תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    קישור לביקורת.
    איך נהנתם אתם מ-BF2142? ספרו לנו על מעללי הקרבות שלכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    המשחק שולט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
    יש לי אותו כבר כמה חודשים(דבר שנורא מאכזב בגלל שהבאתם ביקורת רק עכשיו למרות שהיה ניתן לקנות את המשחק בBUG)אבל המשחק ממש שולט היה לי את BF2 אבל לא מקורי לכן לא נהניתי מיכולות הרשת לכן ממש התלהבתי ממצב הרשת ברגע שהייתה לי הזדמנות להיכנס אליו כיום אני בערך בדרגה 12 ואני עומד לעלות עוד דרגה. הערכה המועדפת עלי אישית היא מערכה וידוע לי שהיא גם דיי חביבת הקהל מהמשחקים שלי ברשת בשרתים אמריקאיים.

מה אתם אוהבים?
    מור - MPTG
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    זה משחק פשוט מגעיל... ויש לזה סיבה אחת: EA.
    עכשיו אני ידבר על bf2:
    לפני שנתיים אם אני לא טועה... שהמשחק יצא, קניתי אותו והתחלתי להנות... אומנם היו הרבה באגים ודפדפן שרתים שעשו בפלאש(!) אבל לא היה אכפת לי... נהנתי עם חברים או לבד וזה העיקר...
    אבל לאט לאט עם כל פאטץ שבא המשחק ניהיה פחות יציב ויותר מעצבן... ולפני בערך 4 חודשים אני נכנס אחרי כמעט חודש שלא נגעתי במשחק... אני בא להיכנס לשרת ופתאום פאף! גיליתי שקיבלתי באן סריאל תמידי ללא סיבה! אפילו שלא הייתי מחובר והסידיקי היה בשימוש של אף אחד אחר!
    ברגע שbf2142 יצא כולם שכחו, כולל EA וDICE, מbf2.... וגם שהכותר הבא שלהם יתקרב הם ישכחו מbf2142 ואתם תבינו מזה שירות חרא.

אני מחכה לenemy terretory: quake wars... כי החברה שלו זאת אחת שלא מאכזבת, וכל חברה שהיא לא EA תיהיה יותר טובה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Turner
    זה משחק פשוט מגעיל... ויש לזה סיבה אחת: EA.
    עכשיו אני ידבר על bf2:
    לפני שנתיים אם אני לא טועה... שהמשחק יצא, קניתי אותו והתחלתי להנות... אומנם היו הרבה באגים ודפדפן שרתים שעשו בפלאש(!) אבל לא היה אכפת לי... נהנתי עם חברים או לבד וזה העיקר...
    אבל לאט לאט עם כל פאטץ שבא המשחק ניהיה פחות יציב ויותר מעצבן... ולפני בערך 4 חודשים אני נכנס אחרי כמעט חודש שלא נגעתי במשחק... אני בא להיכנס לשרת ופתאום פאף! גיליתי שקיבלתי באן סריאל תמידי ללא סיבה! אפילו שלא הייתי מחובר והסידיקי היה בשימוש של אף אחד אחר!
    ברגע שbf2142 יצא כולם שכחו, כולל EA וDICE, מbf2.... וגם שהכותר הבא שלהם יתקרב הם ישכחו מbf2142 ואתם תבינו מזה שירות חרא.

