תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 197
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  הודעות
  5,201  שם: Unreal Tournament 3
  מפתחים:Epic Games.
  משווקים ומפרסמים:Midway.
  תאריך יציאה: נובמבר 2007.
  מנוע משחק:Unreal Engine 3
  קונסולות: PC and PS3, ב2008 גם XBOX.


  "רצינו שתרגישו יותר מרוצים מההריגות שלכם מאשר שתרגישו מוענשים כשאתם מתים" אומר סטיבן פולג" אז..יש הרבה הריגות"
  -------------------------------------
  UT3 Beta Demo - הורדה מויגיימס!
  -------------------------------------
  דיון שרתי המשחק.
  ----------------

  משחקיות - :GamePlay
  Unreal Tournament 3 מובטח, כפי שאמרו המפתחים, להחזיר את ה"הרגשה" של האנריל טורנמט המקורי. בזמן שההתחמקויות והקפיצות הכפולות של אנריל טורנמט 2004 הנוכחי, Epic רוצים להפוך את המשחק ליותר מהיר ולא להשיג תחושת משחקיות איטית. בנוסף לזה, אפיק מתכננים להחזיר את הקלאסיקות של המשחק המקורי כגון ה-Jump Boots שמאפשרות קפיצות מאוד גבוהות לזמן מסויים ואת הFeign Death, שהוא בעצם לזייף את המוות של עצמך ולהראות מת לאחרים.

  אפיק מוציאים לאור עוד משהו חדש, הפעם זה סוג משחק חדש, שאמור להיקרא Unreal Warfare, שנראה כמשחק רבוי-משתתפים של שליטה טריטוריאלית והרבה רכבים. גם עכשיו זה נראה כאילו הולכים לראות רכבים במשחקי CTF סטנדרטיים ולא רק בסוג המשחק של 2004 – VCTF.

  המפות הגדולות יכילו בין 16 ל20 שחקנים, הקשר בין השחקנים בXBOX בקרבות CTF יהיה בחשיבות עליונה.

  Single Player - הסיפור:
  סטיב פולג, המתכנת והגראפיקאי הראשי של UT3 מספר:
  "במשחקים קודמים הסינגל היה פשוט מאוד, כמה לאדרים של תחרויות, ו"בוס" בסוף. בUT3 יש סיפור והכל - במשחק, חברות גדולות ועשירות שולטות על החלל האנושי" מסביר פולג, "רוב האקשן בUT3 מתרחש על הכוכב טארייד, ששם מקור האנרגיה העיקרי שהכוכב עשיר בו, הוא טארידיום. אתה נשכר לעבוד בשביל חברה בשמה "איזינאקי", חברה יפנית גדולה. חברת ליאנדרי אותה מכירים אנחנו כבר ממזמן, מתעסקים עכשיו בעיקר בטכנולוגיית רובוטים, וחברת אקסון יוצרת הרבה תחמושת ומוצרים צבאיים. -שלוש החברות האלה מחלקות את הכוכב בניהן, וחברת פיידר, שפיתחה את טכנולוגיית הנקריס, עושה מהלכים כדי להשתלט על הכוכב.

  הזומבים החדישים - הנקריס - כבר הופיעו בUT בעבר, אבל לא יוחסה להם חשיבות מיוחדת. נקריס הם בני אדם" מפרט פולג, "שעברו תהליך 'נקריפיקציה' שבו הדם שלהם הוחלף ב-Nanoblack" אה..נאנובלאק?.. "תחשוב על עיסה שחורה, מלאה במליארדים על גבי מליארדים של רובוטים זעירים קטנטנים, נאנובוטים" אומר המעצב הראשי ג'ים בראון, "הנקריס גדלים ומתחזקים עם זרועות ומוטות, אבל הם לא רואים את עצמם הורסים לך את הכוכב, אלא עושים אותו יותר טוב." "בשביל הנקריס זאת כמעט חוויה דתית!" מוסיף ג'ף מוריס. "הם ישנו לך את המפה ויגרמו לה להראות אחרת, ולפעמים, גם ישנו את צורת המשחק"


  קבוצות - Teams:
  כמו סדרות נוספות בזיכיון, שחקנים יוכלו לבחור דמויות מ-8 קבוצות שונות.

