תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אחרי כמה שעות של שיעמום, עלתה במוחי שאלה שקשורה אליי ואליכם: השחקנים של וי-גיימס.

כולם יודעים שבשרת שלנו, סגנון המשחק הוא כזה שמצריך מאמץ קבוצתי. אתה לא יכול לנצח משחק קונטרול אם אתה פועל לבד...או שלפחות זה יהיה קשה מאוד. אז אני מתעניין, איך כל אחד מכם אוהב לשחק בקבוצה שלו? מה סגנון המשחק שלכם? כדי שזה יהיה יותר קל, פשוט הבאתי כמה דוגמאות מהSP של המשחק... וגם כי אנ'לא יודע איך עושים סקר.

1)דלתא-פורס:
    "בנאדם, אני חי בשביל החרא הזה! להרוג אותם! להרוג את כולם!"
    להגיד שאתה שחקן קבוצתי זאת תהיה הגזמה. זאת אומרת, אתה בקבוצה, אבל אתה לא ממש פועל ככה. הקו המנחה שלך בקרב הוא הגירוד העצבני הזה של האצבע על ההדק, אולי כדאי שתבדוק את זה אצל רופא. אתה מודע למטרה הסופית שהקבוצה שלך צריכה להשיג, אתה פשוט לא משתמש בסוג כלשהו של טקטיקה כדי להשיג אותה. במקום זה, אתה מעדיף להתרוצץ כמו כפרי אמריקני מטורף עם רובה טעון ולחסל כל מה שבדרך שלך.

2)פ.י.ר'ניק:
    "חולייה, דווחו. מטרה במרחק 50 מ', מתקדמים. הם מנסים לאגף אותנו, אש ריתוק!"
    המונח "שחקן קבוצתי" אפילו לא מדגדג את ההגדרה שלך. אתה מתכנן טקטיקות מסובכות ומתואמות ביחד עם שאר חברי הקבוצה שלך, ומבצע אותן בדיוק של שעון שוייצרי.
    בזמן ששלושה מחברי הקבוצה שלך ממטירים על הקבוצה השנייה אש ריתוק אכזרית ורימונים, אתה ועוד מישהו מתגנבים אליהם מאחורה במסווה של קקטוס ומזרק בריאות שמונח על הקרקע, וברגע הנכון----שלאק! כולם מתים בפחות משנייה וחצי, הנקודה נכבשה, תרשמו עוד ניצחון לקבוצה ולפקסטון פאטל.

3)רמבו:
    "50 חיילים? אין בעיה. 70? קלי קלות. 130 חיילים וטנק? אני אצטרך עוד אקדח..."
    קבוצה? איזה קבוצה? אה, אתה מתכוון ל7 האנשים האלו שיש להם אותם מדים כמוני? לא, אני לא צריך אותם. אני לא צריך אף אחד! הם רק מאיטים אותי, אחרי הכל, אני רמבו! היי, אתה, כן כן, אתה, אל תיגע בשיריון וברימונים האלו, אני צריך אותם להסתערות הסולו הנועזת שלי על CP 1. כולכם הולכים ל2 אה? טוב, יופי, הייתם רק נכנסים לי בין הרגליים. היי, היי!! תוריד את הידיים הקומוניסטיות שלך מהMP-50 הזה! הוא שלי!

אז מי מהם אתם? שחקן קבוצתי אדוק? פסיכי עם אצבע רגישה על ההדק? או חייל הקומנדו המושלם שלא צריך אף אחד?
    שתף ב-Google+

אני חושב שאני נוטה יותר להגדרה הראשונה.
    כמובן שעדיף לעבוד בקבוצה, וכאשר אתה משחק נגד קלאן מאורגן, אתה יכול להרגיש את האירגון הזה בקושי המשחק.

