תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אנו שמחים לבשר כי המדריך השלם להרפתקן (Complete Adventurer) יראה אור בעברית במהלך מרץ 2007 (בע"ה).

התרגום כבר הסתיים, העריכה נגמרת מחר - ועוברים לגרפיקה.

מחיר מיועד לצרכן: 155 ש"ח.

בברכה,
    צוות כוכבי כסף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    גילוי נאות: אני הבחור שעורך את התרגום של הספר הזה.

אבל, ערכתי (או תרגמתי) גם את כל הקודמים בסדרה, ואני יכול להגיד ללא מצמוץ שזהו הספר שהכי מצא חן בעיני מבין כל "המדריכים השלמים ל-". הלוחמה ממש מוצלח לאפשרויות חדשות בקרב, ובקדושה היה טעם מעניין (אני פריק של כוהנים בכל מקרה), והמאגיה עוסק בקסם אז הוא סבבה מטבעו - אבל ההרפתקן ממש נותן אפשרויות חדשות למשחק כולו. הסתכלות חדשה, או לפחות מגובה היטב בחוקים מוצלחים, לפעילויות שאינן בהכרח קרביות. הרבה טקטיקה עסיסית יש כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני חושב שכל ספר שאתם מתרגמים אתם צריכים לפני שאתם מוציאים אותו לפרסם את תוכן העניינים,כדי שאנשים ידעו פחות או יותר מה יש בספר...
    כי אני למשל לא הייתי קונה אותו אם לא הייתי יודע שיש בו דברים מסוימים(נינג'ה ,לדוגמה...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    רעיון מעניין, אני מודה. יש בזה משהו. צריך לצרף להודעה הרשמית גם טקסט תיאורי, אתה צודק.
    לקחתי לתשומת ליבי, ויבוצע.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נכתב במקור על ידי כוכבי כסף
    רעיון מעניין, אני מודה. יש בזה משהו. צריך לצרף להודעה הרשמית גם טקסט תיאורי, אתה צודק.
    לקחתי לתשומת ליבי, ויבוצע.
    וואוו,אנשים מתייחסים ברצינות להודעות שלי,כבר פעם שניה...

עריכה:התכוונתי שאני אומר דברים יעילים,לא שאני אומר שטויות ואנשים לוקחים ללב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    יש הערכה מתי בדיוק זה יצא? יש הזמנה מראש?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אתה עומד להוסיף להודעות פרסום האלה מידע על הספר נכון? אכפת לך קצת לספר מה יש במדריך השלם להרפתקנים?

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    המדריך השלם להרפתקן דומה לכל סדרת "המדריך השלם ל"...", בכך שהוא מוסיף מקצועות יוקרה, מקצועות בסיס, לחשים, ארגונים וכו'.
    הוא שונה מכל שאר הסדרה בזה שהדגש בו הוא על "סתם" עוד מקצועות, לחשים ארגונים וכו', אלא כאלו המבוססים על מקצועות בסיס קיימים, על הדמות הממוצעת, ובמיוחד - הרעיון הבסיסי בספר הוא "איך לנצל מיומנויות של דמותך הרגילה לגמרי, ולהפוך אותה לדמות יוצאת דופן". הספר שם דגש רב על אחד ההיבטים המבדילים בין 2 דמויות שאחרת היו זהות לחלוטין - המיומנויות שלהן, ומפתח את כל בניית וקידום הדמות, בהתאם למיומנויות. מבחינה זו זהו ספר יוצא דופן, ומעולה.

אגב, נכון לעכשיו הספר יצא במרץ, לא פברואר. סורי, זה בגללי.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הרשמה