  Nakhti – דמויות מצריות, דומות למצרים מUC2.
  Necris – דמויות הנקריס הן דמויות גותיות, עם עור לבן וטכנולוגיה מתקדמת. הדמויות האלה, כפי שנראה בUC2, מחזירות בני אדם לחיים בעזרת "תהליך הנקריס" שאותו המציאו.
  Juggernauts – בני אדם שהגנים שלהם שופרו, בעזרת שיפור הגנים, הג'אגרנוטס עכשיו יותר חזקים ואגרסיביים. הקבוצה שלהם מורכבת רובה מפושעים ואסירים לשעבר.
  The Corrupt – קבוצה של רובוטים קיברנטיים עם תיכנות מאוד מתקדם. המנהיג של הקבוצה, שהוא גם האלוף הראשון של הטורניר, הוא זאן קרייגור. הרובוטים האלה מורכבים וממומנים ע"י חברת "ליאנדרי" בכבודה ובעצמה.
  IronGuard - קבוצה מורכבת משכירי חרב אכזריים. המנהיגים הם ברוק, וחברתו לורן.
  Blazing Power Heroes - מוכרים גם כ-Twin Soul.
  Jacob's Team – השם של הקבוצה עדיין לא אושר, אך צפוי להיות ThunderCrash. קבוצה של ותיקים עם כשרונות לחימה מפותחים.
  והקבוצה שלך, של השחקן, שאת השם שלה אתה תקבע.
  Krall - הקבוצה של דמויות הסקאר (Skaarj), חייזרים לוחמים מתקופת Unreal.


  ארסנל - Arsenal:
  הנשקים באנריל 3 יהיו יותר מגוונים מ2004, בעיקר בגלל העובדה שמחזירים נשקים מאנריל טורנמנט המקורי:

  Dual Enforcers - חוזרים ישירות מ99, מחליף את האסולט רייפל ב2003 ו-2004. הרובים האלה הם רובים מאוד חזקים עם 2 מצבי ירי. מצב ראשון יורה יריה רגילה, המצב השני יורה Burst של 3 יריות מאוד מהירות. יעיל מאוד בזוגות.

  Bio-Rifle
  - יורה את הג'לי הירוק הקטלני, ויכול להידבק לקיר ולהפוך למלכודת. העיסה התחזקה ועכשיו נדבקת לאנשים לפני שהורגת אותם.

  Shock Rifle
  - מצב הירי מתחזק ונהיה יותר מהיר, ה"שוק-קור" נהיה קטן יותר, והשוק קומבו נהיה חזק יותר. אחרי שהשוק קומבו (נעשה ע"י יריה ראשונה שיורים אותה עם היריה השניה) מסתיים, כל האיזור נשאב פנימה.

  Link Gun
  - הנשק הזה כולל מצב ירי ראשי ממש כמו הלינק גאן ב2004. לפי דמואים וסרטונים, הלינק גאן נראה הרבה יותר מהיר וחזק מקודמיו. המצב הירי השני הוא קרן פלאזמה שברגע שמתחבר לאנשים שנושאים את הלינק גאן, מכפיל (!) את הנזק של הלינק גאן. בנוסף, כפי שהיה באנריל 2004, היריה השניה יכולה להיות משומשת כדי לרפא רכבים, ולמלא מחדש Power Nodes באונסלוט ו- Warfare.

  Stinger Minigun
  - הנשק הזה שנראה כבר בUnreal ו-Unreal Championship 2 מחליף את המיניגאן של 2004 וקודמיו. בנוסף, היריה הראשונה מאוד מהירה, והיריה השניה איטית במיקצת אבל מאוד - מאוד חזקה.

  Flak Cannon - הפלאק קאנון נחלש, ובהמון. ה"כדור" נהיה יותר כבד, והנזק הכללי שלו הוחלש.

