תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    שלום היום שיחקתי בשרת שלכם עכשיו האדמין מחליט שאני צ'יטר הביא לי באן החלפתי אייפי דיברתי איתו הוא אומר לי עוד פעם אחד שאני חושב שאתה צ'יטר אתה לא חוזר לפה עכשיו תשאלו את כל מי שהיה בשרת שאני לא צ'יטר הרגו אותי מלא פעמים לא היה לי הרבה כסף לא היה לי נשקים מיוחדים לא כלום סתם האדמין החליט שאני צ'יטר אז עכשיו בטח הוא הביא לי באן על הפרטים של המחשב מה אני עושה הניק שלי היה [C]GOOLI[E] מנהל השרת תתפל באדמין הזה זה היה Omer t.w.i משהו כזה וכל הגאנג שלו
    תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי raful
    שלום היום שיחקתי בשרת שלכם עכשיו האדמין מחליט שאני צ'יטר הביא לי באן החלפתי אייפי דיברתי איתו הוא אומר לי עוד פעם אחד שאני חושב שאתה צ'יטר אתה לא חוזר לפה עכשיו תשאלו את כל מי שהיה בשרת שאני לא צ'יטר הרגו אותי מלא פעמים לא היה לי הרבה כסף לא היה לי נשקים מיוחדים לא כלום סתם האדמין החליט שאני צ'יטר אז עכשיו בטח הוא הביא לי באן על הפרטים של המחשב מה אני עושה הניק שלי היה [C]GOOLI[E] מנהל השרת תתפל באדמין הזה זה היה Omer t.w.i משהו כזה וכל הגאנג שלו
    תודה.
    אוקיי ,אני יבדוק את זה ויחזיר לך תשובה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    אחי מה קורה בדקת לי את זה??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הממ.. זה אני שהבתי לך את הבאן ולא omerT.w.i ולא בגלל צ'יטים אתה קיללת פעם וויתרתנו
    פעם שניה קיבל כלא איימת על אדמין אחר קיבלת הסגר התחלת לאיים ולקלל כמו מטורף זה קיבלת באן
    אבל אני רואה שחזרת אז אין צורך ליעד הוא כבר חזר לשרת ^^
    מקווה שתלמד להתנהג תאמין לי ישתלם לך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    קודם כול שלום רפול ,
    מקווה שתמשיך להגיב פה , בינתיים אתה יכול להיכנס חזרה לשרת .
    ושוב , לא להשתמש בציטים , זה לא משנה אם היה או לא היה לך אל תשמש , ציטים הורסים את המשחק שלך אתה בחיים לא תהנה ממנו כמו שצריך .
    מקווה שאתה ממשיך להנות בשרת
    אתה מוזמן להיכנס לשרת הונטרילו שלנו שנמצא כאן .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי raful
    אחי מה קורה בדקת לי את זה??
    אני מניח שנתנו לך פה תשובה! תחשוב טוב טוב על מה שאדם אמר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי indigo^flow
    אני מניח שנתנו לך פה תשובה! תחשוב טוב טוב על מה שאדם אמר!
    בכול מקרה אני נועל את הדיון , אם אתה רוצה להעיר עוד הערות או להתלונן על אחד האדמינים אתה יכול לפנות לפה.

שתף ב-Google+

הרשמה