תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    שאלה קטנה לכל מי ששיחק בSP של F.E.A.R: האם הייתם רוצים שכמו בSP, עלמה, הילדה הקטנה והמפחידה תופיע ותגרום להזיות מבהילות/מסיחות דעת?

לדוגמה, שבעקבות קרב אש אכזרי תוכל לפתע לראות קלוז-אפ מזעזע על פניו וגופו המרוטשים של האויב שהרגע רצחת, או שבאזור שבו נערך קרב מרובה משתתפים, עלמה תופיע ותגרום הזיות כדוגמת "מסדרון הדמים" מהשלב הראשון.

חוץ מזה, תחשבו כמה הקמפרים ייבהלו אם פתאום תופיע הדמות של הילדה הקטנה בSCOPE שלהם, או ממש ממש קרוב אליהם ותבהיל אותם?

דעות, הערות והארות, צ'או
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    על אף שלא שיחקתי ב-SP, הרעיון נראה לי מעניין. מעניין, אבל יכול להציק לפעמים. כמו שאני רואה את זה, אם תהיה כזאת אפשרות לא יעבור זמן רב עד שאני אשמע את ספיר אומר לי בסקייפ: "נו, שוב הילדה הזאת?"
    שתף ב-Google+

שי אמר שהסינגל של המשחק ממש טוב, אני שוקל להשיג את המשחק איכשהו ולנסות אותו.
    המשחק דווקא בתור סינגל לא עשה "שמות", הוא עבר די בשקט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי sunny
    שי אמר שהסינגל של המשחק ממש טוב, אני שוקל להשיג את המשחק איכשהו ולנסות אותו.
    המשחק דווקא בתור סינגל לא עשה "שמות", הוא עבר די בשקט.
    המשחק לשחקן יחיד, לטעמי, אדיר.
    ולהגיד שהוא עבר בשקט זה לא לגמרי מדויק, זה פשוט היה לפני הרבה זמן יחסית.
    הוא לקח ירי בגוף ראשון של השנה בכמה אתרים גדולים למיטב זכרוני.
    שתף ב-Google+

אני אישית לא שמעתי עליו יותר מדי, אבל בזמנו לא עקבתי כלכך אחרי משחקי shooter, אז אולי זה רק אני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    שי צודק...
    אני סיימתי את משחק ה SP והיה מאוד אבל מאוד כיף.
    האינטליגנציה המלאכותית הייתה STATE OF THE ART.

דווקא המשחק ליחיד הוא מה שמכר את המשחק, החוויה היתה לא "מפחידה WOOO" אלא יותר קטע של אטמוספירה מעניינת, יש הרבה קטעים שאתה נדבק למסך ו BOOM משום מקום אחד מהאויבים האלה עם 1000 ARMOR או רובוט גדול מפוצץ את הקיר ובא משום מקום.

הנשקים כמובן נפלאים ומאוד כיף להשתמש בהם (שם אתה יכול להשתמש כמה שאתה רוצה ב SUPER WEAPONS בלי לעצבן אף אחד ).

לא לשכוח את ה SLOW MO והוא DARE I SAY עשוי יותר טוב אפילו מ- MAX PAYNE האגדי... ב FEAR האפקט פשוט מאוד נראה יפה יותר.

הגרפיקה מצויינת (גם בסטנדרטים של היום) אבל לא לשכוח שה SP ירוץ לאט יותר כי הכל שם יותר מפורט, גם ה AI דורש יותר.

ALMA ב MP... קטע הוא שב SP אתה משחק 8-10 שעות? ב MP אתה מגיע למאות אם לא לאלפי שעות, בהתחלה זה יהיה נחמד אבל אחרי כמה סיבובים זה ימאס.

יש לי את ה EXPANSION עדיין לא שיחקתי בו... אבל ת'אמת אני כ"כ מחכה ל FEAR 2 אבל להיות ריאלסטי זה יקח כמה שנים טובות כי סביר להניח כי MONOLITH יוציאו את NOLF 3 קודם... משחק שאני רוצה לא פחות מ FEAR 2.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    בתור אחד שאף פעם לא שיחק ב-SP ואין לו מושג מי זו עלמה ווייד (חוץ ממה שראיתי בטריילרים למיניהם) אני חייב לומר שאני לא אוהב את הרעיון (אפילו שהייתי מת לראות את הבעות הפנים של הקאמפרים שהיא הייתה מופיעה להם על המסך). זה פשוט ימאס נורא נורא מהר.

אגב, אני היחיד שקרא בטעות עלמה זק ב-FEAR MP?
    הנה לכם כותרת לדיון שאי אפשר שלא ללחוץ עליה ;)
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    אני חושב שSP זה דבר אחד וMULTIPLAYER משהו אחר לגמריי :

בSP אתה יכול לחוות את כל החוויות האלה שהילדה העלמה מופיע מפחידה אותך , כל המסדרונות של דם וכוליי , אבל בMULTIPLAYER אתה רוצה לשחק משחק בישביל לנצח ושלחק קבוצתי ורציני בסוף זה לא יבהיל אלה פשוט יעצבן וכולם ינסו למצוא דרך איך לעשות DISABLE לילדה הזו בשרתים , כאילו זה משהו אחר לגמריי . אז אוליי עדיף שזה ישאר כפי שזה עכשיו .
    שתף ב-Google+

הרשמה