תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 80
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ירושלים
    ו10:16 | 11/12/06

מוזר הדבר שאני צריך להוכיח שהשמש זורחת במזרח.

אני נמצא בתחום המחשבים עוד בעידן ה8 ביט כאשר המחשב היה מוגבל ל16 צבעים. או יותר מדוייק עוד לפני כן, כאשר המשחקים היום קווים ונקודות.

אני זוכר כל התרגשות טכנולוגית כאשר משחקים עלו ברזלוציה מ 320x200 ל 640x480 ושגם כמות הצבעים במשחק עלתה ל256 צבעים ו64000 צבעים , 16 ביט, 24 וה 32 ביט שנפוץ היום.

אני הייתי שם כשמשחק מחשב היה מצריך דימיון עצום כדי שנדע שהכתם הלבן שנע על המסך הוא "חללית".

עם התקדמות המשחקים והדרישה של יותר יפה, יותר אמיתי יותר מרגש, התפתח דבר מופלא שנקרא "תלת מיימד". מצב זה בו המשחק לא מוגבל לזוית צפיה אחת בלבד ושהמשחק לא מבוסס על תמונות ו/או אנימציות דו מיימדיות שהוכנו מראש ושהיו מאוד מוגבלות.

תלת מיימד שהוא למעשה "עולם" המחקה את העולם הקיים ואשר מאפשר לקבוע תוך כידי המשחק בזמן אמת את מיקום המצלמה ואשר באמצעות תהליך שהנקרה RENDERING מתרגם את התמונה הנראית מזוית אותה מצלמה לתמונה דו מיימדית אשר לאחר מכן מוצגת על המסך וכל זאת בקצב של לפחות 25 תמונות לשניה.

תהליך זה הוא הליל מתמטי פרופר אשר דורש כח עיבודי עצום היות וכל דמות בסביבה התלת מיימדית מורכב ממשולשים אשר עליהם מבוצעים חישובים רבים לשם תנועתם, סיבובם ואף מודבקים עליהם "טפטים" הנקראים בשפה המקצועית טקסטורים שנותנים לאוביקט את המראה הרצוי, כגון טקסטור של לבנים לחומה וכד'.

לשם עיבוד כל האמור לעיל יש צורך במעבדים גרפיים חזקים מאוד וכלל שרוצים שהעולם התלת מיימדי יהיה יותר אמיתי, יותר אוטנטי. וככל שרוצים שיותר אובייקים יהיו בתנועה ושטווח הראיה לאופק יגדל ושהטקסטורים יהיו יותר איכותיים (הרזולוציה שלהם גדלה) וכד' יש צורך ביצור מעבדים גרפיים חדשים יותר ויותר.

יש לציין שלמרות ההתקדמות המדהימה שאנו נוכחים לה עם יציאת קונסולות הדור הבא כגון הפלייסטיישן 3 והאקסבוקס 360 ו/או הכרטיס מסך NVIDIA 8800 למחשב הבייתי, הדגש|יש עוד הרבה מה להתקדם בתחום...|</B>

תמיד שאנו רואים גרפיקה חדשה ויכולות חדשות בפעם הראשונה, אני נשארים פעורי פה. אבל תמיד כשמגיע דור חדש של גרפיקה ואיכות תמונה מייד העין מבדילה באיכויות והדרך אחורה היא בילתי אפשרית.

עכשיו לנושא קונסולות המשחק:

מה שנינטנדו מנסה לעשות אני רואה בזה איום לכל עתיד הקונסולות משחק. אני רואה בזה תחילת הסוף ואפרט מדוע.

לא משנה כמה אתם אוהבים את מייקרוסופט או סוני, אבל יאמר לזכותם שהקונסולות החדשות הושקע בהם הרבה טכנולוגיה וחידושים שמן הסתם עלו לחברות הנ"ל בהרבה מאוד (מליונים וביליארדים של דולרים).

