכה תראה שזה בכלל משהו שעובד טוב. למרות שאומרים שזה כן. מה שאין אופציה הוא להכניס מספר כרטיס אשראי שאינו בארה"ב, אתה חייב להיות בארה"ב כדי להכניס מספר כרטיס אשראי. אי לכך, תצטרך לקנות מארה"ב נקודות wii ולהכניס קוד כדי שתוכל לקנות משחקי virtual Console.

לגבי נינטנדו, התמזל מזלך ואכן יש בניו-יורק חנות יחידה בעולם שהיא רק של נינטנדו. היא נמצאת ברוקרפלר סנטר, לא זוכר את הרחוב:
    www.nintendoworldstore.com
    אבא שלך, אם אתה מעריץ, יכול להביא לך דברים ממש מדליקים משם (טוב, בעיקר חולצות מגניבות ואיכותיות).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    וואלה איזו מהירות חחח..תודה רבה...
    אממ זה לא אבא שלי זה שנוסע (אחרת לא הייתי שואל אותו והייתי בא איתו)
    זה חבר של אבא שלי נוסע ללונג איילנד שזה ליד ניו יורק לבן שלו שגר שם..והבן שלו ממש מבין שם אז אני מקווה שהוא יביא לי..
    אתה חושב שיהיה לי מזל והוא ימצא.. ורגע לא עניתם לי על השאלה אם כדאי שאני אקנה מעכשיו את הכטיס של ה-20 דולר שיהיה לי בעתיד איך לרכוש את האינטרנט או שבעתיד אני אוכל גם מהארץ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    וואלה איזו מהירות חחח..תודה רבה...
    אממ זה לא אבא שלי זה שנוסע (אחרת לא הייתי שואל אותו והייתי בא איתו)
    כמה ספרות יש בצ'ק המשכורת של אביך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    (: יש תשובות? מחכה..תודה רבה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    ברור שעדיף שתקנה את זה עכשיו, כי אפילו כשזה יגיע לארץ זה יהיה ביבוא אישי, וגם יעלה יותר כסף בגלל הוצאות היבוא והרצון של בעל החנות להרוויח(הוא ימכור את זה ביותר מכמה שזה עלה לו להביא את זה ארצה בכדי שהוא ירוויח).
    שתף ב-Google+

בתור מישהו שנמצא בארה'ב כבר חודש ועבר בהרבה חנויות אני יכול להגיד לך שהסיכוי שחבר של אבא שלך יביא לך ווי הוא יהיה אפסי אם הוא לא יעמוד ב5 בבוקר ליד חנות שמחדשת את המלאי כל יום.
    אין לך מושג כמה האמריקאים האלה משתגעים לקראת חג המולד ואנשים גומרים את המלאי כל יום תוך שנייה.
    בגלל שאני ישראלי שפוי אני מוכן לחכות כמה חודשים ולקנות ווי ברוגע בלי לריב עם מליון אמריקאים בשעות לא ראליות. חוץ מזה יהיו עוד כמה חודשים יותר משחקים חדשים ולא רק זלדה.
    בקיצור בהתחשב בעובדה שזה חבר של אבא שלך לא הייתי מעז לבקש ממנו שישקיע כל כך הרבה בשביל להביא לך ווי.

הדרך הבאמת בטוחה להשגת ווי היא הזמנה דרך איביי, אבל במחיר כפול מקונוסולה בחנות...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי קריוס ובקטוס
    בתור מישהו שנמצא בארה'ב כבר חודש ועבר בהרבה חנויות אני יכול להגיד לך שהסיכוי שחבר של אבא שלך יביא לך ווי הוא יהיה אפסי אם הוא לא יעמוד ב5 בבוקר ליד חנות שמחדשת את המלאי כל יום.
    אין לך מושג כמה האמריקאים האלה משתגעים לקראת חג המולד ואנשים גומרים את המלאי כל יום תוך שנייה.
    בגלל שאני ישראלי שפוי אני מוכן לחכות כמה חודשים ולקנות ווי ברוגע בלי לריב עם מליון אמריקאים בשעות לא ראליות. חוץ מזה יהיו עוד כמה חודשים יותר משחקים חדשים ולא רק זלדה.
    בקיצור בהתחשב בעובדה שזה חבר של אבא שלך לא הייתי מעז לבקש ממנו שישקיע כל כך הרבה בשביל להביא לך ווי.

הדרך הבאמת בטוחה להשגת ווי היא הזמנה דרך איביי, אבל במחיר כפול מקונוסולה בחנות...
    נכתב במקור על ידי קריוס ובקטוס

דווקא בפודקאסט של IGN מלפני שבוע הם אמרו שלוקח לWII להמכר כמה ימים ואם נכנסים לחנות גדולה אפשר לראות מכשירים על המדפים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    החנות שרוב הסיכויים הוא יקנה ממנה וזה יהיה מישהו שגר שם.. זאת החנות הגדולה בניו יורק החנות של נינטנדו... אתם חושבים ששם יש מכשירים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    החנות שרוב הסיכויים הוא יקנה ממנה וזה יהיה מישהו שגר שם.. זאת החנות הגדולה בניו יורק החנות של נינטנדו... אתם חושבים ששם יש מכשירים?
    אני משער ששם יש את המצבור הכי גדול של מכשירים.
    תתקשר ותבדוק מתי מגיע להם משלוח, בטוח יהיה מכשירים ביום שהם מקבלים.
    שתף ב-Google+

לא עדיף לקנות אח"כ באמריקה?
    כמו שד"ר מחכה, שהמחיר המופקע של הקיוב הלבן ירד.?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יש לי את המכשיר ואני מרוצה עד הגג. קנה את זלדה ביחד אתו, ותהיה מרוצה כמוני. בקשר לשאר המשחקים, זה תלוי מאוד בטעמך האישי. לפי דבריך, הקונסולה ממש מתאימה לך, כי אינך אוהד של גרפיקה כבדה ומשחקים כבדים.

