תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    קישור לחדשה.
    הייתכן? ועוד ל-Wii? הכצקעתה? הכיצד? מדוע? איך? למה? היכן? באיזה אופן? מאיזה כיוון? מהו האמצעי? אפשר לקבל עם זה קטשופ?
    שתף ב-Google+

זלדה חדש כבר בפיתוח ואפילו אין להם שם בשבילו?
    זה נשמע מאוד מעורפל..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ננסק
    אפשר לקבל עם זה קטשופ?
    לא!

נב. עכשיו רק עוד 3 שנים עד המשחק הבא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    החלק שהכי הטריד אותי בידיעה הזאת היא הדחייה הבלתי נסבלת של Phantom Hourglass לאוקטובר (!!) 2007. ואיך שאני מכיר את נינטנדו, זה בטח ידחה עוד קדימה. כאילו, אני מבין, משחקים עושים באהבה או לא עושים בכלל, ועוד זמן פיתוח ברוב המקרים רק מבטיח שהמשחק יצא טוב - ידוע ונכון, אבל למה, למה לעזאזל הם הכריזו על המשחק הזה כמשחק שיצא עוד השנה (להזכירכם - הדיבורים הראשונים דוברו על זה שהוא יצא באותם ימים של TP, דהיינו עכשיו)? למישהו בנינטנדו שם היו אשליות?

מאותה סיבה בדיוק קשה לי להתרגש מהידיעה שמשחק הזלדה הבא כבר בפיתוח. ראשית, זה היה מאוד צפוי. העבודה העיקרית על TP הסתיימה לפני חודשים רבים שהועברו בפיתוחו מחדש לשליטת Wii, ואין סיבה שלא לחשוב שהתחילו לעבוד כבר על הכותר הבא. מצד שני, גם עם שנת עבודה בכיס, אני לא מצפה לראות את לינק שוב בשנתיים-שלוש הקרובות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    כמו שנינטנדו תמיד עושים,המשחק של זלדה לנייד יהיה גרוע...
    לפחות הפעם הוא לא קשור בכלל לקאפקום אז אולי אפשר לצאת מהמקלטים...
    ורק אני חושב שזה נחמד שיהיהו לנינטנדו עוד משחקים כמו "פ.ט.י.ש" או "אסון:יום המשבר"?,זה כבר נמאס כל המחזורים האלו(מטרויד פינבול,מאריו פינבול,מאריו פארטי,מאריו פארטי2,מאריו פארטי3,מאריו פארטי4,מאריו פארטי5,מאריו פארטי6,מאריו פארטי7,מאריו קארט,מאריו טניס,מאריו כדורגל,מאריו גולף,מאריו כדורסל,פייפר מאריו,פייפר מאריו2 ועוד מלא גרסאות,זלדה ארבע חרבות וכל משחקי זלדה לגיימבוי,כל משחקי פוקימון)רק אני מרגיש שזה מתחיל להיות ממוחזר?
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נס, למה ההודעות שלך תמיד נראות ככה? חחחחח

הלוואי שזה נכון, טווילייט מדהים ואצא מדעתי לראות עוד זלדה "בקרוב". ארז צודק, כשאומרים שהתחילו לפתח את זלדה לפני שנה זה אומר שנראה אותו עוד שלוש שנים. מצד שני, את טווילייט פרינסס סיימו מזמן, אם דבריו של ארז נכונים, לכן אולי נזכה לראות את המשחק תוך שנתיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי !נס
    כמו שנינטנדו תמיד עושים,המשחק של זלדה לנייד יהיה גרוע...
    אה? רק לינק אוויקנינג היה מאכזב
    האורקלים ומיניש קאפ אחלה משחקים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי רונן
    נס, למה ההודעות שלך תמיד נראות ככה? חחחחח