הסיבה לכך שאני לא 100% שחקן קבוצתי היא שרוב הקבוצות בשרת לא מתואמות, אז כמה שאני אנסה לחלק פקודות או להעזר בחברי הקבוצה, הם לא יעשו את זה, אז עדיף לי לנסות לדחוף את הקבוצה קדימה כמה שאני יכול בלי להעזר בהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אחלה של שאלה! ח"ח!
    אני חושב שביום יום אני נוטה לשלישי, אני פשוט רץ קדימה לבד ומנסה להסתדר מול הקבוצה השניה.
    במשחק עם הקלאן שלי או עם קבוצה של שחקנים מנוסים אז משחקים ביחד, גם אם אני לא תמיד זה שממציא את הדרכים לנצחון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    גם אני נוטה לשלישית אבל רוצה להיות האפשרות השניה...
    התחלתי להתאמן על הפקודות הקוליות (TARGET SIGHTED... NEED ASSISTANCE)
    חכם יותר להתחיל לעבוד על יכולות אישיות ואז על TEAMPLAY, כך לדעתי לפחות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני הרבה מהראשון וקצת מהשני
    כששחקן לקבוצה מבקש חיפוי או לכבוש נקודה מסויימת או משהו אחר בצ'אט הקולי או בכתב
    אני בא לעזור כמעט תמיד
    ובעקרון אני עובר מנקודה לנקודה ועוזר לכבוש
    ברגע שיש כבר איזה שתיים על הנקודה אני הולך לאחת מהכניסות למקום לחפות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    אני סתם רודף אחרי שחקנים מהקבוצה ומקווה להגיע למקום עם רעים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני סולו שמצטרף לקבוצות כשהוא יכול, אבל לא שם יותר מדי דגש על טקטיקה.
    כשאני משחק בלי חברי BlaZe על השרת אני הולך לבד לנקודות וכובש, אבל אם מישהו מהקבוצה צריך עזרה אני מגיע. אם אני מוצא בדרך כמה אנשים מהקבוצה שלי אז אני הולך איתם. בקרבות אי אפשר לתאם מהלכים, מאחר וברגע שלוחצים על T מתים. אני פשוט יורה, כמו כולם, על האויבים ומקווה לטוב, או שאני מוצא מקום שממנו קשה לפגוע בי ומקווה שהאוייבים יתקרבו מספיק, אם יש לי שוטגאן.
    אם יש מישהו מ-BlaZe בשרת, אני בד"כ מדבר איתו בסקייפ, אז אנחנו קובעים להיפגש בנקודה 2 ומשם ממשיכים ביחד לנקודה הבאה. הרבה יותר פשוט כשספיר אומר לי "תשמור על היציאה הזאת" ואני מבצע, במקום לשמור ולזרוק מבט מדי פעם לשני ששומר איתי, כדי לוודא שהוא לא דביל ששומר על אותו מקום במקום לשמור על הגב שלנו.
    אגב טקטיקה, קרה לי לפני כמה ימים שהקבוצה שאיתה הלכתי נכנסה לחדר ונתקלה בכמה אוייבים. אני, שהייתי מאחור, עשיתי עיקוף קטן והורדתי את האוייבים מהגב. זה אחד הקטעים היותר טקטיים שהיו לי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    כשה אני סתם משחק בשרת אני משחק בדיוק לפי האפשרות הראשונה : כי באמת קשה לשחק עם מישהו סתם בשרת PUBLIC כשה כמעט כולם רצים לבד ויורים ... אז עדיף גם לרוץ לבד לנסות לכסח את כולם ( לא שזה יוצא כל הזמן ) ובאותה הזדמנות להתאמן .

כשה אנחנו משחקים עם הקלן שלנו בשרת אז אנחנו תמיד מנסים ללכת לכל מקום ביחד לחפות אחד על השני ולומדים לשחק TEAM PLAY . ברור שאותו דבר בPCW
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    אני בדרך כלל 3 שנכנס למצב 2 אחרי שנגמרו השחקנים בחדר ששומרים על ה- CP. או שסתם הורגים אותי כי אני רץ כמו איזה מוגבל לחדר מלא בשומרים.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    משחק כמו 1, שואף ל-2 ורוצה יכולות כמו 3.

בהרחבה, כמו שכולם אמרו לפניי נורא קשה לשתף טקטיקות קבוצתיות בשרת דרך צ'אט (ואם זה לא מספיק משום מה הרבה אנשים כותבים לוחצים T ומשתפים את הקבוצה היריבה) אבל זה לא אומר שאי אפשר לחשוב לבד על דרכים לשפר סיכויי הקבוצה.

בתור התחלה, זה שאני לא משתמש ב-SW לא אומר שאני לא אקח אותם כשאני יכול. אני זורק אותם אחר כך לחברי קבוצה שצריכים ואין להם מספיק כבוד עצמי בשביל לא להשתמש בהם בעצמם.

מעבר לזה כל פעם שאני פוגש גוש של חברי קבוצה בתנועה אני נוהג להזדנב מאחור ולשמור על האחוריים שלהם. זה עוזר לי בכך שאני רחוק מספיק מכל הרימונים שיזרקו עליהם (בואו נודה בזה, יזרקו עליהם המון) ולהם זה מן הסתם סוגר נקודת תורפה מרכזית. אם כבר מגיעים לאיזשהי CP אני נוהג תמיד להיכנס מכיוון אחר ולאגף אותה (בכלל אני תמיד מעדיף להילחם לבד או מקסימום עם עוד מישהו לצידי, להיות חלק מקבוצת תקיפה גדולה זה פשוט לא הסגנון שלי).

כל פעם שאני מגיע לאיזור עם power up כלשהו ביחד עם מישהו אחר אני עושה שקלול מהיר של עד כמה אני באמת צריך את אותו power up והאם עדיף כבר לתת לשני שיקח. לדוגמה אם אני נכנס לחדר ב-Docks שבו יש שני רימונים ושריון, חבר קבוצה רץ מאחורי ויש לי רק רימון אחד אז אני אקח שריון ורימון אחד ואשאיר את השני לחבר הקבוצה שמאחורי.

כל הדברים האלה נראים סתמיים אבל כשעושים אותם הרבה מתחילים להרגיש בהשפעה כלשהי בטווח הארוך.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הרשמה