בכלל זה אני לא מדבר רק על חידושים חומרתיים אלה גם על שינויי תפיסה והכנסת כל נושא הרשת והלייב.

חידושים וטכנולוגיות חדשות עולות הרבה כסף ושנים של פיתוח וכמו שציינתי כבר הרבה מאוד כסף שאסור לנו הלקוחות לקחת כמובן מאיליו ולזלזל בזה.

מיקרוסופט על מנת להיכנס לתחום הקונסולות ושהבינה שקונסולה - טכנולוגיה וכח הולכים ביחד, השקיע ובאה עם מכשיר נהדר עם רמת גרפיקה מדהימה וביצועים באמת שלא זכינו להם עד צד הדור הבא של הקונסולות. ומי שזכה לראות את GEARS OF WAR שהינו תחילת הדור הבא של המשחקים מבין על מה אני מדבר.

סוני, שרואה במייקרוסופט כאיום בטרטוריה שלה, הכניסה עוד יותר טכנולוגיה שעולה הרבה מאוד כסף לכיס שלה. בנוסף על היכולות הגרפיות שהם פחות או יותר זהה לאקסבוקס 360 הוכנסו למכשיר טכנולוגיה חדשה לאיכסון הנקרא בלו-ריי ואשר כל דיסק מכיל עד 50 ג'יגה חומר לאיכסון. קונן זה אמור לשמש גם לצפית בסרטי HIGH DEFINISION שאלו הם סרטים באיכות רזולוציה ההכי גבוהה שיש כיום בתחום הטלויזיות ושעומד על 1920x1080 פיקסלים לתמונה. בנוסף סוני הכניסה למכשיר רשת אלחוטית מובנית בכדי שתוכלו להנות מלייב ואינטרנט ללא צורך במתיחת כבלים, פשוט לחבר ולשחק. בנוסף הוכנס למכשיר, יציאת רשת במהירות של 1 ג'יגה ביט, יציאת HDMI, 6 יציאות USB כניסת CF/SD/MMC וכד'.

בניגוד לשני החברות הנ"ל יש את נינטנדו, שהבינה שאין ביכולת או שאין ברצונה להתחרות עם הענקיות הנ"ל ולהשקיע מליארדים בפיתוח חומרה שלא רואים ממנה רווח בשנים הראשונות אלא רק מהמשחקים עצמם.

אז כאן, במקום בכל זאת לפתח לנו משהו שיהיה לפחות משהו ביניים בין הדור הקודם לדור הבא ו/או לפחות לתת יכולות HIGH DEFINISION למעריצים המושבעים שלהם, הם בחרו בהשקעה מינימלית, אפסית וזאת על מנת להביח לעצמם רווח עוד מיום ראשון להשקת המכשיר (על פי דברי מנהל בכיר בנינטנדו).

למיותר לציין כי לא יתכן סיטוציה בתחום הנ"ל בו חברה מרוויחה מהמוצר שלה בהשקה וזאל לאור ההקשעות הרבות בטכנולוגיה שלוקח זמן עד אשר מכסים אותם.

מה למעשה נינטנדו "בנתה" לנו. היות ומטרה היחידה שעמדה לנגד עינייהם היו הרווח הנקי שלהם ולא דרישות הגיימרים שלהם , התוצאה הסופית שקיבלנו הינו הקונסולה הישנה שלהם - הגיימקיוב - בקופסה חדשה קטנה יותר ויפה יותר עם כמה פיצ'רים קטנים וקונטרולר חדש שעליו נאמר דבר ושהוא זה שבא להושיע אותנו מהמצב ה"עגום" של העולם המשחקים הנוכחי.

עכשיו דמיינו מה יקרה אם, נינטנדו ימכרו יותר מכשירים מהקונסולות המתחרות , ימכרו פחות אבל היות המכשיר עם מינימום השקעה הרווח הנקי שלהם יהיה הרבה יותר מהשני החברות המתחרות, מה זה יגרום בעתיד? איך זה ישליך עלינו כגיימרים?