  Rocket Launcher
  - יריה ראשונה, וזה חשוב, יריה ר-א-ש-ו-נ-ה, תירה יריות רגילות כמו ב2004אם אפשרות לטעון עד 3 טילים, ביריה הראשונה. יריה שניה יכולה לשחרר עד 3 רימונים, כפי שנראה ב8-Ball Launcher של 99 וגם בUnreal, אבל הוזנח ב2004 ו-3. יכול לירות בספירלה או בויידספרד כמו ב2004.

  AVRiL Longbow
  , רק למידע כללי, ה-I היא רק למטרות ניקוד, כי אף אחד לא רוצה לקרוא את זה כ- AVRL. וזה הכל בקשר למשחקיות, הנשק יהיה דומה לקודמו, הפעם קרן לייזר תמצא את הרכב ותשלח את הטיל ישירות אליו. קרן הלייזר גם תוכל לכוון עכבישי מוקשים מנשק הMine Layer. הטיל עצמו טס יותר מהר.
  Sniper Rifle - הסנייפר השתפר ברמות. הסנייפר משאיר אחריו "טרייל" בצבע אדום שרואים בכל המפה, היריה יותר מהירה, ויותר קל לעשות הדשוטס. הנשק, בנוסף, נראה מעולה.

  Translocator
  - מתקן טלפורטינג אישי, יריה ראשונה יורה דיסקית טלפורט, והיריה השניה עושה לך טלפורט למקום שהדיסקית נמצאת בו. אם תמשיך להחזיק את המקש הימיני של העכבר ותלחץ על המקש השמאלי אחרי שעשית טלפורט, זה יחליף לך לנשק האחרון שהחזקת. הנשק הולך להיות יותר קל לכיוון, והטלפורטינג יהיה מהיר יותר.

  Redeemer
  - מתקן טילים אטומיים ניידים שגורמים נזק רב מאוד.


  רכבים - Vehicles:
  גולת הכותרת והדבר הכי חם והכי מצופה לו באנריל 2007, הרכבים מחולקים לשתי קבוצות, נקריס ואקסון, וזה מה שאנחנו יודעים בכל קבוצה:

  Axon - רכבי קבוצת אקסון:
  Scorpion – הסקורפיון הקטן ואהוב חוזר עם רימונים במקום רשתות האנרגיה הלא מדוייקות שיש לו ב2004. הרכב החדש כולל טילי בוסטר חזקים, וגם, כיסא מפלט שהופך את הרכב שלך לפצצה מתקתקת.

  Manta. - המנטה היא רכב מרחף מאווווד מאוד מהיר וחמקמק. המאנטה השתפרה בהרבה. למשל - עכשיו אם אתה רוצה לקפוץ על הכנפיים שלה, אתה תישאב פנימה דרך המאווררים.

  Raptor. - הראפטור הוא כלי לחימה מעופף ומהיר מצוייד ביריות לייזר מהירות וטילים אוויר-אוויר מתבייתים. בנוסף, הקצב יריה נהיה מהיר בהרבה.

  Cicada. - הסיקאדה הוא רכב כבר אך קל לשליטה עם ארסנל של נשקי אוויר חזקים ביותר. הסיקאדה גם מצוייד בכוונת מתבייטת שננעלת על המטרה ומשחררת "ארבה" של טילים אוויר-קרקע. לא כמו הסיקאדה ב2004, הסיקאדה החדשה תתמקד ותינעל על מטרות שאתה תבחר על הקרקע.

  Paladin. - הפאלאדין הוא אב-טיפוס של טנק הגנתי משוריין ומצוייד בפלאזמה ומגן שמגן על השחקנים הקרובים אליו מכיוון מסויים.

  Hellbender
  . - ההלבנדר הוא רכב דו-מושבי לשני אנשים עם נשקיית שוק וציוד כבד. הנהג יכול להתמש במוקשי האוויר המתפוצצים, לא כמו ב2004 שהתותח הזה היה מאוייש בצורה נפרדת. הקרנות האחוריות ברכב, כבר לא צריכות טעינה, ומשחררות מתקפה חזקה ומדוייקת, דומה מאוד ל Shock Rifle.


  - Hellfire SPMA
  הארטילריה חוזרת. הפעם הרכב נועד ל-2 אנשים. אחד מפעיל את התותח, ואחד מפעיל את הרובה אנרגיה הקטן יותר.