הלוואי שזה נכון, טווילייט מדהים ואצא מדעתי לראות עוד זלדה "בקרוב". ארז צודק, כשאומרים שהתחילו לפתח את זלדה לפני שנה זה אומר שנראה אותו עוד שלוש שנים. מצד שני, את טווילייט פרינסס סיימו מזמן, אם דבריו של ארז נכונים, לכן אולי נזכה לראות את המשחק תוך שנתיים.
    אני מבחינתי כרגע מחכה יותר ל-Phantom Hourglass מאשר לזלדה Wii הבא. כנראה בגלל שאני מאוד אוהב את ה-DS (ווי עדיין אין) ומאוד סקרן לראות איך ינצלו מפתחי המשחק (ועם כמה שקאפקום הוציאו משחקים טובים, אני מאוד שמח שצוות הפיתוח העיקרי של משחקי זלדה עושה את המשחק הזה) את יכולות המגע. מה גם שאהבתי מאוד את WW, ושמחתי לראות שנינטנדו לא החליטו לזנוח את הסגנון היותר קליל וקרטוני של זלדה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    זלדה חדש כבר בפיתוח ואפילו אין להם שם בשבילו?
    נכתב במקור על ידי spam
    זה נשמע מאוד מעורפל..

בדרך כלל השם של זלדה מגיע בסוף הפיתוח יחסית, רק חשפו את השם TP ב-E3 לפני שנה וחצי למרות שידעו על הפיתוח שלו הרבה לפני (ובתאוריה המשחק היה אמור לצאת חצי שנה אחרי אותו E3).
    שתף ב-Google+

^
    טוב, צודק זה היה טיעון מטומטם..
    אבל אני לא מוכן להתחיל לרדוף אחרי שמועות.
    אני אאמין כשיראו לי טריילר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    וואי. אני בשוק. נינטנדו עובדים על זלדה חדש. עוד מעט תגידו שמתבשל איזשהו Mario Party 9, ועוד Mario Party 8 לא יצא.

כאילו דה! ברור שנינטנדו עובדים על זלדה חדש ל-Wii. מיאמוטו גם אמר מזמן שהזלדה הזה יהיה שונה לחלוטין מהקודמים. אין לי כוח למצוא איפה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    ^
    נכתב במקור על ידי spam
    טוב, צודק זה היה טיעון מטומטם..
    אבל אני לא מוכן להתחיל לרדוף אחרי שמועות.
    אני אאמין כשיראו לי טריילר.
    אני לא יודע למה אני מרגיש צורך מטורף למסגרת את ההודעה הזאת
    טוב נו, כולנו יודעים שמפתחים עכשיו את מריו קארט WII למרות שלא הכריזו אותו, את מריו פארטי 9, את המשחק מוח לWII, נינטנדוגס לWII, זלדה חדש וכו'.
    זאת נינטנדו, ברור שהם עובדים על המשך. זה חדשות בערך כמו שנגיד שEA עובדת על FIFA 2008 או NFS חדש.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי DrKeo

אני לא יודע למה אני מרגיש צורך מטורף למסגרת את ההודעה הזאת
    טוב נו, כולנו יודעים שמפתחים עכשיו את מריו קארט WII למרות שלא הכריזו אותו, את מריו פארטי 9, את המשחק מוח לWII, נינטנדוגס לWII, זלדה חדש וכו'.
    זאת נינטנדו, ברור שהם עובדים על המשך. זה חדשות בערך כמו שנגיד שEA עובדת על FIFA 2008 או NFS חדש.
    EA עובדים על פיפא חדש?!?!?!?

שמעת משהו אוליי על נ.ב.א?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    EA עובדים על פיפא חדש?!?!?!?
    נכתב במקור על ידי spam

שמעת משהו אוליי על נ.ב.א?
    לא, אין מצב שהם ימשיכו את NBA.
    EA היא מסוג החברות שיודעות לקחת את הזמן שלהן עם משחקים, בחיים לא יוציאו שנה אחרי שנה את אותו משחק עם שדרוג קל.
    הם ידועים ברעיונות מקוריים, זמני פיתוח ארוכים וחופש אומנותי לחברות שעובדות תחתיה...
    אתה יודע, סטייל וויוואנדי עם בליזארד...
    שתף ב-Google+

הרשמה