תנסו לדמיין שאתם יושבים בישיבת צוות של סוני או מייקרוסופט בעוד 4 שנים. והיועצים שלכם באם לכם בטענות כי למרות ההקשעות הרבות שלכם בשיא הטכנלוגיה המכשיר לא נמכר ולא עשה מספיק רווחים כמו המתחרה נינטנדו שלא השקיעה דבר אבל קצת פירסומת זולה וגימיק עשתה יותר, מה יקרה אז, מה הייתם ממליצים אתם?

האם הייתם ממליצים להשקיע בפיתוח נוסף, האם ליצור מכשיר חדש יותר, חזק יותר , עתידי יותר? או שהייתם אומרים פאק-יט. הלקוח רוצה גימיק, ניתן לו גימיק. נוציא קונסולה באותה רמת חומרה נוכחית, נעשה לה עיצוב אחר ונביא להם איזה גימיק עם זה, אוליי איזה ג'ויסטיק מיוחד. רק נשקיע יותר על פירסום (זה לא בעיה אחרי שלא השקענו כלום על פיתוח) ונראה לאן זה יתגלגל.

מזה חברה אני מפחד פחד מוות, זה הסיבה שאני קורא תיגר על הWII כי אני רואה בו איום ממשי ומוחשי על מה שאני הכי אוהב - משחקי המחשב.

אני שהתחלתי דרכי בפאן בוי של נינטנדו ושהיה לי כל קונסולה שלהם לפני שמישהו אחר ראה בכלל בארץ. שינתי דעתי. אני בעבר הייתי שונא של סוני כי בעבר עם היו עם הקונסולה החלשה ביותר ולמרות שהיה את הנינטנדו 64 שהיה עשרות מונים יותר חזק ויותר טוב, הסוני נמכרה יותר. אז מה יצא לנו באותה התקופה? שהאופציה היחידה האמיתית הייתה לשחק בקונסולת הפלייסטיישן 1 שהיית חלשה מאוד יחסית ושהורידה לי באופן אישי את החשק מלשחק (לא יודע מה איתכם).

היום אני אוהב את האקסבוקס והפלייסטיישן, וזה לא צריך להסביר שעות מדוע, פשוט מס' שעות עם המכשיר אשר מחבר לטלויזה הנכונה!

בנוסף חשוב לי שהחברות הנ"ל יצליחו כי הפסק שלהם זה הפסד שלי.
    גיימר זו לא דת זה דרך חיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ירושלים
    מיכאל מעריץ נינטנדו מגיב:
    בשבילי לשחק את אותו משחק בדיוק רק עם גרפאיקה יותר מפורטת זה גימיק. PGR3 ב360 זה משחק מעולה, אבל כמעט העתק מושלם של החוויה מPGR2. יש משחקים בודדים שמנצלים את הכוח של המכשיר לחידוש במשחקיות כמו DEAD RISING ששם מאות זומבים על המסך בו זמנית.

הWii הוא לא גימיק מאחר והוא נותן לאנשים דרך חדשה לשחק משחקים. יש לי את המכשיר מיום חמישי ושיחקתי גם את משחקי הספורט וגם את זלדה שעות רבות. משחקי המסיבה עם אנשים נוספים הם כייף לא נורמלי, אבל זה גם עובד יופי למשחקי הרפתקאה לשחקן יחיד.

לרדוף אחרי גראפיקה יותר טובה זה משעמם כי תמיד אפשר יהיה לדחוף עוד פוליגונים ועוד רזולוציה. זה באמת הופך את חווית המשחק ליותר טובה?

אני אוהב את ה360, במיוחד בטלביזיה הHD שקנינו לאחרונה, ואני לא אפסיק לשחק בזה בגלל שקניתי Wii. לכל מכשיר יש היתרונות שלו ויש מקום לכולם (למרות שבדור החדש סוני ומיקרוסופט הולכים על אותו קהל יעד). בטח שלא צריך להכנס לפאניקה שאם הWii יצליח אז פתאום חברות משחקים יפסיקו לנסות לפתח מכשירים חזקים יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ירושלים
    תגובה מיוסי:
    בולשיט + הרבה הייפ = גימיק.