  "Wherever you put your crosshair, hell raineth down"

  Goliathבכללי הטנק נשאר אותו דבר

  Leviathan
  – המבצר הנייד של 2004 חוזר חזק מתמיד עם שינוי משמעותי – טילי הצד של הלביאט'אן כבר לא בצורת לינק, הם עכשיו דומים מאוד לטילי הSPMA. לכל טיל צד, שאתה יכול להכנס אליו, יש מגן משלו באלט-פייר.


  בנוסף, רכבי הנקריס:
  Necris - רכבי קבוצת נקריס:
  Necris Viper – המקביל של המנטה, רכב מהיר מרחף של בן-אדם, נהג, אחד. בווייפר יהיה מותקן, כפי שכתוב במקור, "Kamikaze Mode" . מה שקורה זה שהנהג יורד ובורח מהווייפר, מה שהופך את הווייפר פצצה מרחפת שעושה יותר נזק מאשר התותח שיש על הווייפר (כן, יש עליו תותח)

  Necris Darkwalker – הנשק העיקרי יהיה לייזרים שנורים במטחים קצרים. עוד תוספת מיוחדת לדארק ווקר, היא האפשרות להתקופף איתו לרמת קרקע וגם להופיע בפתאומיות, כנראה ממתחת לאדמה ולהפתיע את האויב.

  Necris Fury – כלי התעופה של קבוצת נקריס - משתמש בזרועות כמו של תמנון או מדוזה ככלי ניווט באוויר, כמו הכנפיים של הראפטור. יש לו אפשרות של בוסט (BOOST) ובריחה מהירה מהאויב.

  Necris Nemesis – הטנק של קבוצת נקריס. לנמסיס תהיה תזוזה כמו של נחש, שמתאימה את עצמה לפני האדמה שאתה נוסע עליה. הנשק העיקרי דומה מאוד לתותחי אנרגיה.

  Scavenger - כדור נוסע, נראה כמו התינוק של הדארקווקר, מהיר מאוד, ויכול לטפס גבוה.

  בנוסף לכל הנשקים הנ"ל, כל שחקן גם יקבל Hoverboard, שזה בעצם מן סקייטבורד מרחף – שיכול להיקשר לחלק האחורי של רכבים ולעקוב אחריהם. סטיב פולג מוסיף כי ההאברבורד נועד למקרים של למשל מתי שמישהו נוסע בהלבנדר ואתה לא מספיק לעלות, אתה פשוט מתחבר אליו עם ההאברבורד ונגרר אחריו. זה –לא- שימושי בקרב, כי אם מישהו יורה בך עליו ואתה נופל, אתה פשוט נהיה מטרה קלה.

  טכנולוגיה - Technology:
  דרישות מערכת:
  דרישות מערכת מינימליות:
  Windows XP SP2 or Windows Vista
  2.0+ GHZ Single Core Processor
  512 Mbytes of System RAM
  NVIDIA 6200+ or ATI Radeon 9600+ Video Card
  8 GB of Free Hard Drive Space
  דרישות מערכת מומלצות:
  2.4+ GHZ Dual Core Processor
  1 GBytes of System RAM
  NVIDIA 7800GTX+ or ATI x1300+ Video Card
  8 GB of Free Hard Drive Space

  אינטיליגנציה מלאכותית - Artificial Intelligence:
  אנריל 3 יפתח עולם חדש לגמרי בנושא הבינה המלאכותית של שחקני המחשב (הבוטים) במשחק, והדרך ששחקנים אמיתיים, אתם, יכולים לתקשר איתם. מה שיהפוך כל בוטמאצ' משעמם למשחק משותף עם הבוטים, לא כמו ב2004. כתשחקו באנריל 3, אתם תוכלו לתת פקודות מדוייקות לבוטים בעזרת הקול שלכם. בזמן שב2004 יכולת להשתמש בVoice Menu כדי להגיד לבוטים, למשל, "Attack", כעת אפשר לתת פקודות כמו "יש צלף על המגדל, לך תהרוג אותו". הבוטים גם יגיבו לשאלות מסויימות. לדוגמא – אם תשאלו "יש מישהו במערה?" הבוטים מסוגלים לענות – "לא, המערה ריקה".
  האישיות של כל בוט תתאים לסוגי משחקים שונים.
  נערך לאחרונה על ידי Danym; 11.05.2008 בשעה 02:07.
  pur1ty
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  הודעות
  110
  יאאאאאאאאאאאאאלה

