תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    אני מחפש אתר אמין מבחול שממנו אפשר לקנות פדאלים של אפקטים (גם מולטיפדאל) לחשמלית שלי.
    תודה
    שיהיה אמין
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    קדימה
    איליה,
    למה שלא תקנה בארץ - חלילית כלי זמר או משהו (יש גם הרבה חנויות לא מוכרות)..אתה תוכל לנסות את האפקט ויש בטח אחריות..
    בנוגע למולטי אפקט, אני לא יודע כמה הם אמינים, ראיתי בפורום אנריל שדיברתה על G5 \ G7... אני הרבה זמן לא התעסקתי בנושא אבל למיטב זכרוני אלו מולטי אפקטים בצבע זהב(?) עם 2 כפתורים ווואווא(בG7).. פעם רציתי אותם שמעתי עליהם גם דברים רעים...הם נחמדים..לא יודע אם שווים את הכסף..
    יש מולטי אפקטים של איזה חברה שלא זוכר את שמה ממש טובים ומקצועיים...
    אבל אני הייתי ממליץ לך לקנות דיסטורשן \ אובר דרייב ואח"כ להוסיף כי עם הדיסטורשן אתה יכול לשחק ולהרכיב הרבה סוגים של דיסטורשנים ואתה לא צריך יותר מזה, אז עדיף אחד איכותי (כתום כזה דיסטורשן והשחור זה למאטל..) וכשיהיו הרבה אפקטים תרכיב קופסאת אפקטים ^,^
    בהצלחה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אהלן.
    יש 3 אתרים מובילים בעולם לקניית ציוד מוזיקה, ואלה הם:
    www.samash.com
    www.musiciansfriend.com
    www.music123.com
    סאם אש ומיוזיק 123 שולחים לארץ, אך מיוזישנס פרינד לא.
    שלושת האתרים האלו הם הבטוחים ביותר לקניות באינטרנט בנושא מוזיקה.
    בנוסף אפשר לקנות באיביי, שאתה בטח יודע מה זה.
    אני ממליץ לקנות בסאם אש, הם מתחייבים לתת את המחירים הזולים ביותר ואכן זה כך.

אני יכול לומר לך שאני אישית דיי פרשתי מלקנות ציוד בארץ, המחירים יקרים פי 2 ואפילו יותר!
    למשל: אפקט Crybaby 535Q שעולה בארץ 1200 ש"ח, קניתי מסאם אש ב119 דולר (בסביבות 500 ש"ח)!
    חוץ מזה, שאם היה שירות טוב בחנויות בארץ, אולי הייתי שוקל לעזור למכירות ולקנות בארץ, אבל עם שירות כמו בכלי זמר למיניהם - אני לא מתכוון לקנות שם אפילו מפרט.

אם יש לך עוד שאלות אני אשמח לענות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    קדימה
    נכתב במקור על ידי hellraiserjj
    אהלן.
    יש 3 אתרים מובילים בעולם לקניית ציוד מוזיקה, ואלה הם:
    www.samash.com
    www.musiciansfriend.com
    www.music123.com
    סאם אש ומיוזיק 123 שולחים לארץ, אך מיוזישנס פרינד לא.
    שלושת האתרים האלו הם הבטוחים ביותר לקניות באינטרנט בנושא מוזיקה.
    בנוסף אפשר לקנות באיביי, שאתה בטח יודע מה זה.
    אני ממליץ לקנות בסאם אש, הם מתחייבים לתת את המחירים הזולים ביותר ואכן זה כך.

אני יכול לומר לך שאני אישית דיי פרשתי מלקנות ציוד בארץ, המחירים יקרים פי 2 ואפילו יותר!
    למשל: אפקט Crybaby 535Q שעולה בארץ 1200 ש"ח, קניתי מסאם אש ב119 דולר (בסביבות 500 ש"ח)!
    חוץ מזה, שאם היה שירות טוב בחנויות בארץ, אולי הייתי שוקל לעזור למכירות ולקנות בארץ, אבל עם שירות כמו בכלי זמר למיניהם - אני לא מתכוון לקנות שם אפילו מפרט.

אם יש לך עוד שאלות אני אשמח לענות .
    כמה עולה המשלוח? בערך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי tta
    כמה עולה המשלוח? בערך?
    אני לא זוכר בדיוק, אבל אם ההזמנה שלך היא מעל 199 דולר המשלוח חינם.
    דרך אגב - עכשיו זה זמן מצוין להזמין - בגלל הקריסמס יש המון מבצעים והנחות, ולפעמים הם נותנים משלוחים חינם.
    שתף ב-Google+

הרשמה