למה תמיד במכשירים שיש להם איכויות חומרה טובות מנינטנדו המשחקים הם רק "חדושים" רק "שודרגו".. מה אתה מצפה ממשחק מירוצים, שמחר המכוניות יצמיחו כנפיים? ומה אתה מצפה ממשחק כדורגל, שמחדשים אותו משנה לשנה??

המשחק pgr3 קיבל ציון מעולה והוא משחק שיצא קרוב להשקה, מה אתה בדיוק מצפה? את המייטב ממכשיר כזה בהשקה?

ומה החידושים של נינטנדו? ההההה סופר מריו, מריו קארט, יושי... מה?? הם המחדשים הסידרתיים. הם יותר גרועים מההגדרה שלך, כי החידושים שלהם נראים אותו הדבר על הנינטנדו 64, על הגיימקיוב והwii.

אתה רוצה חידושים? תראה את האינטיליגנציה המלאכותית ב resistance fall of man ואת העובדה שאתה משחק את אותו השלב מס' פעמים וכל פעם האוייבים מתנהגים אחרת ולא משעמם, זה חידוש.. תראה את gow , אחד המשחקים ההכי מדהימים ששיחקתי , זה חידוש. תראה איך לוקחים משחק יריות "פשוט" הוא הופך לחוויה עולמית , כי הסביבה חיה, העלים נושרים, יש רוח בצמרות העיצים, פיצוצים ואבק בכל מקום, ערפל. וכל זה בטווח ראיה עד קו האופק... זה מרשים...

לידיעתך, בקונסולות של הדור הבא יוכנסו דברים שנראה אותם עוד שנתיים שהwii לא יוכל להריץ גם אם נתחנן אילו וגם אם ננשק לו את הקונטרולר..

סוני רכשה אלגורטים מיוחדים להדמיה פיזיקלית של נפילות אדם. הדמיה פיסיקלית של עצים וצמחים ועוד..

הקונטרולר של הwii הוא בדיחה כי הוא מאפשר צורה מסוימת ספציפית של משחק ומגביל את הגיימר האמיתי. בנינטנדו אפשר לשחק מיני גיימס ואפשר גם "להתאים" משחקי פלטפורמה, אבל לא יותר מזה.

כשמישהו משחק משחק טניס עם בובות על חוטים ומשכנע אותי שזה הדבר ההכי טוב שהוא שיחק, קשה לי להגיב לסוג כזה של פנטיות..

סתם לידיעתך, גם את הג'ויסטיק של הפלייסטיישן 3 ניתן להניף ולשחק באופן שמשחקים ב wii.

וכן, גרפיקה, משחקים, קונסולה, מסתכמים בפוליגונים וכח ..... וככל שיהיה יותר כח עיבודי, אז יהיה אפשר לתרגם יותר פיזיקה למתמטיקה .. והתוצאה תהיה על המסך, חבל לי שזה לא ברור לך..

ועוד איך צריך להיכנס לפניקה. כי אם אני בעל חברה ואני מבין שאני ירויח יותר אם לא אשקיע מליארדים, זה מה שאעשה..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    ילד אתה צריך פסיכולוג
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מאיפה הבאת את השיחה הזאת?
    או שאתה סובל מפיצול אישיות חזק
    בכל מקרה זה מסכם את הויכוח בין מעריצי נינטנדו לשאר הפורום, שום דבר פה לא מחדש שום דבר.
    שתף ב-Google+

אדון שלום היקר..
    זו לא הפעם הראשונה שאתה מביא הת המסיון שלך לכאן.
    עזוב את זה שכולנו פאנבויים טהורים וזכים ודברי הכפירה שלך לא יוכלו לחדור מבעד לאמת המוחלטת של נינטנדו..