בקשר לשאלתך אם צפוי משהו מיוחד בזמן הקרוב: כל קונסולות "הדור הבא" הושקו, אז לא, הווי היא הדבר הכי מיוחד שקיים, ואין יותר ממנה בזמן הקרוב, אז רוץ לקנות אותה.

ולגבי הגרפיקה: היא ממש לא גרועה! אתה צריך לראות את זלדה, עד כמה הוא מרשים, במיוחד בקטעים מסוימים, וזהו למעשה משחק של גרפיקת גיימקיוב, אז איך הגרפיקה של הווי יכולה להיות גרועה? כל מה שראינו עד כה הוא עדיין לא מיצוי של יכולותיה, גם משום שלא תמיד יש ניסיון למצות מצד המפתחות.

ואם אין לך כוונה לקנות משחקי קלסיקה ישנים, אז אין לך צורך לקנות כרטיס נקודות.

לצערי, זנחתי אותה ביומיים האחרונים בגלל הלימודים, אבל בסופ"ש אהיה פנוי בשבילה :inlove:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    אז איך הגרפיקה של הווי יכולה להיות גרועה?
    היא יכולה כי היא פשוט ככה. גם Rayman שקיבל שבחים (למה?) בנוגע לגרפיקה שלו נראה פשוט מחריד. אני אשכרה מבחין בספרייטים שאמורים לייצג הרבה דמויות על המסך. זה אומלל.

ח`ברה, מוטב להמשיך עם המנטרה של גרפיקה טובה תהרוס את המשחקיות, זה לא יילך לכם בדרך אחרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    ח`ברה, מוטב להמשיך עם המנטרה של גרפיקה טובה תהרוס את המשחקיות, זה לא יילך לכם בדרך אחרת.
    חח, משעשע.
    רונן, יש לך מזל שלא ראית עדין את GOW על מסך HD, לא תוכל להסתכל יותר על המשחקים של הWII על טלבזיה רגילה עם כבל קומפוזיט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    היא יכולה כי היא פשוט ככה. גם Rayman שקיבל שבחים (למה?) בנוגע לגרפיקה שלו נראה פשוט מחריד. אני אשכרה מבחין בספרייטים שאמורים לייצג הרבה דמויות על המסך. זה אומלל.

אתה מדבר על קהל הארנבים באיצטדיון בלבד, או שאתה מדבר על עוד דברים?

הסיבה שאני שואל אותך, זה משום שראיתי מספר סרטונים של המשחק, ובשיא הכנות כשראיתי את הקהל גם אני נחרדתי, אבל אז ראיתי שמעבר לקהל הגרוע הזה הכל(בסרטונים) היה בסדר.

נב. אני חושב שראיתי סרטון מהגרסה של המחשב שם הקהל נראה אותו דבר, אם זה נכון אז זה פשוט מעיד על עצלנות/אי מוכנות לתקן של UBISOFT...

הא ודר', כן אני מניח שאתה צודק, אם אתה שם אותם אחד ליד השני, או משחק בווי זמן קצר אחרי הסתכלות על GOW זה באמת גורם לך להבין עד כמה הבדלי הגרפיקה גדולים, אבל מצד שני אחרי שאתה נכנס למשחק אתה מפסיק לשים לב להבדלים הללו(אני לפחות כזה, ואני מדבר מניסיון[אני כרגע משחק במשחקים של הנינטנדו 64] ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    נב. אני חושב שראיתי סרטון מהגרסה של המחשב שם הקהל נראה אותו דבר, אם זה נכון אז זה פשוט מעיד על עצלנות/אי מוכנות לתקן של UBISOFT...

הא ודר', כן אני מניח שאתה צודק, אם אתה שם אותם אחד ליד השני, או משחק בווי זמן קצר אחרי הסתכלות על GOW זה באמת גורם לך להבין עד כמה הבדלי הגרפיקה גדולים, אבל מצד שני אחרי שאתה נכנס למשחק אתה מפסיק לשים לב להבדלים הללו(אני לפחות כזה, ואני מדבר מניסיון[אני כרגע משחק במשחקים של הנינטנדו 64] ).
    זה לא בדיוק עצלנות. פשוט הגרסה של הWII היא הראשית וכל השאר מבוססות עליה, אני לא רואה אף חברה משקיעה במשהו מינורי כזה.
    אם המקרה היה הפוך ונגיד המשחק היה של ה-360 ואז מומר לWII אז בטוח היה הבדל משמעותי אבל בגלל שהWII זאת הגרסה הראשונית כל שאר הגרסאות יראו אותו דבר (רק ב-HD על ה-360 ומחשב).

אחרי GOW אפילו המציאות ברחוב נראת פחות טוב
    גם לי אין בעיה עם משחקים מכוערים, אני עדין משחק ב-PS2 (עם כבל קומפוזיט!!!) די הרבה וזה שאני רגיל כבר שנתיים למשחקים ב-HD על ה-LCD כמו HL2, קוואייק 4 או COH...
    שתף ב-Google+

הרשמה