תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    קודם כל אני חדש למשחק
    פעם שחקתי ב- UT 2003

טוב אז כמה שאלות:
    1. מה אנדרנלין עושה בדיוק במשחק?
    2. לפעמים שאני משחק ONS ולוקח מטוס כתוב לי MISSILE LOCK ואז בא הטיל, אז איך עושים את זה והאם אפשר רק עם RL?
    3. האם כתוב איפשהו רשימה של טריקים עם הנשקים כמו הספירלה של RL, והפיצוץ המיוחד של הSHOCK RIFLE וכו'...?
    4. צריך את האיפיים של השרתים...
    זהו בנתיים, תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    נכתב במקור על ידי RemoveSoul
    קודם כל אני חדש למשחק
    פעם שחקתי ב- UT 2003

טוב אז כמה שאלות:
    1. מה אנדרנלין עושה בדיוק במשחק?
    2. לפעמים שאני משחק ONS ולוקח מטוס כתוב לי MISSILE LOCK ואז בא הטיל, אז איך עושים את זה והאם אפשר רק עם RL?
    3. האם כתוב איפשהו רשימה של טריקים עם הנשקים כמו הספירלה של RL, והפיצוץ המיוחד של הSHOCK RIFLE וכו'...?
    4. צריך את האיפיים של השרתים...
    זהו בנתיים, תודה.
    1. יבוא FAQ בעוד כמה ימים שיסביר לך על הנושא הזה במדיוק.
    2. אני לא משחק ממש ONS לא יודע...
    3. RL = תחזיק את מקש ימין ובאמצע תלחץ גם על המקש השמאלי(שניהם לחוצים) וזה ישחרר ספירלה. SHOCK = זה פשוט אתה יורה כדור(CORE) עם מקש ימין ואז יורה BEAM עם מקש שמאל בCORE. זה יעשה פיצוץ דיי גדול שיוריד\יהרוג את מי שנמצא בו.
    4.

212.199.126.150:1337 - Miki's Pickup server
    84.94.230.206:1337 - Tommy & Lior server
    80.179.146.219:1337 - Tommy & Lior 1vs1 server

רק מה שסימנתי באדום עובד בניתיים...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    אדרנלין 100 אתה עושה: (אתה לוחץ מהר)
    קדימה קדימה קדימה - מהירות ההליכה והקפיצות 200%
    אחורה אחורה אחורה - מעלה לך את החיים והמגן כול עוד יש לך אדרנלין (מקסימום 199 חיים ו150 מגן)
    קדימה קדימה אחורה אחורה - מהירות ירי שלך עולה ב 200%
    ימינה ימינה שמאלה שמאלה - עושה אותך בלתי נראה
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    היי, ברוך הבא.

אדרנלין מקבלים אם הורגים ואפשר גם לאסוף כדורי אדרנלין. כשאתה מגיע ל-100 אתה יכול לעשות כל מיני קומבואים, כמו להיות בלתי נראה, להיות מהיר מאוד, להעלות חיים ולירות בקצב מהיר.

כדי להינעל על מטרה עם טיל (לא רוקט לאנצ'ר , אני מדבר על AVRIL) תכוון על המטרה, ואז מקש ימני, תשאיר אותו לחוץ ותירה, תעקוב אחרי המטרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    בקשר לאונסלוט: כשמופיע הכיתוב missle lock זה אומר שננעלו עליך. זה לאו דווקא עם מטוס, זה עם כל כלי רכב.
    מה יוצר את זה? יש את הנשק AVRiL שהוא טיל נגד רכבים. אם כשאתה משגר אותו אתה משאיר את הכוונתי על הרכב כל הזמן, הטיל ננעל על הרכב. באותו זמן, מי שבתוך הרכב מקבל את ההודעה על missle lock. בנסוף הטילים של הraptor (המטוס) ננעלים אוטומטית על מטוסים אחרים ועל manta (רחפות), אבל יותר קל להתחמק מהטילים האלה.
    ויש עוד טריק קטן שאם אתה משחק אונס אתה בטח מכיר - לינקאפ. עם נשק מספר 5, הלינק גאן, אתה יכול להתחבר לאנשים אחרים שמחזיקים את הנשק (עם היריה המשנית), כך היריות של מי שאתה מחובר אליו חזקות פי 2.5
    ברוך הבא
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הרשמה