תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    טבריה
    עשו לי באן ואחשב אני לא יכול לאיכנס! שמי במישחק XXXRUSSIANXXX אפילו שאי פי שלי מישתנה כל פעם שאני מחבה תאינטרנת איך אני יכול לחזור? אדמין הוא ג'ם תענה לי פחיז!:mad: :confused:
    ------------------------------------------------------------------------
    ואם מדברים אל באנים אז תאיפו תאפשרות עזות יש ארבה אנשים שרוים לשחק אבל אוסים להאם באנים רק ביגלל השם הוא ביגלל שאורגים אמונן תעשו רק קיקים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    שלום רב! בעוד אני לא זה שנתתי לך את הבאן, הייתי בשרת כשזה קרה.
    קיבלת באן כי הספמת את הצ'אט בקללות ברוסית, היה לך פינג מעל 300 רוב הזמן, וגם לא נשמעת להוראות ובקשות האדמינים הנוכחים (נדמה לי SilenTao ו-Sunny).
    זה לא היה בטעות.

בתודה
    Shayze
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    טבריה
    אתה תוכל לאחזיר אותי? ואני לא כיללתי ברוסית דיברתי אם חברים שלי HAPKOMAN ועוד! היה לי פיג גדול כי רק יתחברתי לאנטרנט היתה מבקש מימני לצת!
    שתף ב-Google+

אני אראה מה אפשר לעשות בנוגע לדבר.

אנחנו לא נהנים להרחיק משתמשים, ועושים שימוש בכלי הזה רק במקרים שבהם כבר אין ברירה אחרת. כל עוד יש לנו את ההבטחה שלך להתנהות הולמת בשרת, אני לא רואה סיבה לכך שלא תחזור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    ביקשו ממך לצאת, ואפילו קיבלת קיק אחד לפני הבאן. למרות זאת חזרת והיה לך פינג של 1500, מכיוון שלא נשמעת לבקשה לצאת לא הייתה ברירה אלא לתת לך באן.

אנחנו נוריד לך את הבאן, אבל בפעם הבאה שים לב לפינג שלך.

(ואגב בחור, אתה חייב לעשות משהו עם שגיאות הכתיב שלך).
    שתף ב-Google+

הסרתי לך את הבאן.

אני מצפה להתנהגות מסויימת מצידך, מעתה.
    אם אני אשמע את הניק שלך עוד פעם עם אקונוטציה שלילית, אתה תורחק מהשרת לצמיתות.

יום טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה