תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    שלום לכולם,

חדש פה לגמרי, בדרך לקניה של Xbox 360 ויש לי מספר שאלות.

1. מה ההבדלים בין שיטות הפריצה השונות? האם Firmware פרוץ עדיף על הצ'יפים?
    2. איזה מבין הצ'יפים עדיף?
    3. מה אני צריך לעשות בשביל לצרוב משחק בכל אחת מהשיטות פריצה? אני יודע של-GLOBE לא צריך לעשות פאטץ', רק לצרוב את המשחק. מה עם ה-Firmware?
    4. מנסיונכם, עדיף PAL או NTSC? כמה קל למצוא משחקים באינטרנט? האם זה שווה את הסיכון שלא אוכל לקנות בארץ משחקים?

עוד שאלות בדרך, בינתיים אשמח מאוד לתשובות.
    תודה!
    אלון.

הצטרף בתאריך
    04.12.2006
    יש לך את רוב התשובות כאן בפורום.
    מה שאני כן יודע להגיד לך זה שיש סיכון שאם תתקין ציפ או עדכון ביוס שתסולק מה XBOX LIVE לצמיתות.
    לכן אני אישית לא חושב על זה בזמן הקרוב כי הרי ה XBOX LIVE זה משעושה את הXBOX360!

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    למצוא משחקים באינטרנט זה מאוד קל, ובדרך כלל יעלה הרבה פחות מלקנות אותם בארץ (במיוחד אם תאגד שניים-שלושה משחקים לכל הזמנה, ככה שדמי המשלוח "יתחלקו" בין מספר משחקים).

הבעיה עם קניית קונסולת NTSC היא בעיקר האחריות. תקנה קונסולה אמריקאית - אף אחד לא יפזול לכיוונך אם יהיו בעיות. אם אתה לא רוצה לקחת סיכונים - לך על PAL מחנות אמינה ומוכרת בארץ. במידה ואתה מוכן לקחת את הסיכון, או יותר טוב - יש לך מכר קרוב שעושה את קו ישראל-אמריקה לעיתים קרובות (ככה שגם אם הקונסולה תתקלקל תוכל לשלוח אותה דרכו לתיקון ללא עלויות משלוח) NTSC היא הבחירה הטובה יותר בשבילך.

(הערה צדדית - משחקים רבים לX360 הם בכלל לא "נעולים" לפי איזורים. מיקרוסופט נתנה למפתחים את הבחירה האם לנעול או לא, ולשמחת כולם רוב המפתחים בוחרים להפיץ את המשחקים ללא הגבלה איזורית כלשהי. זה אומר שגם על קונסולת PAL תוכל להינות בהרבה מקרים ממחירי הNTSC הזולים)

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    למצוא משחקים באינטרנט זה מאוד קל, ובדרך כלל יעלה הרבה פחות מלקנות אותם בארץ (במיוחד אם תאגד שניים-שלושה משחקים לכל הזמנה, ככה שדמי המשלוח "יתחלקו" בין מספר משחקים).

הבעיה עם קניית קונסולת NTSC היא בעיקר האחריות. תקנה קונסולה אמריקאית - אף אחד לא יפזול לכיוונך אם יהיו בעיות. אם אתה לא רוצה לקחת סיכונים - לך על PAL מחנות אמינה ומוכרת בארץ. במידה ואתה מוכן לקחת את הסיכון, או יותר טוב - יש לך מכר קרוב שעושה את קו ישראל-אמריקה לעיתים קרובות (ככה שגם אם הקונסולה תתקלקל תוכל לשלוח אותה דרכו לתיקון ללא עלויות משלוח) NTSC היא הבחירה הטובה יותר בשבילך.

(הערה צדדית - משחקים רבים לX360 הם בכלל לא "נעולים" לפי איזורים. מיקרוסופט נתנה למפתחים את הבחירה האם לנעול או לא, ולשמחת כולם רוב המפתחים בוחרים להפיץ את המשחקים ללא הגבלה איזורית כלשהי. זה אומר שגם על קונסולת PAL תוכל להינות בהרבה מקרים ממחירי הNTSC הזולים)
    אל תשכח להוסיף את העובדה שעבור NTSC אתה גם צריך להשקיע עוד כסף במתאם מתח - וזה לא עסק זול כל כך.
    לעומת זאת גם עם PAL מחנות אמינה בארץ לא תקבל שום דבר, אלא אם כן אתה קונה את המכשיר עם אחריות מקיפה - משהו שרוב החנויות לא מספקות, וגם אם כן, זה עולה בערך כמו לקנות שתי קונסולות בארה"ב.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני תמיד בעד אמריקאי.
    משחקים זולים יותר, יוצאים קודם, המכשיר הרבה פעמים טוב יותר (בקשר ל-360 אני לא יודע בנושא הזה) וגם אפשר להביא משחקים מארה"ב שזה כולל אתרים כמו eBay ששם בכיף קונים משחקים כמו DOA4 ב-15 דולר פלוס 7 משלוח.

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    עדיף צ'יפ כי אפשר לכבות אותו בקלות כך שתוכל לשחק ברשת מבלי שתעבור לבלק-ליסט

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    תוכל להגדיל את החתימה קצת בבקשה? היא תופסת מעט מדי מקום בפורום.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    תוכל להגדיל את החתימה קצת בבקשה? היא תופסת מעט מדי מקום בפורום.
    די לעודד אותם. יש לי נקע באצבע הגלגלת

הרשמה