תאמין לי שעם כל הכסף שנינטנדו הרוויחה עכשיו.. היא תיצר לנו תוך שנתיים מכשיר דור תשיעי שיעאכל בלי מלח את סוני ואת מייקרוסופט גם יחד.
    ואם הייתי יכול לקבוע מי תהיה הקונסולה השולטת , מי תקבע לי איזה משחקים אשחק מחר, ואיזה שלט להחזיק..
    הייתי רוצה שזו תהיה אטארי. אבל אטארי לא פה , אז נתפשר על נינטנדו.

אין שום סיבה לדאגה שלך. יש עוד המון פראיירים כמוך שקנו את האקסבוקס שלהם לפני הווי ועכשיו ממורמרים.. אבל לא נורא, זה יעבור גם לך אדון שלום.
    שלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אלוהים, איזה ויכוח פנבואים זול...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    רק הערה קטנה בקשר למה שאני חושב על הנושא:

מבחינתי כל חידוש מבחינה טכנולוגית מעיד על "דור חדש" והתקדמות טכנולוגית של קונסולות, בין אם זה שלט חדש ובין אם זה גרפיקה חדשה. כאשר אתה מכניס משהו חדש לשוק יש לך בלעדיות עליו למשך דור אחד(ובחלק מהמקרים אפילו פחות מזה), ומה שקורה בדור הבא זה שכולם לוקחים את הדברים הטובים מהמתחרים ומכניסים אותם לקונסולה שלהם.

אם הווי תצליח בדור הזה, אז מחשבה די סבירה תיהיה שבדור הבא כל קונסולה תכיל בתוכה מנגנון מסוים לזיהוי תנועה, תקראו לי חמור בעל 2 רגליים אם החברות האחרות לא עובדות כבר על התשובה שלהן לווי בדור הבא(או הנוכחי, סוני(!)).

אז לסיכום, שיפור של חומרה, או שיפור של בקר בסופו של דבר מבחינתנו (הקונים) הוא אותו דבר, מכיוון שהחברות האחרות יקחו את השיפור שהראשונה עשתה וישפרו אותו אף יותר בדור אחרי זה, מה שגורם להתפתחות בענף, אפילו אם רק בתחום אחד.

אבל תודה לאל שיש לנו גם את סוני ומיקרוסופט עם מלחמות הגרפיקה שלהן, אז הדור הבא ישלב מלחמה על גרפיקה ודרכי שליטה חדשות, בסופו של דבר נינטנדו כנראה בכל זאת יביאו מהפכה. בדור הבא במקום שהמפתחות התלהבו מהחומרה החזקה שלהם(סוני?) הן גם יתלהבו מעד כמה הן יצירתיות(נינטנדו?).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לי רק מפריע שהשלט יכל בקלות להיות תוסף של הקיוב (ולזה הוא פותח במקור).
    אני לא מבין למה אני צריך לקנות WII ב-250$ כשמה שיש מתחת למכסה מנוע זה משהו שקניתי מהם כבר (קיוב). תנו לי לשחק על הקיוב איתו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    הפס1 קונסולה יותר טובה מהנינטנדו 64. הפס1 קונסולה יותר חלשה מהנינטנדו 64.
    הפס2 קונסולה יותר טובה מהקיוב. הפס2 קונסולה יותר חלשה מהקיוב.

מסקנה: אפילו המציאות לא שמה זין על גרפיקה ועוצמה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Yuber
    הפס1 קונסולה יותר טובה מהנינטנדו 64. הפס1 קונסולה יותר חלשה מהנינטנדו 64.
    נכתב במקור על ידי Yuber
    הפס2 קונסולה יותר טובה מהקיוב. הפס2 קונסולה יותר חלשה מהקיוב.