  UT2K7

  נשמע מעניין לאללה, תודה גל חביבי המגולגל.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  קדימה
  הודעות
  232
  הולך להיות ג-ד-ו-ל עוד חודש וחצי אני קונה מחשב שכנראה יריץ
  להזכירכם כ. מסך שדרוש זה לפחות סדרה שש ואני קונה 7300 XD
  חבל שהם לא מוציאים עוד טריילרים וכו'...
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  ניו יורק סיטי
  הודעות
  332
  צריך מחשב חזק כדי להנות מהגרפיקה
  עוד חצישנה שיצא המחירים יהיו זנות, פצצה
  א ל ל ה - ב א ל א ג א ן !!!!

  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  הודעות
  5,201
  נכתב במקור על ידי tta
  הולך להיות ג-ד-ו-ל עוד חודש וחצי אני קונה מחשב שכנראה יריץ
  להזכירכם כ. מסך שדרוש זה לפחות סדרה שש ואני קונה 7300 XD
  חבל שהם לא מוציאים עוד טריילרים וכו'...
  רק תזכרות - 7300GS יותר גרוע מ6800 אולטרה. 6800 אולטרה יותר טוב מרוב כרטיסי סדרה 7 של ג'יפורס.
  pur1ty
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  63
  אני מקווה שה- 6600GT שלי יסחוב אותו בכבוד ( אפילו מינימלי :clown: )
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  02.12.2006
  עיר
  גבעתיים
  הודעות
  1,020
  Snir is buy new comp

  Core 2 Quad
  4096MB DDR2
  Geforce 8600 640MB when it comes out
  DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
  מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  63
  נכתב במקור על ידי DDRRE
  Snir is buy new comp

  Core 2 Quad
  4096MB DDR2
  Geforce 8600 640MB when it comes out
  snir is a fucking tahun
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  02.12.2006
  עיר
  גבעתיים
  הודעות
  1,020
  נכתב במקור על ידי guy_h
  snir is a fucking tahun
  mom promised snir any comp he want if he get good tziun in computers bagrut
  snir will get
  DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
  מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  הודעות
  5,201
  computers bagrut is for noobim :/
  pur1ty
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  30.11.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  1,186
  או במילים אחרות הדיון של שלום שאני עכשיו אפתח או תו כי זה לא נכנס לי לתגובה :|
  מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  30.11.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  1,186
  תראה בויקיפדיה באנגלית יש לך עוד מלא מידע שחסר
  מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
  שתף ב-Google+

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  הודעות
  5,201
  תרגיש חופשי לשים אותו כאן.
  pur1ty
  שתף ב-Google+

 14. #14
  הצטרף בתאריך
  30.11.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  1,186
  אין לי זין לתרגם את הכול :ם
  מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
  שתף ב-Google+

 15. #15
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  הודעות
  5,201
  עודכנו:
  רכבי Axon.
  קבוצות שחקנים.

  צפו לעידכונים בקרוב.
  pur1ty
  שתף ב-Google+

 16. #16
  הצטרף בתאריך
  30.11.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  1,186
  Pשש יא כוסון
  מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
  שתף ב-Google+

 17. #17
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  הודעות
  5,201
  עודכנו:
  רכבי נקריס
  נשקים.


  תודה.
  pur1ty
  שתף ב-Google+

 18. #18
  הצטרף בתאריך
  30.11.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  1,186
  טוב זה, תבדוק פורומים של BU יש שם דברים מעניינים
  מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
  שתף ב-Google+

 19. #19
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  הודעות
  66
  נראה משחק בנז
  שתף ב-Google+

 20. #20
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  זכרון יעקב
  הודעות
  5,431
  אללה גל!!!


  (גל ואיליה יא ספאמרים!!!)
  שתף ב-Google+

הרשמה