תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    סתם היה מעניין לדעת על חבריי הקהילה כמה זמן כל אחד משחק , כמה נסיון יש ומאיפה , איך התחיל לשחק ב משחק הזה ואיך גילה עליו וכוליי .

אז אני אתחיל :

אני משחק בFEAR COMBAT בערך שבועיים , גיליתי על המשחק מTHEPUNISHER שגם אחרי זה פתח את הקלן SI ביחד עם SHOOTER_MITH וזה המצב שבו אנחנו היום .

שתף ב-Google+

על המשחק F.E.A.R Combat שמעתי כאשר חבר פורום שהיה אצלי בבית הוריד אותו למחשב שלי, התקנתי והתחלתי לשחק. השרת הראשון שהתחברתי אליו היה של Vgames, שעליו שמעתי מחבר שלי, ושם הכרתי את שי כמעט מידית, ואז הפסקתי לשחק למשך חודשיים עקב בעיות במחשב, ומאז אני משחק.

משמע, אני משחק במשחק מאז שהוא יצא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני גם כן הורדתי אותו ברגע שהוא יצא, שיחקתי פעמיים ואז התעצבנתי על ה-Framerate הירוד והפסקתי.
    אני עוד אחזור יום אחד, אני מבטיח רק צריך לקנות כרטיס מסך חדש ואני מסודר
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי cooler4004
    אני גם כן הורדתי אותו ברגע שהוא יצא, שיחקתי פעמיים ואז התעצבנתי על ה-Framerate הירוד והפסקתי.
    אני עוד אחזור יום אחד, אני מבטיח
    יש לך fps נמוך גם כאשר הגדרות המשחק הן על הנמוכות ביותר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני משחק ב-Combat בערך מהתקופה שבה הוא יצא - הורדתי אותו כשקראתי את הידיעה ב-Vgames. שיחקתי די הרבה עד שהתחילו לי, בלי שום סיבה, לאגים. אז שיחקתי פחות. אח"כ נעלמו הלאגים. הייתה לי הפסקה של בערך חודש עד לא מזמן, אבל עכשיו אני משתדל להתחבר כל יומיים לפחות ולהסיר את החלודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אני משחק את המשחק מהשעה הראשונה שלו בערך, כשהייתי צריך לכתוב עליו ביקורת.
    אחרי הביקורת התמכרתי למשחק, ומכיוון שהיה לנו שרת ממילא אז לקחתי אותו עליי, מה שהכניס אותי עוד יותר למשחק.
    מאז אני משחק בממוצע שעה ביום, לפעמים קצת יותר, ובאמצע הדרך גם כתבתי את מדריך האסטרטגיה הראשון של ויגיימס, שיצא לא רע לטעמי, גם אם קצת בסיסי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    שיחקתי במשחק בפעם הראשונה שבוע אחרי שיצא FEAR COMBAT, אבל אחרי ששיחקנו בו ב-LAN PARTY בחיפה באמצע ספטמבר וגיליתי שאני טוב התלחתי לשחק בתדירות יותר גבוהה בעיקר בשרת VGAMES והקמתי אני וכמה מהשחקנים מה LAN PARY את CRi.

חוץ מכמה שבועות הפסקה שלקחתי בעיקר בגלל מבחנים באוניברסיטה, ובעיות התחממות של כרטיס המסך שלי, אני משחק כמעט כל יום מאז.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    לא ממש שמתי לב ל-F.E.A.R עד שראיתי בויגיימס את הידיעה על המולטיפלייר החינמי, אז אמרתי לעצמי שאין לי מה להפסיד- אם המשחק טוב אז סבבה, אם לא אז אין בעיה למחוק.

אחרי שהורדתי שיחקתי פה ושם אבל לא יותר מזה, הייתי מכור עדיין ל-Guild wars. לאחר שנמאס לי כבר מ-GW חיפשתי משחקים אחרים ונזכרתי שיש לי את המולטיפלייר החינמי. אז חזרתי מאיזה חודש-חודשיים שבהם לא נגעתי ב-FEAR ומאז אני משתדל לשחק לפחות סיבוב אחד ביום.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Shayze
    אני משחק את המשחק מהשעה הראשונה שלו בערך, כשהייתי צריך לכתוב עליו ביקורת.

אחרי הביקורת התמכרתי למשחק, ומכיוון שהיה לנו שרת ממילא אז לקחתי אותו עליי, מה שהכניס אותי עוד יותר למשחק.
    מאז אני משחק בממוצע שעה ביום, לפעמים קצת יותר, ובאמצע הדרך גם כתבתי את מדריך האסטרטגיה הראשון של ויגיימס, שיצא לא רע לטעמי, גם אם קצת בסיסי.
    אחד המדריכים הטובים אני חייב לציין, קיבל פירסום בYnet.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    יש לינק למדריך ?
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי JIEI
    יש לינק למדריך ?
    http://www.vgames.co.il/website/vgam...umberOfPages=8
    שתף ב-Google+

הרשמה