אני מחכה לenemy terretory: quake wars... כי החברה שלו זאת אחת שלא מאכזבת, וכל חברה שהיא לא EA תיהיה יותר טובה.
    צודק בכל מילה השאלה היא העם שיחקתה בBF2142 ? אני כן קיבלתי תמשחק בחינם בכל מקרה... והמפות במשחק הזה טובות והמפות סבבה הרוב יש 3 מפות שהן הכי פופולאריות שחורשים אליהן כמו קארקאנד ומשטור .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    באר שבע
    באטל 2142 הוא אחללה משחק.. אני בעיקר נהנה ממנו כשמשחקים כעבודת צוות
    חסר לי קצת את השרתים הישראליים של פעם ב BF2 אם יהיה ככה גם ב BF2142 זה יהיה מושלם..
    חסר לי את האווירה שכולם מבינים את כולם .. ככה גם עושים פעולות צוות יותר טובות...
    בקיצור BF2142 הוא משחק מהנה ובמיוחד האנלוקים שיש .. זה נותן לך יותר מטרה למשחק..
    דבר אחד מעצבן שקשה להשיג הרבה נקודות...רק דרך הטאגים אפשר להשיג הרה נקודות אבל זה לא פשוט להשיג אותם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי refaelok
    באטל 2142 הוא אחללה משחק.. אני בעיקר נהנה ממנו כשמשחקים כעבודת צוות
    חסר לי קצת את השרתים הישראליים של פעם ב BF2 אם יהיה ככה גם ב BF2142 זה יהיה מושלם..
    חסר לי את האווירה שכולם מבינים את כולם .. ככה גם עושים פעולות צוות יותר טובות...
    בקיצור BF2142 הוא משחק מהנה ובמיוחד האנלוקים שיש .. זה נותן לך יותר מטרה למשחק..
    דבר אחד מעצבן שקשה להשיג הרבה נקודות...רק דרך הטאגים אפשר להשיג הרה נקודות אבל זה לא פשוט להשיג אותם
    יחסית פשוט למשל את הזה של הפיסטול ממש לא בעיה כנ"ל של הסכין, תנסה להרוויח הרבה פינים בזמן משחק ואז לא תהיה לך בעיה לעלות דרגות .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    נכתב במקור על ידי Edwerd
    צודק בכל מילה השאלה היא העם שיחקתה בBF2142 ? אני כן קיבלתי תמשחק בחינם בכל מקרה... והמפות במשחק הזה טובות והמפות סבבה הרוב יש 3 מפות שהן הכי פופולאריות שחורשים אליהן כמו קארקאנד ומשטור .
    האמת ששיחקתי רק בדמו והוא קרס לי כל הזמן.. אז לא מצאתי סיבה לקנות את המלא בכל מקרה...
    יכול להיות שהוא משחק מעולה... אבל ברגע שייצא הbf הבא גם הוא יעלם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    כרגע משחקים יותר בבטאלפילד 2 מאשר בבטאלדפילד 2142....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    כתבתי את זה גם בתגובה לכתבה.
    אני רוצה להבין איך הכותב מהלל את הבינוניות הזאת?! איך הוא נותן 85 למשחק שבכלל היה צריך להיות תוספת, או מוד לBF2 ובכלל לא היה צריך לעלות כסף כיוון שהוא הופך את המחשב של המשתמש למכונת פרסומות. גועל נפש, כתבים שלא מבינים מהחיים שלהם.
    החברה מרוויחה עליך כסף כשמוצגות לך פרסומות. אין בעיה עם פעולה שכזאת מצד חברת המשחק, במידה והמשחק לא עולה כסף או עולה מחיר מוזל. משחק שעולה מחיר מלא לא אמור להציג פרסומות ולהרוויח עליך עוד כסף. כמו שהכותב מדגיש כאן בסיכום, אין כאן שום דבר חדשני, ובנוסף יש כאן פן שחשוב להתייחס אליו. אולי אתה אוהב שהמחשב שלך הוא בית גידול לתוכנות פרסומות שקטות כאלה ואחרות, אני ועוד הרבה אחרים לא, לכן חשוב מאוד מאוד מאוד להודיע על זה לכולם! המשחק כולל Spyware בתוכו. בישראל מה לעשות, כולם לא מפותחים וקונים כל מה שדוחפים להם. בחו''ל אגב הרבה אנשים מחרימים את המשחק הזה עקב מדיניות הפרסומות שלו. ביי.
    שתף ב-Google+

הרשמה