תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    קישור לכתבה.
    הו, אני כל כך נרגש! הכנתי נאום, אבל שכחתי אותו בבית... אז אני מבקש להודות לצוות Ynet שבו לצלם (הי ניב!), ולכלא שש ומשה פרסטר שבאו לשחק, ולכל המוכרים בחנות שבאו למכור, וכמובן למדיה גיים ומנהלה האמיץ איציק, שהביאונה עד הלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)

זה ממש מוזר שלסיקס מהלהקה כלא שש יש קעקוע של לינק על הגב,אבל מעניין איזה משחק הוא לקח בשביל הויי:barbaric:
    ואני עדיין זוכר את משה פרסטר בתור המדובב של אלימלך אגוז
    בקיצור זה נחמד שהאלה מהחנות הביאו מכשירים לארץ למרות שאף אחד לא מכיר את
    זה אבל עדיין זה:clown:
    ובקיצור זה ממש:pikuchu:
    ושבת שלום לכם.
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הייתי משנה את כותרת הכתבה ל"הוא הגיע! הווי ספורטס כאן!" אם יש דבר שהכתב יכול לא להיות משוכנע בו, זה אוסף משחקי הספורט של נינטנדו.

בתנאים מסוימים עדיף לא לבקר בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    סתם שאלה, למה הוא לא בדק משחקים אחרים כמו זלדה ומונקי בול? רואים את המשחקים האלה בתמונות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אודי היה צריך לחזור. יותר מדי זמן "בחוץ".

אבל אחלה כתבה, מלבד השאלות הרטוריות, והסימני שאלה הרבים מדי שעולים מהכתבה. עדיף כבר ביקורת נוקבת ולא ליטופים עם שוט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יובר, כן, היה להם את מונקי בול ובוב ספונג' להדגמה. בקשר לזלדה, אני לא זוכר שראיתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    יובל ואודי נחשפים ב-YNET. :clown: קדימה לערוץ 2!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא הייתי מתלהב, כי התגובות שם מחזקות את שנאמר כאן. כתבה חסרת תובנות, ויותר מדי סימני שאלה. האם אודי כל-כך נהנה מה-Wii שהוא מרגיש נבגד מעצמו וקשה לו לספר על כך, או שמא זה כל-כך גרוע שהוא לא מסוגל לתאר.

בכל מקרה, חבל שאין כאן איזושהי נימת ביקורת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    אבל עדי, הרי אם שניהם היו יוצאים בביקורת קוטלת (או באותה מידה, אוהדת) על הקונסולה, על סמך זמן קצר של משחק ושל היכרות, לא היית מתרגז שהם לא מקצועיים ומבקרים משהו בלי להכיר אותו לעומק?

למיטב הבנתי - ובלי להבין בנושא נינטנדו והWii יותר מדי - מה שעלה שם זה בעיקר תיאור של המהלך של נינטנדו בפיתוח של ה-Wii, ותהיות לעתיד. הרי כשהיא עדיין בתחילת הדרך, אין ממש אפשרות לחרוץ את דינה, לכאן או לכאן, בטח תסכים איתי. אני מניח שהביקורת שאתה מחפש תגיע בהמשך, כשתהיה יותר היכרות עם הקונסולה ועם עוד דיעות שיצטברו מאנשים אחרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    שגיא, אל תיתמם. כמו שצוות Vgames ידע לחרוץ דין ב-E3:
    http://www.vgames.co.il/website/vgam...umberOfPages=2

ניתן היה לקבל כאן קצת יותר מהמון סימני שאלה. יש בכל פסקה כל-כך הרבה שאלות, שמרכיבות את כל תוכן הכתבה. הייתי שמח לקבל ביקורת מהתנסות ראשונית, בעיקר שזה אודי שהיה כל-כך סקפטי לגבי המכשיר. וכמובן היה נחמד לשמוע מה אנשי כלא 6 ומשה פרסטר חושבים, כי נדמה שמלבד לציין שהם היו שם, הם כאילו פשוט עברו במקום...

יוחזר אודי לאלתר לחנות, יבדוק מחדש את שאר המשחקים. ואז יחזור עם הארה, או אכזבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עדי, לדעתי קשה לסכם את הקונסולה בתחילתה. הוא יכול לומר את דעתו על הווי ספורטס, כי זה המשחק היחיד שניסה, אבל לא על הקונסולה באופן כללי. מסתבר שקונסולה אפילו זקוקה ליותר משנת חסד כדי להוכיח את עצמה, ראה את דוגמת הפס3 וה-360.