מסקנה: אפילו המציאות לא שמה זין על גרפיקה ועוצמה

אבל בין הPSX ל-N64 יש הבדל מינארי, בין הקיוב ל-PS2 יש הבדל אפילו יותר קטן (המשחק הכי יפה של הקיוב RE4 רץ על הPS2 לא רע עם מעט מאוד הקרבה). אתה באמת חושב שאפשר להשוות את ההבדל בין הקונסולות אלה לבין הWII מול 360-PS3?
    בלי קשר אני חושב שהN64 קונסולה יותר טובה מה-PSX. זה כבר עניין של דיעה, אני אישית לא מצאתי יותר מדי משחקים מעניינים על הPSX לעומת הN64 ששעשע אותי שנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני לא מבין מה הבעיה, אם זו קונסולה כושלת, אז השוק ישפוט אותה בהתאם. בינתיים היא מצליחה מאוד, האנליסטים חוזים לטובתה ואפילו בכירים במייקרוסופו וסוני, "מצילי התעשייה", משבחים אותה. נינטנדו היחידה שמוציאה את השוק מהמונוטוניות ששרויה בה. תמיד נינטנדו שיחקה את התפקיד הזה, ודעתך מוכיחה אי הבנה גדולה.

אמרת שנינטנדו פועלת לצרכיה בלבד ולא צרכי האוהדים שלה, אבל זה משהו שלא ממש הולך ביחד. בינתיים, העובדות אומרות שנינטנדו מתקשה לעמוד בדרישה. אל תהיה שחצן כדי לקבוע מה מתאים לאחרים.

והווי היא לא גיימקיוב בעטיפה חדשה. היא חזקה פי 2 מהגיימקיוב, זה כבר מבטל את דבריך השקריים, בנוסף לתכונות אחרות שמבדילות אותה מאוד מהגיימקיוב (כאילו ה"דור הבא" זה רק החומרה). כל פעם שקרן תורן חוזר על המנטרה הזו, למרות שזה לא משכנע אף אחד, מלבד את עצמו.

ואל תדאג, הווי לא מאיימת על הקונסולות האחרות ובטח שלא על התעשייה כולה, פראנואיד. להפך, יש פחות לחץ על המתחרות, אין קונסולה שלישית חזקה בעוצמתה, ומשום המהות השונה ביניהן, הצרכנים ישאפו לקנות את שתיהן.

בושה ל-360 שלך שרק שנה לאחר שיצא הושק עבורו משחק הדור הבא האמתי הראשון. אני במקומך לא הייתי מנפנף בזה בגאווה. בביקורות רבות נכתב שה-360 לא מספקת חוויה שונה מהדור שקדם לה, ואת זאת הווי, כבר בתחילת דרכה, מספקת בקלות.

אם נינטנדו תצא מהמשחק, השוק יהיה מונוטוני ופחות מחדש. בכך אין ספק. אם היא תצא מהמשחק, אז ממי החברות האחרות יעתיקו?

נכתב במקור על ידי שלומי: סתם לידיעתך, גם את הג'ויסטיק של הפלייסטיישן 3 ניתן להניף ולשחק באופן שמשחקים ב wii.

איזו טיפשות. אתם ממש לא מבינים על מה אתם מדברים, אה? חחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    אולי פשוט כולם יתאחדו לחברה אחת שיקראו לה "מיקרוסוני" או "נינטנסופט" וייצרו קונסולה חזקה כמו ה-PS3, גימיקית כמו ה-Wii ובעלת שירות אינטרנט רחב היקף כמו ה-XBox360??
    ככה לא צריך לבדוק לאיזה קונסולה יוצאים המשחקים, הכל לקונסולה אחת, ככה ישקיעו יותר במשחקים וכולם יהיו שמחים ומאושרים עד עצם הדור הבא. :rolleyes:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי cooler4004
    אולי פשוט כולם יתאחדו לחברה אחת שיקראו לה "מיקרוסוני" או "נינטנסופט" וייצרו קונסולה חזקה כמו ה-PS3, גימיקית כמו ה-Wii ובעלת שירות אינטרנט רחב היקף כמו ה-XBox360??
    נכתב במקור על ידי cooler4004
    ככה לא צריך לבדוק לאיזה קונסולה יוצאים המשחקים, הכל לקונסולה אחת, ככה ישקיעו יותר במשחקים וכולם יהיו שמחים ומאושרים עד עצם הדור הבא. :rolleyes:

ממילא סוני מעתיקה כל שלט של נינטנדו תוך שנה פחות או יותר, הפעם הם היו יותר מהירים
    שתף ב-Google+

רק שהשלט שסוני העתיקו הוא לא שלט אינטואטיבי על טהרת הבלו טות'.
    אלא שלט עלוב עם משקולת בתוכו נוסח הסיידוינדר הקלאסי של מייקרוסופט.
    השלט מתאים רק לסימולטורים ולמרוצים ותו לא, הוא חסר תועלת בכל הנוגע למשחקים אחרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    רק שהשלט שסוני העתיקו הוא לא שלט אינטואטיבי על טהרת הבלו טות'.
    נכתב במקור על ידי spam
    אלא שלט עלוב עם משקולת בתוכו נוסח הסיידוינדר הקלאסי של מייקרוסופט.
    השלט מתאים רק לסימולטורים ולמרוצים ותו לא, הוא חסר תועלת בכל הנוגע למשחקים אחרים.
    כי זה מה שהם הספיקו בשבועיים עד E3, מי יודע מה הם יעתיקו עוד שנתיים.
    גם בשלט של נינטנדו יש ג'יירואים בדיוק כמו בשלט של ה-PS3. ההבדל הוא שיש גם 3 מדי תאוצה ופויינטר. לא בדיוק מסובך להכניס את זה לשלט של סוני...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    מספר הערות לפותח הת'רד:

א) האם לקחת בחשבון שסוני ומיקרוספט הן חברות הרבה יותר גדולות מנינטנדו, הן עוסקות בהרבה
    יותר דברים מאשר נינטנדו ולכן יש להן הרבה הרבה יותר כסף שממנו הם יכולים לפתוח במחקרים ופיתוחים של טכנולוגיות.
    נינטנדו מקדישה את עצמה רק למשחקי וידאו בעוד שסוני ומיקרוסופט פועלות במגון עצום של תחומים אחרים - הדיוויזיות שאחראיות על הפלייסטישן והאקסבוקס הן רק חלק קטן מהחברות עצמן.
    אגב נכון שהן מפסידות כסף ונינטנדו מרויחה אבל הן יכולות להרשות לעצמן להפסיד הרבה יותר כסף מאשר נינטנדו - ואני מאמין שהם הריצו הרבה מאוד מודלים כלכלים לגבי תחזיות פיננסיות לפני שהן החליטו על כל דבר.

ב) אין סיכוי שזה ישפיע על תעשיית המחשבים. היא רק תתקדם ותתקדם.

ג)בנוסף לפקטור הפיננסי יש גם את את אלה שעושים את זה כי הם אוהבים את זה. אדם שכל מה שמעניין אותו זה כסף לא כל כך עוסק בדברים הללו וחוץ מזה אם אנחנו מדברים רק על כסף זה מאוד רווחי בטווח הארוך להשקיע בטכנולוגיות שיתנו לך את היד העליונה על מתחריך....תחשוב על זה
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    בנדר, לגבי הב', אה... תתקדם ותתקדם? אתה מתכוון במישור הגרפי? כי מבחינת משחקים היא הרחק מאחור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    בנדר, לגבי הב', אה... תתקדם ותתקדם? אתה מתכוון במישור הגרפי? כי מבחינת משחקים היא הרחק מאחור.

ברור. כי משחקים כמו Medieval 2: Total War נמצאים שנות אור מאחורי פניני משחקיות כמו Elebits.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מדבר בכללי ג'אמיז. הכותר היחיד שאני מצפה לו ב-PC זה alan wake. ונראה כי ייקח עוד זמן רב עד שייצא.
    שתף ב-Google+

הרשמה