תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    קישור לחדשה.
    כימני המוקף בחמישה חברים שמאליים, חשוב לי לציין עובדה נוספת: זה לא כל כך משנה מי יותר מהיר בתגובה למשחק, אם אף אחד מהטיפשונים לא משחק במשחקי מחשב... שמאליים, שחקו!

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    Agepox
    שמאלי והוא נובבבבבבבבבב ========]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אני דווקא שמאלי ואני הרבה יותר טוב במשחקי מחשב מאשר שאר הילדים בכיתה שלי שמשחקים(BF2142 בוט על דרגת קושי 1 והם עדיין מתים 20 פעמים או יותר)אני גם טוב יותר מאחי הגדול שהוא ימני ויש לו ניסיון רב במשחקי מחשב דבר שאמור לתת לו יתרון עלי אבל אני עדיין קורע אותו בכל מה שקשור במשחקי מחשב
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    יש את המשימה עם הריקודים בסןאנדרס אז אני היחיד שעבר אותה בבית שלי ובכיתה שלי כי אני שמאלי

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    איזה שטויות כל שני וחמישי באים עם מחקר כזה דפוק או אחר אני שמאלי כבר 19 שנה ובחיים לא
    הרגשתי שום יתרון או חסרון בשביל הכנות אני יודה שאת משחקי הfps ששיחקתי בהם אפשר לספור על יד אחת וישאר מקום אבל אני משחק לא מעט משחקי מכות ומשחקי צד. מה המחקר הבא 70% מהשחקנים משתמשים ברטט של הדול שוק לגמירה מהתחת כאילו מה ...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כשמכריחים שמאלי לשחק בעכבר עם יד ימין החלשה שלו, הוא מתחיל להתרגל - וזה משאיר לו את יד שמאל הפנויה והטובה יותר בשביל המקלדת.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כשמכריחים שמאלי לשחק בעכבר עם יד ימין החלשה שלו, הוא מתחיל להתרגל - וזה משאיר לו את יד שמאל הפנויה והטובה יותר בשביל המקלדת.
    מזה קשור אחי? גם ימנים מתרגלים למקלדת עם היד החלשה ולהם זה יותר קל..
    ובראסמי זה לא כזה משנה לדעתי עדיף להיות ימני במשחקי מחשב
    הא וכמה שהוא נאב לוזי הוא לוקח את שתינו ביום טוב

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    אני יודעת שבתאוריה, צד ימין חזק של המוח (שיוצר שמאליים מופלאים כמוני) אמור באמת לעזור בהתמצאות במרחב ובקואורדינציית עין-יד. על המעבר החלק יותר של מידע בין שתי ההמיספרות לא ידעתי, אבל זו גם תוספת נחמדה.

אני, לעומת זאת, על הפנים בכל מה שקשור לתגובה מהירה ושליטה במשחק. מעולם לא היה שמאלי שנתקע ביותר דברים ממני במירוצי מכוניות. מעולם.
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אני שמאלי וחברי ימניים וכל פעם שאנחנו משחקים Half life 2 אני מנצח אותם בהפרש של 20-30 הריגות

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Chate Noire
    אני יודעת שבתאוריה, צד ימין חזק של המוח (שיוצר שמאליים מופלאים כמוני) אמור באמת לעזור בהתמצאות במרחב ובקואורדינציית עין-יד. על המעבר החלק יותר של מידע בין שתי ההמיספרות לא ידעתי, אבל זו גם תוספת נחמדה.

אני, לעומת זאת, על הפנים בכל מה שקשור לתגובה מהירה ושליטה במשחק. מעולם לא היה שמאלי שנתקע ביותר דברים ממני במירוצי מכוניות. מעולם.
    אני ימני וזמן התגובה שלי מהיר מזמן התגובה של רוב האנשים שאני מכיר(וזה כולל שמאליים), ובנוסף לכל זה אני גם גבוה(אנשים גבוהים הם איטיים יותר וגמלוניים יותר, אני רק גמלוני ), אז ישנם יוצאים מהכלל לכל קטגוריה ;) .

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי mcxslayer
    מזה קשור אחי? גם ימנים מתרגלים למקלדת עם היד החלשה ולהם זה יותר קל..
    ובראסמי זה לא כזה משנה לדעתי עדיף להיות ימני במשחקי מחשב
    הא וכמה שהוא נאב לוזי הוא לוקח את שתינו ביום טוב
    זה קשור, כי הדיוק במשחקים ומהירות הפעולה תלויים בעיקר ביד שנמצאת על העכבר. שמאליים מגיעים בד"כ לשליטה מוחלטת עם העכבר ומפתחים את היד החלשה שלהם בצורה מופלאה (למעשה, אם תיתן לרוב השמאליים לנסות לשלוט בעכבר ביד שמאל אתה תגלה שהשליטה שלהם בו פחות טובה, לפחות בהתחלה). למעשה הם נמצאים במצב בו יש להם "שתי ידיים חזקות". ימניים, לעומת זאת לא מפתחים את השליטה ביד שמאל במקלדת באותה מידה (פשוט בגלל שרוב הפעילות מתבצעת באמצעות העכבר)

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני מאמין שהמסקנה מהמחקר הזה לא נכונה במיוחד. כשמאלי וכנוב, אני דוגמא מצוינת למה זה לא נכון.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    הרי זה ברור שזה סך הכל בולשיט. תחשבו על זה, אם תטילו קוביה 10 פעמים וב-9 מתוכן יצא לכם 2, זה אומר משהו? הרי הסיכויים הם שווים לכל המספרים, וזה לא הופך את 2 לרב סיכוי יותר. העניין הוא שבהסתברות, אם תטילו את הקוביה הזאת אינסוף פעמים, עפ"י התיאוריה כל מספר יצא בדיוק אותן פעמים כמו מספר אחר. מה שאני מנסה לומר זה שלא האבולוציה הפכה את השמאליים לטובים יותר, אלא שפשוט ככה יצא.

הרשמה