תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 133
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    לפחות הם מודים בכך. ועם כל הכבוד, אני מעקם את האף לגבי התירוץ של מר סאטורו על מידת ההתלהבות ההיסטרית וחסרת המעצורים שסוחפת את שחקני הווי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כל דבר שלא זהירים בשימוש בו, עלול להיפגע. אבל כפי הנראה נינטנדו יכלה לחזק יותר את הרצועות.

שיחקתי לא מעט בווי ועד עכשיו השלט אפילו לא עף לי מהיד. במשחקים מסוימים אני אפילו לא מקפיד להיעזר ברצועות, כגון זלדה ומונקי בול. במשחקים כמו ווי ספורטס זה יותר קריטי, אבל אם מספיק אחראיים, ניתן להימנע מהבעיה הזו.

וזה סוג של הומור שקיים באיווטה, אל תיקח את דבריו בכובד ראש. אבל, בלי קשר, אנשים מניפים את הווי מוט בהתלהבות. למשל, עובדת IGN שהעיפה את השלט ויצרה גומחה בקיר, הסוללות פשוט עפו ממקומן. מאט תיאר כיצד הניפה את הבקר בהתלהבות. אתה לא מניף חזק מתוך שעמום, כי אם מהתלהבות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אבל מה זה קשור לעניין? התגובות שלהם מצחיקות : "תעשו ספורט" , "אתם לא משחקים נכון" .

תחזקו את הרצועה וזהו. הלינק שניתן בחדשה מציג כמה תמונות משעשעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אני פשוט לא מבין איך בכלל השלט עוזב את היד שלהם
    מה הם זורקים אותו ומצפים שהרצועה המסכנה הזאת תעזור? למה בכלל להפסיק להחזיק את השלט סתם ככה? מה עובר להם בראש? קניתם משהו תלמדו לשמור עליו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אתם פשוט חייבים לגונן על נינטנדו בכל דבר?
    זה נכון, רק אוטיסט יעיף את השלט מהיד. אבל מה לעשות, יש מספיק אוטיסטים בעולם הזה.
    כשנינטנדו יוצרים שלט כזה הם צריכים משהו שיוודא שהשלט לא יעוף מהיד בשביל למנוע תביעות משפטיות, בשביל זה יש את הרצועה. ברגע שאדם משתמש בשלט והוא עף לו מהיד הוא לא יכול להאשים את נינטנדו שהשלט שלהם הרג את אמא שלו הרי הוא היה צריך לשים את הרצועה.

אבל ברגע שהרצועה שלהם לא עושה את התפקיד שלה ונקרעת הם חשופים לתביעות לכן הם צריכים רצועה שבאמת יכולה לעצור שלט שעף לאדם מהיד.

אם הרצועה לא יכולה לעצור את המעוף של השלט אז בשביל מה היא קיימת? קישוט?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    להיפך, זה מצחיק איך מנסים למצוא פגם בכל דבר מטופש
    אני בכלל לא מתכנן להשתמש ברצועה. אני מספיק בטוח בידי החסונות שיכולות להחזיק את השלט האימתני. אנשים כל כך אוהבים להתעסק בשטויות.
    שתף ב-Google+

אבל באמריקה ,תביעות הן השפורט הלאומי.
    אנשים יכולים זכו בתביעה נגד חברות ניקוי מאחר שהם לא צינו על חבילת אבקת הכביסה שלהם שאסור להשתמש בה בתור קמח לעוגות.

לתבוע את נינטנדו על החוט הפגום זה קלי קלות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    שורה תחתונה הסיפור הזה מעניין לכולם את הטוסיק.
    הדבר הטוב היחיד שיוצא מזה הוא שיש עריכות תמונה מצחיקות בנושא של "הWII הרג את אמא שלי".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יובר, מילים כדורבנות. ידיעות כאלה הם כמו לחם מזין לאנשים כמו קאז שרק "מחפשים". ואם השלט לא עף לי מהיד, כי אני מחזיק אותו, לא מלטף אותו, אז גם אתה תצליח במשימה

ד"ר, אתה צודק, לכן אמרתי שנינטנדו צריכה להשתדל יותר להבא, והיא כבר הוציאה שלטים עם רצועה משופרת (הייתי נותן לה ח"ח רק על המהירות תגובה). אבל אתה פחות צודק שאנו מגוננים על נינטנדו בכל מחיר, פשוט תודה שלא כל זבוב יש לעשות ממנו פיל רק כדי להצדיק ביקורת כלפיה. אם תרצה שאמנה בפניך את טענותיי המהותיות כלפי נינטנדו אז רק תגיד

ספאם, אני מסכים גם אתך. רק בגלל זה נינטנדו צריכה לכסות את עצמה היטב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בבקשה רונן, האמת שזה יענג אותי לשמוע ממך מילה רעה על נינטנדו (ואני לא מדבר על ביקורת לקיוב, WII בלבד!).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    מה ,לא קרה לכם שהפלתם את שלט הטלוויזה עשרות פעמים שאתם מרימים אותו? גלמוניות מסתורית שקוראת הרבה מאוד , אז כן , רצועה שתבטיח אי הפלה זה דבר חשוב ועיקרי. חוץ מזה , יש גם זיעה וסכנות החלקה.

