תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    היי חברים,

על אדן החלון ישבתי וחשבתי איך אפשר לעשות משהו מגניב עם השרתים החזקים שעומדים לרשותינו, ועלה לי רעיון בראש. לא כל טורניר חייב להיות משהו רציני מדי, אפשר לעשות משהו כמו, "טורניר שבועי", או משהו בסגנון.

אתם תרשמו, ואז בשעה שנקבע מראש נסגור את השרת למשחק רגיל והמנצח יפורסם פה ויקבל קצת אור זרקורים.

אם יש לכם כל רעיון אחר אני גם אשמח לשמוע, כל רעיון יתקבל בברכה.
    אני פשוט מנסה לחשוב איך אפשר לעשות עוד בנוסף למה שכבר עכשיו עושים, ובנוסף להפתעות העתידיות שיהיו לנו ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    1. אני מאוד בעד וחושב שזה רעיון מצוין. אפשר אפילו לעשות טורנירים עם theme מסוים כמו רק נשק מסוים או רק רימונים, או שחייבים ללכת אחורה או אסור לקפוץ... כל דבר שעולה בראש (כמובן שזה גם רק רעיון).
    2. למרות שאני בעד, רצוי שזה לא יקח יותר מדי זמן. בכל זאת יש אנשים שרוצים משחקים נורמלים.
    3. עדן חלון כותבים עם א'. :rolleyes:
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

אפשר לעשות מה שאתם רוצים, רק תקחו יוזמה ותגידו לי ואני אגרום לזה לקרות (כל עוד אתם מתריאים אותי בזמן).

הרעיון של טורניר עם THEME ממש הדליק אותי, זה נשמע מגניב.
    אתה יודע מה יהיה הכי מגניב? Ninja Tourney !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    אפשר לעשות טורניר מכות של FEAR לריב רק עם אגרופים ביטות וכוליי ... צריך רק למצוא באחד מהמפות זירה מתאימה לזה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אהבתי את הרעיון של טורניר נינג'ות.
    הרעיון של הזירה גם נחמד, אבל מאחר וכל מה שנדרש זה קפיצה או גליץ' והיריב מת - הייתי אומר שזה יהיה קצת משעמם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    טוב עכשיו זה כבר נוגע לטורנירים ספציפיים, בואו לא נשכח את התמונה הגדולה. אם יהיו טורנירים כאלה אני חושב שעדיף שהם יהיו בסופי שבוע, נגיד ימי שישי אח"צ (או מוקדם יותר אם יש דתיים שזה מפריע להם). ככה יהיה מלא זמן חופשי לאלה שחוזרים מהצבא או עובדים וחוץ מזה זאת אחלה דרך לסיים שבוע ב-fear.

אני לא חושב שצריך הרשמה מראש לזה אבל כן רצוי שתהיה הודעה בפורום לגבי שעה מדוייקת, theme (אם יש) ואולי גם לרשום בה מי יהיה האדמין. תפקיד האדמין יהיה לוודא שכולם משחקים לפי החוקים, לרשום במסך הטעינה של השרת את חוקי הטורניר (בשביל שעוברי אורח אקראיים שלא קוראים בפורום ידעו מה קורה) ולהעיף את מי שמסרב לשחק הוגן.

משך הטורניר לא צריך להיות לדעתי יותר מדי ארוך, מקסימום חצי שעה (שלושה משחקים של 10 דקות או שניים של 15). אם יש אנשים שמצטרפים באמצע אז לצערי זאת תצטרך להיות הבעיה שלהם. בסוף הטורניר ירשם בפורום מי ניצח עם סקרינשוט של התוצאות (אם באמת הניצחון יקבע עפ"י ניקוד או kill/death ratio). מכיוון שלא נראה לי שאפשר לתת פרס ממשי אפשר לתת למי שניצח לרשום [tournament winner] או טאג אחר לפני השם שלו במשך השבוע שלאחר הטורניר, עד לטורניר הבא.

נ.ב. סאני, מתריאים כותבים עם ע'...
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Fexor

נ.ב. סאני, מתריאים כותבים עם ע'...
    נו, די, אני חש מושפל כבר.
    חחח, מגיע לי לטעות מדי פעם.

בכל מקרה, תגידו מה שאתם מעדיפים, אני ממש בעד הרעיון של NINJA TOURNEY
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני בהחלט בעד. לדעתי אפשר לעשות שני טורנירים ביום שישי. האחד, כאמור, לפני כניסת השבת, והשני אחה"צ/בערב/בלילה. הסיבה היא שיש כמה חבר'ס שעוד לומדים בבי"ס ומסיימים רק בסביבות שלוש. תוסיפו לזה ארוחת צהריים מתישהו ואת העובדה שהשבת נכנסת בסביבות ארבע, ותקבלו כמה אנשים שיעדיפו טורניר מאוחר יותר.
    אני חושב שטורניר נינג'ות הוא הרעיון הכי טוב כרגע, ויהיה מגניב ביותר אם הוא יתקיים כבר מחר או בשבוע הבא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    אפשר לארגן MIX . זה כמו PCW אבל מעורבב ( אנחנו עושים ככה בCS SOURCE ) .

אני יודע שזה לא CS SOURCE אבל עדיין זה יכול להיות נחמד :

פשוט נכנסים לשרת ועושים TEAM A וTAEM B ומתחלקים ל6 על 6 או 7 על 7 ומשחקים שלוש מפות או שאפילו רק 1 .

אם אתם לא יודעים איך לארגן קבוצות .
    אז 2 אנשים פשוט יעשו 1 על 1 בסגנון נינג"ה יאנו בלי נשקים ואז מי שניצח יבחר את השחקן הראשון והשחקן האחר את השחקן השני וככה הם יבחרו* שחקנים אחד אחד לקבוצה ואז אחרי זה RR LIVE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי JIEI
    אפשר לארגן MIX . זה כמו PCW אבל מעורבב ( אנחנו עושים ככה בCS SOURCE ) .

אני יודע שזה לא CS SOURCE אבל עדיין זה יכול להיות נחמד :

פשוט נכנסים לשרת ועושים TEAM A וTAEM B ומתחלקים ל6 על 6 או 7 על 7 ומשחקים שלוש מפות או שאפילו רק 1 .

אם אתם לא יודעים איך לארגן קבוצות .
    אז 2 אנשים פשוט יעשו 1 על 1 בסגנון נינג"ה יאנו בלי נשקים ואז מי שניצח יבחר את השחקן הראשון והשחקן האחר את השחקן השני וככה הם יבחרו* שחקנים אחד אחד לקבוצה ואז אחרי זה RR LIVE
    זה רעיון מאוד מגניב!
    אפשר גם לשכלל אותו. לקחת שלושה או ארבעה קפטנים ולעשות מעין סוג של "דראפט" כשבסוף הדראפט יווצרו קבוצות, הקבוצות ישחקו 5 על 5 Control אחת נגד השניה. בסופו של דבר תהיה קבוצה מנצחת וגם הצבעה על שחקן מצטיין. ואפשר לתת גם לקבוצות להתאמן שבוע לפני הטורניר, כלומר הדראפט יהיה שבוע לפני הטורניר.

לי זה נשמע ממש כיף, ואני מתנדב להיות קפטן :p . מה דעתכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אם הולכים על הדראפט אני גם אשמח.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    אני בעד