למרות זאת, הווי מוכיחה את עצמה יפה כבר בהתחלה מבחינת יעילות וחוויה חדשה וטובה, אך רק בעתיד הרחוק נוכל לשפוט אותה באופן יותר מדויק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא ביקשתי ביקורת על הקונסולה, ביקשתי ביקורת על החוויה. כי לא ברור מה היה שם מהכתבה. אני לא מבין למה הוא שואל שאלות, אם התשובה נמצאת מולו. זה כבר לא האם בעתיד? זה האם בהווה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    מאחר ולא רציתי ליצור נושא חדש בסגנון "זה שלי!" אני רוצה להגיד לכולכם פה דבר אחד:

זה שלי!

הנה זה, הדבר שלו חיכיתי, הדבר אשר אני הראשון בפורום, ואולי אף בארץ, שמקבל אותו
    הנה זה:

RRR! שלי, סוף כל סוף .

עכשיו רק נשאר לקבל את הקונסולה, הא...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P

RRR! שלי, סוף כל סוף .

עכשיו רק נשאר לקבל את הקונסולה, הא...
    חחח, אתה עובר את אותה התעללות שאני עובר!
    יש לי 360 מונך בחדר בלי שנאי כוח והמשחקים מגיעים רק ב28 לחודש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    חחח, אתה עובר את אותה התעללות שאני עובר!
    יש לי 360 מונך בחדר בלי שנאי כוח והמשחקים מגיעים רק ב28 לחודש
    יש לי תחושה ששנינו נקבל את הדברים שלהם אנו מחכים באותו זמן, אם לא באותו יום. מדיה גיים אומרים שהם לא יודעים מתי הם יקבלו את המלאי הבא, אבל הם יודעים שזה יהיה עד סוף החודש!... במחשבה שניה נראה לי שאתה תקבל את המשחקים שלך לפני שאני אקבל את הקונסולה שלי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    יש לי תחושה ששנינו נקבל את הדברים שלהם אנו מחכים באותו זמן, אם לא באותו יום. מדיה גיים אומרים שהם לא יודעים מתי הם יקבלו את המלאי הבא, אבל הם יודעים שזה יהיה עד סוף החודש!... במחשבה שניה נראה לי שאתה תקבל את המשחקים שלך לפני שאני אקבל את הקונסולה שלי...
    אני מתנחם מהעובדה שאני יכול לשחק בדמואים שאני מוריד עד אז. אני בטוח שאיזה 10 דמואים טובים יכולים להחזיק אותי שבועיים
    אם הם אומרים עד סוף החודש זה אומר סוף החודש. כמו שנינטנדו אמרו שהWII תעלה מתחת ל-250$.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני מתנחם מהעובדה שאני יכול לשחק בדמואים שאני מוריד עד אז. אני בטוח שאיזה 10 דמואים טובים יכולים להחזיק אותי שבועיים
    אם הם אומרים עד סוף החודש זה אומר סוף החודש. כמו שנינטנדו אמרו שהWII תעלה מתחת ל-250$.
    מצד שני, מדיה גיים גם אמרו לי שזה יהיה אצלם בשבוע שעבר, והשבוע, אז אני לא יודע עד כמה אני כבר יכול לסמוך על המילה שלהם... לפחות הם הבטיחו לי שהמחיר יהיה זול יותר!... הו רגע אחד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    מצד שני, מדיה גיים גם אמרו לי שזה יהיה אצלם בשבוע שעבר, והשבוע, אז אני לא יודע עד כמה אני כבר יכול לסמוך על המילה שלהם... לפחות הם הבטיחו לי שהמחיר יהיה זול יותר!... הו רגע אחד...
    חחחח

משום שלקחתי לך את הקונסולה האחרונה, אתה מוזמן לבוא לשחק אצלי (והיי, תביא את ריימן).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רונן, תפסיק להזמין אנשים הביתה לשחק ב-"WII" שלך.
    כולנו יודעים שהשם המלא שלך זה רונן סלע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחחחחחחח

אתה לא קורא בין השורות. אני הזמנתי את ריימן ואמרתי לו שאם הוא רוצה אז שיביא אתו את F.P.
    שתף ב-Google+

הרשמה