שהם יתקנו את הבעיה ויפסיקו להגיד לאנשים שרכשו איך הם צריכים לנהוג.
    אני לא מחפש. יש בעיה , שיתעסקו בתיקונה ולא בהרצאות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    הם כן תיקנו את זה, אז עכשיו כל הברברנים לשתוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אנחנו יודעים שהם תקנו את זה, על זה היה הת'רד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אז למה להמשיך לדון על זה כמו חבורת תרנגולות? בחיי, ת'רדים כאלה מאולצים יש רק בויגיימס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    אז למה להמשיך לדון על זה כמו חבורת תרנגולות? בחיי, ת'רדים כאלה מאולצים יש רק בויגיימס.

רק כי פותחים פה ת'רד על כל חדשה שהם כותבים באתר. רוב הדברים מגיעים לעמוד חדשות ממילא יום אחרי שכבר טחנו נושא לאבקה דקה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    היי, אל תקלקל לקאז. אל תיקח לו את הסיבות לתלונות.

קאז, אתה "מחפש" כי שום דבר טוב לא שומעים ממך בת'רד הזה. יש דברים טובים ומהותיים יותר לווי מאשר קריעת הרצועה שבמהירות הוחלפה, אבל אינך יודע לאזן, רק "לנאום", כפי שאמרת על נינטנדו. ואם אתה באמת חושב שלווי אין שום תכונות טובות, אז נותרת השאלה מה אתה עושה פה בכלל.

ד"ר, למה הגיימקיוב אינה נחשבת? היא גם של נינטנדו, ואמרת שאני מגונן עליה בכל מחיר. בקשר לווי, זה קצת קשה יותר כי זו קונסולה חדשה. אם עוד שנה נינטנדו תמשיך להוציא בעיקר ספינאוף למיניהם, תמסור פרויקטים שלה לחברות אחרות ותשיק משחקים שהם פחות ממה שהיא מסוגלת, אז תשמע אותי מקטר.

אבל אם בכל זאת תרצה לשמוע ביקורות, אני יכול למצוא כמה, לא עקרוניות, כמו נושא הת'רד הזה: רצועה נקרעת; מצב יצירת ה"מי" לא בהכרח מלא; ווי-קונקט שכרגע לא מתפקד באופן יעיל; סוללות לשלט (זה יוצר תלות, בניגוד לשלטים שמתחברים לקונסולה); המכשיר עומד ולכן לא יכול להשתלב מתחת טלוויזיה במזנון וכשהוא שוכב הוא לא יפה; הוא בצבע לבן (אני אוהב כחול); ובכלל, המכשיר יכול להישבר אם מוטח לרצפה (נינטנדו הייתה צריכה לשלב אותו עם חבל ביטחון שיקשור אותו למזנון). חרא! זה שוק הקונסולות של שנות אלפיים! בושה!

חלק מההערות הן ציניות ומוקצנות, וגם לא נכונות לגביי, זאת כדי שתבין את הקטנוניות שרצה פה. תמיד אפשר למצוא את השלילי, אם מחפשים. בכל זאת, כמה מן ההערות שמניתי הן אמתיות, תמיד נוכל למצוא מקום לשיפור, אבל החסרונות הללו באמת עקרוניות? הרי את כולן ניתן לתקן, בלי לפתח קונסולה חדשה, אז מדוע להתלונן בלי לספר במה היא כן מצטיינת? הרי הנה, במהירות תגובה ראויה לציון, נינטנדו תיקנה את בעיית הרצועה, אבל את קאז זה לא מספק, הרי זה מוציא את העוקץ מהביקורת שלו. הוא לא יספר על האחריות שנינטנדו לוקחת, הוא רק זוכר הערות כאלה ואחרות (כנראה גם הומוריסטיות) של נציגיה כדי להציג אותה כמתחמקת מאחריות. זה גובל בשקר.

נינטנדו צודקת, האנשים צריכים להיות זהירים בשימוש בשלט, כפי שהם צריכים להיות זהירים בשימוש בכל מכשיר אלקטרוני, בכל מיני מובנים. לפעמים מצפים מנינטנדו להיות אלוהים, רק כדי שתהיה הצדקה לביקורת המופרכת כלפיה. למרות שהיא צודקת במובן הזה, היא צדקה ששיפרה את הרצועות, כי היא יכולה בהחלט לתרום לשיפור במובן הזה.

בכל מקרה, יש לי ביקורת מהותית על קאז ש"מחפש" את נינטנדו, גם במחיר השטויות, לא מאזן (לכן לא ישר), ועדיין מתעקש לבקר פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    אני חייב לציין שהטענה שאנשים משחקים בלהט גדול מדי ובצורה שגויה מוזרה בעיני, במיוחד לאחר שראיתי את כל סירטוני הפרסום של הקונסולה שכוללים אנשים "להוטים" למדי בלשון המעטה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    למרות שלדעתי הווי היא הקונסולה הכי מרשימה לבנתיים מהדור הבא, יש לי לא מעט טענות כלפיה. אבל אף אחד מהטענות האלה לא קשורה בכלל לחומרה או למחיר או לשטויות כאלה, אלא למשחקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי D-Fens

מה זה, לא ידעתי שגם נינטנדו החליטה להוציא גירסת פרימיום ב300$...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    הרצועה החדשה תקרע גם כן, אני מזהה Made In China בתמונה :barbaric:
    שתף ב-Google+

הרשמה